back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Pericolul tiganesc

 


 
 
marian_bd_rotaru

1883 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Barlad

Postat pe: 22 Februarie 2009, ora 12:50

Tiganii , prada in voie satele din Moldova . Administratia publica si politia , nu intreprinde absolut nimic . Tiganii devasteaza casele , gospodariile si plantatiile Autoritatile sunt in cardasie cu acesti salbatici . Va intreb ce este de facut ? Cum putem scapa de blestemul tiganesc ? Cum putem face ca sa inceteze complicitatea autoritatii statului , la faradelegile tiganilor ? Va rog de asemeni sa prezentati cazuri .

Raporteaza abuz de limbaj
Dorulet

7896 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 22 Februarie 2009, ora 12:58

De la: marian_bd_rotaru, la data 2009-02-22 12:50:57Tiganii , prada in voie satele din Moldova . Administratia publica si politia , nu intreprinde absolut nimic . Tiganii devasteaza casele , gospodariile si plantatiile Autoritatile sunt in cardasie cu acesti salbatici . Va intreb ce este de facut ? Cum putem scapa de blestemul tiganesc ? Cum putem face ca sa inceteze complicitatea autoritatii statului , la faradelegile tiganilor ? Va rog de asemeni sa prezentati cazuri .

Este deja un topic la secþiunea social unde se discutã despre þigani....


Când toatã lumea gândeºte la fel înseamnã cã nimeni nu gândeºte.
marian_bd_rotaru

1883 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Barlad

Postat pe: 23 Februarie 2009, ora 06:55

In comuna Ciocani , judetul Vaslui , tigani , prada proprietatile private ! Populatia romaneasca este terorizata . Politia si administratia publica locala NU ADOPTA ABSOLUT NICIO MASURA ! Complicitatea organelor statului cu bandele tiganesti , este vadita . Nu stiu daca cei care apara tiganii , si - ar mentine pozitia , daca si - ar vedea casele si gospodariile devastate si nu ar avea cui sa se adreseze !


Fosta membra 9am.ro

1431 mesaje
Membru din: 26/03/2011
Oras: Sinaia

Postat pe: 3 Ianuarie 2013, ora 23:29

De la: marian_bd_rotaru, la data 2009-02-22 12:50:57Tiganii , prada in voie satele din Moldova . Administratia publica si politia , nu intreprinde absolut nimic . Tiganii devasteaza casele , gospodariile si plantatiile Autoritatile sunt in cardasie cu acesti salbatici . Va intreb ce este de facut ? Cum putem scapa de blestemul tiganesc ? Cum putem face ca sa inceteze complicitatea autoritatii statului , la faradelegile tiganilor ? Va rog de asemeni sa prezentati cazuri .


Ceea ce mi se pare mai grav este ca au aparut si pe forum.
Stiu unul care vietuieste prin mahalalele bercenilor

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1431 mesaje
Membru din: 26/03/2011
Oras: Sinaia

Postat pe: 4 Ianuarie 2013, ora 00:03

De la: Black_Friday, la data 2013-01-03 23:35:48
De la: The_Mummy, la data 2013-01-03 23:29:50
De la: marian_bd_rotaru, la data 2009-02-22 12:50:57Tiganii , prada in voie satele din Moldova . Administratia publica si politia , nu intreprinde absolut nimic . Tiganii devasteaza casele , gospodariile si plantatiile Autoritatile sunt in cardasie cu acesti salbatici . Va intreb ce este de facut ? Cum putem scapa de blestemul tiganesc ? Cum putem face ca sa inceteze complicitatea autoritatii statului , la faradelegile tiganilor ? Va rog de asemeni sa prezentati cazuri .


Ceea ce mi se pare mai grav este ca au aparut si pe forum.
Stiu unul care vietuieste prin mahalalele bercenilor


Hai lasa-ma! Cred ca i-am vazut si eu... unul cu fata de prost, piranda lui si puradelul mucos. Cu prima ocazie le umflu ochii!


Tu crezi ca piranda lu' tac'to stie ce neam prost a fhatat?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1431 mesaje
Membru din: 26/03/2011
Oras: Sinaia

Postat pe: 4 Ianuarie 2013, ora 00:11

Cred ca l-a bagat la loc,de unde a iesit,ca prea o luase pe aratura.
Ce inseamna o mama reesponsabila!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

10086 mesaje
Membru din: 11/06/2010
Postat pe: 4 Ianuarie 2013, ora 00:54



Patria nostra est terra pulchra. In patria nostra multæ tziganae sunt.
In quartierum bercenarum,rahovarum,ferentarum - multae bestiae sunt

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Pericolul tiganesc
Mergi la: