back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Mirrors

 


 
 
ak446

59 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 31 Ianuarie 2009, ora 00:47

Seara zilei de 14 ianuarie anul curent ora 23:30 ma pun si eu sa ma uit la un film si am ales "MIRRORS" poate uni dintre voi ati vazut filmul pentru cei care nu au vazut filmul uitati-va ,dupa vizionarea filmului ma duc la baie si ma uit in toate oglinzile (Trei de la dulapiorul suspendat si o oglinda normala)deoadata, si ma gandeam daca ce a ce am vazut e adevarat ,ma pun la somn toate bune si frumoase! Ma trezesc pe la ora 3 dimineata aud ceva zgomote si nu stiam ce se intimpla ma ridic ies din camera fum ,ma duc pe terasa aud galagie de la etajele inferioare, a luat foc un apartament de pe aceeasi palier dar cu doua etaje mai jos ,apartamentul respectiv a ars complet ,etajele superiaore afumate, cele inferiaore inundate ,am scapat cu bine, dar nici eu nu stiu ce sa cred

Raporteaza abuz de limbaj
9am080657

56 mesaje
Membru din: 21/06/2009
Postat pe: 24 Iunie 2009, ora 18:10

Haha;))
Am avzut si yo filmul,e foarte tare..da' totusi nu crezi ca fost doar o coincidenta?:p

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy004628

6 mesaje
Membru din: 31/08/2009
Postat pe: 5 Septembrie 2009, ora 02:08

CUM AI REUSIT SA VEZI FILMUL MIRRORS?

Raporteaza abuz de limbaj
ak446

59 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 6 Septembrie 2009, ora 09:50

cu ochii

Raporteaza abuz de limbaj
ramonadiva_20

258 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 7 Septembrie 2009, ora 21:40

cu siguranta a fost doar o coincidenta .. sunt fana filmelor horror , iar mirrors e slabutz :P

Raporteaza abuz de limbaj
ak446

59 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 8 Septembrie 2009, ora 18:58

zi cel mai tare film horror pe care lai vazut ca am vazut si eu destule

Raporteaza abuz de limbaj
calculitza

201 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 26 August 2010, ora 11:07

De la: ak446, la data 2009-01-31 00:47:08 Seara zilei de 14 ianuarie anul curent ora 23:30 ma pun si eu sa ma uit la un film si am ales "MIRRORS" poate uni dintre voi ati vazut filmul pentru cei care nu au vazut filmul uitati-va ,dupa vizionarea filmului ma duc la baie si ma uit in toate oglinzile (Trei de la dulapiorul suspendat si o oglinda normala)deoadata, si ma gandeam daca ce a ce am vazut e adevarat ,ma pun la somn toate bune si frumoase! Ma trezesc pe la ora 3 dimineata aud ceva zgomote si nu stiam ce se intimpla ma ridic ies din camera fum ,ma duc pe terasa aud galagie de la etajele inferioare, a luat foc un apartament de pe aceeasi palier dar cu doua etaje mai jos ,apartamentul respectiv a ars complet ,etajele superiaore afumate, cele inferiaore inundate ,am scapat cu bine, dar nici eu nu stiu ce sa cred


pe bune... simplu... o coincidenta ca te-ai uitat fix in seara aia la Mirrors, care sincer... ca film horror mi s-a parut slabuuuut. Ce mai pui ca m-a si bufnit rasu la vreo 2 faze. Sunt filme horror mult mai bune (japonezii si tailandezii rup gura targului din punctul meu de vedere) ca filmele americane.

Raporteaza abuz de limbaj
interzisuN

308 mesaje
Membru din: 12/03/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 26 August 2010, ora 18:37

De la: ak446, la data 2009-01-31 00:47:08 Seara zilei de 14 ianuarie anul curent ora 23:30 ma pun si eu sa ma uit la un film si am ales "MIRRORS" poate uni dintre voi ati vazut filmul pentru cei care nu au vazut filmul uitati-va ,dupa vizionarea filmului ma duc la baie si ma uit in toate oglinzile (Trei de la dulapiorul suspendat si o oglinda normala)deoadata, si ma gandeam daca ce a ce am vazut e adevarat ,ma pun la somn toate bune si frumoase! Ma trezesc pe la ora 3 dimineata aud ceva zgomote si nu stiam ce se intimpla ma ridic ies din camera fum ,ma duc pe terasa aud galagie de la etajele inferioare, a luat foc un apartament de pe aceeasi palier dar cu doua etaje mai jos ,apartamentul respectiv a ars complet ,etajele superiaore afumate, cele inferiaore inundate ,am scapat cu bine, dar nici eu nu stiu ce sa cred


si daca in seara aia te uitai la Dansez pentru tine,ce naiba mai ziceai?
sau mai rau,la OTV?

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Mirrors
Mergi la: