Recent, directorul general al operatorului de telecomunicatii Romtelecom, Yorgos Ioannidis, a anuntat schimbari in echipa de top management si reducerea tarifelor la telefonie fixa si serviciile de Internet, odata cu lansarea primei faze a proiectului "Clientul pe locul 1".
Incepand cu 28 mai 2007, Romtelecom a introdus un nou abonament, denumit Confort Nelimitat, care va permite apeluri gratuite nelimitate, indiferent de palierul orar, in reteaua Romtelecom, pentru doar 11,2 euro pe luna - aproximativ 37 lei (fara TVA). Valoarea abonamentul social scade de la 4,9 la 3,9 euro/luna, fara TVA, iar toti pensionarii care au un venit lunar sub 180 RON pot solicita acum acest abonament. ( ROMPRES)
Despre autor:
Sursa: Cronica Romana
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Cine sunt speakerii Green Forum 2026: Cum finanțăm?
Sursa: green.start-up.ro
-
Horoscop bani săptămâna 8-14 iunie: Venus în Rac îți deschide portofelul!...
Sursa: garbo.ro
-
Anamaria Prodan, o nouă bătălie câștigată în instanță. Reacție după verdictul...
Sursa: kudika.ro