back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


In cautarea jumatatii ....exista sau nu?

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 Sari la pagina:
 
Fosta membra 9am.ro

1719 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 7 Mai 2009, ora 08:40

De la: danmihai85, la data 2009-05-06 15:55:04
De la: adi, la data 2009-05-05 22:19:54mai zalau lasa-le in plata domnului ca sunt stresate...stii care e faza vb cu un amic de relatii si despre femei, de obicei dau cu piciorul mai toate in viata si stii de ce :pt ca asa sunt femeile...se leaga la cap de cate unul ,are si copii cu el,o bate,o inseala,sex cu portia si ala numai la betie,o tine din scurt...etc si s.a.m.d.....isi merita soarta...cum spun barbatii..,proaste



prietene de-ar fi viata asa de roz... sa aiba toti optiunea de a alege ceva mai bun....... ar fi perfect, unii fac compromisuri ca altceva n-au mai bun... in domeniu in care lucrez.. am de a face numai cu nenorociti.. dar ce sa le faci .. :-?? fi tu destept si fa alegerile bune... nu ii critica pe altii daca nu ii cunosti :)

Bravo...frumos raspuns...de luat in seama ar fi faptul ca noi femeile proaste suntem inselate si batute cum spune amicul de mai sus de aceeasi barbati care la inceput nu stiu cum sa te cucereasca cu gesturi mai frumoase si mai tandre...dar nu asta e important...ci faptul ca daca simti cu adevarat ca ti-ai gasit jumatatea nici un obstacol nu ti se mai pare greu de trecut, nici o problema imposibil de rezolvat...cum cand si daca o gasesti cred ca tine de calitatile si defectele fiecaruia si de un pic de noroc...parerea mea


Rugged individualist sociopat, egomaniacal control freak, intellectual hooligan and condescending & high maintenance snobbish smartass
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 7 Mai 2009, ora 08:45

De la: gangstergrl, la data 2009-05-07 08:40:05

Bravo...frumos raspuns...de luat in seama ar fi faptul ca noi femeile proaste suntem inselate si batute cum spune amicul de mai sus de aceeasi barbati care la inceput nu stiu cum sa te cucereasca cu gesturi mai frumoase si mai tandre...dar nu asta e important...ci faptul ca daca simti cu adevarat ca ti-ai gasit jumatatea nici un obstacol nu ti se mai pare greu de trecut, nici o problema imposibil de rezolvat...cum cand si daca o gasesti cred ca tine de calitatile si defectele fiecaruia si de un pic de noroc...parerea mea


Si a mea...

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
FreeMan20

12 mesaje
Membru din: 7/05/2009
Postat pe: 7 Mai 2009, ora 08:54

Legenda lu peste parajit....Daca este adevarat ceea ce ai ai zis tu , atunci eu am fost zeul care iam trimis pe pamant

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

244 mesaje
Membru din: 8/05/2009
Postat pe: 10 Mai 2009, ora 07:00

In cel mai rau caz ai fi zeul care i-ar trimite in pamant.

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului In cautarea jumatatii ....exista sau nu?
Mergi la: