back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Dincolo de terra?!!

 


 
 
Mister_O

1 mesaj
Membru din: 9/12/2014
Postat pe: 12 Decembrie 2014, ora 21:06

Oare chiar suntem cele mai avansate finte din univers?? Adica de ce ne-am crede?? Poate "alti" is mai "tari" ca noi!!

Raporteaza abuz de limbaj
Mr.O
frei_herr

72 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 6 Ianuarie 2015, ora 15:18

@Mister_O :
La abia ... 3(trei) zile de la inscrierea pe forum tot ceea ce te macina ... existentzialist este intrebarea asta?!?
Fii serios, amice!...
Cit priveshte posibilul raspuns, cred ca il ai tocmai prin ... neraspunsurile cu care-ai fost 'tratarisit'. E bine de stiut ca in general oamenii au intrebari mai pamintene si, oricum, mai la zi. Up-gradeaza-tzi si tu ... repertoriul!
Mai pe romaneshte, ori totzi cei de-au vazut postarea ta si n-au catadicsit sa raspunda or fi ... extratershtri, ori tu esti...

...singurul pamintean de pe-aici!

Sanatate!


Raporteaza abuz de limbaj
nikolae35

5 mesaje
Membru din: 27/04/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 6 Ianuarie 2015, ora 23:23

Pe undeva exista,dar nu se lasa asa usor descoperiti cu toata tehnologia noastra,care ne laudam noi,care pentru ei sunt antice e ca si cand noi am trai la sfarsitului evului mediu si am pasit in era cercetarii stiintifice,iar ei calatoresc deja de mult timp la viteza luminii

Raporteaza abuz de limbaj
rotciv_popescu

32 mesaje
Membru din: 18/11/2010
Oras: Caransebes

Postat pe: 11 Ianuarie 2015, ora 21:18

Pana dam de extraterestri mancati beti si futeti

Raporteaza abuz de limbaj
Razzyy

1194 mesaje
Membru din: 19/03/2013
Postat pe: 15 Ianuarie 2015, ora 10:07

De la: cocothebest, la data 2015-01-06 15:18:23@Mister_O :
La abia ... 3(trei) zile de la inscrierea pe forum tot ceea ce te macina ... existentzialist este intrebarea asta?!?
Fii serios, amice!...
Cit priveshte posibilul raspuns, cred ca il ai tocmai prin ... neraspunsurile cu care-ai fost 'tratarisit'. E bine de stiut ca in general oamenii au intrebari mai pamintene si, oricum, mai la zi. Up-gradeaza-tzi si tu ... repertoriul!
Mai pe romaneshte, ori totzi cei de-au vazut postarea ta si n-au catadicsit sa raspunda or fi ... extratershtri, ori tu esti...

...singurul pamintean de pe-aici!

Sanatate!




are si omu` curiozitati....ce te bagi tu!

Raporteaza abuz de limbaj
utan_florina

255 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 16 Ianuarie 2015, ora 08:55


Raporteaza abuz de limbaj
9am133135

65 mesaje
Membru din: 11/09/2009
Postat pe: 19 Ianuarie 2015, ora 11:22

Daca stii un pic de engleza iti explica domnul cam care e treaba: https://www.youtube.com/watch?v=M8NxHPfIvAU

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Dincolo de Terra?!!
Mergi la: