back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Vecini isterici

 


 
 
paun_mihaela8

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 7 Noiembrie 2012, ora 21:31

Am un vecin la etajul de jos care imi bate in calorifer pentru cel mai mic "zgomot". Cum ar fi ca functioneaza aerul conditionat, ca lipaie catelul pe parchet, etc. Cind il apuca isteria la maxim vine la usa si bate cu picioarele ca un apucat. Ce sa ma fac? Cred ca manifestarile lui sint nejustificate pentru "vecinatatea" la bloc. Ce sa fac sa scap de nebun?

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 7 Noiembrie 2012, ora 22:05

Mai e un topic, " vecini agresivi ".
Dar eu l-am deschis in gluma.
Nu am avut niciodata asaceva.

Ajuta-te cu alte persoane.
Nu ai ce face.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 7 Noiembrie 2012, ora 22:28


Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Noiembrie 2013, ora 21:35

De la: paun_mihaela8, la data 2012-11-07 21:31:01Am un vecin la etajul de jos care imi bate in calorifer pentru cel mai mic "zgomot". Cum ar fi ca functioneaza aerul conditionat, ca lipaie catelul pe parchet, etc. Cind il apuca isteria la maxim vine la usa si bate cu picioarele ca un apucat. Ce sa ma fac? Cred ca manifestarile lui sint nejustificate pentru "vecinatatea" la bloc. Ce sa fac sa scap de nebun?

S-a rezolvat?

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
| Varianta pentru tiparire a topicului vecini isterici
Mergi la: