back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Francomasoneria ieri si azi uniunea europeana

 


 
 
9am_240

9 mesaje
Membru din: 19/04/2012
Postat pe: 2 Iunie 2012, ora 09:15

ce ciudat ceea ce e important nu se afiseaza,sechestru al adevarului?

Raporteaza abuz de limbaj
9am_240

9 mesaje
Membru din: 19/04/2012
Postat pe: 2 Iunie 2012, ora 09:45

cert este ca tara in care s-a organizat pt. prima data francomasoneria moderna este anglia anului1717.

Raporteaza abuz de limbaj
9am_240

9 mesaje
Membru din: 19/04/2012
Postat pe: 2 Iunie 2012, ora 11:46

De la: 9am_240, la data 2012-06-02 09:45:49cert este ca tara in care s-a organizat pt. prima data francomasoneria moderna este anglia anului1717.
acest trecut este patat cu crime si sange prin vechimea ei.embrionul ei-ateismul-a fost intetit.inca de la inceput,elementul satanic a patruns in ea,aservind-o intereselor sale.intr-un timp relativ scurt,in tarile europei de vest,masoni au pus stapinire pe finante,industrie,comert,presa,pe care si le-au aservit interselor sale.

Raporteaza abuz de limbaj
9am_240

9 mesaje
Membru din: 19/04/2012
Postat pe: 4 Iunie 2012, ora 16:33

in cadrul francomasoneriei,satanismul se maniifesta prin rugaciuni si imnuri inchinate lui satan.conducerea ,oriunde ar fi ,e unitara.oricarui rit ar apartine un francomason,el este frate cu totii francomasonii de pe glob.dupa depunerea juramantului,devine ateis convins.intreaga activitate urmareste destramarea statului si a societatii.ei lupta pt.intemeierea unei republicii mondiale condusa de ei.secretele masoneriei nu sunt impartasite tuturor.contine oameni cu pozitie sociala,avere,autoritate si talent,aflati la putere si in afara ei.li se distribuie mijloace de a coopera,judecaorie,administratie,intoaTE INTRUNIRILE DECISIVE DE AFACERI,PACE ,RAZBOI.NU SE TEME DE NIMIC,ARE TOATE MIJLOACELE PT.A AO IDENTIFICA SI A O CONTRACARA PANA LA ELIMINARE.

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului francomasoneria ieri si azi uniunea europeana
Mergi la: