back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Nu stiu de ce nu sta nici un barbat langa mine pe termen lung.

 


 
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
 
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 11:39

E chiar asha..nu stiu ce am..sau ce inspir in general barbatilor...de nu sta nici unul langa mine..ca nu sunt chiar asha urata ca femeie..sunt independenta financiar fata de ei..si totusi dintre toti nici unul nu a facut prea multe pentru mine...in toate relatiile a trebuit sa trag eu de ei...ca sa ne vedem sau ca sa facem ceva impreuna!
Pot sa jur pe viata si pe sanatatea mea..ca nu mi/am batut joc niciodata in viata mea de nici un barbat....asha cum fac o gramada de alte femei...ba am suferit in tacere daca m/a deranjat ceva..poate ca asta e greseala...ca nu mi/am batut joc...nu stiu ce sa zic...dar la momentul prezent sunt chiar disperata..si nu stiu cum ar trebui sa ma comport ca femeie(altfel decat sunt au insami...asta e clar)...asha fel incat sa stea unu langa mine.
Intotdeauna am crezut ca e bine sa muncesti ca sa realizezi ceva in viata pe cont propriu...se pare ca nu e un punct tocmai pozitiv ..pentru ca tipul din ultima relatie mi/a zis ca ..el nu are nevoie de o femeie care sa muncaesca cot la cot cu el. Adica io nu as fi buna ca partenera exact din cauza asta...ca muncesc cot la cot cu barbatii ...de unde rezulta ca sunt prea independenta nu???!
As vrea si eu niste sfaturi sau pareri de la niste femei cu ceva mai multa experienta decat mine...pe tema asta..cum au facut ele de au reusit sa nu faca un barbat sa dea bir cu fugitii din vietile lor.

Raporteaza abuz de limbaj
gabriel_fratila

411 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 11:44

Nu cred ca e o problema daca nu "l-ai gasit din prima". Keep walking

Raporteaza abuz de limbaj
Nu ma duce in ispita, gasesc drumul singur. Stiu ca sunt prost, dar cand ma uit in jur prind curaj! Pierdut ani, ofer recompensa!
Fosta membra 9am.ro

6581 mesaje
Membru din: 20/11/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 11:57


ai facut inca o greseala! AI CERUT SFATUL FEMEILOR CAND NU TREBUIE:MAI BINE INTREABA BARBATII CE VOR DE LA O FEMEIE. poti s-o faci fiind anonima secretul e sa poti distinge dintre sfaturi pe cele bune

Raporteaza abuz de limbaj
analizez, judec si dau verdicte
Fosta membra 9am.ro

1302 mesaje
Membru din: 1/01/2010
Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 12:07

Ia-ti niste lanturi Da' groase, ca sa nu le poata rupe!

Nu stiu ce varsta ai, ca cu gorila asta e mai greu de ghicit. E f bine zic eu ca esti indepedenta financiar si ca ai o pozitie, dar barbatii se simt uneori amenintati de asta. But don't worry, aia nu sunt barbatii care iti trebuie tie. Un barbat adevarat care te iubeste va aprecia munca pe care ai depus-o.
Plus ca nu numai asta conteaza, faptul ca esti independenta, ci si personalitatea, farmecul, inteligenta, caldura, etc. Nu exista retete, ceea ce pot sa spun in cazul tau este doar ca sper ca nu esti genul de "desteapta" care stie tot timpul totul, face de toate si nu are nevoie de nimeni ca sa se descurce, ca asta chiar pune barbatii pe fuga.

In rest, fii increzatoare, apare el.

Raporteaza abuz de limbaj
cine spune ce-i normalitatea?
Fosta membra 9am.ro

1302 mesaje
Membru din: 1/01/2010
Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 12:09

De la: PICARD, la data 2010-06-21 11:57:32
ai facut inca o greseala! AI CERUT SFATUL FEMEILOR CAND NU TREBUIE:MAI BINE INTREABA BARBATII CE VOR DE LA O FEMEIE. poti s-o faci fiind anonima secretul e sa poti distinge dintre sfaturi pe cele bune


daca va intreaba pe voi ...

Ce vor barbatii de la o femeie? sa te aud

Raporteaza abuz de limbaj
cine spune ce-i normalitatea?
Fosta membra 9am.ro

6581 mesaje
Membru din: 20/11/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 12:10

De la: Ema_J, la data 2010-06-21 12:07:08Ia-ti niste lanturi Da' groase, ca sa nu le poata rupe!

Nu stiu ce varsta ai, ca cu gorila asta e mai greu de ghicit. E f bine zic eu ca esti indepedenta financiar si ca ai o pozitie, dar barbatii se simt uneori amenintati de asta. But don't worry, aia nu sunt barbatii care iti trebuie tie. Un barbat adevarat care te iubeste va aprecia munca pe care ai depus-o.
Plus ca nu numai asta conteaza, faptul ca esti independenta, ci si personalitatea, farmecul, inteligenta, caldura, etc. Nu exista retete, ceea ce pot sa spun in cazul tau este doar ca sper ca nu esti genul de "desteapta" care stie tot timpul totul, face de toate si nu are nevoie de nimeni ca sa se descurce, ca asta chiar pune barbatii pe fuga.

In rest, fii increzatoare, apare el.


da, unu ca mine care nu face nimic si asteapta de la nevasta sa rezolve tot!

Raporteaza abuz de limbaj
analizez, judec si dau verdicte
Fosta membra 9am.ro

6581 mesaje
Membru din: 20/11/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 12:13

De la: Ema_J, la data 2010-06-21 12:09:48
De la: PICARD, la data 2010-06-21 11:57:32
ai facut inca o greseala! AI CERUT SFATUL FEMEILOR CAND NU TREBUIE:MAI BINE INTREABA BARBATII CE VOR DE LA O FEMEIE. poti s-o faci fiind anonima secretul e sa poti distinge dintre sfaturi pe cele bune


daca va intreaba pe voi ...

Ce vor barbatii de la o femeie? sa te aud


sa fie femei nu barbati! sa planga cand le vine, sa rada, sa nu se mai prefaca in altceva decat sunt. si sa nu minta prea mult

Raporteaza abuz de limbaj
analizez, judec si dau verdicte
Fosta membra 9am.ro

1302 mesaje
Membru din: 1/01/2010
Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 12:16

De la: PICARD, la data 2010-06-21 12:13:22
De la: Ema_J, la data 2010-06-21 12:09:48
De la: PICARD, la data 2010-06-21 11:57:32
ai facut inca o greseala! AI CERUT SFATUL FEMEILOR CAND NU TREBUIE:MAI BINE INTREABA BARBATII CE VOR DE LA O FEMEIE. poti s-o faci fiind anonima secretul e sa poti distinge dintre sfaturi pe cele bune


daca va intreaba pe voi ...

Ce vor barbatii de la o femeie? sa te aud


sa fie femei nu barbati! sa planga cand le vine, sa rada, sa nu se mai prefaca in altceva decat sunt. si sa nu minta prea mult



gorila, sper ca ai inteles

Raporteaza abuz de limbaj
cine spune ce-i normalitatea?
Fosta membra 9am.ro

7296 mesaje
Membru din: 30/11/2009
Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 12:18

De la: PICARD, la data 2010-06-21 12:13:22

sa fie femei nu barbati! sa planga cand le vine, sa rada, sa nu se mai prefaca in altceva decat sunt. si sa nu minta prea mult
pfuaaaaaaaa!picule! plangem!radem!si nu ne prefacem in "altceva"!!!kiar sintem ALTCEVA!iar....in privinta mintitului..acum deh!!!e alta kestie!va menajam!uneori

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

6581 mesaje
Membru din: 20/11/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 12:20

De la: frelid, la data 2010-06-21 12:18:11
De la: PICARD, la data 2010-06-21 12:13:22

sa fie femei nu barbati! sa planga cand le vine, sa rada, sa nu se mai prefaca in altceva decat sunt. si sa nu minta prea mult
pfuaaaaaaaa!picule! plangem!radem!si nu ne prefacem in "altceva"!!!kiar sintem ALTCEVA!iar....in privinta mintitului..acum deh!!!e alta kestie!va menajam!uneori


mda! ca sa batem campii cu prostii
mai bine adevarul asa cum e el

Raporteaza abuz de limbaj
analizez, judec si dau verdicte
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 12:22

De la: PICARD, la data 2010-06-21 12:13:22
De la: Ema_J, la data 2010-06-21 12:09:48

Ce vor barbatii de la o femeie? sa te aud


sa fie femei nu barbati! sa planga cand le vine, sa rada, sa nu se mai prefaca in altceva decat sunt. si sa nu minta prea mult


Hmm...ia uite ce raspuns! Daca nu era ultima propozitie...jos palaria!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
Fosta membra 9am.ro

7296 mesaje
Membru din: 30/11/2009
Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 12:25

De la: PICARD, la data 2010-06-21 12:20:44

mda! ca sa batem campii cu prostii
mai bine adevarul asa cum e el
nu puteti suporta adevarul!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

6581 mesaje
Membru din: 20/11/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 12:34

De la: daria_ta, la data 2010-06-21 12:22:54
De la: PICARD, la data 2010-06-21 12:13:22
De la: Ema_J, la data 2010-06-21 12:09:48

Ce vor barbatii de la o femeie? sa te aud


sa fie femei nu barbati! sa planga cand le vine, sa rada, sa nu se mai prefaca in altceva decat sunt. si sa nu minta prea mult


Hmm...ia uite ce raspuns! Daca nu era ultima propozitie...jos palaria!


am zis sa nu minta prea mult

Raporteaza abuz de limbaj
analizez, judec si dau verdicte
Fosta membra 9am.ro

6581 mesaje
Membru din: 20/11/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 12:35

De la: frelid, la data 2010-06-21 12:25:31
De la: PICARD, la data 2010-06-21 12:20:44

mda! ca sa batem campii cu prostii
mai bine adevarul asa cum e el
nu puteti suporta adevarul!!!!!


asa credeai tu

Raporteaza abuz de limbaj
analizez, judec si dau verdicte
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 12:38

De la: PICARD, la data 2010-06-21 12:34:25
De la: daria_ta, la data 2010-06-21 12:22:54

Hmm...ia uite ce raspuns! Daca nu era ultima propozitie...jos palaria!


am zis sa nu minta prea mult


Tocmai, asta inseamna ca totusi, accepti minciuna ca idee, ori, de la o minciuna, oricat de mica, se ajunge, in timp, la altele...si la altele...

Eu sunt pt adevar, asa cum e el, si oricat de dureros ar fi!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
Fosta membra 9am.ro

6581 mesaje
Membru din: 20/11/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 12:42

De la: daria_ta, la data 2010-06-21 12:38:23
De la: PICARD, la data 2010-06-21 12:34:25
De la: daria_ta, la data 2010-06-21 12:22:54

Hmm...ia uite ce raspuns! Daca nu era ultima propozitie...jos palaria!


am zis sa nu minta prea mult


Tocmai, asta inseamna ca totusi, accepti minciuna ca idee, ori, de la o minciuna, oricat de mica, se ajunge, in timp, la altele...si la altele...

Eu sunt pt adevar, asa cum e el, si oricat de dureros ar fi!

o femeie nu poate fara minciuni! daca nu minte pe cineva se minte chiar pe ea

Raporteaza abuz de limbaj
analizez, judec si dau verdicte
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 12:50

De la: PICARD, la data 2010-06-21 12:42:01
o femeie nu poate fara minciuni! daca nu minte pe cineva se minte chiar pe ea


De unde stii? Ai fost femeie cumva in alta viata?!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
Fosta membra 9am.ro

7296 mesaje
Membru din: 30/11/2009
Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 12:51

De la: PICARD, la data 2010-06-21 12:35:11

asa credeai tu
oh!pic!adevarul e .ca..nu veti suporta sa vi se spuna(UNORA)moaaama !ce mica e!sti?daca-i dai cu praf de copt mai creste!sau:draga!x saruta mai bine ca tine !sau:thoamne in ce hal mirosi!vomit!skimba dreaq macar sosetele daca tot nu te speli!da!da !acum vor sarii unele/unii care-mi vor atarge atentia"bai!da tu cu ce neandhertalieni ai stat?"ei bine!pt linistea lor:am multe prietene care-mi povestesc!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7296 mesaje
Membru din: 30/11/2009
Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 12:53

De la: daria_ta, la data 2010-06-21 12:50:21
De la: PICARD, la data 2010-06-21 12:42:01
o femeie nu poate fara minciuni! daca nu minte pe cineva se minte chiar pe ea


De unde stii? Ai fost femeie cumva in alta viata?!
picu!! mneah!e spirit nou!tu nu vezi cate lacune are?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

6581 mesaje
Membru din: 20/11/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 14:40

De la: daria_ta, la data 2010-06-21 12:50:21
De la: PICARD, la data 2010-06-21 12:42:01
o femeie nu poate fara minciuni! daca nu minte pe cineva se minte chiar pe ea


De unde stii? Ai fost femeie cumva in alta viata?!


cred!

Raporteaza abuz de limbaj
analizez, judec si dau verdicte
Fosta membra 9am.ro

1302 mesaje
Membru din: 1/01/2010
Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 15:00

De la: frelid, la data 2010-06-21 12:51:02
De la: PICARD, la data 2010-06-21 12:35:11

asa credeai tu
oh!pic!adevarul e .ca..nu veti suporta sa vi se spuna(UNORA)moaaama !ce mica e!sti?daca-i dai cu praf de copt mai creste!sau:draga!x saruta mai bine ca tine !sau:thoamne in ce hal mirosi!vomit!skimba dreaq macar sosetele daca tot nu te speli!da!da !acum vor sarii unele/unii care-mi vor atarge atentia"bai!da tu cu ce neandhertalieni ai stat?"ei bine!pt linistea lor:am multe prietene care-mi povestesc!


Astea nu cred ca sunt chiar minciuni, mai mult diplomatie ...
Adica nici noua nu ne place sa ne spuna: moama, ce ti s-au lasat tzatzele, nici nu iti mai vad burta si ma mir, pt ca e mare! sau 'gagica aia de la 3 arata super in pantalonasii aia scurti, dar cred ca tie ti se vede doar celulita! sau altele ...
Ne place si noua sa ne mai minta "frumos"

Raporteaza abuz de limbaj
cine spune ce-i normalitatea?
Saxon1

850 mesaje
Membru din: 18/03/2014
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 15:07

Nus ce dreaq poti sa ai de nu sta nimeni cu tine dar la fel se intimpla si cu mine.Ultima mea tovarasa ca sa zic asa,muncea cot la cot cu mine,cum zici ca faceai si tu.Sa stii ca munca cot la cot e de vina sa moara mama,nici eu nu m-am inteles cu a mea.Munceam pe santier,ea facea mortar la balastiera si eu il caram sus pe schele.Mereu ne ciondaneam,ba ca ea facea mortarul prea moale si ne fu:tea zidarul pe amindoi in gura,ba eu caram prea repede ca sa-i rup capul zidarului dar o rupeam si pe ea ca nu tinea pasul cu mine.Noroc ca aveam amindoi casti,ca e obligatoriu pe santier,altfel umblam bandajati de la cite caramizi ne dadeam in cap.Asta e viata.Tu ce muncesti,ca dupa cum te juri pe sanatate pari a fi mecanic de locomotiva.Pe viitor da-i dreaq de barbati si nu mai munci cot la cot cu ei,fa-te smechera si sexy si uda toata ziua florile in c:urul gol.Sa moara vecinii mei de se mai misca vreunul de linga tine!

Raporteaza abuz de limbaj
Ma consider exact visul unei nopti de vara al oricarei femei care sta la bloc. Adica RAID, contro mosche e zanzare.
Fosta membra 9am.ro

654 mesaje
Membru din: 21/05/2010
Oras: Buzau

Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 15:18

De la: , la data 2010-06-21 11:39:44E chiar asha..nu stiu ce am..sau ce inspir in general barbatilor...de nu sta nici unul langa mine..ca nu sunt chiar asha urata ca femeie..sunt independenta financiar fata de ei..si totusi dintre toti nici unul nu a facut prea multe pentru mine...in toate relatiile a trebuit sa trag eu de ei...ca sa ne vedem sau ca sa facem ceva impreuna!
Pot sa jur pe viata si pe sanatatea mea..ca nu mi/am batut joc niciodata in viata mea de nici un barbat....asha cum fac o gramada de alte femei...ba am suferit in tacere daca m/a deranjat ceva..poate ca asta e greseala...ca nu mi/am batut joc...nu stiu ce sa zic...dar la momentul prezent sunt chiar disperata..si nu stiu cum ar trebui sa ma comport ca femeie(altfel decat sunt au insami...asta e clar)...asha fel incat sa stea unu langa mine.
Intotdeauna am crezut ca e bine sa muncesti ca sa realizezi ceva in viata pe cont propriu...se pare ca nu e un punct tocmai pozitiv ..pentru ca tipul din ultima relatie mi/a zis ca ..el nu are nevoie de o femeie care sa muncaesca cot la cot cu el. Adica io nu as fi buna ca partenera exact din cauza asta...ca muncesc cot la cot cu barbatii ...de unde rezulta ca sunt prea independenta nu???!
As vrea si eu niste sfaturi sau pareri de la niste femei cu ceva mai multa experienta decat mine...pe tema asta..cum au facut ele de au reusit sa nu faca un barbat sa dea bir cu fugitii din vietile lor.

ce pretiosi sunt barbatii astia. parca am fi in jungla si unele femele isi disputa un partener sau invers.

Raporteaza abuz de limbaj
monaco

1609 mesaje
Membru din: 13/03/2008
Oras: Constanta

Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 18:36

Ai fost agresanta pentru orgoliul lor !
(prin puterea ta, prin independenta, prin...)
Fii mai "gasca" si vor roii in jurul tau barbatii; nu-mi sariti in cap baieti....nu va bag pe toti in aceeasi oala, mai ales ca pe acest forum vad oameni deschisi la minte..
Barbatul INCA simte nevoia sa fie "cavalerul pe cal alb care salveaza o biata fetiscana neajutorata"...
Fii puternica in relatiile celelalte, la jobul tau etc.., dar cu partenerul tau...fii FEMEIE !

Raporteaza abuz de limbaj
"necompletat..,necompletat..,fara comentarii pe forum ..." Daca se simte ..cineva....: atunci, de ce vrei prieteni aici? Dupa avatar?? Cred ca glumesti... TRADUCERE : NU colectionarilor de avatare !
Fosta membra 9am.ro

4000 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 18:46

De la: monaco, la data 2010-06-21 18:36:07Ai fost agresanta pentru orgoliul lor !
(prin puterea ta, prin independenta, prin...)
Fii mai "gasca" si vor roii in jurul tau barbatii; nu-mi sariti in cap baieti....nu va bag pe toti in aceeasi oala, mai ales ca pe acest forum vad oameni deschisi la minte..
Barbatul INCA simte nevoia sa fie "cavalerul pe cal alb care salveaza o biata fetiscana neajutorata"...
Fii puternica in relatiile celelalte, la jobul tau etc.., dar cu partenerul tau...fii FEMEIE !
Eu zic ca au trecut vremurile cavalerilor cu caluti albi ..aia fugeau dupa fantasme si atunci era criza de cavaleri si excedent pe domnite..de aia apareau toti, na mai erau si balaurii ca inca nu erau pe cale de disparitie de aici si atatia cavaleri home-lesi pe cal alb la vanatoare de balauri in traducere straina sa salveze domnite..Candva mai mergeam si eu pe calul meu rosu sa salvez domnitele cica, de la anumite probleme dar acum parca stau sa vad daca apare vreo Mrs smith sa vina sa ma salveze ea pe mine sau macar sa ma calce cu x5-ul ei..

Raporteaza abuz de limbaj
“You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain ”
monaco

1609 mesaje
Membru din: 13/03/2008
Oras: Constanta

Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 18:52

Nu s-a schimbat nimic in fond...; a luat alta alura, dar e fix aceeasi chestie...

Raporteaza abuz de limbaj
"necompletat..,necompletat..,fara comentarii pe forum ..." Daca se simte ..cineva....: atunci, de ce vrei prieteni aici? Dupa avatar?? Cred ca glumesti... TRADUCERE : NU colectionarilor de avatare !
Fosta membra 9am.ro

4000 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 18:58

De la: monaco, la data 2010-06-21 18:52:47Nu s-a schimbat nimic in fond...; a luat alta alura, dar e fix aceeasi chestie...
Da ai dreptate...
Stii femeile din cate vaz eu se plang de ce barbatii fug de ele sau de independenta lor speriati sau mai stiu eu ce ..na fiecare cu piticii lui..inca mai sunt destui care cred ca femeie tre sa stea la cratita si nu la sulita pe campii la vanatoare ..meaning job..,dar intrebarea mea este de ce femeile considera barbatii care hai nu sa zic nu sunt independenti doar ca ei nu se zbat in multinationale ci au micile lor afaceri pe care trag de dimineata pana seara ca robii si totusi femeile ii considera slabi?????? Nush am observat asta im multe cupluri in care cel putin ea muncea intr-o multinationala gen banca,asigurari,blahh blahh si el isi tragea mica afacere pana la cer numa sa nu dea falliment ca na criza loveste in toata lumea intr-un mod sau altul??


“You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain ”
monaco

1609 mesaje
Membru din: 13/03/2008
Oras: Constanta

Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 19:25

Uite eu vad asa : la servici..sunt BRICI , rastorn muntii, etc.., acasa sunt o dulcica..., care tine relatia "calda" (ca n-o tin pt. el ...ci pt ambii..)
Nu vreau sa par ridicola, sa fiu acuzata de lipsa de modestie, etc.., dar suntem casatoriti de aproape 18 ani si ne iubim (si intr-un sens si in celalalt..)poate chiar mai mult ca la inceput...(am norocul sa nu ma fi schimbat fizic mai deloc..., ceea ce conteaza foarte mult, orice ar zice cineva !!)
Amanunte: Eu m-am dezvoltat pe parcursul casniciei mult mai mult decat sotul (care nu e deloc "luptator" ,ci genul..."pica para..." sau "asteapta vreo mostenire"..), am lucrat in posturi de conducere, am facut o facultate, acum am 2 joburi (cabinet (psihologie-copii..) si ceva in turism..asa..de siguranta.., pe cand el e un simplu electrician la H....
Il fac sa se simta cel mai fericit barbat("cavalerul pe cal alb".. ) ca ma lasa sa ma realizez, ca astfel ma face fericita ..., ca ce noroc am sa-l am, atat de intelegator...
De trecut ..am trecut prin tot felul de probleme..., dar le-am infruntat...si am cautat sa vad dincolo de aparente..
Doamne..n-am scris atata de cand sunt pe forum....

Raporteaza abuz de limbaj
"necompletat..,necompletat..,fara comentarii pe forum ..." Daca se simte ..cineva....: atunci, de ce vrei prieteni aici? Dupa avatar?? Cred ca glumesti... TRADUCERE : NU colectionarilor de avatare !
Fosta membra 9am.ro

2349 mesaje
Membru din: 6/12/2009
Oras: Cluj

Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 19:29

De la: monaco, la data 2010-06-21 19:25:40Uite eu vad asa : la servici..sunt BRICI , rastorn muntii, etc.., acasa sunt o dulcica..., care tine relatia "calda" (ca n-o tin pt. el ...ci pt ambii..)
Nu vreau sa par ridicola, sa fiu acuzata de lipsa de modestie, etc.., dar suntem casatoriti de aproape 18 ani si ne iubim (si intr-un sens si in celalalt..)poate chiar mai mult ca la inceput...(am norocul sa nu ma fi schimbat fizic mai deloc..., ceea ce conteaza foarte mult, orice ar zice cineva !!)
Amanunte: Eu m-am dezvoltat pe parcursul casniciei mult mai mult decat sotul (care nu e deloc "luptator" ,ci genul..."pica para..." sau "asteapta vreo mostenire"..), am lucrat in posturi de conducere, am facut o facultate, acum am 2 joburi (cabinet (psihologie-copii..) si ceva in turism..asa..de siguranta.., pe cand el e un simplu electrician la H....
Il fac sa se simta cel mai fericit barbat("cavalerul pe cal alb".. ) ca ma lasa sa ma realizez, ca astfel ma face fericita ..., ca ce noroc am sa-l am, atat de intelegator...
De trecut ..am trecut prin tot felul de probleme..., dar le-am infruntat...si am cautat sa vad dincolo de aparente..
Doamne..n-am scris atata de cand sunt pe forum....

copii aveti?

Raporteaza abuz de limbaj
tot eu...
monaco

1609 mesaje
Membru din: 13/03/2008
Oras: Constanta

Postat pe: 21 Iunie 2010, ora 19:32

2 baieti ; 9 si 12..

Raporteaza abuz de limbaj
"necompletat..,necompletat..,fara comentarii pe forum ..." Daca se simte ..cineva....: atunci, de ce vrei prieteni aici? Dupa avatar?? Cred ca glumesti... TRADUCERE : NU colectionarilor de avatare !
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Nu stiu de ce nu sta nici un barbat langa mine pe termen lung.
Mergi la: