back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Oferte rent-a-car pentru vacanta de la sixt new kopel

 


 
 
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 17 Iulie 2008, ora 16:11

vara trecuta am calatorit in Grecia si, pentru ca imi place sa ma ocup personal, cu ajutorul Internetului, de toate detaliile, am descoperit cu bucurie ca pot nu numai sa-mi inchiriez o masina inca din tara, dar ca pot contacta chiar aici biroul companiei care urma sa-mi puna la dispozitie masina dorita.

Un prieten mi-a deschis ochii, impartasindu-mi cu doar cu cateva zile inainte de plecare ca exista o companie de rent-a-car care, pentru simplul fapt ca are birouri in vreo 85 de tari ale lumii, devine extrem de potrivita pentru un calator pasionat asa cum ma consider eu. Pe scurt, a functionat fara probleme, iar cei de la Sixt mi-au oferit si preturi chiar bune.

vara asta intentionez sa plec in tunisia si i-am contactat deja pe cei de Sixt ca sa-mi recomande o masina potrivita pentru nisipul acestei tari.
e verificat, a functionat, e bine de stiut.

vacanta placuta!


Raporteaza abuz de limbaj
gigel_sotto

8 mesaje
Membru din: 2/07/2008
Oras: Buzau

Postat pe: 1 August 2008, ora 11:43

Hm mie mi se pare ca-i faci reclama. Poate si lucrezi la ei. Ce naiba, sunt o gramada de companii de inchiriat masini!

Raporteaza abuz de limbaj
9am_20322

5 mesaje
Membru din: 24/06/2019
Postat pe: 26 Iunie 2019, ora 11:04

Salut,

Eu ti-as recomanda o firma mai mica de inchirieri pentru ca poti beneficia de flexibilitate si o prietenie cu oamenii. Firmele cu birouri in multe tari ma sperie, totul devine automat si e o mare companie. Nu spun ca nu ofera servicii bune, poate ca da, insa mie imi place sa cunosc omul si sa " investesc" alegand serviciile unor firme mici de familie.

www.inchirieri-auto.co las link aici daca veri sa vezi cum arata. O flota mica si oameni super prietenosi care ofera servicii de calitate.


Cu drag,

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului oferte rent-a-car pentru vacanta de la sixt new kopel
Mergi la: