back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


De ce a divortat madona de guy ritchie?

 


 
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
 
cristina_rdlsc

26 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 16 Octombrie 2008, ora 12:47

Daca americanii ar avea OTV-ul clar divortul dintre Madona si Guy Ritchie ar face rating de zile mari. Aparent cei doi ar fi divortat din cauza programului mult prea incarcat si datorita faptului ca Madona ar vrea sa mai infieze un copil.



Mmmmm sa zicem ca ar fi un motiv pentru divort, dar ce se intampla cu idila secreta pe care cantareata, cica, o are cu Alex Rodriguez?


valy840

4 mesaje
Membru din: 9/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 17 Octombrie 2008, ora 10:48

Da cu siguranta ar face rating :))
Cred ca din cauza idilei ei nu din cauza prgramului.


contact9_2

10 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Octombrie 2008, ora 14:43



Fosta membra 9am.ro

763 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Buzau

Postat pe: 25 Octombrie 2008, ora 21:48

Deoarece a vrut !


Dana P


Insusirea este numita perseverenta cand este folosita pentru o cauza buna si incapatanare daca e pusa in slujba unei cauze rele. (Lawrence Sterne)
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 26 Octombrie 2008, ora 12:40

;;;;;;;;;;PENTRU CA-S LA MODA; DIVORTURILE;;!!


ttftranda

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 31 Octombrie 2008, ora 14:10

cui ii pasa????????


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 20 Noiembrie 2008, ora 18:33

:
To state it clear 4 you, i guess she has been moved by my example of life with another representative man of this country of cold not natural fake people: read it more, on my amycommunications.wordpress.com.

Note: this is why i never trust the actors


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 20 Noiembrie 2008, ora 18:33

:
To state it clear 4 you, i guess she has been moved by my example of life with another representative man of this country of cold not natural fake people: read it more, on my amycommunications.wordpress.com.

Note: this is why i never trust the actors


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 20 Noiembrie 2008, ora 18:34

:
To state it clear 4 you, i guess she has been moved by my example of life with another representative man of this country of cold not natural fake people: read it more, on my amycommunications.wordpress.com.

Note: this is why i never trust the actors


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 26 Ianuarie 2009, ora 14:40

De la: pasadro, la data 2008-10-25 21:48:20Deoarece a vrut !
Dana P


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 26 Ianuarie 2009, ora 14:40

SINGURUL COMENTARIU PLAUZIBIL[CREDIBIL]


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 26 Ianuarie 2009, ora 14:41

De la: , la data 2008-11-20 18:33:47 :
To state it clear 4 you, i guess she has been moved by my example of life with another representative man of this country of cold not natural fake people: read it more, on my amycommunications.wordpress.com.

Note: this is why i never trust the actors


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 26 Ianuarie 2009, ora 14:41

ALO,TANTI ,VEZI CA ATERIZEAZA STRABUNICA


anareaua

31 mesaje
Membru din: 22/01/2009
Postat pe: 2 Februarie 2009, ora 01:07

panarama paroasa
nu stiu daca ati vazut-o in poza aia..prima poza in care ea apare goala si pe care a vandut-o cu 25 de dolari!!!
yuk!


si pana la urma,cui dracu ii pasa ca divorteaza asta!?
nici nu stiu de ce am intrat sa scriu!!!


Fosta membra 9am.ro

16019 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 18 Februarie 2009, ora 12:44

De la: , la data 2008-11-20 18:33:16 :
To state it clear 4 you, i guess she has been moved by my example of life with another representative man of this country of cold not natural fake people: read it more, on my amycommunications.wordpress.com.

Note: this is why i never trust the actors


Cine nu este corect cu el insusi,nu poate convinge pe nimeni de adevarul spuselor sale. Toti oamenii normali se inteleg in probleme de viata,stiinte si creatie. Nu-ti dori prea multe,n-o sa ai unde le pune. Mare pacat trebuie sa fie viata,daca se pedepseste cu moartea." Exista batalii pe care este bine sa le ocolesti , nu din teama ca le - ai putea pierde , ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu - le " Gelu Negrea Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea[Georges Brassens] Nimeni nu este destul de inteligent ca sa poata convinge un prost ca e prost. Rau e cand esti prost,dar si mai rau este cand nu-ti dai seama ca esti prost,crezandu-te inteligent.Credeti in cel ce cauta ADEVARUL si feriti-va de cei care l-au gasit. Adevarul este pretutindeni,dar nu-l recunoaste decat cel care-l cauta-NICOLAE IORGA Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei-SIGMUND FREUD Daca vrei sa cunosti un om cu adevarat,da-i o functie de conducere-ROBERT BRASILLACH Nimic nu este mai scump decat ceea ce primesti gratis. Cu cat regulile sunt mai stricte,cu atat capul care le-a conceput este mai prost- JEAN de la BRUYERE Nu e greu sa fii darnic azi,greu este sa nu regreti maine-JULES RENARD Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost
Fosta membra 9am.ro

16019 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 18 Februarie 2009, ora 12:44

IUBITA,VREI SA SCRII IN LIMBA TA?SAU ESTI CUMVA FRANTUZOAICA?


Cine nu este corect cu el insusi,nu poate convinge pe nimeni de adevarul spuselor sale. Toti oamenii normali se inteleg in probleme de viata,stiinte si creatie. Nu-ti dori prea multe,n-o sa ai unde le pune. Mare pacat trebuie sa fie viata,daca se pedepseste cu moartea." Exista batalii pe care este bine sa le ocolesti , nu din teama ca le - ai putea pierde , ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu - le " Gelu Negrea Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea[Georges Brassens] Nimeni nu este destul de inteligent ca sa poata convinge un prost ca e prost. Rau e cand esti prost,dar si mai rau este cand nu-ti dai seama ca esti prost,crezandu-te inteligent.Credeti in cel ce cauta ADEVARUL si feriti-va de cei care l-au gasit. Adevarul este pretutindeni,dar nu-l recunoaste decat cel care-l cauta-NICOLAE IORGA Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei-SIGMUND FREUD Daca vrei sa cunosti un om cu adevarat,da-i o functie de conducere-ROBERT BRASILLACH Nimic nu este mai scump decat ceea ce primesti gratis. Cu cat regulile sunt mai stricte,cu atat capul care le-a conceput este mai prost- JEAN de la BRUYERE Nu e greu sa fii darnic azi,greu este sa nu regreti maine-JULES RENARD Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 20 Februarie 2009, ora 07:39

Mofturi la batrinete,la menopauza muierile o iau razna ,au pareri de rau ca imbatrinesc ,barbatii la andropauza fug dupa ultimele zvicniri si totul se termina cu un fiasco,MOFTURI !


steadiest

4 mesaje
Membru din: 25/02/2009
Postat pe: 4 Aprilie 2009, ora 23:55

@btremi, da' trecuta esti prin viata, babutzo!... Ia, mai baga niste vorbe intelepte din experienta ta de viata, sfatoaso!
Când va aud ca inselatul e motiv de divort mi se face cald... ei merg in cluburi de peep & switch, n-au nevoie sa divorteze daca vor sa sara in pat cu oricine. Altceva... daca iti pare rau ca imbatrânesti vrei sa ramâi singur?!?!?
Cred ca Madonna gândeste ca un barbat: e pe picioarele ei, nu depinde de nimeni, viata e prea scurta ca sa ratez experiente pe care as putea sa le am si/sau sa traiesc cum cred altii ca ar trebui.


chandramuki_md

173 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 8 Aprilie 2009, ora 12:52

de ce a divortat? de tot.


nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 15 Aprilie 2009, ora 03:52

Era sa spun eu de ce, un lucru pe care il stie toata lumea.


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

2406 mesaje
Membru din: 24/03/2009
Postat pe: 15 Aprilie 2009, ora 04:16

Madona a crescut in Detroit intr-o zona bunicica. I-am vazut casa. Problema divortului, cred ca ea are un creier cit o nuca. Cind astfel de oameni ajung la bine li se urca la cap "un vierme" si fac numai prostii.
Si ea si Angelina tot infiaza pe copii negri parca n-ar fi destui in Detroit 600 de mii.
De ce merg pina in Africa? In Detroit negrii cersesc pe la intersectii si dorm pe sub poduri. De ce nu infiaza de acolo?
Ca sa se dea mari in media!
Praf in ochi!
Acum, Madona si-a facut casa de 40 de milioane in New York. De ce nu a dat banii astia in Africa sa ajute cu adevarat pe copiii saraci?
Mofturi si fumuri.


9am044905

125 mesaje
Membru din: 5/05/2009
Oras: Ploiesti

Postat pe: 5 Iunie 2009, ora 19:34

De la: nastasemihail, la data 2009-04-15 03:52:15Era sa spun eu de ce, un lucru pe care il stie toata lumea.

asa e, in rusia, dupa ultimul concert, rusii au zis ca au si ei din astea, dar nu chiar in asa hal.....mai cu perdea, fetele lor!


nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 6 Iunie 2009, ora 16:43

Fiindca nu se mai vedeau restul maciucilor, pardon copacilor. Ii crescuse copacul prea mult, si nu mai incapea in casa.


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

1639 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Mangalia

Postat pe: 17 Iunie 2009, ora 14:56

De shmekera ...si ca sa ne intrebam noi acum


Septembrie

147 mesaje
Membru din: 28/04/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 18 Iunie 2009, ora 07:29

Ca sa se marite cu altul..


9am084726

5 mesaje
Membru din: 25/06/2009
Postat pe: 25 Iunie 2009, ora 17:07

Vand 2 bilete la concertul Madonna din Bucuresti . Cele mai bune locuri de pe stadion - sectiunea VIP sector A, randul 2 locurile 1 si 2. Biletele se vand doar impreuna si ofera o sansa unica de a vedea concertul din cea mai buna locatie, printre VIPs. Nu ratati aceasta oportunitate!
Pretul afisat este ptr. ambele bilete-500 Euro
Le vand ptr. ca tebuie sa plec din tara si nu am sa ajung inapoi pana la data concertului


Fosta membra 9am.ro

296 mesaje
Membru din: 30/06/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Iulie 2009, ora 21:20

Nu o mai cordea bine a gasit ceva mai tare


http://www.youtube.com/watch?v=iYKYDqZsUNo
Fosta membra 9am.ro

1055 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 16 August 2009, ora 14:49

de ce a divortzat madona de GUY !?
pai raspunsul este ...simplu; pen'ca GUY este GAY !?


si electronica !
virtualworld

50 mesaje
Membru din: 27/08/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 18 Septembrie 2009, ora 00:48

Pai astia nu se casatoresc. Ei doar semneaza niste contracte de prestari servicii (publicitate, masaj, sex). Si cand se termina contractul sau cand angajatul se satura sa presteze la babaciune se intrerupe "colaborarea".

Pentru vedete (actori, cantareti) asa zisele casatorii sunt profitabile. Ii ajuta sa isi faca putina publicitate. Si se merita chiar daca platesc bani grei la divort. Sunt si multi "oameni de rand" care incearaca imite vedetele si pierd toti banii la divort


Dumnezeu este ca Viitorul. Nimeni nu poate sti ce ne rezerva VIITORUL si nimeni nu stie ce vrea DUMNEZEU. Dar se gasesc destui smecheri care sa pretinda ca ei stiu si fara sa munceasca se imbogatesc (de obicei idioti care afirmau ca soarele se invarte in jurul pamantului)
Sandel

271 mesaje
Membru din: 14/03/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Ianuarie 2010, ora 17:49

Astia au divortat deoarece erau casatoriti; casatoria e principala cauza a divortului.

Raporteaza abuz de limbaj
Regret ca traiesc in Romania
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului De ce a divortat Madona de Guy Ritchie?
Mergi la: