back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


"potentul "lucian croitoru la functia de premier

 


 
 
111dinu

1317 mesaje
Membru din: 26/07/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 17 Octombrie 2009, ora 14:53

Lucian Croitoru este un amãrât de contabil parvenit în finanþe prin patul fiicei guvernatorului Mugur Isãrescu. Pentru a arãta cã "viitorul ginere" nu este fiºte-cine, Mugur Isãrescu a tras niºte sfori ºi Lucian Croitoru a ajuns doctor în economie. Apoi, doctorul a renunþat inclusiv la controlul ginecologic al fiicei guvernatorului Bãncii Naþionale.
Prin ce pat trece Lucian Croitoru de a primit candidatura de premier? Din imagini rezultã cã nu a fost la salvamari, deci, Elena Udrea iese din calcul. Sã fie vorba de Ioana Bãsescu? Gurile rele vorbesc vrute ºi nevrute....


Nici clãtita cu brânzã nu se diferenþiazã de celelalte clãtite politice. Gãoaza este un desert prezidenþial. "Daltonistul de urechi" aude în "blondã" ºi negru. Cine se scoalã "prea" de dimineaþã, rãmâne cu "noaptea în cap".
111dinu

1317 mesaje
Membru din: 26/07/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 17 Octombrie 2009, ora 15:45

Lucian Croitoru, Traian Bãsescu, Emil Boc, ca de altfel toþi democrat-liberalii vorbesc mult, prost ºi nu fac nimic benefic pentru România. Johannis Klauss vorbeºte puþin ºi face mult. Sibiul este un exemplu.
De asemenea oameni avem nevoie.


Nici clãtita cu brânzã nu se diferenþiazã de celelalte clãtite politice. Gãoaza este un desert prezidenþial. "Daltonistul de urechi" aude în "blondã" ºi negru. Cine se scoalã "prea" de dimineaþã, rãmâne cu "noaptea în cap".
Fosta membra 9am.ro

1563 mesaje
Membru din: 23/06/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 17 Octombrie 2009, ora 19:45

"ALEXANDRUMITACHE07-28-2009, 05:19 PM
Alex, pe forumuri vorbesc liberalopesedista, sau urmaresc userii incomozi sa le taie comentariile, iar pe bloguri trimit amenintari si injurii, unele greu de reprodus. Astea sunt metode de a elimina opiniile care nu le convin. Daca nu esti jodBase esti paria. Asa ca la atac si astroturfing la greu. Ma amuza ca au facut scandal cu ordonanta, remember ! Sistemul trebuie sa le fie recunoscator, ca ii are.


Ma amuza forumurile alea. Ce croncane diferitii maniosi nu ma intereseaza. E unul zis 111dinu care e complet nebun saracu'... indiferent despre ce e vorba el baga ceva despre... clatite. E mooortal!
Alta, o nervoasa care se jura ca e plecata in strainezia de la 2 ani, face clabuci din cauza "curvelor" presedintelui.

Ntz, ntz, ntz, ce rol enorm au inceput sa joace hormonii in ziua de azi...

Oricum, nu te ingrijora, eu le bag cate ceva si ei fac isterii si din cauza postarilor mele si din cauza ca nu le raspund... :D"

Iata ce s-a mai scris si pe alte forumuri despre acest porc batran si sclerozat care este 111dinu! Eu pot sa certific ca este cel mai cretin personaj, ca se pretinde profesor si scriitor dar in realitate este un amarat de pensionar, fost activist de partid si in prezent administrator de bloc!




bilbe

409 mesaje
Membru din: 9/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 18 Octombrie 2009, ora 09:46

Croitoru,este dator vindut lui Basescu ,dar si un pic sarit de pe fix,mare pericol la banca


Fosta membra 9am.ro

6780 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Postat pe: 18 Octombrie 2009, ora 10:10

De la: bilbe, la data 2009-10-18 09:46:21 Croitoru,este dator vindut lui Basescu ,dar si un pic sarit de pe fix,mare pericol la banca


Nu stiu daca este sarit de pe fix,este disciplinat si stie ca sefu' este sef! .Omul a primit ordin sa se faca de rahat si il executa... .Uite,luni se duce pe la partide sa isi faca rost de ...sprijin parlamentar.


"Premier desemnat,singur,52ani, caut sustinere majoritara in Parlament!Rog seriozitate!"


111dinu

1317 mesaje
Membru din: 26/07/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 19 Octombrie 2009, ora 09:35

De la: black10131307, la data 2009-10-17 19:45:56"ALEXANDRUMITACHE07-28-2009, 05:19 PM
Alex, pe forumuri vorbesc liberalopesedista, sau urmaresc userii incomozi sa le taie comentariile, iar pe bloguri trimit amenintari si injurii, unele greu de reprodus. Astea sunt metode de a elimina opiniile care nu le convin. Daca nu esti jodBase esti paria. Asa ca la atac si astroturfing la greu. Ma amuza ca au facut scandal cu ordonanta, remember ! Sistemul trebuie sa le fie recunoscator, ca ii are.


Ma amuza forumurile alea. Ce croncane diferitii maniosi nu ma intereseaza. E unul zis 111dinu care e complet nebun saracu'... indiferent despre ce e vorba el baga ceva despre... clatite. E mooortal!
Alta, o nervoasa care se jura ca e plecata in strainezia de la 2 ani, face clabuci din cauza "curvelor" presedintelui.

Ntz, ntz, ntz, ce rol enorm au inceput sa joace hormonii in ziua de azi...

Oricum, nu te ingrijora, eu le bag cate ceva si ei fac isterii si din cauza postarilor mele si din cauza ca nu le raspund... :D"

Iata ce s-a mai scris si pe alte forumuri despre acest porc batran si sclerozat care este 111dinu! Eu pot sa certific ca este cel mai cretin personaj, ca se pretinde profesor si scriitor dar in realitate este un amarat de pensionar, fost activist de partid si in prezent administrator de bloc!





Când se vorbeºte despre mine pe alte forumuri, înseamnã cã v-am dat de lucru. Ca urmare, am sã-i solicit Elenei Udrea Cocoº sã vã scoatã niþel din... traiastã ºi sã citiþi urmãtorul mesaj :

A intra în gaºca întâiului ºarlatan înseamnã cã eºti deja pregãtit pentru participarea la acþiuni reprobabile. Înseamnã cã ai în „sânge” calitatãþile de ºmecher, de excroc, de traficant de bunuri ºi de influenþã, de traficant de arme. Înseamnã, într-un cuvât, cã eºti capabil sã te ridici ºi chiar sã depãºeºti nivelul ºarlatanului. Sã ajungi mafiot!Trecerea printr-o ºcoalã, ca instituþie de învãþãmânt, nu ca experienþã infracþionalã, este paravanul înºelãrii naivilor.
Traian Bãsescu. Un xulescu cãruia, conform propriilor mãrturii, nu i-a plãcut ºcoala. În schimb, tot dupã propriile sale mãrturii, i-a plãcut sã-ºi rotunjeascã veniturile prin contrabandã cu þigãri, cu blugi ºi cu bãuturi, revoluþia „gãsindu-l” cu un milion de lei ºi 60 mii de dolari.
Au trecut anii. Traian Bãsescu încã îºi recruteazã oameni pentru lãrgire propriei gãºti mafiote, mai ales cã vrea sã dea liber la droguri ºi prostituþie.
Cine ar fi putut sã se adune în jurul unui ºarlatan decât cei care, la rândul lor, au fost de aceeaºi teapã sau alþii care, prin intenþia lor infracþionalã, îºi puneau, de data aceasta, priceperile ºmechereºti în slujba gãºtii tartorului Bãsescu ?
Acum, crede cineva cã xuleºtii de pe forum, susþinãtorii fanatici ai lui Bãsescu, se încadreazã în alte criterii de selecþie decât cele asemãnãtoare întâiului ºarlatan?




Nici clãtita cu brânzã nu se diferenþiazã de celelalte clãtite politice. Gãoaza este un desert prezidenþial. "Daltonistul de urechi" aude în "blondã" ºi negru. Cine se scoalã "prea" de dimineaþã, rãmâne cu "noaptea în cap".
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 19 Octombrie 2009, ora 09:56



Cine ar fi putut sã se adune în jurul unui ºarlatan decât cei care, la rândul lor, au fost de aceeaºi teapã sau alþii care, prin intenþia lor infracþionalã, îºi puneau, de data aceasta, priceperile ºmechereºti în slujba gãºtii tartorului Bãsescu ?
Acum, crede cineva cã xuleºtii de pe forum, susþinãtorii fanatici ai lui Bãsescu, se încadreazã în alte criterii de selecþie decât cele asemãnãtoare întâiului ºarlatan?

asa-i Dinule ! cind intreaga ta viata se intemeiaza pe Cinste si Onoare ; cind nu" te faci frate cu dracul ca sa treci puntea" ; cind reusesti sa nu te murdaresti cind ceilalti o fac cu tot elanul, atunci Nu accepti nici minciuna,nici mizeria morala ,disimulate sub patriotismul basescian !


111dinu

1317 mesaje
Membru din: 26/07/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 20 Octombrie 2009, ora 15:42

Azi, Lucian Croitoru a primit un refuz din partea majoritãþii parlamentare. Totuºi acesta se încãpãþâneazã sã nu îºi prezinte mandatul preºedintelui dictator Traian Bãsescu.
Salariul pe care îl încaseazã lunar de la B.N.R. este de 40.000 lei noi, adicã 400 milioane lei vechi. Ce l-a îndemnat sã renunþe la un asemenea salariu nesimþit pentru a veni la guvern pe o sumã de 7.000 lei noi ? Dragostea de þarã ? Sã fim serioºi ! Sunt alte chestii necurate la mijloc. Posibil o încercare de acoperire a furturilor fãcute de cabinetul Boc.


Nici clãtita cu brânzã nu se diferenþiazã de celelalte clãtite politice. Gãoaza este un desert prezidenþial. "Daltonistul de urechi" aude în "blondã" ºi negru. Cine se scoalã "prea" de dimineaþã, rãmâne cu "noaptea în cap".
Fosta membra 9am.ro

6780 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Postat pe: 21 Octombrie 2009, ora 09:25

de Raluca DUMITRIU | 21 OCTOMBRIE 2009
Premierul lui Traian Bãsescu n-a convins opoziþia sã-l susþinã în Parlament

"Noi îi ziceam: «N-aveþi voturi, nu puteþi sã treceþi de Parlament!». El rãspundea: «Cifrele ºi cursul de schimb aratã cã...»" . În aceastã atmosferã s-a desfãºurat, marþi, întâlnirea de la Parlament, care a durat doar 40 de minute, între liderii majoritãþii de 65% ºi premierul desemnat Lucian Croitoru. Concluzia a venit din partea liberalului Mihai Voicu, unul dintre participanþii la discuþii: "Ãsta e din alt film!". Potrivit unor surse din interior, reprezentanþii PSD+PC, PNL ºi UDMR au încercat sã-i explice insistent lui Croitoru cã nu are nicio ºansã sã fie votat de Parlament pentru învestirea în funcþia de prim-ministru ºi ar trebui sã renunþe. Acesta, însã, nu a reacþionat, în schimb a prezentat mai multe cifre ºi statistici despre situaþia financiarã a þãrii. Prim-vicepreºedintele PNL, Ludovic Orban, i-a cerut tranºant, la un moment dat, lui Croitoru "sã-ºi depunã mandatul la Bãsescu". "Mai încerc totuºi sã fac un Guvern" , ar fi venit rãspunsul din partea premierului desemnat. La ieºirea de la discuþii, preºedintele PSD, Mircea Geoanã, a declarat cã i-a "scurtat suferinþa" lui Lucian Croitoru convocând o singurã întâlnire a acestuia cu majoritatea de 65% ºi l-a "scutit de o experienþã penibilã la patru sau cinci porþi diferite". "Poziþia unanimã a acestei majoritãþi PSD+PC-PNL-UDMR-minoritãþi este de susþinere fermã ºi energicã a domnului Klaus Iohannis pentru funcþia de prim-ministru", a spus Geoanã, partidele urmând sã înainteze preºedintelui Traian Bãsescu retragerea propunerii referitoare la Croitoru. "Mi-a dat impresia unui om aflat într-o situaþie extrem de neplãcutã, a fost extrem de încurcat. Nu am înþeles cum ar putea sã îºi imagineze vreodatã cã ar putea sã obþinã votul de învestiturã, pentru cã este evident la ora actualã cã, în afarã de voturile parlamentarilor PD-L, care nu o fac de bunãvoie, ci pentru cã aºa au primit ordin de la Cotroceni, nu sprijinã nimeni candidatura domniei sale", a susþinut ºi Orban. ªi pentru liderul UDMR Marko Bela lucrurile au fost clare: "L-am ascultat pe domnul Croitoru, care a încercat sã ne dea analiza mai ales a situaþiei financiare, eventual promisiunea anumitor soluþii privind ieºirea din situaþia de crizã ºi am încheiat aceastã întâlnire cu reafirmarea susþinerii noastre pentru domnul Klaus Iohannis".


9am096416

278 mesaje
Membru din: 9/07/2009
Postat pe: 21 Octombrie 2009, ora 10:56

Acest Klaus Johnnis nu este altceva decat un vanzator de copii pentru TRAFIC DE ORGANE ,ceea ce inseamna ca si voi care il sustineti sunteti la fel ca si el ,pt. bani vindeti orice ,important sa aveti cumparatori pe piata.Dovada acestor acuzatii o gasiti pe ; -htt;//www.youtube.com/watch? v=pStRIila Aba&feature=plaier_embedded. Aici gasiti un reportaj despre acest neamt corupt implicat intr-un scandal de copii cand era inspector scolar ka Sibiu.


M
Fosta membra 9am.ro

6780 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Postat pe: 21 Octombrie 2009, ora 11:19

De la: 9am096416, la data 2009-10-21 10:56:51Acest Klaus Johnnis nu este altceva decat un vanzator de copii pentru TRAFIC DE ORGANE ,ceea ce inseamna ca si voi care il sustineti sunteti la fel ca si el ,pt. bani vindeti orice ,important sa aveti cumparatori pe piata.Dovada acestor acuzatii o gasiti pe ; -htt;//www.youtube.com/watch? v=pStRIila Aba&feature=plaier_embedded. Aici gasiti un reportaj despre acest neamt corupt implicat intr-un scandal de copii cand era inspector scolar ka Sibiu.




Hai sa traiesti ca m-ai distrat azi nu gluma !Deci facea trafic DE ORGANE ? .Bai ce bine ca l-au propus astia premier ,altfel nu se afla o astfel de atrocitate .Imi place si ca dai dovezi serioase....de pe Youtube (care link oricum nu merge ) .Nene,chestii de genul asta sa le pui pe forumul portocaliu si de rahat numit Realitatea,doar acolo te vor aplauda imbecilii la orice porcarie spusa in slujba lui Base.Forumul acela este unic in tara si cel mai bun exemplu despre cum va ajunge societatea daca iese Basescu iar .Mai "Divizibil cu 4" (ca nu stiu cum sa-ti zic,Cifra este deja luat de altcineva),nu mai aveti mai nici rusine nici decenta ?!Sunteti disperati ca pica Base si cu javrele care il pupa in fund cat este ziua de lunga ?Cat de jenanti puteti ajunge mai nene ?!...


gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Octombrie 2009, ora 16:59

De la: 9am096416, la data 2009-10-21 10:56:51Acest Klaus Johnnis nu este altceva decat un vanzator de copii pentru TRAFIC DE ORGANE ,ceea ce inseamna ca si voi care il sustineti sunteti la fel ca si el ,pt. bani vindeti orice ,important sa aveti cumparatori pe piata.Dovada acestor acuzatii o gasiti pe ; -htt;//www.youtube.com/watch? v=pStRIila Aba&feature=plaier_embedded. Aici gasiti un reportaj despre acest neamt corupt implicat intr-un scandal de copii cand era inspector scolar ka Sibiu.



aaaa,domnule " divizibil cu 4 " , fin observator si bun psiholog , pai ce sa faca si el,deh : FLOTA era Vinduta deja ; iar " AICI SUNT BANII DVS." s-au terminat ....voturile ptr. europarlamentara EBA s-au dus si ele unde trebuia, cumparate cu banii de pe Scenele lui Ritzisor si perdelele Nitzicai .....eh, da' stiti ca puteti fi dat in judecata ptr. calomnie si atingere a demnitatii persoanei ? am impresia insa ca NU stiti ce-n seamna asta ! sa va fie rusine !


111dinu

1317 mesaje
Membru din: 26/07/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 21 Octombrie 2009, ora 21:24

De la: black10131307, la data 2009-10-17 19:45:56"ALEXANDRUMITACHE07-28-2009, 05:19 PM
Alex, pe forumuri vorbesc liberalopesedista, sau urmaresc userii incomozi sa le taie comentariile, iar pe bloguri trimit amenintari si injurii, unele greu de reprodus. Astea sunt metode de a elimina opiniile care nu le convin. Daca nu esti jodBase esti paria. Asa ca la atac si astroturfing la greu. Ma amuza ca au facut scandal cu ordonanta, remember ! Sistemul trebuie sa le fie recunoscator, ca ii are.


Ma amuza forumurile alea. Ce croncane diferitii maniosi nu ma intereseaza. E unul zis 111dinu care e complet nebun saracu'... indiferent despre ce e vorba el baga ceva despre... clatite. E mooortal!
Alta, o nervoasa care se jura ca e plecata in strainezia de la 2 ani, face clabuci din cauza "curvelor" presedintelui.

Ntz, ntz, ntz, ce rol enorm au inceput sa joace hormonii in ziua de azi...

Oricum, nu te ingrijora, eu le bag cate ceva si ei fac isterii si din cauza postarilor mele si din cauza ca nu le raspund... :D"

Iata ce s-a mai scris si pe alte forumuri despre acest porc batran si sclerozat care este 111dinu! Eu pot sa certific ca este cel mai cretin personaj, ca se pretinde profesor si scriitor dar in realitate este un amarat de pensionar, fost activist de partid si in prezent administrator de bloc!





În sfârºit userul black cifrã îºi acceptã condiþia. Noul avatar îl aratã în cele douã ipostaze demne de un pedelist:
a) în albastru când este agãþat de belciugul prins de clitorisul Elenei Udrea Cocoº
b) în roºu când este în postura de tampon absorbant între picioarele Elenei Udrea Cocoº.
Bravo, domnule! Vezi cã poþi sã ai ºi momente de sinceritate?


Nici clãtita cu brânzã nu se diferenþiazã de celelalte clãtite politice. Gãoaza este un desert prezidenþial. "Daltonistul de urechi" aude în "blondã" ºi negru. Cine se scoalã "prea" de dimineaþã, rãmâne cu "noaptea în cap".
Elisabeta_b

4 mesaje
Membru din: 5/10/2009
Postat pe: 25 Octombrie 2009, ora 21:08

Bine Bine, dar voi in ce barca sunteti?, clar nu a pd-l, dar la fel de clar intr una foarte bine definita...daca o sa ne luam dragii mei numai dupa culoarea politica si noi nu o sa ajungem niciunde...de ce sa nu injuram egal pe toti cand gresesc si sa laudam in mod egal cand fac ceva bun...eu sincer cred ca e vina noastra, a tuturor pt situatia din tara asta..trebuie sa ne schimbam atitudinea..I mean, bravo pnl si psd pt ca l-au gasit pe johannis, care pare un om competent, si nu eu stiu ce bazaconie....bravo si lui basescu pentru referendum...urat pnl ca nu il lasa din brate pe johannis...urat basescu ca incearca sa arate o sustinere care nu exista...la asta ma refer


trucami

60 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 19 Ianuarie 2010, ora 14:36

Asa se intampla intodeauna in Romania.Fiecare se pricepe la toate si este expert in toate.Se analizeaza fara dovezi.Se gandeste doar in timpul orelor de program atunci cand angajatul are mai mult timp de analiza si sa emita pareri de mare valoare.La baza nu sunt informatii certe ci doar unele parerei ale unuia sau altuia.Acelasi lucru se intampla si cu acest subiect.Nu se stie nimic depre omul Lucian Croitoru dar se emit opinii 'valoroase'bazate doar pe 'experienta 'unuia sau altuia de-a 'citi printre'randurile mass media.Ce stiti de fapt despre domnul Coritoru?
Nimic .Cine va impiedica sa comentati viata si activitatea unui om pe care nu-l cunoasteti ? Nimeni .
Asta am castigat dupa 1989 Fiecare vorbeste fara sa se autocenzureze.Fiecare prost poate avea pareri pe care sa le scrie cu non-salanta pe forumuri.Domnul Croitoru vine din partea unei familii modeste Cu parinti care probabil ca sufera cand citesc tot ce scrieti dumneavoastra pe forumuri.Sansa lui a fost un unchi care a fost decanul Universitatii inca din timpul lui Ceausescu .Din acel moment el este membru al clasei conducatoare ca se stie foarte bine cine avea functii mari in comunism avea legaturi cu securitatea .Asadar ce se intampla acum este rezultatul clar ca Romania a fost si este condusa de Securitate.Cautati in Cv domnului Croitoru si veti vedea ce facultate a absolvit si cand.


Raporteaza abuz de limbaj
9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 20 Ianuarie 2010, ora 10:25

De la: 9am096416, la data 2009-10-21 10:56:51Acest Klaus Johnnis nu este altceva decat un vanzator de copii pentru TRAFIC DE ORGANE ,ceea ce inseamna ca si voi care il sustineti sunteti la fel ca si el ,pt. bani vindeti orice ,important sa aveti cumparatori pe piata.Dovada acestor acuzatii o gasiti pe ; -htt;//www.youtube.com/watch? v=pStRIila Aba&feature=plaier_embedded. Aici gasiti un reportaj despre acest neamt corupt implicat intr-un scandal de copii cand era inspector scolar ka Sibiu.



Auzi, du-te dom`le si te cauta si nu mai vorbi avioane.
Ai fost vreodata in Sibiu? Nu?
Atunci mergi si vezi cum arata orasul acela si mergi si la Cluj!!!!!!!!!!!!!!
Sa vezi dezordinea, aglomeratia si mizeria din Cluj, fata de ordinea, disciplina, calmul si curatenia Sibiului!!!!!!!!!!!!!!
Asa ca lasa tampeniile, ca nu te cred nici sugarii si nu numai ca nu convingi pe nimeni, da` te mai faci si de ras!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


| Varianta pentru tiparire a topicului "Potentul "Lucian Croitoru la functia de premier
Mergi la: