back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Castiga cu lockerz ! ! !

 


 
 
BaAndrea

3 mesaje
Membru din: 4/03/2010
Postat pe: 4 Martie 2010, ora 10:12

Ce este Lockerz ?
Lockerz este un site care consta in vizite. Te uiti la videoclipuri si in schimb primesti puncte. La fiecare logare pe zi primesti cate 2 puncte. Zilnic, ti se va pune si o intrebare, la care primesti inca 2 puncte daca raspunzi corect. Trimitand o invitatie catre un prieten, mai primesti 2 puncte. La 20 invitatii acceptate devi Z-lister (in loc de 2 puncte castigi dublu, adica 4).

Ce poti face cu aceste puncte ? Iti poti achizitiona o gramada de bunuri. + la 20 trimise, iti trimit AUTOMAT un tricou Lockerz.

Nu, nu este o gluma, deoarece fondatorii acestui site sunt cei de la Facebook si Amazon, nu sunt romani. In plus, va puteti convinge singuri, pe Youtube sunt sute de video-uri in care diferite perosane din diferite tari isi desfac coletul in fata camerei.
Pe site se poate intra DOAR cu invitatii, cine vrea invitatii sa imi trimita un mail la ille.andrea@yahoo.com cu e-mailul pe care doriti invitatia sau postati un comentariu la acest articol, iar eu am sa va trimit cat mai repede o invitatie. Invitatiile vi le dau gratis, desigur. Nu aveti nimic de pierdut, iar totul e FREE !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

6581 mesaje
Membru din: 20/11/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Martie 2010, ora 10:15


vezi-ti de cältzii tai si nu mai face reclama

Raporteaza abuz de limbaj
analizez, judec si dau verdicte
BaAndrea

3 mesaje
Membru din: 4/03/2010
Postat pe: 4 Martie 2010, ora 10:20

Si topicul asta ce-i: "Se pot castiga bani pe net fara investitie garantat100% cu dovada de plata" ?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

6581 mesaje
Membru din: 20/11/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Martie 2010, ora 10:31

si daca eu stau pe nett la serviciu? cine ia banii???

Raporteaza abuz de limbaj
analizez, judec si dau verdicte
BaAndrea

3 mesaje
Membru din: 4/03/2010
Postat pe: 4 Martie 2010, ora 10:42

cine-i mai destept !

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Castiga cu Lockerz ! ! !
Mergi la: