Grupa A
KAZAHSTAN - ARMENIA (Alma-Ata; ora 15)
AZERBAIDJAN - POLONIA (Baku; ora 19)
FINLANDA - SERBIA (Helsinki; ora 19.15)
BELGIA - PORTUGALIA (Bruxelles; ora 21.45)
Clasament
1. Polonia 7 5 1 1 12- 5 16
2. Portugalia 6 3 2 1 13- 4 11
3. Serbia 6 3 2 1 8- 4 11
4. Finlanda 6 3 2 1 7- 3 11
5. Belgia 6 2 1 3 4- 6 7
6. Kazahstan 6 1 2 3 3- 8 5
7. Azerbaidjan 6 1 1 4 2-13 4
8. Armenia 5 0 1 4 0- 6 1
Etapa viitoare (6 iunie): Finlanda - Belgia, Kazahstan - Azerbaidjan, Armenia - Polonia.
Grupa B
LITUANIA - GEORGIA (Kaunas; ora 21)
FRANTA - UCRAINA (Paris, St. Denis; ora 22)
FEROE - ITALIA (Torshavn; ora 23,45)
Clasament
1. Franta 5 4 0 1 12- 2 12
2. Scotia 6 4 0 2 11- 6 12
3. Ucraina 5 4 0 1 8- 4 12
4. Italia 5 3 1 1 9- 5 10
5. Georgia 6 2 0 4 13-12 6
6. Lituania 5 1 1 3 3- 5 4
7. Feroe 6 0 0 6 1-23 0
Etapa viitoare (6 iunie): Franta - Gerogia, Lituania - Italia, Feroe - Scotia.
Grupa C
BOSNIA-HERTEGOVINA - TURCIA (Sarajevo; ora 21)
NORVEGIA - MALTA (Oslo; ora 21.05)
GRECIA - UNGARIA (Heraklion; ora 21.30)
Clasament
1. Turcia 5 4 1 0 14- 3 13
2. Grecia 5 4 0 1 8- 4 12
3. Norvegia 5 2 1 2 9- 6 7
4. Bosnia-H. 5 2 1 2 10-12 7
5. Ungaria 5 2 0 3 7- 8 6
6. Malta 5 1 1 3 5-10 4
7. Moldova 6 0 2 4 3-13 2
Etapa viitoare (6 iunie): Norvegia - Ungaria, Grecia - Moldova, Bosnia-Hertegovina - Malta.
Grupa D
TARA GALILOR - CEHIA (Cardiff; ora 17)
GERMANIA - SAN MARINO (Nürnberg; ora 20)
Clasament
1. Germania 5 4 1 0 21- 3 13
2. Cehia 6 4 1 1 15- 4 13
3. Irlanda 7 4 1 2 12- 8 13
4. Slovacia 6 3 0 3 15-11 9
5. Tara Galilor 5 2 0 3 8- 9 6
6. Cipru 6 1 1 4 9-16 4
7. San Marino 5 0 0 5 1-30 0
Etapa viitoare (6 iunie): Germania - Slovacia.
Grupa E
RUSIA - ANDORRA (St. Petersburg; ora 18)
MACEDONIA - ISRAEL (Skopje; ora 20.30)
ESTONIA - CROATIA (Tallin; ora 21.30)
Clasament
1. Croatia 5 4 1 0 15- 4 13
2. Israel 6 3 2 1 13- 6 11
3. Anglia 6 3 2 1 9- 2 11
4. Rusia 5 3 2 0 7- 1 11
5. Macedonia 6 2 1 3 5- 5 7
6. Estonia 5 0 0 5 0-10 0
7. Andorra 5 0 0 5 1-22 0
Etapa viitoare (6 iunie): Andorra - Israel, Croatia - Rusia, Estonia - Anglia.
Grupa F
ISLANDA - LIECHTENSTEIN (Reykjavik; ora 19)
DANEMARCA - SUEDIA (Copenhaga; ora 21)
LETONIA - SPANIA (Riga; ora 21.30)
Clasament
1. Irlanda 6 4 1 1 10- 713
de Nord
2. Suedia 5 4 0 1 9- 4 12
3. Spania 5 3 0 2 9- 6 9
4. Danemarca 4 2 1 1 7- 2 7
5. Letonia 4 1 0 4 4- 3 3
6. Islanda 5 1 0 4 4- 9 3
7. Liechtenstein 5 1 0 4 3-15 3
Etapa viitoare (6 iunie): Liechtenstein - Spania, Suedia - Islanda, Letonia - Danemarca.