back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Sustine candidatura altetei sale regale principele radu!

 


 
 
napocavox

2 mesaje
Membru din: 12/04/2009
Postat pe: 12 Aprilie 2009, ora 10:40

Semneaza documentul aflat la www.petitieonline.ro/petitie-p42733046.html si alatura-te astfel sustinatorilor unei adevarate schimbari in politica romaneasca!

Raporteaza abuz de limbaj
marian_bd_rotaru

1883 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Barlad

Postat pe: 12 Aprilie 2009, ora 10:48

Repet aici ceea ce am mai scris : candidatura la presedentia republicii , reprezinta o greseala istorica !


twincle

275 mesaje
Membru din: 4/02/2009
Oras: Iasi

Postat pe: 12 Aprilie 2009, ora 11:13

De la: napocavox, la data 2009-04-12 10:40:52Semneaza documentul aflat la www.petitieonline.ro/petitie-p42733046.html si alatura-te astfel sustinatorilor unei adevarate schimbari in politica romaneasca!
Doar un timpit sau un bolnav ar semna pentru aceasta candidatura , a unui actoras de duzina ce se vrea a fi presedinte ca astfel in cel mai scurt timp sa ne trezim ca ajungem mai rau decit basarabenii sau mai rau decit cei fara nici un capatii , fara religie , fara patria mama , sa devenim argatii casei regale !!!!!! oare crezi ca nimeni nu gindeste ???? citeste notarile lui florin , care fata de mine , recunosc deschis este mult mai realist in gindire , si are o logica de fier in afirmetiile facute, referitor la intentia actorasului de a deveni presedinte , si apoi cere -ne tuturor sa semnam !apropo ! cu cit te plateste ca sa faci chestia asta , sa-i deschizi cale spre adepti ? sau faci parte din clica lor si esti angajat cu norma intreaga , si o faci in timpul programului.....???????


teo
Fosta membra 9am.ro

16019 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 15 Aprilie 2009, ora 01:28

pai merita sa-i negam meritele inchipuite ale unui om?nu se face asa ceva ,asa incat votam radu duda-presedinte[de c.a.p.],mergem mai departe


Cine nu este corect cu el insusi,nu poate convinge pe nimeni de adevarul spuselor sale. Toti oamenii normali se inteleg in probleme de viata,stiinte si creatie. Nu-ti dori prea multe,n-o sa ai unde le pune. Mare pacat trebuie sa fie viata,daca se pedepseste cu moartea." Exista batalii pe care este bine sa le ocolesti , nu din teama ca le - ai putea pierde , ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu - le " Gelu Negrea Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea[Georges Brassens] Nimeni nu este destul de inteligent ca sa poata convinge un prost ca e prost. Rau e cand esti prost,dar si mai rau este cand nu-ti dai seama ca esti prost,crezandu-te inteligent.Credeti in cel ce cauta ADEVARUL si feriti-va de cei care l-au gasit. Adevarul este pretutindeni,dar nu-l recunoaste decat cel care-l cauta-NICOLAE IORGA Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei-SIGMUND FREUD Daca vrei sa cunosti un om cu adevarat,da-i o functie de conducere-ROBERT BRASILLACH Nimic nu este mai scump decat ceea ce primesti gratis. Cu cat regulile sunt mai stricte,cu atat capul care le-a conceput este mai prost- JEAN de la BRUYERE Nu e greu sa fii darnic azi,greu este sa nu regreti maine-JULES RENARD Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost
lorduljohn

499 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 15 Aprilie 2009, ora 01:43

De la: e_frunza, la data 2009-04-12 11:13:27
De la: napocavox, la data 2009-04-12 10:40:52Semneaza documentul aflat la www.petitieonline.ro/petitie-p42733046.html si alatura-te astfel sustinatorilor unei adevarate schimbari in politica romaneasca!
Doar un timpit sau un bolnav ar semna pentru aceasta candidatura , a unui actoras de duzina ce se vrea a fi presedinte ca astfel in cel mai scurt timp sa ne trezim ca ajungem mai rau decit basarabenii sau mai rau decit cei fara nici un capatii , fara religie , fara patria mama , sa devenim argatii casei regale !!!!!! oare crezi ca nimeni nu gindeste ???? citeste notarile lui florin , care fata de mine , recunosc deschis este mult mai realist in gindire , si are o logica de fier in afirmetiile facute, referitor la intentia actorasului de a deveni presedinte , si apoi cere -ne tuturor sa semnam !apropo ! cu cit te plateste ca sa faci chestia asta , sa-i deschizi cale spre adepti ? sau faci parte din clica lor si esti angajat cu norma intreaga , si o faci in timpul programului.....???????[/quote

Nu ! Pentru o buna suma de bani orice roman va semna tabelel de semnaturi, dar de votat ....mai putin !
Nu stiu da va prinde de 1% di total voturi


Fosta membra 9am.ro

6780 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Postat pe: 15 Aprilie 2009, ora 08:11

De la: napocavox, la data 2009-04-12 10:40:52Semneaza documentul aflat la www.petitieonline.ro/petitie-p42733046.html si alatura-te astfel sustinatorilor unei adevarate schimbari in politica romaneasca!


Da' care este graba ?... .Te superi daca stau si eu sa-l ascult putin,sa vad ce spune,ce vrea sa faca,ce masuri propune concret ?Nu-mi place sa semnez doar ca iti dai tu cuvantul de onoare ca asta este o schimbare in politica romaneasca .Pana una alta o alegere intre Geoana si Basescu nu-mi pare o adevarata schimbare in politica romaneasca iar candidatura lui Radu Duda pare ca la asta conduce .Nu sunt asa de idealist in politica incat sa sustin un om care nu doar ca nu are sanse reale, ci si reduce din sansele reale ale lui Crin Antonescu .Bafta la strans semnaturi,nu conta pe mine ,eu sunt sustinator PNL si am alt candidat pe care il sustin.Sunt in plus si sustinator al Monarhiei insa nu vad legatura intre candidatura la presedintele a lui Duda si Monarhie ( mai mult ,o consider o mare greseala) .


Fosta membra 9am.ro

182 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 15 Aprilie 2009, ora 09:22

nu cred ca are sanse ...dar ar fii interesant de stiut cine-i scrie discursurile...


Fosta membra 9am.ro

1639 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Mangalia

Postat pe: 15 Aprilie 2009, ora 09:27

Toti nebunii candideaza la presedentie
Toti viseaza "cai verzi pe calator"

Nu ati auzit? Miron Cozma va candida ????


napocavox

2 mesaje
Membru din: 12/04/2009
Postat pe: 15 Aprilie 2009, ora 14:22

Respectele mele.


| Varianta pentru tiparire a topicului Sustine candidatura Altetei Sale Regale Principele Radu!
Mergi la: