back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Comentariu dubios despre motociclisti de la eurosport

 


 
 
Fosta membra 9am.ro

1 mesaj
Membru din: 26/04/2010
Postat pe: 26 Aprilie 2010, ora 20:35

Sunt bunica din partea mamei a fratiilor Vrajitoru si ma revolta comentariul "multiplului campion" Troia Tiberiu pe care il cunosc foarte bine pt. ca a fost coleg la aceeasi echipa de motociclism IMGB cu fiica si ginerele meu.Pe fratii Vrajitoru ii stie de cand s-au nascut,dar si ca merg de la 3-4 ani pe motocicleta.Iar acum la 17 respectiv 20 de ani, sunt sportivi la fel ca parintii lor cu rezultate bune.
Mircea Vrajitoru este triplu campion balcanic si maestru al sportului cu rezultate aflandu-se pe locul 9 la Valencia cu 7 puncte si pe locul 1 la Campionatul National de la Hungaroning,Bogdan Vrajitoru e vice-campion national de cativa ani,participand amandoi la cursele din campionatul european la clasa Superstock 600 in 2009,ceea ce nici un roman nu a ajuns asa departe.Deoarece Bogdan a implinit 20 de ani acum merge la o clasa mai mare.
Domnul Troia nu aminteste nimic despre toate astea,dar isi da titlul de "multiplu campion",alergand la vremea lui decat la 125 si 250,nu la 600 sau 1000,precum fratii Vrajitoru.
Pe acea vreme castigatorii se comandau "de sus".
In lumea sportului toate acestea se stiu.

Probabil exista ceva ce-l indeamna sa faca aceste comentarii.

Raporteaza abuz de limbaj
sotto077807

1 mesaj
Membru din: 26/04/2010
Postat pe: 26 Aprilie 2010, ora 20:48

Buna....Ai mare dreptate.Am citit si eu comentariul tau si deoarece ii cunosc si eu pe fratii Vrajitoru sunt de acord cu tine.Sunt niste baieti foarte talentati,ce merita laude.

Raporteaza abuz de limbaj
sotto077811

1 mesaj
Membru din: 26/04/2010
Postat pe: 26 Aprilie 2010, ora 21:36

Da si eu ii cunosc si vreau sa spun ca sunt niste copii extraordinari si ce mia povestit prietena mea de ei care sunt verisori cu ea sunt asa de faini si nu am cuvinte.Le multumesc ca exista si ne reprezinta Romania: Mircea si Bogdan tineti-o tot asa!!Bafta muuuuuulta

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului comentariu dubios despre motociclisti de la eurosport
Mergi la: