back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Autodeclaratul nazist klaus werner iohannis este un imens pericol pentru romani si romania.

 


 
 
ursu_livia

281 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Lugoj

Postat pe: 26 Septembrie 2018, ora 10:12

Trebuie sa fim constienti ca nazistul Klaus Iohanis si-a creat grupari paramilitare de gherila urbana, adunate sub denumirea de # rezist.
Avem obligatia sa stim, sa gandim si sa ne aparam.
Intrebare: de ce doar dupa ce nazistul Klaus Werner Iohannis ,in nov.2014 ocupa fraudulos Presedentia Romaniei apar si devin activi huliganii #rezist, cei transformati rapid in grupari de gherila nazist/urbana, grupari extrem de violente in februarie 2017 si care ating apogeul maximei violente si criminalitati in 10 august 2018 cu complicitatea tacita a lui Klaus Werner Iohannis si a lucratorilor fostei securitati PCR-iste din SRI?

Raporteaza abuz de limbaj
ursu_livia

281 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Lugoj

Postat pe: 6 Decembrie 2018, ora 15:48


Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 21 Februarie 2019, ora 14:36

Cred ca mamica ta are in subordine grupari cocalare pe care le foloseste in scop recreativ..cand nu este taticul tau alcoolistul acasa.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 7 Mai 2019, ora 13:17

Am pierdut tot ce iubeam mai tare in viata asta, mi.au murit pe rand copii, nevasta, parintii.
M.am stins in lacrimi si durere, cu gandul la ei.
Insa demnitatea inca traieste in mine si imi zice ca orice.as primii in schimb, sa nu.mi tradez neamul.
Cum sa votati PSD,partidul unui comunist care a omorat mii de romani in goana dupa putere?
Chiar nu aveti pic de demnitate romanilor? " FLORIN CALINESCU

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Autodeclaratul nazist Klaus Werner Iohannis este un imens pericol pentru romani si Romania.
Mergi la: