back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Pregatesc tinerii mei parteneri, in domeniul afacerilor.

 


 
 
adipop

58 mesaje
Membru din: 22/03/2009
Oras: Craiova

Postat pe: 2 Februarie 2011, ora 13:49

Pregatesc tinerii mei parteneri, in domeniul afacerilor.

Caut parteneri tineri de afaceri ( cu varsta de pana la 21 de ani ) care au bunavointa si bun simt, alaturi de care doresc sa infiintez noi societati comerciale. Partenerul va deþine 99 % din acþiunile firmei ºi eu 1 %. Acesta are posibilitatea sa-si aleaga domeniul de activitate pe care si-l doreste. Procentul meu de 1 % va reprezinta Garantul Moral la societãþile comerciale nou infiinþate, astfel incat Legile în vigoare ale Statului Român cât ºi Legile bunului simþ vor fi respectate în proporþie de 100 %.

Acest procent al meu va fi donat la sfarsitul anului în 10 conturi bancare diferite, dupã cum urmeazã :

1. 10% - ajutor pentru copii
2. 10% - ajutor pentru batrani
3. 10% - ajutor pentru biserica
4. 10% - ajutor pentru refacerea sistemului de educatie
5. 10% - ajutor pentru refacerea sistemului de sanatate
6. 10% - ajutor pentru refacerea sistemului de cercetare
7. 10% - ajutor pentru refacerea sistemului ecologic
8. 10% - ajutor pentru dezvoltara artelor
9. 10% - bani necesari dezvoltarii acestui sistem de lucru - Sistem Mosu - S 99.
10.10% - bani necesari infiintarii Bãncii de Reconstrucþie a României. Unul din scopurile acestei Banci va fi acela de a imprumuta tinerii afaceristi din S 99, fara a li se percepe dobanda.

Pentru siguranta acestui sistem - S 99, vom pleca la drum nou din zero.

Comunicarea eficienta de la inceputul discutiilor se va face pe net si va fi publica, invatand astfel unii de la altii ce trebuie facut pentru refacerea morala si economica a Romaniei.

adipop@popservice.ro
ID : zalmoxa_adipop
zalmoxa.11.forumer.com/index.php

ing.Adrian Pop

Raporteaza abuz de limbaj
Zamfir_Catalin_1

3 mesaje
Membru din: 12/04/2011
Oras: Craiova

Postat pe: 12 Aprilie 2011, ora 00:35

Si eu sprijin aceasta initiativa.
Va asteptam!

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Pregatesc tinerii mei parteneri, in domeniul afacerilor.
Mergi la: