back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Demisia lui lacatus de la conducerea stelei

 


 
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
 
Unkle

50 mesaje
Membru din: 10/07/2008
Oras: Alexandria

Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 12:29

E vinovat Lacatus pentru rezultatele slabe inregistrate de Steaua in Liga Campionilor? Ii va fi oare Stelei mai bine fara el?

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 13:55

sa vina dan petrescu si meme!!!!


octavian_stoleru

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Arad

Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 14:08

sa plece becali


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 14:09

Desi sunt femeie si sunt cnvinsa ca multe "guri" masculine vor spune ca acest comentariu nu prea are ce sa caute aici am puterea sa afirm ca aceasta echipa nu se va insanatosii decit atunci cind va disparea GIGI BECALI !!!!!!!!!!
Am 47 de ani, a fost echipa mea de suflet multi zeci de ani dar acum a devenit o rusine nationala prin simpla ei imagine data de "conducatorul" ei !
Or sa defileze multi Lacatusi, Petresti, Memei, super antrenori din tara sau din strainatate dar pina cind gura cea mare si analfabeta a "MARELUI", a "RAZBOINICULUI..." etc.etc.etc. nu o sa taca nici aceasta echipa nu va stralucii asa cum a facut STELUTA noastra inainte de blestemul BECALI !!!!!!!!!!!!

Camelia


adonis_totti

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Constanta

Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 14:17

Nu cred ca le va fi mai bine,dar in orice caz nu Lacatus este singurul vinovat.Cea mai mare vina o poarta acest mare finantator,care desi nu are nici o treaba cu acest fenomen numit fotbal,el face achizitii in materie de jucatori,el impune anumiti jucatori la echipa si asa mai departe.Nu poti avea un parcurs bun in Champions League cu jucatori de mana a 7-a,care costa cat costa si care au valoarea care o au.Nu te poti bate de la egal la egal cu echipe care investesc milioane de euro in jucatori,cand tu investesti in biserici si nu mai stiu ce 50 milioane de euro si la echipa cumperi jucatori intre 140 mii de euro si 1 milion;cand toate celelalte echipe au cel putin un jucator care costa cat tot bugetul Stelei pe un an.Uitati-va la Zenit Sakt-Petersburg,cum au investit 50 mil euro au castigat cupa UEFA si exemple sunt o gramada.


myth_busters_2006

10 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 14:17

nu cred ca e de vina lacatus daka jucatorii, au jucat prost chiar si daka nu au jucat prost dar asta eee,de ce nu intra gigi sa joace el daka joaca mai bine.iar cu dan petrescu si cu meme sa vina la steaua nu prea cred.


daniela_neagoe2005

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 14:32

poate trebuia schimbat si Lacatus dar trebuie sa se schimbe si jumatate din echipa cel putin. Sunt mandri de ei de parca ar fi mari jucatori dar sunt de fapt doi la punga ....nu au valoare.Gigi daca vrea sa straluceasca Steaua si sa mai joace in Europa sa cumpere jucatori de valoare sa nu se mai zgarceasca la bani ca se lauda ca este cel mai bogat om din Romania, daca nu o sa il bata toti cum a facut egal cu Otopenii acasa si a mancat bataie de la Sportul.
Ar trebui sa se ascunda ca Borcea cand a fost eliminata din UEFA.


avrupali_ali_4_ever

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 14:41

sa vina jiji antrenor daca tot Hagi si Lacatus nu sunt capabili


mihai_apetrei

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 14:51

Stelei i-ar fi de 1000 de ori mai bine, daca la conducerea clubului ar veni un om capabil, nu un cioban care isi conduce jucatorii precum oile in copilarie !!!!!


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 15:00

aduceti-l domīle pe Lucescu Sr. Jiji, daca tot ai bani sa ii introci cu furca, sau, ma rog, cu fierul inrosit de insemnat oile, dai niste bani buni lu nea Mircea. Si atunci o sa vezi rezultate. Am spus.


adi_micu

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 15:02

Sint dinamovist-felul in care a pierdut Steaua aseara este dureros.Dar si mai dureros este pentru mine caci antrenorul Stelei este din Brasov ca si mine .Ma doare pentru ca sint roman..Oricum pentru ce a facut MARIUS LACATUS mii de multumiri


cioara_2779

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 15:03

clar k nu,sunt ei bootzi,jucatorii k nu sunt in stare sa tine de un scor,se vad mari si tari cand inscriu si au avntaj dar se pierd pe traseu la fel de repede,pacat!


vladidec

851 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 15:04

Sunt suporte dinainte sa ma nas al acestui club ! am mers la multe meciuri...si din fanatismul ala nu crede-am ca o sa mai ies...totul pana acum 1 an..cand nu am mai suportat.....si atat de drastica e schimbarea...incat nu ma mai intereseaza deloc fotbalul intern...(de un an nu am mai vazut nici un joc si nici nu stiu cum stam in campionat...) totul pana cand va pleca George Becli...sau macar sa nu se mai bage la echipa atat de muuuuult....si ca mine sunt multi....Nu are vina nimeni decat Becali !!!!.....si binenteles mentalitatea romanului !!


Astepti ca OAMENI MARI sa se nasca din partidele politice existente ? Daca nu, acorda-ne 2 minute din viata ta si vezi cum poti schimba totul ! >>www.plr.orgdominus.ro & www.orgdominus.ro
Fosta membra 9am.ro

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Timisoara

Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 15:22

Sunteti nebuni???
Sa vina nebunul de Dan Petrescu si idiotul de Meme???
Voi chiar vreti sa desfintati echipa Steua??
Mai bine sar duce Becali sa se ocupe de terenurile lui si sa lasa dracului in pace echipa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


horia_gabi0

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 15:31

La Steaua problema este cel care face achizitiile nu antrenorul.... Poate sa vina si Murinho ca antrenor ca daca Becali aduce toate 'tufele' de jucatori (Toja, Semedo, Arturo - unde i-o fi gasit Doaaaaaaamneeee!!!!) nu iese nimic. 'N-ai cu cine, ma.... n-ai cu cine!'


pumilact

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 15:39

La Steaua ar trebui schimbat patronul, iar in fotbalul romanesc in general ar trebui schimbata mentalitatea. Este inadmisibil si la nivel de nationala si la nivel de cluburi sa nu fii in stare sa tii de un scor care practic naucise adversarul...
Poate ar trebui psihologi cu mai multa experienta, cu alte metode.................. Vorba cuiva despre Romania: "Frumoasa tara - pacat ca este locuita..........."


dcmauto

46 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 15:43

Pt. Steaua-nu aveti jucatori de mijlocul terenului care sa 'tina' jocul dintre care unul de creatie care sa 'puna mingea cu mana unde vrea" gen Lita Dumitru-ultimul vostru jolly-jocker.-un dinamovist care sufera de aceeasi 'boala'.


fr_dora

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 15:45

La Steaua poate sa vina cel mai bun antrenor din lume daca avem jucatori ca ai nostrii "deshidratati" uitati-va la aia sunt cat un munte nimeni nu trece de ei, le i-au mingea de sub nas la ai nostrii


vizauerw

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 15:48

Vina lui Lacatus este ca a acceptat sa antreneze Steaua. Stiu ca si-a dorit foarte mult acest lucru. Dar atata timp cat a acceptat sa faca echipa dupa indicatiile lui Becali, ori este un antrenor foarte slab si a acceptat indicatiile de sus, ori e un "pupincurist" multumind in acest fel lui Gigi ca antreneaza Steaua.
Pentru CV-ul lui Lacatus ca antrenor, perioada petrecuta la Steua va cantarii foarte greu. Dupa ce ai antrenat Steaua, in conditiile in care a facut-o Lacatus, greu isi va mai gasi o echipa, de nivelul ligii I de la noi, care sa-l accepte ca antrenor. Va avea soarta lui Hagi. Toti conducatorii de echipa (normali la cap) si-au dat seama ca Hagi este un antrenor foarte slab. Asa se va intampla si cu Lacatus. Mai bine ramanea la UTA.
Acum Lacatus ca si Hagi pot sa se apuce de o noua cariera. De exemplu sa fie imaginea unei campanii umanitare. Ca si Bagio. Insa si aici ar fi o problema! Nu sunt la fel de bine cunoscuti, pe plan mondial ca jucatorul italian. Dar merita sa incerce.

Steau nu are decat o singura sansa, inlaturarea lui Becali. Va fi foarte greu, practic imposibil.
Ar trebuii sa se ia in discutie pe forum cum am putea sa-l inlaturam pe Becali.


yanismavrakis

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 15:51

Parerea mea este ca la noi in tara tot ce este mai bun ,pleaca sau a plecat,nu am stiut,nu stim si nu vom sti niciodata sa apreciem adevaratele valori,vindem jucatori foarte buni si aducem persoane de care nu are nevoie nimeni,doar pentru simplul fapt ca sa ne mandrim ca avem jucatori straini in echipe,doar pentru spalari de bani.Cit despre Lacatusi ce sa zic,el nu are nici o vina saracul,daca echipa atata poate ,atata face,cite echipe au stiut sa isi pastreze un scor in teren ,sa il apere,inclusiv nationala,astia sintem.Asa am fost din cele mai vechi timpuri si asa vom ramine pe toate planurile.Imi pare rau sa o spun si chiar ma doare ,sintem o rusine mondiala,VAI DE NOI.


ice_laur

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 15:56

Pentru echipa Steaua ar trebui un antrenor stil Protasov sau Zenga.Lacatus a gresit chiar cand nu trebuia.Putere Laca in continuare.


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 16:40

Oare nimeni nu-si da seama de "marea buba"de la Steaua?Sau cu totii suntem muti?Fa-ne fericiti GIGI BECALI - LASA-NEEEEEEEEEEEEE


voncid

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Baia Mare

Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 17:37

Lacatus e un mare antrenor si a demonstrat ca are si caracter. A foacut bine ca a demisionat. Daca eram in locul lui faceam la fel. Sunt curios de traseul stelei de acum inainte. Nu antrenorii Stelei sunt de vina pentru rezultate ci PATRONUL ei JIJI.


f_andrei69

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 17:43

Nu cred ca daca va veni alt antrenor STEAUA va juca echipa mai bine. Cred ca este necesar sa angajeze un psiholog. La fel ca la nationala, ne este frica de rezultat sa nu-l pierdem si atunci facem pe noi de frica la orice minge. Atunci cand suntem condusi parca jucam mai bine


cpikris

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 17:59

Becali nu stie cu ce se mananca fotbalul!!!
Nu avem tehnica necesara pentru a tine un scor favorabil noua...
Pacat pentru Lacatus!
Lacatus are si el greselile lui dar nu cred ca tb sa-si de demisia acum..
Vina nu-i apartine lui in totalitate!


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 18:27

Nu-i va fi mai bine! Bine ii va fi Stelei ca si Nationalei fara Becali, Mircea Sandu, Mitica, Borcea si altii ca ei. Bine va fi cand vor juca fotbal pe teren, nu poker pe unde apuca, intre ei.


adrianbmwm3coupe

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 22:32

Nu-i va fi mai bine Stelei fara Lacatus asta nu era o optiune corecta si viabila.Jucatori au gresit ca nu au stiut sa se apere sa pastreze scorul trebuie sa fie atentii la orice miscare a francezilor...asta e mergem mai departe o sa vina si ziua aceea cand vom fi campioni....


bebel_19apr2

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 29 Octombrie 2008, ora 19:50

sa-i fie rusine lu becalii BECALII SI UNI JUCATORI LAU SAPAT PE MARIUS LACATUS IDOLUL STELEI EU UNU AS DORII CA BECALII SA PLECE DIN GHENCEA


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 30 Octombrie 2008, ora 15:03

Buna seara tuturor, nu Lacatus este vinovat pentru ce se intimpla cu Steaua Buc. , jucatorii nu mai vor sa fie sub Becali , Lacatus a vorbit cu baietii si ......o sa vedeti deacum incolo ce va urma, treaba este ca a pus ,, botul,, impiedicatul de Dorinel, era fomist si a acceptat titlul de iobag , asta e adevaratul termen, la cei ce lucreaza cu Becali.....


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 2 Noiembrie 2008, ora 11:15

Partida de aseara dintre Dinamo si Steaua a demonstrat inca odata ca in astfel de confruntari nu prea conteaza locul pe care il ocupa fiecare dintre echipe.Dinamo parca totusi a jucat cam sub locul pe care este situata in acest moment.
www.mondonews.ro/Dinamo-contra-Steaua---un-derby-pe-calea-atacul...


Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Demisia lui Lacatus de la conducerea Stelei
Mergi la: