back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Vj-ita 'ametita' a facut de ras music channel

 


 
 
cristina_rdlsc

26 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 11:55

Toti cred ca ati vazut clipul zilei de ieri, in care "Veve" o Vj-ita de la postul Music Channel a reusit sa-l scoata din sarite pe Adi Despot, cu intrebari care mai de care mai stupide. Chiar daca domnisoara merita sa nu mai apara vreodata la TV, ea a fost doar sanctionata temporar.



De ce Giovanni Francesco, directorul postului muzical, nu a luat o masura mai drastica? Pai daca ne luam dupa zvonuri se pare ca cei doi se iubesc in secret.



Voi ce parere aveti de clip?




Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1055 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 17:28

De la: cristina_rdlsc, la data 2008-12-05 11:55:45Toti cred ca ati vazut clipul zilei de ieri, in care "Veve" o Vj-ita de la postul Music Channel a reusit sa-l scoata din sarite pe Adi Despot, cu intrebari care mai de care mai stupide. Chiar daca domnisoara merita sa nu mai apara vreodata la TV, ea a fost doar sanctionata temporar.

De ce Giovanni Francesco, directorul postului muzical, nu a luat o masura mai drastica? Pai daca ne luam dupa zvonuri se pare ca cei doi se iubesc in secret.

Voi ce parere aveti de clip?


de ce ,in secret ?
poate in ...pat !


si electronica !
aggguilera

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 11:01

Buna ziua sunt noua pe forum.

In legatura cu acest topic , cred ca domnisoara cu pricina ar trebui sanctionata pe langa temporar si putin rusinica


n-are treaba cu realitatea . va multumesc si mai vorbim !


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 26 Ianuarie 2009, ora 13:57

De la: cristina_rdlsc, la data 2008-12-05 11:55:45Toti cred ca ati vazut clipul zilei de ieri, in care "Veve" o Vj-ita de la postul Music Channel a reusit sa-l scoata din sarite pe Adi Despot, cu intrebari care mai de care mai stupide. Chiar daca domnisoara merita sa nu mai apara vreodata la TV, ea a fost doar sanctionata temporar.

De ce Giovanni Francesco, directorul postului muzical, nu a luat o masura mai drastica? Pai daca ne luam dupa zvonuri se pare ca cei doi se iubesc in secret.

Voi ce parere aveti de clip?



necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 26 Ianuarie 2009, ora 13:58

SI CE DACA L-A SCOS?ERA MAI BINE SA-L LASE INAUNTRU?


www_juncancalin

1 mesaj
Membru din: 28/01/2009
Postat pe: 28 Ianuarie 2009, ora 16:15

am vazut clipul si cred ca singurul lucru de care se poate folosi VEVE ii trupul caci creier pauza


iunia_craciun

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 28 Ianuarie 2009, ora 18:41

dragii mei lasati oamenii sa convietuiasca cu prostia si ignoranta lor;daca domnisoara cu pricina se simte bine in pielea ei si nu considera ca trebuie s fie mai atenta la ceea ce face sau la ceea ce scoate din gura,noi de ce ne-am agita in privinta ei??a facut de ras Music Channel?so what?"felicitarile"mele celui care a angajat-o(probabil ca nu a tinut cont si de capacitatile ei intelectuale sau de capacitatea de concentrare a ei)


cata_sabato

4 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 2 Februarie 2009, ora 14:31

Trebuia data afara si ea si cel care a angajat fufa aia proasta si stupida! Eventual sa o foloseasca la ce e ea buna.... cu gura plina!!


Fosta membra 9am.ro

4 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Iasi

Postat pe: 2 Februarie 2009, ora 14:50

There is no bad publicity. there is only publicity. fata fara sa vrea a facut rating la music channel. eu i-as oferi o marire de salariu.


cata_sabato

4 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 3 Februarie 2009, ora 19:37

De la: tedydesign, la data 2009-02-02 14:50:52There is no bad publicity. there is only publicity. fata fara sa vrea a facut rating la music channel. eu i-as oferi o marire de salariu.




In principiu pot fi de acord cu tine, dar oare ... daca era asa, music channel, le mai cerea celor de la youtube, sa scoata clipul acela, folosindu-se de copyrights?



Fosta membra 9am.ro

4 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Iasi

Postat pe: 4 Februarie 2009, ora 14:02

De la: cata_sabato, la data 2009-02-03 19:37:52
De la: tedydesign, la data 2009-02-02 14:50:52There is no bad publicity. there is only publicity. fata fara sa vrea a facut rating la music channel. eu i-as oferi o marire de salariu.


In principiu pot fi de acord cu tine, dar oare ... daca era asa, music channel, le mai cerea celor de la youtube, sa scoata clipul acela, folosindu-se de copyrights?



O fi avand o alta strategie cei de la Music Channel dar totusi castigi popularitatea in randul populatiei, dar gandestete cati artisti o sa mai accepte interviuri de la Music Channel. Si eu as fi scos dupa un timp videoclipurile de pe youtube. It's all marketing.


| Varianta pentru tiparire a topicului VJ-ita 'ametita' a facut de ras Music Channel
Mergi la: