Mihaela Radulescu a filmat, recent, la Varsovia, un spot pentru un produs cosmetic al unei firme internationale. Reclama va fi difuzata la posturile romanesti de televiziune peste doua saptamani. La Varsovia, Mihaela s-a intalnit cu vedete din Kazahs
Mihaela Radulescu a filmat, recent, la Varsovia, un spot pentru un produs cosmetic al unei firme internationale. Reclama va fi difuzata la posturile romanesti de televiziune peste doua saptamani. La Varsovia, Mihaela s-a intalnit cu vedete din Kazahstan, Serbia, Polonia, Ucraina, Ungaria, Cehia, Bulgaria, Turcia, care filmau aceeasi reclama pentru tarile lor. Pentru Mihaela a fost o experienta interesanta, beneficiind de o echipa excelenta: make-up artistul era polonez, hair-stylistul si fotograful din Franta, operatorul era din Islanda, iar regizorul din America, dar italian la origine. "Se vorbea in toate limbile si se muncea foarte serios. N-am apucat sa vad nimic din Varsovia, pentru ca de dimineata pana seara aveam filmare sau sedinta foto. Am plecat insotita de o echipa de la agentia Grey. Despre onorariu nu pot spune nimic. Este confidential", ne-a declarat Mihaela.
Cu toate acestea, noi am aflat ca e vorba despre 30.000 de euro care au intrat in buzunarul Mihaelei in urma acestei reclame, fiind una din cele mai mari sume incasate de vreo vedeta din Romania pe un spot publicitar.
"Ce va pot spune este ca din banii castigati voi face o alta donatie, asemanatoare cu cea pentru maternitatea din Piatra Neamt, pentru care am donat 14.000 de euro", ne-a mai spus vedeta de televiziune.
De cativa ani buni, Mihaela este vanata de agentiile de publicitate care si-o doresc ca imagine a vreunui produs romanesc sau international. Pana acum a facut reclame pentru cafeaua Jacobs, pentru Connex, Pagini Aurii-ghidul Pagitur, samponul Organics, cosmeticele Elida Faberge, I.D. Sarrierri, Reader's Digest; de doua ori consecutiv a fost imaginea Pantene pentru Romania, Villeroy&Boch, in prezent fiind in tratative cu o alta mare companie internationala care doreste sa semneze un contract de imagine cu Mihaela Radulescu.
Pasionata de masini frumoase si scumpe, Mihaela a cheltuit aproape 6 miliarde de lei vechi pe un Porsche 911 Turbo cu motor de 450 CP. Ea ne-a obisnuit ca, in fiecare an, sa-si schimbe masinile cu modelele nou-aparute, iar achizitia o reprezinta: o masina puternica, frumoasa si scumpa. Deocamdata, Mihaela e unica posesoare din Bucuresti a unei asemenea masini, primele fotografii cu Mihaela si noua ei bijuterie fiind publicate de revista "Ciao!", ai carei paparazzi le-au surprins in fata unui salon de frumusete, unde Mihaela a stat circa patru ore.


Despre autor:

Libertatea

Sursa: Libertatea


Abonează-te pe


Te-ar putea interesa si:

In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.