Soția lui Răzvan Fodor, Irina, va fi cea care îi va lua locul Ginei Pistol în rolul de prezentator „Asia Express”. Imediat cum a aflat vestea, noua mămică a scris pe Instastory:

„Oooo, ce veste minunată! Simpaticilor, Asia Express continuă pe Drumul Împăraților”, a scris Gina Pistol.

„Și iată-i pregătiți pentru o nouă aventură Asia Express (continuă). Tare-s mândră de ei, de colegii ei”, este un alt mesaj postat de iubita lui Smiley pe rețelele de socializare, alături de o poză cu întreaga echipă.


Aventura Asia Express în Turcia

Turcia este destinația în care vedetele se vor lupta pentru marele premiu în valoare de 30.000 de euro. Printre primele persoane publice care au acceptat provocarea Antenei1 se află Andreea Bălan, care va face echipă cu Andreea Antonescu. În plus, printre posibilii concurenți se află și: Connect-R, Pepe, Jo, Juno și Alina Pușcaș.