back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Va rog ... ajutor!!!

 


 
Pagini: 1 2 3 4 >> Sari la pagina:
 
Caesar69

4 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Targoviste

Postat pe: 5 Octombrie 2008, ora 03:50

Numele meu este Cezar!!! Am 22 ani sunt in zodia rac si am cateva intrebari ... defapt ... sunt nesigur, nu stiu ce ar trebui sa fac...!!! despre ce este vorba? Sunt plecat de 2 ani din romania!!! si de aproape 2 ani sunt cu o fata.. si ea are tot 22 ani si este in zodia berbec ... de cand suntem impreuna nu pot sa zic ca am avut o relatie prea reusita... multe certuri care au dus la despartiri ... si totusi am luato iarasi de la capat ... eu o iubeasc .. in acest timp de 2 ani alaturi de ea .... nu am avut o relatie sexual cu ea ori cu alta fata ...din motiv ca ea nu era pregatita ori cum zicea nu poate sa se gandesca la asa ceva ... pur si simplu nu poate ... uneori imi zicea ca nu se simte sigura cu mine ,... si ea nu a avut nici o relatie sexuala timp de doi ani pana sa ma cunoasca pe mine... deci acum are avea in jur de 4 ani fara sa faca sex ....pana in urma cu 1 luna ....... am avut prima noastra relatie sexuala ....si totusi certurile nu s-au oprit ... de 1 saptamana sunte-m despartiti ... acum nu sunt sigur de daca o mai iubesc ... sau este doar obijnuinta... am inceput sa ma uit si dupa alte fete ... lucru care nu il faceam inainte... sa flirtez... dar totusi o caut si mai vb din cand in cand ... ce ar trebui sa fac? ce se intampla ... imi puteti raspunde?

Si altceva care as vrea sa stiu , ceva de care nu sunt sigur..u stiu ce este, in urma cu ceva timp am observat pe lenjeria ei intima... de foarte multe ori... cand se schimba... era ceva alb... la fel ca sperma ... si de multe ori cand este excitata este foarte umeda in zona genitala ... lucru care am auzit ca o patesc femeile bolnave ... deci ce este ... este ceva pentru care ar trebui sa ma ingrijorez... pe ea am intrebat-o de ce este acea "pasta" pe lenjeria ei... la care ea imi raspunde cum ar fi normal ... toate femeile la toate femeile li se intampla... lucru pe care eu nu l-am mai intalnit!!!

Va rog imi puteti da niste raspunsuri concrete?


layla21

1 mesaj
Membru din: 10/11/2008
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 10 Noiembrie 2008, ora 14:05

ma faci sa rad! tu chiar vb serios? nush daca ar trebui s ate iau in serios si sa iit raspund la modul adevarat.nu stii nimic despre femei.daca tot ai internet aar fi mai bine sa te informezi ce e aceea" pasta de pe lenjeria intima" nu ma pot oprii.esti de groaza.cand afli ce inseaman sa imi spui si mie!

Raporteaza abuz de limbaj
clausrob1984

4 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 21 Noiembrie 2008, ora 11:39


pe cat pari tu de smecher pe atata esti e......nu stiu in fine am ras copios....

Raporteaza abuz de limbaj
jejnk

138 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 24 Noiembrie 2008, ora 00:42

"pasta" aia e de fapt pasta de dinti, i-a cazut din greseala dimineata, ai incercat sa mirosi? poate totusi mirosea a mentol ..

Raporteaza abuz de limbaj
chandramuki_md

173 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 25 Noiembrie 2008, ora 15:30

E clar ca fiecare dintre voi aveti cate o problema. Ea ar fi bine sa mearga la un psiholog fiindca are oarece lucruri de lamurit cu ea insasi si apoi cu altii. Iar tu...trebuie sa mai citesti. Atat trebuie sa stii ca nu e bolnava, cel putin nu asa cum crezi tu. Cu toate astea , daca singur recunosti ca te uiti deja dupa alte femei pe strada, ar fi bine sa nu o mai incurci si pe ea.Toate bune...

Raporteaza abuz de limbaj
berila

1111 mesaje
Membru din: 18/08/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 30 Noiembrie 2008, ora 14:57

Ti`ai propus sa imi faci dupa-amiaza mai buna, nu? Ai reusit

Nu stiu de unde sa incep, dar ca idee te rog sa cauti "Anatomia, fiziologia si igiena omului 1986: manual pentru clasa a VII-a" ca sa te lamuresti.

Saraca fata

Sa te uiti e ok, toti o facem, dar sa nu pui mana. atat

Lectura placuta

Raporteaza abuz de limbaj
What's cookin`, good lookin`?
poznasul

42 mesaje
Membru din: 4/08/2008
Oras: Braila

Postat pe: 2 Decembrie 2008, ora 12:50

f tareee ..da' asta nu e un motiv sa radem de el. un pic de amuzament exista in multe dintre mesajele acestea de p forum. totusi..omul vrea sa fie lamurit si probabil se va documenta si va afla singur c se intampla.
si in legat cu relatia dintre voi...nu e o relatie atata timp cat nu va intelegeti si nu va impartasiti opiniile. esentialul intr'o relatie este comunicarea, urmata de increderea si respectul reciproc. dak aceste lucruri nu sunt bn puse la punct/ nu exista, eu cred k ar fi mai bn sa'i pui capat.
re si sper sa'ti dai seama c e mai bn pt tine

Raporteaza abuz de limbaj
VisualValentine_com

5 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 2 Decembrie 2008, ora 13:40


Raporteaza abuz de limbaj
www.VisualValentine.com
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 3 Decembrie 2008, ora 11:38

nu stiu daca pot scrie asta pe forum dar pasta cred ca e ...stii u femei,metabolism,menstruatie..sau cum zicea unu poate e pasta de dinti,poate cine stie..e un "ciclu al vietii":)..analizeaza doar primil cuvant dintre ghilimele..nu stiu...ma las batut

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

22 mesaje
Membru din: 11/02/2008
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 3 Decembrie 2008, ora 12:35

...e destul de nasol daca pana acum tu nu ai observat cum se uda o femeie,si cand in sfarsit s-a intamplat...tu crezi ca e bolnava ,scuze,dar nu ma pot abtine.Ar trebui sa fii fericit ca se uda tare...

Raporteaza abuz de limbaj
chelu_yuppy

34 mesaje
Membru din: 20/11/2008
Oras: Braila

Postat pe: 7 Decembrie 2008, ora 17:08

De la: Caesar69, la data 2008-10-05 03:50:43Numele meu este Cezar!!! Am 22 ani sunt in zodia rac si am cateva intrebari ... defapt ... sunt nesigur, nu stiu ce ar trebui sa fac...!!! despre ce este vorba? Sunt plecat de 2 ani din romania!!! si de aproape 2 ani sunt cu o fata.. si ea are tot 22 ani si este in zodia berbec ... de cand suntem impreuna nu pot sa zic ca am avut o relatie prea reusita... multe certuri care au dus la despartiri ... si totusi am luato iarasi de la capat ... eu o iubeasc .. in acest timp de 2 ani alaturi de ea .... nu am avut o relatie sexual cu ea ori cu alta fata ...din motiv ca ea nu era pregatita ori cum zicea nu poate sa se gandesca la asa ceva ... pur si simplu nu poate ... uneori imi zicea ca nu se simte sigura cu mine ,... si ea nu a avut nici o relatie sexuala timp de doi ani pana sa ma cunoasca pe mine... deci acum are avea in jur de 4 ani fara sa faca sex ....pana in urma cu 1 luna ....... am avut prima noastra relatie sexuala ....si totusi certurile nu s-au oprit ... de 1 saptamana sunte-m despartiti ... acum nu sunt sigur de daca o mai iubesc ... sau este doar obijnuinta... am inceput sa ma uit si dupa alte fete ... lucru care nu il faceam inainte... sa flirtez... dar totusi o caut si mai vb din cand in cand ... ce ar trebui sa fac? ce se intampla ... imi puteti raspunde?

Si altceva care as vrea sa stiu , ceva de care nu sunt sigur..u stiu ce este, in urma cu ceva timp am observat pe lenjeria ei intima... de foarte multe ori... cand se schimba... era ceva alb... la fel ca sperma ... si de multe ori cand este excitata este foarte umeda in zona genitala ... lucru care am auzit ca o patesc femeile bolnave ... deci ce este ... este ceva pentru care ar trebui sa ma ingrijorez... pe ea am intrebat-o de ce este acea "pasta" pe lenjeria ei... la care ea imi raspunde cum ar fi normal ... toate femeile la toate femeile li se intampla... lucru pe care eu nu l-am mai intalnit!!!

Va rog imi puteti da niste raspunsuri concrete?
cum frate tu la 22 de ani aia ii spui femeii tale ca are pasta i chiloti ma doare burta de atata ras e rusinos :)) la 22 de ani ... ia un sfat .. un film erotic te va lamuri si iti si va arata ce e eia de ii spui tu pasta .. util si practic :)) Tuamneee "pasta" esti tare cezare ... de mult nu am mai ras asa

Raporteaza abuz de limbaj
Chelu
z51smart

62 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 19:29

daca nu ti s-a mai spus ca faci rasa masculina de ras ti-o spun eu aici. ne faci de ras mai rau decat s-au facut "sensuala" si "ne-secsi braileaca" adunat.

defapt stii ce cred eu ma??? cred ca esti un extraterestru venit de undeva din fundul spatiului de la 'enspe milioane de ani lumina...un extraterestru virgin de pe o planeta plina cu extraterestrii gay exilati!!!

de obicei nu sunt rau da'...cred ca ar cam fii cazul sa te trezesti, te duci la buda si incerci sa dai prostia afara cat mai ai timp, faci un dush cu otet, nu stiu.....

Raporteaza abuz de limbaj
pufoasa67

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 10 Decembrie 2008, ora 11:27

baiatul a pus o simpla intrebare dar nu a primit nici un raspuns concret.de ce vi -se pare de ris sa nu stie ce este aceea pata ,citi din cei care au scris aici ati stiut la virsta lui ce se intimpla cu corpul unei femei,pt cezar trebuie sa stii ca ochii si cu vaginul sunt singurele organe din corpul omenesc care se pot autocurata asa ca nu trebuie sa intrii in panica ,acea pata sunt hormonii care se acumuleaza in corpul unei femeii inainte de cilulu menstrual si dupa,o parte din ei se elimina la ciclu ,iar cealalta se elimina treptat zi de zi pina la urmatorul ciclu.multa bafta in relatia ta

Raporteaza abuz de limbaj
zumzetalbastru

147 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Decembrie 2008, ora 20:02

"Frateeee" unde te-ai nascut, sper ca nu in Romania, ne faci de ras bai retardule ... altul de 22 de ani care nu are treaba cu gramatica sau femeile, dar ei f.. si flirteaza cu femeile pe strada. Ia uimeste-ma cum le abordezi, ceva de genul: hey, papusha?! cu "sha"?! ... du-te te rog si cere sfaturi prietenilor tai, cocalari, ca sunt sigur ca si ei ar rade la faza cu pasta ...

N-ai idee ce ma bucur ca genul tau pleaca din Romania, plecati retarzilor si stati acolo. Poate reusesc si eu sa vad din ce in ce mai putini retarzi si tarani pe strada...


rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Decembrie 2008, ora 16:25

De la: Caesar69, la data 2008-10-05 03:50:43Numele meu este Cezar!!! Am 22 ani sunt in zodia rac si am cateva intrebari ... defapt ... sunt nesigur, nu stiu ce ar trebui sa fac...!!! despre ce este vorba? Sunt plecat de 2 ani din romania!!! si de aproape 2 ani sunt cu o fata.. si ea are tot 22 ani si este in zodia berbec ... de cand suntem impreuna nu pot sa zic ca am avut o relatie prea reusita... multe certuri care au dus la despartiri ... si totusi am luato iarasi de la capat ... eu o iubeasc .. in acest timp de 2 ani alaturi de ea .... nu am avut o relatie sexual cu ea ori cu alta fata ...din motiv ca ea nu era pregatita ori cum zicea nu poate sa se gandesca la asa ceva ... pur si simplu nu poate ... uneori imi zicea ca nu se simte sigura cu mine ,... si ea nu a avut nici o relatie sexuala timp de doi ani pana sa ma cunoasca pe mine... deci acum are avea in jur de 4 ani fara sa faca sex ....pana in urma cu 1 luna ....... am avut prima noastra relatie sexuala ....si totusi certurile nu s-au oprit ... de 1 saptamana sunte-m despartiti ... acum nu sunt sigur de daca o mai iubesc ... sau este doar obijnuinta... am inceput sa ma uit si dupa alte fete ... lucru care nu il faceam inainte... sa flirtez... dar totusi o caut si mai vb din cand in cand ... ce ar trebui sa fac? ce se intampla ... imi puteti raspunde?



Si altceva care as vrea sa stiu , ceva de care nu sunt sigur..u stiu ce este, in urma cu ceva timp am observat pe lenjeria ei intima... de foarte multe ori... cand se schimba... era ceva alb... la fel ca sperma ... si de multe ori cand este excitata este foarte umeda in zona genitala ... lucru care am auzit ca o patesc femeile bolnave ... deci ce este ... este ceva pentru care ar trebui sa ma ingrijorez... pe ea am intrebat-o de ce este acea "pasta" pe lenjeria ei... la care ea imi raspunde cum ar fi normal ... toate femeile la toate femeile li se intampla... lucru pe care eu nu l-am mai intalnit!!!



Va rog imi puteti da niste raspunsuri concrete?





Frateeee deci ma rup de ras...



Bun aku k am ras bine, te intreb 2-3 lucruri asa:

1. FACI O FACULTATE??? Sau me degraba... AI TERMINAT LICEUL?

2. AI FACUT IN CLS a VII-a ANATOMIA UMANA?

3. AI PRIMIT EDUCATIE SEXUALA DIN PARTEA PARINTILOR? sau, nu pardon, intrebare redundanta...AI VAZUT VREUN FILM PENTRU ADULTI LA VIATA TA?



Frate fara sa te judec, dar km esti de tot rasu! Si iti zik si de ce: cultura ta generala e pe undeva pe la genunchiul broastei...



Ok aku am terminat pauza de seriozitate si ma apuk iar sa rad...

Raporteaza abuz de limbaj
Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
bianca_92003

36 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Calarasi

Postat pe: 13 Decembrie 2008, ora 23:42

mda... o creatura barbateasca extrem de rar intalnita!nu imi pot da seama unde a trait baiatul asta timp de 22 ani? tare ciudat omu`... si mai ciudat e ca intreaba aici pe forum k sa vada toti si sa rada de el!!! te rugam frumos ca data viitoare cand mai ai vreo nelamurire sa te gandesti bine pana postezi aici... ca cine stie... se sufoca lumea de ras aici

Raporteaza abuz de limbaj
NuStiuNimic

226 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Galati

Postat pe: 17 Decembrie 2008, ora 16:56

deci prietene....cum sa-ti spun u ai noroc d prietena ta care s umezeste cand este excitata.....nu are d c sa-ti fie frica.....sincer shi eu am ras....totzi rad cum d altfel vezi shi u....probabil nu trebuia sa-ti pui o poza cu tn la profil....dupa cum spunea shi o fata mai sus...ai internet....intra shi documenteaza-te.....nu mai fi asa comod....cerceteaza....p bune sa nu vb cu prietenii tai despre treaba asta ....pastreaza ptr tn....shi ptr cei d p forum.....oricum....parerea mea e ca trebuie sa t gandesti bn....ai 22 d ani...sigur nu vrei sa t casatoresti la varsta asta....traieste-ti viatza....iar cu dragostea....las-o mai usor...ca o sa stai iar 2 ani sau eu stiu cat ai stat....shi o sa fii virgin iar....;)...acuma sincer cum reusesti..... oricum...sper sa-ti vina mintea la cap...daca nu..t caut...vin shi-ti bag eu mintzile....ai grija d tn

Raporteaza abuz de limbaj
Fratzica

82 mesaje
Membru din: 19/11/2008
Oras: Deva

Postat pe: 27 Decembrie 2008, ora 15:13

Daca dispare vreunul de pe Forum , inseamna ca a dat coltul de ris . Stim cine e vinovatul : CEZAR

Raporteaza abuz de limbaj
SS (ober HH)
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 3 Ianuarie 2009, ora 19:29

bun raspuns sa zica mersi ca se uda bine, si daca el saracu o tot pasuieste si nui face nimic isi elimina si ia hormoni cum poate organismu, reactioneaza normal atita timp cit ei stau impreuna si nu fac nimic...ce mai vrei mai mult de atit, treci la treaba desteptule...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

391 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 4 Ianuarie 2009, ora 01:45

De la: pufoasa67, la data 2008-12-10 11:27:24baiatul a pus o simpla intrebare dar nu a primit nici un raspuns concret.de ce vi -se pare de ris sa nu stie ce este aceea pata ,citi din cei care au scris aici ati stiut la virsta lui ce se intimpla cu corpul unei femei,pt cezar trebuie sa stii ca ochii si cu vaginul sunt singurele organe din corpul omenesc care se pot autocurata asa ca nu trebuie sa intrii in panica ,acea pata sunt hormonii care se acumuleaza in corpul unei femeii inainte de cilulu menstrual si dupa,o parte din ei se elimina la ciclu ,iar cealalta se elimina treptat zi de zi pina la urmatorul ciclu.multa bafta in relatia ta





Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

391 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 4 Ianuarie 2009, ora 01:46

De la: costy_yes, la data 2009-01-03 19:29:30bun raspuns sa zica mersi ca se uda bine, si daca el saracu o tot pasuieste si nui face nimic isi elimina si ia hormoni cum poate organismu, reactioneaza normal atita timp cit ei stau impreuna si nu fac nimic...ce mai vrei mai mult de atit, treci la treaba desteptule...


...cine stie ...
Castiga!


Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

391 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 4 Ianuarie 2009, ora 01:56

De la: pufoasa67, la data 2008-12-10 11:27:24baiatul a pus o simpla intrebare dar nu a primit nici un raspuns concret.de ce vi -se pare de ris sa nu stie ce este aceea pata ,citi din cei care au scris aici ati stiut la virsta lui ce se intimpla cu corpul unei femei,pt cezar trebuie sa stii ca ochii si cu vaginul sunt singurele organe din corpul omenesc care se pot autocurata asa ca nu trebuie sa intrii in panica ,acea pata sunt hormonii care se acumuleaza in corpul unei femeii inainte de cilulu menstrual si dupa,o parte din ei se elimina la ciclu ,iar cealalta se elimina treptat zi de zi pina la urmatorul ciclu.multa bafta in relatia ta


Subtil mesaj! Mi-a placut, mai tare ca intrebarea!

Asa-i de fapt, treaba are legatura cu Hormonii ... care saracutii se tot acumuleaza insa, si se tot acumuleaza, ... pana dau toti navala


Raporteaza abuz de limbaj
Pacat0su

21 mesaje
Membru din: 8/12/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 4 Ianuarie 2009, ora 03:44

Deci...esti prea tare!!! :)) Nu imi vine sa cred!!! Tu, cati ani ai de fapt? Eu mi-am povestit altfel prima experienta sexuala... Si...nu cred ca ea a fost "nepregatita"...
Pasta aia alba de la ea dupa chiloti e semn ca are SIDA, deci...fratele meu, du-te si cumpara-ti ceea ce consideri ca e necesar... E clara treaba...astea sunt primele simptome in cazul infectarii: te uiti dupa femei!

Si acum, lasand gluma deoparte...fa-ti abonament la o biblioteca, mai treci pe la scoala din cand in cand, mai uita-te si pe alte posturi tv in afara de taraf tv...ridica-ti putin nivelul de cultura...

Raporteaza abuz de limbaj
robert

6 mesaje
Membru din: 7/03/2009
Postat pe: 4 Ianuarie 2009, ora 05:28

pai sincer daca omu nu prea stie despre cum sta treaba la femei nu trebuie luauat la misto, uni invata mai devreme(bafta) altii mai taziu, sa stii ca nu e bolnava fata, e normala acea "pasta". cum a spus si pufoasa67... ma bucur ca i-ai dat un raspuns la dilema lui, fiecare isi "ascunde" identitatea pe net, omu cere niste raspunsuri oricine ar fii si orice varsta ar avea, daca vrei sa il ajuti f bine daca nu lasa-l in pace sa isi vada de treaba lui... nu fa misto de priblema lui ca ar putea fii si a ta,
respect ;)

Raporteaza abuz de limbaj
[url]www.myturtle.comule.com[/url]
Razvi_yuppy

57 mesaje
Membru din: 31/03/2008
Postat pe: 4 Ianuarie 2009, ora 07:19

la pariu ca mai mult de jumatate din cei (cele) care au ras de el, nu cunosteau raspunsul corect ...........

Raporteaza abuz de limbaj
adycucu_85

259 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Ianuarie 2009, ora 13:29

Nu este frumos, moral si nici elegant sa radem de acel baiat care are o problema si care cere ajutorul. Voi nu ati trecut niciodata prin asemenea probleme ? Daca nu ati intalnit probleme de genul asta cu siguranta ati intalnit altele. Dar vedeti cum e romanul ? Persiflant si batjocoritor !

PS: Eu iti recomand sa citesti o carte de educatie sexuala !
Iar pt. restul de oameni care tot rad, aveti rabadre doar, ca
va vine si voua randul cat de curand !!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

20 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 4 Ianuarie 2009, ora 13:59

Berbec cu rac?Cam ciudata combinatia . Unul vrea sa conduca , celalalt sa i se spuna tot timpul ca nu e altcineva ca el.Racii in fiecare zii sunt altfeli .Ceea ce e bine dar nu pt berbeci .Asa ca mai gandeste-te !!!!

Raporteaza abuz de limbaj
nela_yuppy

16 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Galati

Postat pe: 4 Ianuarie 2009, ora 15:17

wow cat de nestiutor esti :)) cred ca inainte sa ti-o tragi cu o fata ar trebui sa inveti mai multe despre o fata..cum poti sa spui ca atunci cand se umezeste fata inseamna ca e bolnava.. atunci cum plm..ai putea sa o mai f.ti daca nu este lubrefiata :)) .. deci la 22 de ani.. e greu.. cred ca toti te-au luat peste picior..acuma vorbind serios ia si uitate si u pe la filme porno poate intelegi ceva..ca tot le-aveti voi barbatii cu filmele porno :) .. have fun .. si in legatura cu relatia ta cu ea.. cred ca sunteti f nestiutori amandoi din moment ce ea nu a intretinut rel sexuale timp de 4 ani..(cel putin asa zice ea) si u ai asteptat-o 2 ani de zile..si ai sperat ca dupa ce faceti sex sa mearga relatia mai bn..patetic.. crezi ca o relatie pe asta se bazeaza..oricum...ai multe de invatat de la viata

Raporteaza abuz de limbaj
Nela
adycucu_85

259 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Ianuarie 2009, ora 19:01

Ia uitati-va, a intrat Planeta Moldova in actiune ! Fetelor ma faceti sa rad. Voi chiar credeti ca le stiti pe toate ? Ia mai lasati baiatul in pace ca se descurca el pana la urma.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

22 mesaje
Membru din: 11/02/2008
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 5 Ianuarie 2009, ora 13:30

De la: pufoasa67, la data 2008-12-10 11:27:24baiatul a pus o simpla intrebare dar nu a primit nici un raspuns concret.de ce vi -se pare de ris sa nu stie ce este aceea pata ,citi din cei care au scris aici ati stiut la virsta lui ce se intimpla cu corpul unei femei,pt cezar trebuie sa stii ca ochii si cu vaginul sunt singurele organe din corpul omenesc care se pot autocurata asa ca nu trebuie sa intrii in panica ,acea pata sunt hormonii care se acumuleaza in corpul unei femeii inainte de cilulu menstrual si dupa,o parte din ei se elimina la ciclu ,iar cealalta se elimina treptat zi de zi pina la urmatorul ciclu.multa bafta in relatia ta

cati dintre noi am stiu ce e aia la varsta lui???cred ca toti:))))are 22 de ani,ce mama naibii,n-are 16:))))


Pagini: 1 2 3 4 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului va rog ... ajutor!!!
Mergi la: