back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Esti mandru ca esti roman,cand romanii se refugieaza ca si sirienii datorita situatiei nepriennice politice al muncii pentru degeaba,cu furt de viata si destin?!.

 


 
 
valeriulivanov

1792 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 5 Mai 2018, ora 23:43


Raporteaza abuz de limbaj
valeriulivanov

1792 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 6 Mai 2018, ora 00:23

Am putea zice:"Am,(financiar,si ma doare in"sula",de ceilalti !.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 6 Mai 2018, ora 15:29

ce faci , moi @ Ivanoave, moi ? ai inceput-o bine ca tema si te-ai si rasuflat dupa o postare ?
haide, fii serios si fa un comentariu ca lumea daca vrei un raspuns !

Raporteaza abuz de limbaj
costelaeg

170 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 20 Mai 2018, ora 17:18

......nu stiu daca sa fiu mandru sau nu, dar un lucru este cert , sirienii se refugiaza ptr ca acolo interese internationale intretin un razboi nedrept in tara lor, pe cata vreme in romania proprii conducatori (Guvern BNR Parlament ) ne fugaresc si ne izgonesc din tara prin politicile lor , legile favorabile numai lor .

Raporteaza abuz de limbaj
Fl_Orion999

15216 mesaje
Membru din: 2/06/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Mai 2018, ora 10:19

De la: valeriulivanov, la data 2018-05-06 00:23:17Am putea zice:"Am,(financiar,si ma doare in"sula",de ceilalti !.



batrane, mars la doctor si te trateaza...

Raporteaza abuz de limbaj
Singura religie pe care o accept si o propovaduiesc este.....RELIGIA IUBIRII , a FERICIRII si a PROSPERITATII.... --------DUMNEZEU sa binecuvanteze ROMANIA.... *** ,,Fii om, fii drept �i recunoa�te c�, pe deasupra ambi�iilor, intrigilor �i urilor, este Patria, este ve�nicia neamului, �i c� acolo trebuie s� ne �nt�lnim totdeauna, chiar dac� nu ne �n�elegem de fiecare dat�."(Ion Antonescu) *** ,,�n ziua de azi, pentru a st�p�ni c�t mai mul�i oameni, nu se mai cuceresc teritorii, ci sufletele acelor oameni. Odat� ce ai sufletul, ai omul; iar c�nd ai omul, teritoriul vine de la sine." (contele de Marenches) ***,,Putem avea fie democratie in aceasta tara , fie putem avea mari bogatii concentrate in mainile a putini oameni, dar nu le putem avea pe ambele'' [Louis Brandeis---membru al Curtii Supreme de Justitie a S.U.A. ]***
| Varianta pentru tiparire a topicului Esti mandru ca esti roman,cand romanii se refugieaza ca si sirienii datorita situatiei nepriennice politice al muncii pentru degeaba,cu furt de viata si destin?!.
Mergi la: