back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Cand ai fost ultima data hartuit de "recuperatorii de bani"?

 


 
 
alexandragrin

32 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 7 Martie 2011, ora 12:48

Povesteste-ne despre ultima data cand ai fost hartuit de "camatarii moderni", dupa cum ii numim pe recuperatorii de datorii care ne asalteaza cu zeci de telefoane si amenintari pentru a-si recupera banii.

Raporteaza abuz de limbaj
clau_daniela3

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 7 Martie 2011, ora 17:56

Ultima data am fost hartuita acum 2 ani de o banca la care aveam card de credit pt suma de 0,09 lei si luna urmatoare pt incredibila suma de 0,01 lei, desi mai aveam un cont la ei si isi puteau trage aceste sume, ei au preferat sa imi blocheze conturile, sa ma asalteze cu mesaje si cu telefoane si de cateva ori pe zi, nici nu apucam sa ma cert cu un operator ca ma suna altul, mi-au sunat pana si parintii (desi nu stiu de unde au facut rost de numarul lor, ca eu nu l-am trecut nicaieri mai ales ca nu stau cu ei).Incercam sa le explic ca e aberant ceea ce fac si ca mesajele si telefoanele costa mai scump ei continuau sa ma ameninte ca ma baga in baza de date a rau platnicilor si ca imi vor pune poprire pe salariu. Pana la urma m-am dus si mi-am pus pe card 5 lei ca sa imi pot folosi cei 200 sau 300 lei care ii aveam pe card.

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Cand ai fost ultima data hartuit de "recuperatorii de bani"?
Mergi la: