Doi indragostiti britanici au indurat temperaturi de minus 12 grade Celsius pentru a se casatori intr-un iglu, la marginea Cercului Arctic, relateaza ziarul Daily Mirror. Chris McQuade si Louise O'Mara au celebrat marele eveniment cu cate un
Doi indragostiti britanici au indurat temperaturi de minus 12 grade Celsius pentru a se casatori intr-un iglu, la marginea Cercului Arctic, relateaza ziarul Daily Mirror. Chris McQuade si Louise O'Mara au celebrat marele eveniment cu cate un paharel de tarie, intr-un bar construit din gheata. La ceremonie, care a avut loc in Rovaniemi, Finlanda, au asistat 17 persoane, in principal rude. Acum, cei doi intentioneaza sa-si petreaca luna de miere in... Maldive.
Despre autor:

Sursa: Jurnalul National
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Sneaker Industry: cum transformi pasiunea într-o industrie pentru împătimiți
Sursa: start-up.ro
-
Fiecare dintre noi suntem la volanul propriei vieți!
Sursa: garbo.ro
-
Simtel Team construiește centrale fotovoltaice pentru un nou client
Sursa: green.start-up.ro
-
România, pe primul loc în topul producătorilor de nuci din UE
Sursa: retail.ro
-
Revolut lansează Pay Later. Va ajunge și în România
Sursa: futurebanking.ro
-
Testul darurilor sacre: Ce cadou iti va oferi Universul?
Sursa: kudika.ro
-
ANAF vrea să știe de unde avem bani pentru mașini și case. Vor fi verificați...
Sursa: wall-street.ro