min 120 se incheie meciul cu o victorie chinuita a giulestenilor, care le aduce insa calificarea in semifinale
min 107 iese Mazilu, o mana moarta in meciul de aseara, si intra Ionut Stancu
min 106 "Galben" si pentru Ionut Rada
min 105 2-0 PENTRU RAPID! Ganea trimite simplu in plasa dupa o pasa a lui Badoi
min 104 rapidistul Vali Badoi primeste cartonasul galben
min 102 1- 0 PENTRU RAPID! Zicu inscrie din careul mic dupa o balbaiala a defensivei pitestene
min 101 Cruceru primeste un avertisment
min 100 Dorinel MUnteanu paraseste terenul, fiind inlocuit de Ionut Badea
min 99 Hotoboc il blocheaza la sacrificiu pe Zicu
min 98 Ciprian Tanasa, scapat singur cu Coman, deposedat in ultima clipa de Rada
min 91 la Rapid Emil Dica intra in locul lui Maldarasanu
min 90&3 Tudor pune capat primelor 90 de minute; vor urma doua reprize de prelungiri a cate 15 minute fiecare
min 85 este randul lui Marius Constantin sa recurga la o intrare criminala la glezna veteranului Dorinel Munteanu, antrenor si jucator la FC Arges
min 78 faza demna de "Casacdorii rasului" in careul Rapidului: Maftei trage in Baltoi, mingea se indreapta spre gol, dar Coman o retine cu destule emotii
min 72 CEA MAI MARE OCAZIE A MECIULUI! Hotoboc retine pe linia portii o reluare a lui Maldarasanu dupa o buna centrare a lui Perja
min 69 intrare dura si cu rautate a lui Ganea asupa lui Dorinel Munteanu
min 65 la FC Arges Ciprian Tanasa intra in locul lui Tames
min 60 Baltoi primeste si el un cartonas galben
min 57 Razvan Lucescu il scoate pe Buga si il introduce pe Ionel Ganea
min 54 Milosevic degajeaza de la doi metri dupa o mare aglomeratie in careul mic al celor de la Pitesti
min 53 "Cap" al lui Ionut Rada din sase metri dupa o buna centrare a lui Perja, dar departe de poarta
min 51 sut frumos de la 30 de metri al lui Marius Constantin de putin pe panga porta lui Hotoboc
min 46 se reia meciul; la FC Arges, Baltoi intra in locul lui D. Rednic
pauza 15 minute
min 45 Alexandru Tudor pune capat primei reprize
min 44 mare ocazie Mazilu; reluare din opt metri mult peste poarta Argesului
min 43 Dorinel Munteanu il angajeaza pe D. Rednic in careu, insa acesta, incomodat de M. Constantin, trimite peste poarta
min 40 Cruceru trage de la 22 de metri, dar Coman e bine plasat si retine cu siguranta de la vinclul din dreapta sa
min 37 arbitrul Al. Tudor arata cel de-al doilea avertisment al acestui meci de Cupa Romaniei pitesteanului Mitrovic
min 34 Buga trage slab la colt, minge usor de retinut pentru Hotoboc
min 31 incursiune personala a lui Prepelita pe stanga, ii ridiculizeaza pe Buga si Marius Constantin,paseaza la Tames, insa acesta e blocat de Maftei
min 25 Mazilu preia excelent pe piept in careu, dar suteaza peste
min 17 Mircea Stan e avertizat cu un cartonas galben
min 14 Daniel Rednic suteaza de la distanta peste poarta giulestenilor
min 10 Dorinel Munteanu trimite din lovitura libera de la 20 de metri pe langa poarta
min 4 portarul Argesului, Hotoboc, retine mingea din fata lui Buga dupa o pasa a lui Zicu