Programul meciurilor de astazi
Grupa 2
ALBANIA - TURCIA (Tirana, ora 19)
GRECIA - GEORGIA (Atena, ora 19)
KAZAHSTAN (Alma Ata, ora 19)
Clasament
1. Ucraina 12 7 4 1 18- 7 25
2. Turcia 11
Programul meciurilor de astazi
Grupa 2
ALBANIA - TURCIA (Tirana, ora 19)
GRECIA - GEORGIA (Atena, ora 19)
KAZAHSTAN (Alma Ata, ora 19)
Clasament
1. Ucraina 12 7 4 1 18- 7 25
2. Turcia 11 5 5 1 22- 9 20
3. Danemarca 11 5 4 2 22-11 19
4. Grecia 11 5 3 3 14- 9 18
5. Albania 11 4 1 6 11-19 13
6. Georgia 11 2 4 5 14-24 10
7. Kazahstan 11 0 1 10 5-27 1
Grupa 3
PORTUGALIA - LETONIA (Porto, ora 21,30)
LUXEMBURG - ESTONIA (Luxemburg, ora 21,15)
SLOVACIA - RUSIA (Bratislava, ora 21,30)
Clasament
1. Portugalia 11 8 3 0 32- 5 27
2. Slovacia 11 6 4 1 24- 8 22
3. Rusia 11 6 4 1 23-12 22
4. Letonia 11 4 3 4 18-18 15
5. Estonia 11 4 2 5 14-17 14
6. Liechtenstein 12 2 2 8 13-23 8
7. Luxemburg 11 0 0 11 5-46 0
Grupa 4
IRLANDA - ELVETIA (Dublin, ora 21,45)
FRANTA - CIPRU (Paris, ora 21,45)
Clasament
1. Israel 10 4 6 0 15-10 18
2. Elvetia 9 4 5 0 18- 7 17
3. Franta 9 4 5 0 10- 2 17
4. Irlanda 9 4 4 1 12- 5 16
5. Cipru 9 1 1 7 8-16 4
6. Feroe 10 0 1 9 4-27 1
Grupa 5
ITALIA - MOLDOVA (Lecce, ora 21,30)
SLOVENIA - SCOTIA (Celje, ora 21,30)
BELARUS - NORVEGIA (Minsk, ora 21,30)
Clasament
1. Italia 9 6 2 1 15- 7 20
2. Norvegia 9 4 3 2 11- 7 15
3. Slovenia 9 3 3 3 10-10 12
4. Belarus 9 2 4 3 12-13 10
5. Scotia 9 2 4 3 6- 7 10
6. Moldova 9 1 2 6 4-14 5
Grupa 6
ANGLIA - POLONIA (Manchester, ora 21,45)
TARA GALILOR - AZERBAIDJAN (Cardiff, ora 21,45)
AUSTRIA - IRLANDA DE NORD (Viena, ora 21,30)
Clasament
1. Polonia 9 8 0 1 26- 7 24
2. Anglia 9 7 1 1 15- 4 22
3. Austria 9 3 3 3 13-12 12
4. Irl. de Nord 9 2 3 4 10-16 9
5. Tara Galilor 9 1 2 6 8-15 5
6. Azerbaidjan 9 0 3 6 1-19 3
Grupa 7
SAN MARINO - SPANIA (Serravalle, ora 21,30)
SERBIA-M. - BOSNIA-H. (Belgrad, ora 21,30)
LITUANIA - BELGIA (Vilnius, ora 21,30)
Clasament
1. Serbia-M. 9 5 4 0 15- 1 19
2. Spania 9 4 5 0 13- 3 17
3. Bosnia-H. 9 4 4 1 12- 8 16
4. Belgia 9 3 2 4 15-10 11
5. Lituania 9 2 3 4 7- 8 9
6. San Marino 9 0 0 9 2-34 0
Grupa 8
MALTA - BULGARIA (La Valletta, ora 19)
SUEDIA - ISLANDA (Goteborg, ora 20,30)
UNGARIA - CROATIA (Budapesta, ora 20,30)
Clasament
1. Croatia 9 7 2 0 21- 5 23
2. Suedia 9 7 0 2 27- 3 21
3. Bulgaria 9 4 2 3 16-16 14
4. Ungaria 9 4 1 4 13-14 13
5. Islanda 9 1 1 7 13-24 4
6. Malta 9 0 2 7 3-31 2

Ziua

Sursa: Ziua



Te-ar putea interesa si:

In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.