back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Elena

 


 
Pagini: 1 2 3 4 5 >> Sari la pagina:
 
yuppy018716

3 mesaje
Membru din: 18/11/2011
Postat pe: 18 Noiembrie 2011, ora 11:25

eu m-am culcat cu prietenul iubitului meu dar nu imi pare rau ca am facut-o pt ca am simtit sa fac asta ..... eu cu iubitul meu avem 2 ani de cand suntem impreuna. Si chiar nu imi pare rau de ce am facut pt ca incep sa simt ceva pt el dar parca nici pe iubitul meu nu pot sa il las voi ce ziceti sa fac ??? baiatul cu care m-am culcat si el imi zice ca de cand am facut-o mereu se gandeste la mine nu poate sa ma scoata din cap si ca incepe sa simta ceva pt mine ....ce sa fac??????:)


Fosta membra 9am.ro

455 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 18 Noiembrie 2011, ora 12:46

De la: yuppy018716, la data 2011-11-18 11:25:48eu m-am culcat cu prietenul iubitului meu dar nu imi pare rau ca am facut-o pt ca am simtit sa fac asta ..... eu cu iubitul meu avem 2 ani de cand suntem impreuna. Si chiar nu imi pare rau de ce am facut pt ca incep sa simt ceva pt el dar parca nici pe iubitul meu nu pot sa il las voi ce ziceti sa fac ??? baiatul cu care m-am culcat si el imi zice ca de cand am facut-o mereu se gandeste la mine nu poate sa ma scoata din cap si ca incepe sa simta ceva pt mine ....ce sa fac??????:)


Eu inteleg din postare ca:
1. nu-ti pare rau ca esti cu..rva,asta e bine pentru ego
2.ai simtit deci ai o inclinatie nativa probabil
3.cu amandoi ai putea invata sa schiezi(asta e pt cunoscatori)
4.cred ca simte ca te-ar mai belii o data
5.daca nu te scoate din cap mai bine te trage pe p.la
6.eu zic sa vbesti cu ei si sa-i su.gi pe rand , zile pare si impare, i-ti fac eu o schema ca presupun ca nu te pricepi;)


Vio16bacau

6 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 05:13



Eu inteleg din postare ca:
1. nu-ti pare rau ca esti cu..rva,asta e bine pentru ego
2.ai simtit deci ai o inclinatie nativa probabil
3.cu amandoi ai putea invata sa schiezi(asta e pt cunoscatori)
4.cred ca simte ca te-ar mai belii o data
5.daca nu te scoate din cap mai bine te trage pe p.la
6.eu zic sa vbesti cu ei si sa-i su.gi pe rand , zile pare si impare, i-ti fac eu o schema ca presupun ca nu te pricepi;)
[/quote]

Dle. Frustrat, ai putea da un raspuns simplu fara sa insulti. Plus ca scrii ca ...in fine.

Raporteaza abuz de limbaj
LupTzicnit

486 mesaje
Membru din: 1/04/2009
Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 05:25

De la: yuppy018716, la data 2011-11-18 11:25:48eu m-am culcat cu prietenul iubitului meu dar nu imi pare rau ca am facut-o pt ca am simtit sa fac asta ..... eu cu iubitul meu avem 2 ani de cand suntem impreuna. Si chiar nu imi pare rau de ce am facut pt ca incep sa simt ceva pt el dar parca nici pe iubitul meu nu pot sa il las voi ce ziceti sa fac ??? baiatul cu care m-am culcat si el imi zice ca de cand am facut-o mereu se gandeste la mine nu poate sa ma scoata din cap si ca incepe sa simta ceva pt mine ....ce sa fac??????:)


Eu zic sa te culci si cu mine ca sa treci mai ushor peste asta !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

13 mesaje
Membru din: 17/07/2014
Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 05:31

wow de wow.. primu' raspuns a fost foarte tare :))=)) nu-l critic p om..si-a manifestat parerea foarte frumos si cu gust dintr-un punct d vdr in care nu prea vezi asa ceva.. iar pt elena.. nu stiu ce sa zic.. te compatimesc si p tine si p aia doi. Iar ca sfat ..ca tot intrebai ce sa faci.. iti sugerez sa te muti din cartier altfel o sa ai emblema de sportiva si oricat ai fugi tot o sa porti cel putin o boala venerica si o sa sfarsesti vanzatoare in supermarket :(


Fosta membra 9am.ro

1470 mesaje
Membru din: 5/07/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 08:14

De la: LupTzicnit, la data 2011-11-19 05:25:40
De la: yuppy018716, la data 2011-11-18 11:25:48eu m-am culcat cu prietenul iubitului meu dar nu imi pare rau ca am facut-o pt ca am simtit sa fac asta ..... eu cu iubitul meu avem 2 ani de cand suntem impreuna. Si chiar nu imi pare rau de ce am facut pt ca incep sa simt ceva pt el dar parca nici pe iubitul meu nu pot sa il las voi ce ziceti sa fac ??? baiatul cu care m-am culcat si el imi zice ca de cand am facut-o mereu se gandeste la mine nu poate sa ma scoata din cap si ca incepe sa simta ceva pt mine ....ce sa fac??????:)


Eu zic sa te culci si cu mine ca sa treci mai ushor peste asta !
Salvatorule!

Raporteaza abuz de limbaj
Am gusturi simple. Mã mulþumesc cu ce-i mai bun. Oscar Wilde
florin15ro

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 08:17

e mai greu pentru prima data, dupa aia .... ferestema de prietenii prietenului meu.

Raporteaza abuz de limbaj
roxamad

73 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 08:22

De la: Blackdawn, la data 2011-11-18 12:46:39
De la: yuppy018716, la data 2011-11-18 11:25:48eu m-am culcat cu prietenul iubitului meu dar nu imi pare rau ca am facut-o pt ca am simtit sa fac asta ..... eu cu iubitul meu avem 2 ani de cand suntem impreuna. Si chiar nu imi pare rau de ce am facut pt ca incep sa simt ceva pt el dar parca nici pe iubitul meu nu pot sa il las voi ce ziceti sa fac ??? baiatul cu care m-am culcat si el imi zice ca de cand am facut-o mereu se gandeste la mine nu poate sa ma scoata din cap si ca incepe sa simta ceva pt mine ....ce sa fac??????:)


Eu inteleg din postare ca:
1. nu-ti pare rau ca esti cu..rva,asta e bine pentru ego
2.ai simtit deci ai o inclinatie nativa probabil
3.cu amandoi ai putea invata sa schiezi(asta e pt cunoscatori)
4.cred ca simte ca te-ar mai belii o data
5.daca nu te scoate din cap mai bine te trage pe p.la
6.eu zic sa vbesti cu ei si sa-i su.gi pe rand , zile pare si impare, i-ti fac eu o schema ca presupun ca nu te pricepi;)


Adevarul e ca nici limbajul tau nu e cel mai apropiat de cel al unui un om cu capul pe umeri! Stiu ca scopul scuza mijloacele, dar nici asa! Gandeste-te ca fata a avut sinceritatea sau, mai degraba, naivitatea, sa spuna lucrurilor pe nume. Cate din pustoaicele de azi o mai fac? Ar fi trebuit sa gasesti cateva eufemisme interesante si cu astea iti atingeai si scopul!
Fii mai atent data viitoare!

Raporteaza abuz de limbaj
roxamad

73 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 08:28

De la: yuppy018716, la data 2011-11-18 11:25:48eu m-am culcat cu prietenul iubitului meu dar nu imi pare rau ca am facut-o pt ca am simtit sa fac asta ..... eu cu iubitul meu avem 2 ani de cand suntem impreuna. Si chiar nu imi pare rau de ce am facut pt ca incep sa simt ceva pt el dar parca nici pe iubitul meu nu pot sa il las voi ce ziceti sa fac ??? baiatul cu care m-am culcat si el imi zice ca de cand am facut-o mereu se gandeste la mine nu poate sa ma scoata din cap si ca incepe sa simta ceva pt mine ....ce sa fac??????:)



Domnita, nu ti-a fost greu sa te arunci in patul altuia, sa te dezbrace altul, etc, stiind ca altul te iubeste?
2 ani, eu zic, ca inseamna mult, asa ca ai grija cum dai vrabia din mana pe cioara dupa gard!
"Felicitarile" mele pentru sangele rece pe care l-ai avut!
Ai grija sa nu-ti faci un obicei din lucrurile astea, ca o sa fii catalogata intr-un mod anume. Stii tu!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1470 mesaje
Membru din: 5/07/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 08:35

De la: roxamad, la data 2011-11-19 08:22:37
De la: Blackdawn, la data 2011-11-18 12:46:39
De la: yuppy018716, la data 2011-11-18 11:25:48eu m-am culcat cu prietenul iubitului meu dar nu imi pare rau ca am facut-o pt ca am simtit sa fac asta ..... eu cu iubitul meu avem 2 ani de cand suntem impreuna. Si chiar nu imi pare rau de ce am facut pt ca incep sa simt ceva pt el dar parca nici pe iubitul meu nu pot sa il las voi ce ziceti sa fac ??? baiatul cu care m-am culcat si el imi zice ca de cand am facut-o mereu se gandeste la mine nu poate sa ma scoata din cap si ca incepe sa simta ceva pt mine ....ce sa fac??????:)


Eu inteleg din postare ca:
1. nu-ti pare rau ca esti cu..rva,asta e bine pentru ego
2.ai simtit deci ai o inclinatie nativa probabil
3.cu amandoi ai putea invata sa schiezi(asta e pt cunoscatori)
4.cred ca simte ca te-ar mai belii o data
5.daca nu te scoate din cap mai bine te trage pe p.la
6.eu zic sa vbesti cu ei si sa-i su.gi pe rand , zile pare si impare, i-ti fac eu o schema ca presupun ca nu te pricepi;)


Adevarul e ca nici limbajul tau nu e cel mai apropiat de cel al unui un om cu capul pe umeri! Stiu ca scopul scuza mijloacele, dar nici asa! Gandeste-te ca fata a avut sinceritatea sau, mai degraba, naivitatea, sa spuna lucrurilor pe nume. Cate din pustoaicele de azi o mai fac? Ar fi trebuit sa gasesti cateva eufemisme interesante si cu astea iti atingeai si scopul!
Fii mai atent data viitoare!

Asa problema, asa raspuns! ...si baiatul ala, are un singur prieten?

Raporteaza abuz de limbaj
Am gusturi simple. Mã mulþumesc cu ce-i mai bun. Oscar Wilde
zaxage

26 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 09:11

limbajul folosit nu e chiar frumos dar are un punct de vedere si ii dau dreptate, parerea mea este ca nu ai pic de demnitate si onoare in tine, cei dinainte te-au catalogat deja, asa ca dute la biserica si fa 100 de matanii si spovedestete, cu toate ca ar fi frumos sa-i spui si prietenului tau cele intamplate... asa o sa-ti dovedesti si cat sange rece ai in tine...

Raporteaza abuz de limbaj
Zaxy
Fosta membra 9am.ro

529 mesaje
Membru din: 5/11/2011
Oras: Fagaras

Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 09:16

De la: roxamad, la data 2011-11-19 08:28:25ce sa fac??????:)



Domnita, nu ti-a fost greu sa te arunci in patul altuia, sa te dezbrace altul, etc, Stii tu![/quote]




eu nu inteleg unde spune ca au fost in pat, ca s-au dezbracat... eu cred ca au facut-o in scara blocului, in concluzie, de ce sa se dezbrace?!!


Raporteaza abuz de limbaj
mihaidanqkd

47 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 09:17

Va despartiti toti 3 si o luati pe drumul vostru... :)

Raporteaza abuz de limbaj
corduneanu

32 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Bacau

Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 09:17

Hmmmm! dar la ei doi te-ai gandit? oare ce o sa iasa atunci cand or sa afle? o sa fie mai puternica prietenia dintre ei (care cred ca nu mai exista din momentul sexului!), sau sexul de cateva minute? si atunci ce o sa se intample?

Raporteaza abuz de limbaj
deny_rachisan

5 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 09:29

imi place agresivitatea exprimata,e posibila sa fie a unui om patit sau doar scarbit ! :)

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1470 mesaje
Membru din: 5/07/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 09:32

De la: SERR, la data 2011-11-19 09:16:27
De la: roxamad, la data 2011-11-19 08:28:25ce sa fac??????:)



Domnita, nu ti-a fost greu sa te arunci in patul altuia, sa te dezbrace altul, etc, Stii tu!





eu nu inteleg unde spune ca au fost in pat, ca s-au dezbracat... eu cred ca au facut-o in scara blocului, in concluzie, de ce sa se dezbrace?!!

[/quote]

Orisicat, zice ca s-au culcat...crezi ca au asa scari late?

Raporteaza abuz de limbaj
Am gusturi simple. Mã mulþumesc cu ce-i mai bun. Oscar Wilde
alex_nasu_20

4 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Galati

Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 09:36

Simplu scurt si la obiect!ramai cu cel ce ai vechime cu el,pt ca daca ai sa incepi relatia cu tradatorul iubitului tau,acesta,tradatorul,o sa iti faca viata un calvar,pt ca el o sa se gandeasca ,ca o sa ii faci si lui ce i-ai facut actualului si o sa fie gelos,o sa te tina din scurt,o sa te controleze,bn toate astea dupa un timp,dar sigur nu dupa 2 ani!
Daca este prea mult de asteptat,singura solutie este sa te duci si sa ii zici ce ai facut si ca drept pedeapsa sa te duci cu el in afra si sa ii faci bani,si sa fiii cu.va lui,pt k oricum asta iti e statutul,deci asta esti....o pocnitoare!


P.S Daca nu vrei sa pleci cu el contacteaza-ma k te duc eu!

Raporteaza abuz de limbaj
baytu_ionut

485 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 09:40

N-are nimic!!!! conteaza ca lumea te catalogheaza,ai gresit si tu o singura data!!!nu-i sfarsitul lumii!!! se putea si mai rau!!!sa ti-o tragi cu toti din gasca lui, ca ai minute gratis, si ca sa fie umilinta mai mare ii puneai pe toti sa-si spuna intre ei dar niciunul sa nu-i spuna prietenului tau!!!asa ca ce!!! un singur prieten ii OK...sigur de afla nu se supara!!!in scenariul tau perfect chiar si iubitul si-ar trage-o cu prietenul lui!!!!Femeie...nu-i bine ce faci!!!Dumnezeu ti-a dat intalepciune....ma rog,ce-ai facut tu crezi ca Dalai-Lama facea?ai gandit intelept atunci?

Raporteaza abuz de limbaj
alex_nasu_20

4 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Galati

Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 09:44

De la: _Emm, la data 2011-11-19 08:38:20
De la: roxamad, la data 2011-11-19 08:28:25
De la: yuppy018716, la data 2011-11-18 11:25:48eu m-am culcat cu prietenul iubitului meu dar nu imi pare rau ca am facut-o pt ca am simtit sa fac asta ..... eu cu iubitul meu avem 2 ani de cand suntem impreuna. Si chiar nu imi pare rau de ce am facut pt ca incep sa simt ceva pt el dar parca nici pe iubitul meu nu pot sa il las voi ce ziceti sa fac ??? baiatul cu care m-am culcat si el imi zice ca de cand am facut-o mereu se gandeste la mine nu poate sa ma scoata din cap si ca incepe sa simta ceva pt mine ....ce sa fac??????:)



Domnita, nu ti-a fost greu sa te arunci in patul altuia, sa te dezbrace altul, etc, stiind ca altul te iubeste?
2 ani, eu zic, ca inseamna mult, asa ca ai grija cum dai vrabia din mana pe cioara dupa gard!
"Felicitarile" mele pentru sangele rece pe care l-ai avut!
Ai grija sa nu-ti faci un obicei din lucrurile astea, ca o sa fii catalogata intr-un mod anume. Stii tu!


Si crezi ca asa intelege? Stai sa-i traduc:
Prostuta mica, nu trebuia! si vezi sa nu mai faci de acum incolo!




Ce o sa fie...deja este...si trebuie sa o simta in sinea ei si sa indrepte lucrurile!acum plm daca as fi avut un asemenea specimen langa mine,de nu as fi dat-o in ciripitoarea goala afara din casa mea,iar pe el l-as calca in picioare,iar rusinica ce nu si-a pututo tine in pantaloni i-as taiao cu drujba,a nu mai cotaiaasca toata viata lui!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

529 mesaje
Membru din: 5/11/2011
Oras: Fagaras

Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 09:49

De la: rachy, la data 2011-11-19 09:29:02imi place agresivitatea exprimata,e posibila sa fie a unui om patit ! :)




...a se vedea "riciulica"!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

529 mesaje
Membru din: 5/11/2011
Oras: Fagaras

Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 10:13

De la: baytu, la data 2011-11-19 09:40:12 N-are nimic!!!! conteaza ca lumea te catalogheaza,ai gresit si tu o singura data!!!nu-i sfarsitul lumii!!! se putea si mai rau!!!sa ti-o tragi cu toti din gasca lui, ca ai minute gratis, si ca sa fie umilinta mai mare ii puneai pe toti sa-si spuna intre ei dar niciunul sa nu-i spuna prietenului tau!!!asa ca ce!!! un singur prieten ii OK...sigur de afla nu se supara!!!in scenariul tau perfect chiar si iubitul si-ar trage-o cu prietenul lui!!!!Femeie...nu-i bine ce faci!!!Dumnezeu ti-a dat intalepciune....ma rog,ce-ai facut tu crezi ca Dalai-Lama facea?ai gandit intelept atunci?



tinere esti disperat sau ce?

Raporteaza abuz de limbaj
Lylu67

1052 mesaje
Membru din: 30/08/2011
Oras: Arad

Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 10:48

De la: yuppy018716, la data 2011-11-18 11:25:48eu m-am culcat cu prietenul iubitului meu dar nu imi pare rau ca am facut-o pt ca am simtit sa fac asta ..... eu cu iubitul meu avem 2 ani de cand suntem impreuna. Si chiar nu imi pare rau de ce am facut pt ca incep sa simt ceva pt el dar parca nici pe iubitul meu nu pot sa il las voi ce ziceti sa fac ??? baiatul cu care m-am culcat si el imi zice ca de cand am facut-o mereu se gandeste la mine nu poate sa ma scoata din cap si ca incepe sa simta ceva pt mine ....ce sa fac??????:)
Faci ceea ce simti si acum......doar ca nu uita,va trebui sa suporti si consecintele.

Raporteaza abuz de limbaj
emanuel_matura

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 10:52

elena draga, eu zic sa ti-o tragi cu amandoi odata.. vei rezolva totul.. ;))... oricum le-ai stricat tovarasia baietilor, pana la urma tot se afla ce ai facut...

Raporteaza abuz de limbaj
carasu_carasu

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 10:58

Sincer, daca as fi in locul prietenului tau si as afla asta, pe tine te-as calca in picioare si lu ala i-as da o bere.. macar mi-a aratat cat desti de c..rva ... Scuze dar asta e adevaru!

Raporteaza abuz de limbaj
barabule

3 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 11:17

si au am facut asta;am regcretat mult dar acum gandesc altfel;pur si simplu se intampla atunci cand poate prietenul lui e mai des in preajma ta decat iubitul...la mine insa dupa 2 ani dupa ce s-a intamplat la fel cum zici si tu nu am reusit sa uitam indiferent cat incercam sa credem ca nici nu s-a intamplat. apoi dupa ce m-am casatorit si a facut un copil cu cel cu care eram,s-a intamplat sa ne dam seama ca ne iubeam si ne iubim si acum dupa ce eu am divortat si el imi creste copilul ca pe propriul copil si suntem impreuna de 2 ani...tam tam in fine e complicat sa intri in deastea.cel mai bine e sa stai deoparte sa fii cu iubitul tau ca nu e la fel in toate situatiile.eu iti doresc sa:ori uiti si va faceti ca nu s-a intamplat nimic ori alegi unul din ei ca sa lupti pe 2 fronturi nu se poate.

Raporteaza abuz de limbaj
barabule

3 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 11:19

scuzati gramatica:D

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

529 mesaje
Membru din: 5/11/2011
Oras: Fagaras

Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 12:01

De la: barabule, la data 2011-11-19 11:17:48 si au am facut asta;am regcretat mult dar acum gandesc altfel;pur si simplu se intampla atunci cand poate prietenul lui e mai des in preajma ta decat iubitul...la mine insa dupa 2 ani dupa ce s-a intamplat la fel cum zici si tu nu am reusit sa uitam indiferent cat incercam sa credem ca nici nu s-a intamplat. apoi dupa ce m-am casatorit si a facut un copil cu cel cu care eram,s-a intamplat sa ne dam seama ca ne iubeam si ne iubim si acum dupa ce eu am divortat si el imi creste copilul ca pe propriul copil si suntem impreuna de 2 ani...tam tam in fine e complicat sa intri in deastea.cel mai bine e sa stai deoparte sa fii cu iubitul tau ca nu e la fel in toate situatiile.eu iti doresc sa:ori uiti si va faceti ca nu s-a intamplat nimic ori alegi unul din ei ca sa lupti pe 2 fronturi nu se poate.




alta stricata... tam tam!

Raporteaza abuz de limbaj
adnas

152 mesaje
Membru din: 9/10/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 12:18

Dupa mine esti o nemernica, nu se terminasera barbatii la prietenul iubitului tau,dar ce e mai trist e ca prietenul tau s-a trezit tradat ,nu de tine ptr o jalnica partida de sex ci de prietenul lui si aici e o alta problema tinind cont de faptul ca barbatii au o altfel de prietenie ,pe care eu sincer am invidiat-o dar care se pare ca nu mai e ce stiam eu.
Oricum tu ai pierdut,crezi ca tipul nu va tine cont de cine erai cind ti-a traso ?vei fi jucaria lui de sex dar cu siguranta nu pentru multa vreme.Apropo domnisoarelor si va mirati de ce barbatii va trateaza urit uneori,e doar raspunsul pentru astfel de femei ,care sincer vorbind isi merita soarta.

Raporteaza abuz de limbaj
roxamad

73 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 12:34

De la: riciulica, la data 2011-11-19 09:44:50
De la: _Emm, la data 2011-11-19 08:38:20
De la: roxamad, la data 2011-11-19 08:28:25
De la: yuppy018716, la data 2011-11-18 11:25:48eu m-am culcat cu prietenul iubitului meu dar nu imi pare rau ca am facut-o pt ca am simtit sa fac asta ..... eu cu iubitul meu avem 2 ani de cand suntem impreuna. Si chiar nu imi pare rau de ce am facut pt ca incep sa simt ceva pt el dar parca nici pe iubitul meu nu pot sa il las voi ce ziceti sa fac ??? baiatul cu care m-am culcat si el imi zice ca de cand am facut-o mereu se gandeste la mine nu poate sa ma scoata din cap si ca incepe sa simta ceva pt mine ....ce sa fac??????:)



Domnita, nu ti-a fost greu sa te arunci in patul altuia, sa te dezbrace altul, etc, stiind ca altul te iubeste?
2 ani, eu zic, ca inseamna mult, asa ca ai grija cum dai vrabia din mana pe cioara dupa gard!
"Felicitarile" mele pentru sangele rece pe care l-ai avut!
Ai grija sa nu-ti faci un obicei din lucrurile astea, ca o sa fii catalogata intr-un mod anume. Stii tu!


Si crezi ca asa intelege? Stai sa-i traduc:
Prostuta mica, nu trebuia! si vezi sa nu mai faci de acum incolo!




Ce o sa fie...deja este...si trebuie sa o simta in sinea ei si sa indrepte lucrurile!acum plm daca as fi avut un asemenea specimen langa mine,de nu as fi dat-o in ciripitoarea goala afara din casa mea,iar pe el l-as calca in picioare,iar rusinica ce nu si-a pututo tine in pantaloni i-as taiao cu drujba,a nu mai cotaiaasca toata viata lui!




Ce transant esti!!! Ma sperii de-a dreptul!!!

Raporteaza abuz de limbaj
mihaic3001

8 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Medgidia

Postat pe: 19 Noiembrie 2011, ora 12:51

Elena
Doare prostia ?
Dacã te-aude nea jiji cã preacurveºti , ai dat de dracu !!!

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: 1 2 3 4 5 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului ELENA
Mergi la: