de Niculescu, Danciulescu, Catalin Munteanu si Dan Codreanu (2). Formatia aliniata de Mircea Rednic este: Moss - Mihut, Moti, Radu Stefan, Pulhac - Ropotan - Paduretu, Tames, Catalin Munteanu - Niculescu, Danciulescu.

Scorul a fost deschis de Claudiu Niculescu, din penalty, in minutul 31, dupa un fault la Danciulescu. Acelasi Danciu a dublat avantajul, in minutul 45. Dupa pauza, Catalin Munteanu a urcat, in minutul 62, scorul la 3-0.

In minutul 78, Dan Codreanu a marit diferenta de scor, marcind al patrulea gol al ciinilor. Acelasi Codreanu a dus rezultatul la 5-0, in minutul 87.

Mircea Rednic i-a mai trimis pe teren pe Matache, Blay, Tanasescu, Goian, Pascovici, Predescu, Pacurar, Adrian Cristea, Margaritescu si Codreanu.

Sursa: Cotidianul.ro