back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Este dani otil 'marul discordiei' dintre mihaela radulescu si elan schwartzenberg?

 


 
 
cristina_rdlsc

26 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 16 Octombrie 2008, ora 12:26

Dupa ce a divortat de Elan, Mihaela Radulescu a recunoscut pentru cotidianul Ring ca are o relatie cu Dani Otil. Chiar daca diva a declarat ca Dani nu a fost motivul divortului, 'gurile rele' vorbesc ca cei doi ar fi impreuna de mult timp.






Fosta membra 9am.ro

2192 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 18 Octombrie 2008, ora 16:38

Or fi avand...insa dupa parerea mea aceasta declaratie a Mihaelei, mi se pare prea prematura facuta, adica la nici macar o saptamana dupa divortul ei. Trebuia sa-si vada de viata ei si fericita in relatia ei cu Dani fara a se expune "vulgar" publicului. Nu am nimic impotriva diferentei de varsta....insa nu acum trebuia facuta declaratia....dar si lumea mondena are uscaciunile ei.


maria_patrascu07

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 19 Octombrie 2008, ora 11:22

Ce dica????vb prostii, asta e diva saraca,dupa 3 casatorii???rusine raduleasco


iulidan2

156 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Constanta

Postat pe: 21 Octombrie 2008, ora 10:38

chiar asa, "diva" nu a vrut sa recunoasca motivul real al divortului ?
nimeni nu se poate astepta la sinceritate din partea unei persoane care si-a facut cariera din minciuni si ascunderea adevarului.


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 22 Octombrie 2008, ora 17:09

asa se practica in lumea mondena:casatorii,divorturi si tot asa..........pana la a zecea casatorie.pentru noi sunt niste t...fe,pentru ele noi nu insemnam nimic.s-ar zice chiar ca e la moda acu sa incerci cat mai multe p...(adica zeci daca se poate).


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 24 Octombrie 2008, ora 10:03

Chiar asa, mihaela ar trebui sa aiba bunul simt sa recunoasca motivul real al divortului. Cand vad atatea persoane pe forum tavalindu-se pe jos de nervi ca nu cunosc toate detaliile mai ca mi se face sila de raduleasca nesimtita ca a divortat fara sa-si spele rufele in public. Recunoasteti acum, v-a placut mai mult ce s-a intamplat intre prigoana si bahmu care se acuzau la tv ca ala i-a spus sa isi opereze sanii ca ii atarna.. ca ea . nu mai stiu ce. Astia suntem, noi romanii.


anca_joanne

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 26 Octombrie 2008, ora 14:18

aiurea!

ce ne intereseaza motivele divortului ei? de ce ne intereseaza atata ce face si cu cine? nu are nimeni nimic mai bun de facut decat sa-si dea cu parerea despre viata altora si sa emita judecati? asta e cel mai usor!! nu ma intereseaza nici mihaela si nici dani, care au fost atat de intens mediatizati mai ales din inclinatia romanului spre barfa

PS: ce legatura exita intre numarul de casatorii/relatii/barbati si faptul ca e o diva(nu ma refer neaparat la mihaela- oricum, nu avem dive in romania)

ar trebui sa ne preocupam mai mult de 'barna din ochiul nostru' decat de firul de praf din al vecinului!!


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 28 Octombrie 2008, ora 10:58

A divorþat pentru cã nu era fericitã. CLAR ! Nici o femeie nu divorþeazã dacã îi este bine lângã cineva. Bravo ei. Mãcar, ea, a avut curajul ãsta spre deosebire de cele care aruncã cu noroi, cã e aºa ºi pe dincolo...ºi cine ºtie, vai de mama lor ce soþ or avea...


Fosta membra 9am.ro

2 mesaje
Membru din: 17/10/2008
Oras: Slobozia

Postat pe: 28 Octombrie 2008, ora 19:07

doar mihael stie adevaratul motiv al divortului a avut curaj si eu o felicit eu sint casatorita in israel si cunosc mentalitatea celor de aici inca o data bravo mihaela pt curaj fi mai departe tu inbsati ca pina acum esti o romanca strasnica nu prea ai concurente sa fii fericita de acum inainte eu sint sigura ca nu ai fost fericita cu elan sa nu neglijezi copilul el sa fie steau ta calauzitoare in tot ce faci ar trebui ca toate romancele nefericite in casnjicii sa ia taurul de coarne ca tine nu ar mai exista atitea femei abuzate fizic fiti mai curajoase doanmelor femeia este gitul unei casnicii nu barbatul considerat capul care ce s-ar face sarmanul fara git


nikko_nebuna

1 mesaj
Membru din: 13/09/2008
Oras: Giurgiu

Postat pe: 1 Noiembrie 2008, ora 11:13

vai vai!! ce tot o felicitati si o venerati atat ,nu stiu,ca as face-o si eu daca as gasi cel putin 3 argumente ,dar cam greu de gasit! Raduleasca nu e decat o femeie care se crede un pic mai sus si are impresia ca toata lumea are ceva cu ea critica intr-o parte si alta,anii de zile a incercat sa-si faca imaginea asta de diva ,dar bine ca s-au mai gasit oamenii ca Badea sau altii sa-i taie un pic craca de sub picioare!!nu am nimic impotriva daca ea ar fi cu Dani ,e un tip ok,dragut si karismatic si sunt convinsa ca el este motivul despartirii familiei Radulescu!!! asta e ,are si ea nevoie de o prospatura acum,care s- o satisfaca cum trebuie!!pana acum a tot stat pe langa sotul ei,s-a asigurat ca nu va muri niciodata de foame si acum normal,ce-i mai trebuie top 300 cand si ea are o mica avere !!daca privim lucrurile optimist ,ca altfel eu nu am cum sa le priviesc,nu sunt de compatimit nici unul nici celalalt,isi vor gasi ei iarasi iubirii


mystery

17 mesaje
Membru din: 27/08/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 7 Noiembrie 2008, ora 13:08

ete na! extraordinara elucubratie...

"nu ierea fericita"....parol madam! ai dreptate
daca l-a inselat pe Elan,o sa-l insele si pe prapaditul asta,cu...alt prapadit
:-)))



mystery

17 mesaje
Membru din: 27/08/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 7 Noiembrie 2008, ora 13:09

De la: moti, la data 2008-10-28 19:07:55doar mihael stie adevaratul motiv al divortului a avut curaj si eu o felicit eu sint casatorita in israel si cunosc mentalitatea celor de aici inca o data bravo mihaela pt curaj fi mai departe tu inbsati ca pina acum esti o romanca strasnica nu prea ai concurente sa fii fericita de acum inainte eu sint sigura ca nu ai fost fericita cu elan sa nu neglijezi copilul el sa fie steau ta calauzitoare in tot ce faci ar trebui ca toate romancele nefericite in casnjicii sa ia taurul de coarne ca tine nu ar mai exista atitea femei abuzate fizic fiti mai curajoase doanmelor femeia este gitul unei casnicii nu barbatul considerat capul care ce s-ar face sarmanul fara git



ramai acolo ca ne faci un bine


corinaflorina

12 mesaje
Membru din: 6/10/2008
Oras: Braila

Postat pe: 7 Noiembrie 2008, ora 13:12

Pana acum sunt cel putin 2 teme de discutie pe seama Mihaelei si a lui Dani. Chiar nu gasiti teme interesante pe marginea carora sa aberati? Cred k nu puteti dormi noaptea dc nu stiti motivul real al divortului sau mai stiu eu ce in legatura cu acest cuplu. LUMEA ARDE SI BABA SE PIIAPTANA


Fosta membra 9am.ro

1055 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 8 Noiembrie 2008, ora 20:34

De la: maria_patrascu07, la data 2008-10-19 11:22:08Ce dica????vb prostii, asta e diva saraca,dupa 3 casatorii???rusine raduleasco

stii de unde vine titulatura asta de DIVA pt. acest gen de femei ?
de la ...DIVAN ...adica un fel de pat comod unde isi exerseaza ele talentele si hormonii !


si electronica !
gabymarinescu_pulsar

375 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 13 Noiembrie 2008, ora 16:39

Daca nu era el era oricum altul,asa ca nu mai beliti zoomurile atata pe prapaditul asta!!!


corinaboerescu

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Mangalia

Postat pe: 13 Noiembrie 2008, ora 17:14



bella5062003

4 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 13 Noiembrie 2008, ora 17:19

Elan a divortat de Radulesca pt ca s-a facut publica chestia. Acum nu stiu care ar fi fost intr-adevar situatia daca nimeni n-ar fi stiut de acesta mica aventura a acestei............"dive".
In schimb , nu stiu de ce am certitudinea ca Raduleasca, n-ar fi divortat niciodata dar n-ar fi fost prinsa cu mata in sac.
Cred ca n-a fost vorba de iubire ci doar de al cui este orgoliu` mai mare.

Doamne , faca-se voia ta !


pantazamihaela

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 13 Noiembrie 2008, ora 17:26

Eu cred ca ea are o problema in general....nu e facuta pentru casnicie.
Iar Dani e doar o razbunare...asta pe langa placerile intime pe care i le ofera. In toate casniciile a aratat cu degetul spre altii (vezi Andreea Marin).
Plus ca nu stie sa piarda.Toate parodiile din emisiunile ei.......lipsite de caracter......patetica.
Pacat ....am placut-o la inceputuri (inainte de implanturi si operatii)


mikaella1983

11 mesaje
Membru din: 11/10/2008
Oras: Bacau

Postat pe: 15 Noiembrie 2008, ora 16:46

De la: dragos_thaci, la data 2008-10-22 17:09:11asa se practica in lumea mondena:casatorii,divorturi si tot asa..........pana la a zecea casatorie.pentru noi sunt niste t...fe,pentru ele noi nu insemnam nimic.s-ar zice chiar ca e la moda acu sa incerci cat mai multe p...(adica zeci daca se poate).


dar te-ai intrebat cati barbati din lumea mondena au schimbat femei.....sau fotbalisti care se casatoresc si divorteaza dupa cateva luni sau un an sau cativa? acu recent divorta unul dupa 8 luni. se pare ca e la moda, ca sa te citez, sa incerci cat mai multe p.....-a se citi organ genital feminin. macar ea in aprox 10 ani a schimbat vreo 3. nu zic ca e neaparat bine sa treci de la unul la altul sau de la una la alta dar hai sa nu fiti ipocriti, astia carecondamnati, ca si la oamenii obisnuiti se intampla sa fie la a 2 ,3 casnicie.ce, voi n-at mai auzi
t la nimeni pana acum si ce va doare pe voi capul cine si pe cine schimba si ce face cu viata lui??? ia sa se bage si vedetele in viata voastra sau altcineva si sa zica lucr urate despre voi sau de ce faceti si sa va poarte de grija, n-ati vrea, nu??? noi ii judecam pe altii de parca am fi curati ca lacrima. poate si voi ati facut lucruri care altora li se par condamnabile dar voua nu neasparat ca aveti anumite motive.


sea_shell

418 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 23 Noiembrie 2008, ora 14:08

Eu nu inteleg de ce se priveste doar dintr-un singur unghi ,cand de fapt ,Elan sau cum il cheama ,a inselat-o tot timpul pe Mihaela Radulescu...ca sa amintesc numai de Ileana Pescariu...Ce tot o criticati numai pe ea??? Pe el nu-l vede nimeni? Si apoi e treaba lor daca se despart sau nu,ce problema aveti voi cu ei??? Nu aveti propria viata pe care s-o traiti? Nu aveti propriile probleme??? De ce va uitati in curtea altora?? Doar pentru ca ea si-a permis ca la 40 de ani sa aiba un tip cu 10 ani mai tanar?? sau ca la 40 de ani arata de mult mai putin???

Ceea ce faceti voi se cheama invidie.....Poate ca ''barna '' voastra e mai mare decat ''paiul'' ei....



corneliaceara

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Constanta

Postat pe: 24 Noiembrie 2008, ora 18:08

Diva Judith cum face acum la cine se roaga ??


Fosta membra 9am.ro

1055 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 24 Noiembrie 2008, ora 20:30

prigoana i-a spus-o deunazi , pocnitorii aleia de moldovence : inainte gerontofila si-acu' pedofila !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bravo maestre ,ai fost genial !


si electronica !
gabymarinescu_pulsar

375 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 27 Noiembrie 2008, ora 18:26

De la: cristina_rdlsc, la data 2008-10-16 12:26:54Dupa ce a divortat de Elan, Mihaela Radulescu a recunoscut pentru cotidianul Ring ca are o relatie cu Dani Otil. Chiar daca diva a declarat ca Dani nu a fost motivul divortului, 'gurile rele' vorbesc ca cei doi ar fi impreuna de mult timp.






gabymarinescu_pulsar

375 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 27 Noiembrie 2008, ora 18:29

Exista doua posibilitati logice ale situatiei:1)Ori era cu pustiulica inca din timpul mariajului-deci poarta un anumit calificativ in acest caz...2)ori s-a "repliat foarte rapid-si atunci ne putem intreba cat de profunda poate fi o relatie dea ei.....


sea_shell

418 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 28 Noiembrie 2008, ora 14:07

''Lenesul moare de drum lung ,iar prostul de grija altuia..''


mariusraducu

4 mesaje
Membru din: 14/11/2008
Postat pe: 2 Decembrie 2008, ora 12:07

Nu se stie cine si-a bagat coada in familia acestora ,imi pare rau ca au ajuns la divort.


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 26 Ianuarie 2009, ora 14:31

De la: cristina_rdlsc, la data 2008-10-16 12:26:54Dupa ce a divortat de Elan, Mihaela Radulescu a recunoscut pentru cotidianul Ring ca are o relatie cu Dani Otil. Chiar daca diva a declarat ca Dani nu a fost motivul divortului, 'gurile rele' vorbesc ca cei doi ar fi impreuna de mult timp.






necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 26 Ianuarie 2009, ora 14:32

DA'DE CE MARUL SI NU MORCOVL?SI DE CE AL DISCORDIEI SI NU AL FERICIRII?


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 26 Ianuarie 2009, ora 14:33

De la: mariusraducu, la data 2008-12-02 12:07:40Nu se stie cine si-a bagat coada in familia acestora ,imi pare rau ca au ajuns la divort.


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 26 Ianuarie 2009, ora 14:33

CUNOSCUTI DE-AI MATALE?


| Varianta pentru tiparire a topicului Este Dani Otil 'marul discordiei' dintre Mihaela Radulescu si Elan Schwartzenberg?
Mergi la: