back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Buna seara tuturor.relatia dintre un barbat taur si o femeie capricoarna,,,,

 


 
 
yuppy_419

4 mesaje
Membru din: 20/11/2012
Postat pe: 20 Noiembrie 2012, ora 18:07

As dori sa mi da ti un mic sfat in legatura cu relatia mea el are 30 iar eu 27.Nu stiu ce relatie este .stiu doar ca suntem de 2 ani si jumatate ...si el este un gen mai rece acuma el a mai avut "femei"dar eu cum i-am oferit tot inca si acum exist in viata lui.Niciodata nu mi-a spus ca e timpul de rupere
In schimb cand mai le bea a vorbit ceva ce nu a spus in 2 ani despre mine si nu odata.Dar cand e treaz le intoarce 180 de grade.La orice ii trimiteam msg sau scrisoridespre noi.Nu raspunde...Asta nu ar fi o problema dar nici nu il enervez deloc.Nu l enerveaza ?cu toate domnisoarele cu care a fost nu dura decat o luna.cel putin asa simteam..si cum mai statea si la el.O femeie simte.cand e si cand nu mai e cineva.Mi-a spus odata cand l-am intrebat daca ma tine de rezerva.iar,el a zpus ca nu.Important e ca nu minte...Ar putea chiar de mila?ca spunea el?beat spunea ca nu si treaz spunea da.Ati putea sa da ti cateva pareri?el stie ca il iubesc...si de cateva ori am facut o pauza dar eu cum nu am rezistat..l-am sunat si i-ar am continuat...EL nu a spus nu decatori am facut asta la intoarcere.
Multumesc anticipat de pareri....

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy_419

4 mesaje
Membru din: 20/11/2012
Postat pe: 20 Noiembrie 2012, ora 18:15

De la: yuppy_419, la data 2012-11-20 18:07:51As dori sa mi da ti un mic sfat in legatura cu relatia mea el are 30 iar eu 27.Nu stiu ce relatie este .stiu doar ca suntem de 2 ani si jumatate ...si el este un gen mai rece acuma el a mai avut "femei"dar eu cum i-am oferit tot inca si acum exist in viata lui.Niciodata nu mi-a spus ca e timpul de rupere
In schimb cand mai le bea a vorbit ceva ce nu a spus in 2 ani despre mine si nu odata.Dar cand e treaz le intoarce 180 de grade.La orice ii trimiteam msg sau scrisoridespre noi.Nu raspunde...Asta nu ar fi o problema dar nici nu il enervez deloc.Nu l enerveaza ?cu toate domnisoarele cu care a fost nu dura decat o luna.cel putin asa simteam..si cum mai statea si la el.O femeie simte.cand e si cand nu mai e cineva.Mi-a spus odata cand l-am intrebat daca ma tine de rezerva.iar,el a zpus ca nu.Important e ca nu minte...Ar putea chiar de mila?ca spunea el?beat spunea ca nu si treaz spunea da.Ati putea sa da ti cateva pareri?el stie ca il iubesc...si de cateva ori am facut o pauza dar eu cum nu am rezistat..l-am sunat si i-ar am continuat...EL nu a spus nu decatori am facut asta la intoarcere.
Multumesc anticipat de pareri....

Il iubesc si acum ca si la inceput si as dori sa stiu cateva pareri ca mi se rupe sufletul .E om bun m-a ajutat in clipe grele cum trebuia sa stau la el.si nu mi-a reprosat.si si in alte moduri m-a ajutat.Mi-a mai spus ca eu deocamdata am fost cea mai lunga relatie.Si cu mine a facut ce nu a mai experimentat la tot.Dar cand bea imi spune tot felul de subantelese cum , ca eu sa imi incerc norocul cu el cum, ca el are cv pt mine, ca relatia dintre noi nu se poate termina de pe azi pe maine.etc.asa spune cand bea mai mult.

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy_419

4 mesaje
Membru din: 20/11/2012
Postat pe: 23 Noiembrie 2012, ora 18:41

De la: yuppy_419, la data 2012-11-20 18:15:58
De la: yuppy_419, la data 2012-11-20 18:07:51As dori sa mi da ti un mic sfat in legatura cu relatia mea el are 30 iar eu 27.Nu stiu ce relatie este .stiu doar ca suntem de 2 ani si jumatate ...si el este un gen mai rece acuma el a mai avut "femei"dar eu cum i-am oferit tot inca si acum exist in viata lui.Niciodata nu mi-a spus ca e timpul de rupere
In schimb cand mai le bea a vorbit ceva ce nu a spus in 2 ani despre mine si nu odata.Dar cand e treaz le intoarce 180 de grade.La orice ii trimiteam msg sau scrisoridespre noi.Nu raspunde...Asta nu ar fi o problema dar nici nu il enervez deloc.Nu l enerveaza ?cu toate domnisoarele cu care a fost nu dura decat o luna.cel putin asa simteam..si cum mai statea si la el.O femeie simte.cand e si cand nu mai e cineva.Mi-a spus odata cand l-am intrebat daca ma tine de rezerva.iar,el a zpus ca nu.Important e ca nu minte...Ar putea chiar de mila?ca spunea el?beat spunea ca nu si treaz spunea da.Ati putea sa da ti cateva pareri?el stie ca il iubesc...si de cateva ori am facut o pauza dar eu cum nu am rezistat..l-am sunat si i-ar am continuat...EL nu a spus nu decatori am facut asta la intoarcere.
Multumesc anticipat de pareri....

Il iubesc si acum ca si la inceput si as dori sa stiu cateva pareri ca mi se rupe sufletul .E om bun m-a ajutat in clipe grele cum trebuia sa stau la el.si nu mi-a reprosat.si si in alte moduri m-a ajutat.Mi-a mai spus ca eu deocamdata am fost cea mai lunga relatie.Si cu mine a facut ce nu a mai experimentat la tot.Dar cand bea imi spune tot felul de subantelese cum , ca eu sa imi incerc norocul cu el cum, ca el are cv pt mine, ca relatia dintre noi nu se poate termina de pe azi pe maine.etc.asa spune cand bea mai mult.

Raporteaza abuz de limbaj
yuppiy_ta

1297 mesaje
Membru din: 25/09/2010
Postat pe: 3 Decembrie 2012, ora 22:38

Draga mea, la cei 27 ani ar trebui sa stii ce relatie este. Nu te cantona de zodie,... e adevarat conteaza f mult, 2 oameni din zodii de pamant se pot intelege perfect, insa conteaza f mult si ascendentul, deci relevanta este o harta zodiacala precisa :)nu una " dupa ureche"...gandeste scumpa mea cu mintea ta si...nu cu a lui, ce spune el este absolut IRELEVANT, doar ceea ce observi si simti TU este important, restul sunt...detalii. Daca bea , pleaca....e boala grea ! tauri sunt cu duiumul ..cauta pana gasesti " ascendentul " potrivit

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

14 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Decembrie 2012, ora 10:35

O sa fiu cam rau, dar nu am inteles nimic din ce ai scris, nu ai nici o treaba cu limba romana.
Sa inteleg ca omu a mai fost si cu altele in timp ce era cu tine? Sau te lasa pe tine, statea cu alta si dupa ce se despartea de aia, venea la tine? Mie nu imi suna a om bun, mai ales daca zici ca la bautura spune una alta. Eu zic sa il lasi si cauta altceva, cat inca esti tanara, nu sta dupa betivi si curvari.



Raporteaza abuz de limbaj
Razzyy

1194 mesaje
Membru din: 19/03/2013
Postat pe: 4 Decembrie 2012, ora 10:44

omu` la betie...adevarul graieste! ...imi pare rau pentru tine!

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy_419

4 mesaje
Membru din: 20/11/2012
Postat pe: 4 Decembrie 2012, ora 10:56

multumesc de raspunsuri..multumesc dn suflet.

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Buna seara tuturor.Relatia dintre un barbat taur si o femeie capricoarna,,,,
Mergi la: