back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ce faci cand nu stii daca sotia te iubeste si/sau te inseala sau te minte

 


 
 
dacus_dominos

10 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Octombrie 2009, ora 10:32

Nu demult va intrebam de sotii infidele acum sunt intr-un mare impas nu stiu cum sa-mi dau seama daca sotia ma mai iubeste si/sau ma inseala dupa ce in urma cu o luna si jumate am prins-o ca ma insela cu un alt barbat.
Personal consider ca atunci cand e vorba de infidelitate intr-un cuplu nu se poate acepta nici un fel de scuza.Daca partenerul nu te mai multumeste discuta cu el/ea si rezolva situatia sau divorteaza si dupa aceea poti sa faci ce poftesti


areku

7604 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Octombrie 2009, ora 10:38

De la: dacus1927, la data 2009-10-10 10:32:20Nu demult va intrebam de sotii infidele acum sunt intr-un mare impas nu stiu cum sa-mi dau seama daca sotia ma mai iubeste si/sau ma inseala dupa ce in urma cu o luna si jumate am prins-o ca ma insela cu un alt barbat.
Personal consider ca atunci cand e vorba de infidelitate intr-un cuplu nu se poate acepta nici un fel de scuza.Daca partenerul nu te mai multumeste discuta cu el/ea si rezolva situatia sau divorteaza si dupa aceea poti sa faci ce poftesti

poi...sunt semne usoare...
1.vezi daca iti spune ca o sufoci...
2.vezi cum reactioneaza cand vrei sa petreci mai mult timp cu ea
si..
3.pur si simplu...incepeti sa vb.despre tot ce va nemultumeste...stai..vorbeste deschis..etc..daca ea nu prea o sa fie interesata de ce spui..si ea nu spune nimic...
bafta...
ps!mai asteapta ceva pareri...dar..dupa weekend..
in weekend lumea nu pofteste yuppy

Raporteaza abuz de limbaj
live your life so u have nothing to regret
kats_BK

165 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 10 Octombrie 2009, ora 10:52

De la: dacus1927, la data 2009-10-10 10:32:20Nu demult va intrebam de sotii infidele acum sunt intr-un mare impas nu stiu cum sa-mi dau seama daca sotia ma mai iubeste si/sau ma inseala dupa ce in urma cu o luna si jumate am prins-o ca ma insela cu un alt barbat.
Personal consider ca atunci cand e vorba de infidelitate intr-un cuplu nu se poate acepta nici un fel de scuza.Daca partenerul nu te mai multumeste discuta cu el/ea si rezolva situatia sau divorteaza si dupa aceea poti sa faci ce poftesti

Postez si eu aici...cu toate ca nu sunt casatorita
Intr-un cuplu echilibrat,fericit..nu isi are loc infidelitatea!din moment ce ea a calcat stramb,ceva in relatie sacartaie.. daca nu a fost dispusa sa vorbeasca despre asta inainte de a se arunca in bratele altuia .. nu stiu cat de mult doreste sa rezolve problema ,care este amplificata cu mult mai mult cand se recurge la inselat!si vorba aia "cine inseala o data.. o face si a 2 a oara" ..
Acum gaseste si tu o metoda sa aflii daca s a potolit,sau continua cu aventurile .. iti iei o zi,doua libere(daca muncesti) si o urmaresti.. altceva mai practic nu mi vine in minte .. si pana la urma nu incape dubiu la ce vezi cu ochii tai! bafta

Raporteaza abuz de limbaj
kats_BK

165 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 10 Octombrie 2009, ora 10:55

sau...daca iti permiti si crezi ca merita .. si la noi in tara sunt detectivi particulari!o alta metoda buna de a afla ce te macina

Raporteaza abuz de limbaj
areku

7604 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Octombrie 2009, ora 10:56

De la: kats_BK, la data 2009-10-10 10:52:41
De la: dacus1927, la data 2009-10-10 10:32:20Nu demult va intrebam de sotii infidele acum sunt intr-un mare impas nu stiu cum sa-mi dau seama daca sotia ma mai iubeste si/sau ma inseala dupa ce in urma cu o luna si jumate am prins-o ca ma insela cu un alt barbat.
Personal consider ca atunci cand e vorba de infidelitate intr-un cuplu nu se poate acepta nici un fel de scuza.Daca partenerul nu te mai multumeste discuta cu el/ea si rezolva situatia sau divorteaza si dupa aceea poti sa faci ce poftesti

Postez si eu aici...cu toate ca nu sunt casatorita
Intr-un cuplu echilibrat,fericit..nu isi are loc infidelitatea!din moment ce ea a calcat stramb,ceva in relatie sacartaie.. daca nu a fost dispusa sa vorbeasca despre asta inainte de a se arunca in bratele altuia .. nu stiu cat de mult doreste sa rezolve problema ,care este amplificata cu mult mai mult cand se recurge la inselat!si vorba aia "cine inseala o data.. o face si a 2 a oara" ..
Acum gaseste si tu o metoda sa aflii daca s a potolit,sau continua cu aventurile .. iti iei o zi,doua libere(daca muncesti) si o urmaresti.. altceva mai practic nu mi vine in minte .. si pana la urma nu incape dubiu la ce vezi cu ochii tai! bafta

si fix in alea 2 zile e cuminte =))

Raporteaza abuz de limbaj
live your life so u have nothing to regret
areku

7604 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Octombrie 2009, ora 10:57

De la: kats_BK, la data 2009-10-10 10:55:10sau...daca iti permiti si crezi ca merita .. si la noi in tara sunt detectivi particulari!o alta metoda buna de a afla ce te macina

mai..prea multa bataie de cap...sincer..si in plus..poate femeia a icnercat sa rezolve...problemele din cuplu..doar ca el nu a vazut strigatul ei disperat...nu trebuie sa te apuci de o masura radicala..asa..totul are o logica..o explicatie...

Raporteaza abuz de limbaj
live your life so u have nothing to regret
kats_BK

165 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 10 Octombrie 2009, ora 11:05

De la: areku, la data 2009-10-10 10:57:56
De la: kats_BK, la data 2009-10-10 10:55:10sau...daca iti permiti si crezi ca merita .. si la noi in tara sunt detectivi particulari!o alta metoda buna de a afla ce te macina

mai..prea multa bataie de cap...sincer..si in plus..poate femeia a icnercat sa rezolve...problemele din cuplu..doar ca el nu a vazut strigatul ei disperat...nu trebuie sa te apuci de o masura radicala..asa..totul are o logica..o explicatie...

stai asa mister areku .. omu a scris ca nu stie daca il mai inseala,sau il mai iubeste si s a potolit ..ok?
in caz ca se comporta cum ai scris tu la punctele 1,2 si 3 .. dar el nu este sigur,si totusi vrea sa se convinga.. si sa-si salveze casnicia daca se mai poate, care nu este o joaca de copii sau o relatie platonica pana la urma,este ceva mult mai serios si complex .. eu sunt de parere ca se poate recurge la orice metoda ,fara rusine sau ezitare,pana si la un detectiv particular!sa stii ca nu este ceva iesit din comun ..sau cel putin asta e parerea mea!

Raporteaza abuz de limbaj
areku

7604 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Octombrie 2009, ora 11:25

De la: kats_BK, la data 2009-10-10 11:05:09
De la: areku, la data 2009-10-10 10:57:56
De la: kats_BK, la data 2009-10-10 10:55:10sau...daca iti permiti si crezi ca merita .. si la noi in tara sunt detectivi particulari!o alta metoda buna de a afla ce te macina

mai..prea multa bataie de cap...sincer..si in plus..poate femeia a icnercat sa rezolve...problemele din cuplu..doar ca el nu a vazut strigatul ei disperat...nu trebuie sa te apuci de o masura radicala..asa..totul are o logica..o explicatie...

stai asa mister areku .. omu a scris ca nu stie daca il mai inseala,sau il mai iubeste si s a potolit ..ok?
in caz ca se comporta cum ai scris tu la punctele 1,2 si 3 .. dar el nu este sigur,si totusi vrea sa se convinga.. si sa-si salveze casnicia daca se mai poate, care nu este o joaca de copii sau o relatie platonica pana la urma,este ceva mult mai serios si complex .. eu sunt de parere ca se poate recurge la orice metoda ,fara rusine sau ezitare,pana si la un detectiv particular!sa stii ca nu este ceva iesit din comun ..sau cel putin asta e parerea mea!

poi si ..metoda mea ce are? ..asa cel putin afla si ce nu a mers..cu und etectiv ce faci?sa spunem ipotetic..o prinde cu altul...el merge suaprat la ea...uite dovezile..si ea in urm.secunda..ori il va minti mai mult..ori o sa i spuna adio.....dar problemele? uite asa...omu nostru se va gandi ...oare cu ce o fi gresit... ..priveste si prin unghiul meu ...tocmai..ca e vb.de o caznicie ;)

Raporteaza abuz de limbaj
live your life so u have nothing to regret
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 10 Octombrie 2009, ora 22:20

De la: dacus1927, la data 2009-10-10 10:32:20Nu demult va intrebam de sotii infidele acum sunt intr-un mare impas nu stiu cum sa-mi dau seama daca sotia ma mai iubeste si/sau ma inseala dupa ce in urma cu o luna si jumate am prins-o ca ma insela cu un alt barbat.
Personal consider ca atunci cand e vorba de infidelitate intr-un cuplu nu se poate acepta nici un fel de scuza.Daca partenerul nu te mai multumeste discuta cu el/ea si rezolva situatia sau divorteaza si dupa aceea poti sa faci ce poftesti



pune-i un gps in clitoris:P

Raporteaza abuz de limbaj
areku

7604 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Octombrie 2009, ora 22:36

dascaaaaaa ...ai cam disaprut de pe GPS ul yuppyului...dar stai calm..inca nu ne pregateam sa ti facem coliva

Raporteaza abuz de limbaj
live your life so u have nothing to regret
Fosta membra 9am.ro

98 mesaje
Membru din: 17/06/2009
Postat pe: 11 Octombrie 2009, ora 04:23

Tot ce este deja postat aici pot spune ca e ok!Dar acum depinde de tine dacus,ce vei alege!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Unele cuvinte ar putea ascunde altele.
alx_bejan

947 mesaje
Membru din: 23/01/2009
Postat pe: 11 Octombrie 2009, ora 12:00

Mai bine iesi la o bere...si consideri ca situatia ta nu e asa grava precum pare...uneori ajuta...

Raporteaza abuz de limbaj
dacus_dominos

10 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 15 Octombrie 2009, ora 11:09

Dintre toti am observat ca ai dat solutiile cele mai pertinente. Nu exlud nici faptul ca eu am gresit in fata ei(nicidecul ca am inselat-o cu o alta),dar nu o vad indreptatita sa vorbeasca cu un altu-l indiferent ce forma afectiva exista intre ei. Nu stiu cum voi putea accepta sa trec peste asta si mai mult sa ma prefac ca nu a fost nimic de dragul copilului si de dragul salvari unei casnicii care scartaie.As vrea sa pot gasi solutii dar creierul meu s-a blocat.Si atunci cand cred ca fac ceva bine nu sunt sigur ca e bine.Si atunci cand i-am spus in fata cum vad eu situatia desi a spus-o si a incercat sa ma convinga ca ma mai iubeste a preferat sa ia copilul si sa plece sasandu-ma sa sufar .

Raporteaza abuz de limbaj
alx_bejan

947 mesaje
Membru din: 23/01/2009
Postat pe: 15 Octombrie 2009, ora 11:15

De la: dacus1927, la data 2009-10-15 11:09:17Dintre toti am observat ca ai dat solutiile cele mai pertinente. Nu exlud nici faptul ca eu am gresit in fata ei(nicidecul ca am inselat-o cu o alta),dar nu o vad indreptatita sa vorbeasca cu un altu-l indiferent ce forma afectiva exista intre ei. Nu stiu cum voi putea accepta sa trec peste asta si mai mult sa ma prefac ca nu a fost nimic de dragul copilului si de dragul salvari unei casnicii care scartaie.As vrea sa pot gasi solutii dar creierul meu s-a blocat.Si atunci cand cred ca fac ceva bine nu sunt sigur ca e bine.Si atunci cand i-am spus in fata cum vad eu situatia desi a spus-o si a incercat sa ma convinga ca ma mai iubeste a preferat sa ia copilul si sa plece sasandu-ma sa sufar .



Cand iubesti treci peste multe...eu am trait`o pe pielea mea...

Raporteaza abuz de limbaj
XavY

3163 mesaje
Membru din: 17/03/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 15 Octombrie 2009, ora 11:19

De la: Azzido, la data 2009-10-15 11:15:40
De la: dacus1927, la data 2009-10-15 11:09:17Dintre toti am observat ca ai dat solutiile cele mai pertinente. Nu exlud nici faptul ca eu am gresit in fata ei(nicidecul ca am inselat-o cu o alta),dar nu o vad indreptatita sa vorbeasca cu un altu-l indiferent ce forma afectiva exista intre ei. Nu stiu cum voi putea accepta sa trec peste asta si mai mult sa ma prefac ca nu a fost nimic de dragul copilului si de dragul salvari unei casnicii care scartaie.As vrea sa pot gasi solutii dar creierul meu s-a blocat.Si atunci cand cred ca fac ceva bine nu sunt sigur ca e bine.Si atunci cand i-am spus in fata cum vad eu situatia desi a spus-o si a incercat sa ma convinga ca ma mai iubeste a preferat sa ia copilul si sa plece sasandu-ma sa sufar .



Cand iubesti treci peste multe...eu am trait`o pe pielea mea...


Ai dreptate in felul tau...dar ce te faci cand iubirea incepe sa scuze mai multe decat poti duce?

Raporteaza abuz de limbaj
Can`t get enought of you...
alx_bejan

947 mesaje
Membru din: 23/01/2009
Postat pe: 15 Octombrie 2009, ora 11:33

De la: XavY, la data 2009-10-15 11:19:57
De la: Azzido, la data 2009-10-15 11:15:40
De la: dacus1927, la data 2009-10-15 11:09:17Dintre toti am observat ca ai dat solutiile cele mai pertinente. Nu exlud nici faptul ca eu am gresit in fata ei(nicidecul ca am inselat-o cu o alta),dar nu o vad indreptatita sa vorbeasca cu un altu-l indiferent ce forma afectiva exista intre ei. Nu stiu cum voi putea accepta sa trec peste asta si mai mult sa ma prefac ca nu a fost nimic de dragul copilului si de dragul salvari unei casnicii care scartaie.As vrea sa pot gasi solutii dar creierul meu s-a blocat.Si atunci cand cred ca fac ceva bine nu sunt sigur ca e bine.Si atunci cand i-am spus in fata cum vad eu situatia desi a spus-o si a incercat sa ma convinga ca ma mai iubeste a preferat sa ia copilul si sa plece sasandu-ma sa sufar .



Cand iubesti treci peste multe...eu am trait`o pe pielea mea...


Ai dreptate in felul tau...dar ce te faci cand iubirea incepe sa scuze mai multe decat poti duce?



buna intrebare...probabil ajungi la nebuni...si stiu..nu merita...dar dragostea e oarba...

Raporteaza abuz de limbaj
XavY

3163 mesaje
Membru din: 17/03/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 15 Octombrie 2009, ora 11:39

De la: Azzido, la data 2009-10-15 11:33:55
De la: XavY, la data 2009-10-15 11:19:57
De la: Azzido, la data 2009-10-15 11:15:40
De la: dacus1927, la data 2009-10-15 11:09:17Dintre toti am observat ca ai dat solutiile cele mai pertinente. Nu exlud nici faptul ca eu am gresit in fata ei(nicidecul ca am inselat-o cu o alta),dar nu o vad indreptatita sa vorbeasca cu un altu-l indiferent ce forma afectiva exista intre ei. Nu stiu cum voi putea accepta sa trec peste asta si mai mult sa ma prefac ca nu a fost nimic de dragul copilului si de dragul salvari unei casnicii care scartaie.As vrea sa pot gasi solutii dar creierul meu s-a blocat.Si atunci cand cred ca fac ceva bine nu sunt sigur ca e bine.Si atunci cand i-am spus in fata cum vad eu situatia desi a spus-o si a incercat sa ma convinga ca ma mai iubeste a preferat sa ia copilul si sa plece sasandu-ma sa sufar .



Cand iubesti treci peste multe...eu am trait`o pe pielea mea...


Ai dreptate in felul tau...dar ce te faci cand iubirea incepe sa scuze mai multe decat poti duce?



buna intrebare...probabil ajungi la nebuni...si stiu..nu merita...dar dragostea e oarba...


Sau mai era...Love is not blind...is retarded!


Raporteaza abuz de limbaj
Can`t get enought of you...
yuppy015485

1 mesaj
Membru din: 13/12/2010
Postat pe: 13 Decembrie 2010, ora 05:46

salut. sunt nou pe aici.
vreau sa zic, desi nu sunt casatorit, ca am aflat despre o aventura a iubitei mele . si mi-am calcat pe inima .. am iertat-o, pentru ca a aratat ca regreta. asta a fost la un an dupa ce ne-am cunoscut. acum avem impreuna aproape 3 ani. dar ce cu adevarat nasol e ca, dupa acel incident, nu a mai fost la fel.
am ajuns pe acest forum cautand.. nici nu stiu ce. ma gandesc de cateva ore cum sa fac.. sa scap de ea! o iubesc pe nenorocita, dar simt ca nu ma apreciaza.
am abia 23 de ani.. sa ma mai chinui, sau sa imi vad de viata, sa ma distrez, cum ar trebui ??
ajutor! va rog..

Raporteaza abuz de limbaj
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 13 Decembrie 2010, ora 06:16

De la: yuppy015485, la data 2010-12-13 05:46:07salut. sunt nou pe aici.
vreau sa zic, desi nu sunt casatorit, ca am aflat despre o aventura a iubitei mele . si mi-am calcat pe inima .. am iertat-o, pentru ca a aratat ca regreta. asta a fost la un an dupa ce ne-am cunoscut. acum avem impreuna aproape 3 ani. dar ce cu adevarat nasol e ca, dupa acel incident, nu a mai fost la fel.
am ajuns pe acest forum cautand.. nici nu stiu ce. ma gandesc de cateva ore cum sa fac.. sa scap de ea! o iubesc pe nenorocita, dar simt ca nu ma apreciaza.
am abia 23 de ani.. sa ma mai chinui, sau sa imi vad de viata, sa ma distrez, cum ar trebui ??
ajutor! va rog..

prima data o discutie cat se oate de serioasa

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

630 mesaje
Membru din: 30/07/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 13 Decembrie 2010, ora 06:40

De la: yuppy015485, la data 2010-12-13 05:46:07salut. sunt nou pe aici.
vreau sa zic, desi nu sunt casatorit, ca am aflat despre o aventura a iubitei mele . si mi-am calcat pe inima .. am iertat-o, pentru ca a aratat ca regreta. asta a fost la un an dupa ce ne-am cunoscut. acum avem impreuna aproape 3 ani. dar ce cu adevarat nasol e ca, dupa acel incident, nu a mai fost la fel.
am ajuns pe acest forum cautand.. nici nu stiu ce. ma gandesc de cateva ore cum sa fac.. sa scap de ea! o iubesc pe nenorocita, dar simt ca nu ma apreciaza.
am abia 23 de ani.. sa ma mai chinui, sau sa imi vad de viata, sa ma distrez, cum ar trebui ??
ajutor! va rog..


eu zic sa te distrezi si tu putin si apoi mai vezi tu daca merita sau nu sa mai aveti o discutie serioasa...nu a zis nimeni sa nu o iubesti in continuare...ce treaba are distractia cu iubirea?...si eu iubesc pe una dar e cam departe si ma distrez si eu cu altele...sentimentele cu sentimentele si necesitatile cu necesitatile...

Raporteaza abuz de limbaj
De obicei pun deshtu cand ma iscalesc...CU RESPECT DARROM.
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 16 Decembrie 2010, ora 23:10

De la: darrom, la data 2010-12-13 06:40:50
De la: yuppy015485, la data 2010-12-13 05:46:07salut. sunt nou pe aici.
vreau sa zic, desi nu sunt casatorit, ca am aflat despre o aventura a iubitei mele . si mi-am calcat pe inima .. am iertat-o, pentru ca a aratat ca regreta. asta a fost la un an dupa ce ne-am cunoscut. acum avem impreuna aproape 3 ani. dar ce cu adevarat nasol e ca, dupa acel incident, nu a mai fost la fel.
am ajuns pe acest forum cautand.. nici nu stiu ce. ma gandesc de cateva ore cum sa fac.. sa scap de ea! o iubesc pe nenorocita, dar simt ca nu ma apreciaza.
am abia 23 de ani.. sa ma mai chinui, sau sa imi vad de viata, sa ma distrez, cum ar trebui ??
ajutor! va rog..


eu zic sa te distrezi si tu putin si apoi mai vezi tu daca merita sau nu sa mai aveti o discutie serioasa...nu a zis nimeni sa nu o iubesti in continuare...ce treaba are distractia cu iubirea?...si eu iubesc pe una dar e cam departe si ma distrez si eu cu altele...sentimentele cu sentimentele si necesitatile cu necesitatile...

cum am ratat postarea asta!!!!!!!...ca te-as fi intrebat pe cine iubesti???

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 18 Decembrie 2010, ora 00:21

De la: yuppy015485, la data 2010-12-13 05:46:07salut. sunt nou pe aici.
vreau sa zic, desi nu sunt casatorit, ca am aflat despre o aventura a iubitei mele . si mi-am calcat pe inima .. am iertat-o, pentru ca a aratat ca regreta. asta a fost la un an dupa ce ne-am cunoscut. acum avem impreuna aproape 3 ani. dar ce cu adevarat nasol e ca, dupa acel incident, nu a mai fost la fel.
am ajuns pe acest forum cautand.. nici nu stiu ce. ma gandesc de cateva ore cum sa fac.. sa scap de ea! o iubesc pe nenorocita, dar simt ca nu ma apreciaza.
am abia 23 de ani.. sa ma mai chinui, sau sa imi vad de viata, sa ma distrez, cum ar trebui ??
ajutor! va rog..


Cum ai mai fost sfatuit si banuiesc ca ai de gand este o conversatie cat se poate de serioasa...

Dar parerea mea este ca nici tu nu vrei sa scapi de ea :)

Adica de ce tocmai acum ?? dupa 2 ani de zile cand ai aflat de aventura ei...daca ai fi vrut sa scapi de ea o faceai de mult :)

De ce nu vorbesti cu ea?? de ce vrei sa strici casnicia,in loc sa incerci s-o salvezi :P sa vorbesti cu ea,sa incercati aman 2 sa va iubiti iar...

Traiesti prea mult in trecut :) nu am zis ca este usor...dar daca te-ai decis s-o ierti,atunci mergeti mai departe :P

Vin sarbatorile :> incearca sa fi mai intelept,si vorbeste cu ea ;x faceti frate un copil :)))


Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
rlsebi

1 mesaj
Membru din: 10/07/2011
Postat pe: 10 Iulie 2011, ora 04:09

Eu cel putin nu vreau sa te influentez.Sunt casatorit si aproape prin aceeasi situatie am trecut si eu.Eu zic sa te gandesti bine dc te-a inselat si dupa ce discutati intre 4 ochi.....daca cu respectivul are mai mult decat o aventura,adica o relatie, eu zic sa-i pui capac.NIMENI NU POATE IUBI 2 PERSOANE in acelasi timp,daca are afectiuni fata de respectivul Se poate intampla si invers,o mica greseala si se duce totul in .... Bafta!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 10 Iulie 2011, ora 08:34

De la: rlsebi, la data 2011-07-10 04:09:02Eu cel putin nu vreau sa te influentez.Sunt casatorit si aproape prin aceeasi situatie am trecut si eu.Eu zic sa te gandesti bine dc te-a inselat si dupa ce discutati intre 4 ochi.....daca cu respectivul are mai mult decat o aventura,adica o relatie, eu zic sa-i pui capac.NIMENI NU POATE IUBI 2 PERSOANE in acelasi timp,daca are afectiuni fata de respectivul Se poate intampla si invers,o mica greseala si se duce totul in .... Bafta!!!!


sigur nu o sa influentezi nimic, daca citeai tot(inclusiv data la care a scris) observai ca de atunci au trecut aproape doi ani

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1470 mesaje
Membru din: 5/07/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Iulie 2011, ora 08:45

De la: rothmans, la data 2011-07-10 08:34:00
De la: rlsebi, la data 2011-07-10 04:09:02Eu cel putin nu vreau sa te influentez.Sunt casatorit si aproape prin aceeasi situatie am trecut si eu.Eu zic sa te gandesti bine dc te-a inselat si dupa ce discutati intre 4 ochi.....daca cu respectivul are mai mult decat o aventura,adica o relatie, eu zic sa-i pui capac.NIMENI NU POATE IUBI 2 PERSOANE in acelasi timp,daca are afectiuni fata de respectivul Se poate intampla si invers,o mica greseala si se duce totul in .... Bafta!!!!


sigur nu o sa influentezi nimic, daca citeai tot(inclusiv data la care a scris) observai ca de atunci au trecut aproape doi ani


Nu conteaza, daca oricum nu voia sa influenteze...

Raporteaza abuz de limbaj
Am gusturi simple. Mã mulþumesc cu ce-i mai bun. Oscar Wilde
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 10 Iulie 2011, ora 08:50

De la: _Emm, la data 2011-07-10 08:45:48
De la: rothmans, la data 2011-07-10 08:34:00
De la: rlsebi, la data 2011-07-10 04:09:02Eu cel putin nu vreau sa te influentez.Sunt casatorit si aproape prin aceeasi situatie am trecut si eu.Eu zic sa te gandesti bine dc te-a inselat si dupa ce discutati intre 4 ochi.....daca cu respectivul are mai mult decat o aventura,adica o relatie, eu zic sa-i pui capac.NIMENI NU POATE IUBI 2 PERSOANE in acelasi timp,daca are afectiuni fata de respectivul Se poate intampla si invers,o mica greseala si se duce totul in .... Bafta!!!!


sigur nu o sa influentezi nimic, daca citeai tot(inclusiv data la care a scris) observai ca de atunci au trecut aproape doi ani


Nu conteaza, daca oricum nu voia sa influenteze...


mda cred ca ai dreptate, un sfat bun e bineveni chiar daca e dat mult prea tarziu

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7124 mesaje
Membru din: 7/02/2013
Postat pe: 17 Iulie 2011, ora 16:26

De la: rothmans, la data 2011-07-10 08:50:55
De la: _Emm, la data 2011-07-10 08:45:48
De la: rothmans, la data 2011-07-10 08:34:00
De la: rlsebi, la data 2011-07-10 04:09:02Eu cel putin nu vreau sa te influentez.Sunt casatorit si aproape prin aceeasi situatie am trecut si eu.Eu zic sa te gandesti bine dc te-a inselat si dupa ce discutati intre 4 ochi.....daca cu respectivul are mai mult decat o aventura,adica o relatie, eu zic sa-i pui capac.NIMENI NU POATE IUBI 2 PERSOANE in acelasi timp,daca are afectiuni fata de respectivul Se poate intampla si invers,o mica greseala si se duce totul in .... Bafta!!!!


sigur nu o sa influentezi nimic, daca citeai tot(inclusiv data la care a scris) observai ca de atunci au trecut aproape doi ani


Nu conteaza, daca oricum nu voia sa influenteze...


mda cred ca ai dreptate, un sfat bun e bineveni chiar daca e dat mult prea tarziu



Ehehei, eu as propune un cip nou la fiecare telefon mobil: sfaturi...Poate gasim un remediu si la deratizarea de viespi

Raporteaza abuz de limbaj
''Un bun si sigur prieten e constiinta ta: n-o ucide, ci las-o sa moara odata cu tine.'' – Nicolae Iorga
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 18 Iulie 2011, ora 14:21

De la: daphne1772, la data 2011-07-17 16:26:53
De la: rothmans, la data 2011-07-10 08:50:55

Ehehei, eu as propune un cip nou la fiecare telefon mobil: sfaturi...Poate gasim un remediu si la deratizarea de viespi


Ade mey... raspunde si tu la un topic de anul asta :)) nu de acum 2 ani

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
dacus_dominos

10 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 23 Iulie 2011, ora 15:23

Va multumesc tuturor pentru parerile date, dar se pare ca infidelitatea e un drog. Fosta sotie e dependenta de el. Asta am descoperit ulterior postarii mele si sa terminat.
Si uite asa mi-am dat seama ca ce nu merge la inceput nu va merge nici mai tarziu.

Raporteaza abuz de limbaj
Oksana_

1552 mesaje
Membru din: 13/06/2010
Postat pe: 23 Iulie 2011, ora 19:36

De la: dacus1927, la data 2011-07-23 15:23:23Va multumesc tuturor pentru parerile date, dar se pare ca infidelitatea e un drog. Fosta sotie e dependenta de el.
Si uite asa mi-am dat seama ca ce nu merge la inceput nu va merge nici mai tarziu.


pai, @pui de dac din secolul douazeci, cu genetica nu te poti pune asta este!

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Ce faci cand nu stii daca sotia te iubeste si/sau te inseala sau te minte
Mergi la: