back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Mărturie de împrumut oferta fara plata în avans

 


 
 
9am_5309

1 mesaj
Membru din: 30/06/2015
Postat pe: 30 Iunie 2015, ora 19:44



Datorită acestui forum, visul meu a devenit o realitate prietenii!
apoi ca m-am gândit niciodată pentru a obţine un împrumut de pe net. dar multumesc pentru acest forum şi Domnul RICU ARIAN care mi-a dat un credit de 2000000€ finanţare, ar putea transporta în proiectele mele.
Vă reamintesc că a trebuit să plătească numai impozit de tranzactie.
pentru toate aplicațiile de împrumut, vă îndemn să contactaţi Dl RICU ARIAN prin email:
finantareservici@gmail.com

Raporteaza abuz de limbaj
Fl_Orion999

15216 mesaje
Membru din: 2/06/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 30 Iunie 2015, ora 21:27

De la: 9am_5309, la data 2015-06-30 19:44:13

Datorită acestui forum, visul meu a devenit o realitate prietenii!
apoi ca m-am gândit niciodată pentru a obţine un împrumut de pe net. dar multumesc pentru acest forum şi Domnul RICU ARIAN care mi-a dat un credit de 2000000€ finanţare, ar putea transporta în proiectele mele.
Vă reamintesc că a trebuit să plătească numai impozit de tranzactie.
pentru toate aplicațiile de împrumut, vă îndemn să contactaţi Dl RICU ARIAN prin email:
finantareservici@gmail.com



ziua de azi are vreo semnificatie aparte pt. voi, nebunii de toate culorile....???
o fi vreo sarbatoare a nebunilor de pretutindeni.... ???

Raporteaza abuz de limbaj
Singura religie pe care o accept si o propovaduiesc este.....RELIGIA IUBIRII , a FERICIRII si a PROSPERITATII.... --------DUMNEZEU sa binecuvanteze ROMANIA.... *** ,,Fii om, fii drept �i recunoa�te c�, pe deasupra ambi�iilor, intrigilor �i urilor, este Patria, este ve�nicia neamului, �i c� acolo trebuie s� ne �nt�lnim totdeauna, chiar dac� nu ne �n�elegem de fiecare dat�."(Ion Antonescu) *** ,,�n ziua de azi, pentru a st�p�ni c�t mai mul�i oameni, nu se mai cuceresc teritorii, ci sufletele acelor oameni. Odat� ce ai sufletul, ai omul; iar c�nd ai omul, teritoriul vine de la sine." (contele de Marenches) ***,,Putem avea fie democratie in aceasta tara , fie putem avea mari bogatii concentrate in mainile a putini oameni, dar nu le putem avea pe ambele'' [Louis Brandeis---membru al Curtii Supreme de Justitie a S.U.A. ]***
| Varianta pentru tiparire a topicului mărturie de împrumut oferta fara plata în avans
Mergi la: