back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Relatie profesor -elev?

 


 
Pagini: << 1 2 3 >> Sari la pagina:
 
bogdan2006_bogdan

4 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 08:07

Si care e problema cu relatia dintre o profesoara si un elev? doar daca nu ajunge ca si vestitul caz "Ralph". si eu am avut anu trecut relatie cu profa de romana... totul a decurs ca o relatie normala in afara scolii... la scoala eram elev si ea profa. numai ca s-a transferat la alta scoala si ne-am vazut mai rar pana am ajuns sa nu ne mai vedem deloc. Bineinteles ea era maritatata. Nu vad care e problema la acest gen de relatii atat timp cat la scoala nu isi da nimeni seama si an afara ne faceam de cap.


hawk_eye

402 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Tg Mures

Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 08:09

Poate tocmai faptul ca e interzisa face din aceasta relatie ceva interesant si provocator, din pacate insa se pare ca va lipseste ambilor parteneri maturitatea necesara pentru a putea intretine o astfel de relatie in secret dar la un mod satisfacator si sa evitati cu dibacie ipostazele penibile ce ar rezulta din aflarea de catre ceilalti a starii de lucruri. Mai cred, de asemenea, ca ti-ar prinde bine sa iesi mai des in lume si sa cunosti alti barbati, mai maturi, responsabili si alaturi de care sa nu te simti in pericol vis-a-vis de convenientele socio-morale, ci care sa-ti asigure pe deplin confortul si protectia de care orice femeie are nevoie din partea unui barbat, dincolo de sexualitatea propriu-zisa...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 08:11

De la: baditabogdan, la data 2009-06-10 08:07:31Si care e problema cu relatia dintre o profesoara si un elev? doar daca nu ajunge ca si vestitul caz "Ralph". si eu am avut anu trecut relatie cu profa de romana... totul a decurs ca o relatie normala in afara scolii... la scoala eram elev si ea profa. numai ca s-a transferat la alta scoala si ne-am vazut mai rar pana am ajuns sa nu ne mai vedem deloc. Bineinteles ea era maritatata. Nu vad care e problema la acest gen de relatii atat timp cat la scoala nu isi da nimeni seama si an afara ne faceam de cap.


Stii care e problema cu relatia dintre "profa" ta de "romana" si tine? Ca va faceati "de cap", in loc sa te invete ca nu se scrie "an afara", ci "in afara", daca poti intelege ce iti spun...

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 08:13

De la: Argus, la data 2009-06-10 08:09:12Poate tocmai faptul ca e interzisa face din aceasta relatie ceva interesant si provocator, din pacate insa se pare ca va lipseste ambilor parteneri maturitatea necesara pentru a putea intretine o astfel de relatie in secret dar la un mod satisfacator si sa evitati cu dibacie ipostazele penibile ce ar rezulta din aflarea de catre ceilalti a starii de lucruri. Mai cred, de asemenea, ca ti-ar prinde bine sa iesi mai des in lume si sa cunosti alti barbati, mai maturi, responsabili si alaturi de care sa nu te simti in pericol vis-a-vis de convenientele socio-morale, ci care sa-ti asigure pe deplin confortul si protectia de care orice femeie are nevoie din partea unui barbat, dincolo de sexualitatea propriu-zisa...



Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
doom06

6 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 08:34

are u crazy?chiar nu mai exista baieti de vartsa ta care ti s-ar parea mai interesanti?mai ales ca sunteti amandoi, sa zicem ,mai "maturi"...
ar trebui sa te pui pentru cateva clipe in locul lui sau sa iti amintesti cum erai tu la acea varsta si cum gandeai si ai sa intelegi ca e o relatie ratata din start...
daca iti place ceea ce faci ai sa renunti sa te mai gandesti la aceasta posibila relatie pentru ca iti va afecta nu numai cariera ci toata viata, inclusiv cea privata...
WAKE UP

Raporteaza abuz de limbaj
XavY

3163 mesaje
Membru din: 17/03/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 09:26


Stii care e problema cu relatia dintre "profa" ta de "romana" si tine? Ca va faceati "de cap", in loc sa te invete ca nu se scrie "an afara", ci "in afara", daca poti intelege ce iti spun...[/quote]

....in loc sa te invete ca nu se scrie "an afara" ea te va invata cum e "anauntru"
Neatza tuturor!Scz Daria ca ti-am modificat ideea

Raporteaza abuz de limbaj
Can`t get enought of you...
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 09:37

De la: xavy, la data 2009-06-10 09:26:23
Stii care e problema cu relatia dintre "profa" ta de "romana" si tine? Ca va faceati "de cap", in loc sa te invete ca nu se scrie "an afara", ci "in afara", daca poti intelege ce iti spun...


....in loc sa te invete ca nu se scrie "an afara" ea te va invata cum e "anauntru"
Neatza tuturor!Scz Daria ca ti-am modificat ideea [/quote]

Te scuz, ca nu am de ales!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
Fosta membra 9am.ro

6 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 09:39


Raporteaza abuz de limbaj
9am054469

32 mesaje
Membru din: 20/05/2009
Oras: Braila

Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 09:40

Buna, sunt profesor , divortat recent ,eu te-as sfatui sa ma cauti , nu se merita sa risti cariera pentru ceva trecator, ma gandesc ca se merita sa ma cunosti ( I D. _ul meu este : oksnec ) ( lumea este rea si asteapta o greseala sa-ti faca rau ) ( ai grija te rog , nu te hazarda ... )

Raporteaza abuz de limbaj
XavY

3163 mesaje
Membru din: 17/03/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 09:46

Iar matrimoniale?! Chiar nu ne putem invarti in jurul unui amarat de topic?

Raporteaza abuz de limbaj
Can`t get enought of you...
Blanko

80 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 10:18

De la: xavy, la data 2009-06-10 09:26:23
Stii care e problema cu relatia dintre "profa" ta de "romana" si tine? Ca va faceati "de cap", in loc sa te invete ca nu se scrie "an afara", ci "in afara", daca poti intelege ce iti spun...


....in loc sa te invete ca nu se scrie "an afara" ea te va invata cum e "anauntru"
Neatza tuturor!Scz Daria ca ti-am modificat ideea [/quote]


lol tare asta cu "anauntru" =)))))

@profa....pastreaza legatura cu el si knd o fii la facultate spune`i sa te caute...un nr de tel, un id de mess...nu e greu :>...si dupa aia poti sa`l inveti cum e "anauntru" dupa cum zicea si xavy :D

Raporteaza abuz de limbaj
ongbak

117 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 11:21

topicul asta imi aduce aminte de liceu..si mai ales de profa de franceza(25 ani) si de profa de engleza(24) care vreau sa zic k a avut tangente cu strippereala, umbla in x5, si avea un mers de sa-ti bati p*la cu biciu' ...elevul ei preferat eram...ah! ce-as mai fi supus-o la perversiuni sexuale

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

195 mesaje
Membru din: 9/06/2009
Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 12:21

De la: daniella85bc, la data 2009-06-08 10:40:35vreau sa stiu ce parere aveti despre o posibila relatie dintre o profesoara si un elev ? e acel gen de atractie care pluteste , se simte dar care se stie din ambele parti ca nu ar fi de bun augur , sau permisa..dar pana la urma sentimentelor nu poti sa li te impotriveti atata timp cat nu faci nimic rau , si te comporti profesional la scoala..Ps..sunt in primul an de invatamant , sunt destul de dragutza , si am o atitudine destul de ok , elevii ma vad de partea lor ca sa zic asa , dar nu se trece de aceea limita , bun -simt sau tupeu.
Ma gandesc poate ca e o simpla atractie pasagera , sau daca nu ce ar trebui sa fac , astept niste feed-backuri, sfaturi de la voi..




Esti doar in primul an de invatamant!?
Ce naiba vei face in urmatorii ani? Cum ai ajuns sa predai?
Ceva pedagogie, etica ai studiat?
Pai daca tu din primul an de profesorat te indragostesti, eu zic sa te lasi de meserie.
Iarta-mi ironia, dar poate asa te trezesti la realitate.
Si incearca sa nu mai fi asa "draguta" sa vezi cum nu mai pluteste "dragostea" in aer.

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 12:23

De la: mell, la data 2009-06-10 12:21:34
De la: daniella85bc, la data 2009-06-08 10:40:35vreau sa stiu ce parere aveti despre o posibila relatie dintre o profesoara si un elev ? e acel gen de atractie care pluteste , se simte dar care se stie din ambele parti ca nu ar fi de bun augur , sau permisa..dar pana la urma sentimentelor nu poti sa li te impotriveti atata timp cat nu faci nimic rau , si te comporti profesional la scoala..Ps..sunt in primul an de invatamant , sunt destul de dragutza , si am o atitudine destul de ok , elevii ma vad de partea lor ca sa zic asa , dar nu se trece de aceea limita , bun -simt sau tupeu.
Ma gandesc poate ca e o simpla atractie pasagera , sau daca nu ce ar trebui sa fac , astept niste feed-backuri, sfaturi de la voi..




Esti doar in primul an de invatamant!?
Ce naiba vei face in urmatorii ani? Cum ai ajuns sa predai?
Ceva pedagogie, etica ai studiat?
Pai daca tu din primul an de profesorat te indragostesti, eu zic sa te lasi de meserie.
Iarta-mi ironia, dar poate asa te trezesti la realitate.
Si incearca sa nu mai fi asa "draguta" sa vezi cum nu mai pluteste "dragostea" in aer.


mell, o sa devina profesoara de tortura!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

195 mesaje
Membru din: 9/06/2009
Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 12:26

De la: Greenie, la data 2009-06-10 12:23:05
De la: mell, la data 2009-06-10 12:21:34
De la: daniella85bc, la data 2009-06-08 10:40:35vreau sa stiu ce parere aveti despre o posibila relatie dintre o profesoara si un elev ? e acel gen de atractie care pluteste , se simte dar care se stie din ambele parti ca nu ar fi de bun augur , sau permisa..dar pana la urma sentimentelor nu poti sa li te impotriveti atata timp cat nu faci nimic rau , si te comporti profesional la scoala..Ps..sunt in primul an de invatamant , sunt destul de dragutza , si am o atitudine destul de ok , elevii ma vad de partea lor ca sa zic asa , dar nu se trece de aceea limita , bun -simt sau tupeu.
Ma gandesc poate ca e o simpla atractie pasagera , sau daca nu ce ar trebui sa fac , astept niste feed-backuri, sfaturi de la voi..




Esti doar in primul an de invatamant!?
Ce naiba vei face in urmatorii ani? Cum ai ajuns sa predai?
Ceva pedagogie, etica ai studiat?
Pai daca tu din primul an de profesorat te indragostesti, eu zic sa te lasi de meserie.
Iarta-mi ironia, dar poate asa te trezesti la realitate.
Si incearca sa nu mai fi asa "draguta" sa vezi cum nu mai pluteste "dragostea" in aer.


mell, o sa devina profesoara de tortura!




Asta in cel mai fericit caz.
eu ma gandeam mult mai departe

Raporteaza abuz de limbaj
radu_centiu_83

6 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 13:27

Cred ca iti petreci prea mult timp la scoala. Ar trebui sa ieis prin oras daca vrei sa agati ceva. Toti am fost elevi si toti am avut profe tinerele... asa ca stim cum e... Sfatul meu e sa uiti gandul cu elevul (sau daca ai fantezii el , uita-le) pentru ca nu iese nimic frumos din treburi de genu asta

Raporteaza abuz de limbaj
StickyTack

41 mesaje
Membru din: 18/05/2008
Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 13:45

De la: daria_ta, la data 2009-06-10 08:11:26
De la: baditabogdan, la data 2009-06-10 08:07:31Si care e problema cu relatia dintre o profesoara si un elev? doar daca nu ajunge ca si vestitul caz "Ralph". si eu am avut anu trecut relatie cu profa de romana... totul a decurs ca o relatie normala in afara scolii... la scoala eram elev si ea profa. numai ca s-a transferat la alta scoala si ne-am vazut mai rar pana am ajuns sa nu ne mai vedem deloc. Bineinteles ea era maritatata. Nu vad care e problema la acest gen de relatii atat timp cat la scoala nu isi da nimeni seama si an afara ne faceam de cap.


Stii care e problema cu relatia dintre "profa" ta de "romana" si tine? Ca va faceati "de cap", in loc sa te invete ca nu se scrie "an afara", ci "in afara", daca poti intelege ce iti spun...



Tocmai asta vroiam sa spun eu

Raporteaza abuz de limbaj
Vacutele fericite dau cel mai bun lapte !
ireneteach

2 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 14:12

Buna
si eu sunt cadru didactic tanar si am trecut prin primul an de invatamant.Parerea mea este ca nu numai statutul iti impune sa te respecti pe tine insati ci si faptul ca ai niste studii totusi. Chiar te incanta niste pustani cu mintea cruda si flu-flu? ei vor doar distractie. datoria lor este sa incerce A ta - sa te respecti pe tine dar si sa le impui lor sa te respecte indiferent de varsta.Crede-ma ca in momentul in care se afla in scoala - si se va afla sigur - ca ai flirtat cu un elev s-a rupt firu - iti distrugi cariera, reputatia si ai pierdut toate clasele din mana din start, mai ales dc sunt de liceu. gandurile pe care le ai nici n-ar trb sa existe din start. Pana la urma lucrezi cu copii si minori chiar dc unii abia au facut 18 ani. Cred ca sunt destui BARBATI in lumea asta de unde sa alegi decat niste PUSTI imaturi si teribilisti.
Succes. daca nu reusesti sa scapi de atractii de genul asta nu esti facuta ptr meseria de profesoara.

Raporteaza abuz de limbaj
cosmin15021976

16 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 15:39

Sunt si eu profesor si am patit acelasi lucru cu o eleva de clasa a XII-a.

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 15:41

De la: cosmin15021976, la data 2009-06-10 15:39:21Sunt si eu profesor si am patit acelasi lucru cu o eleva de clasa a XII-a.


si unde s'a intamplat???

scuze... *cum!? :))

Raporteaza abuz de limbaj
cili_br

49 mesaje
Membru din: 24/01/2009
Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 16:23

Ai pus botu la elev ai belit-o. Te nenorocesti si tu, il distrugi si pe el. Vezi-ti de treaba ta ca sa nu te dai cu capul de pereti mai tarziu. Cunosc cazuri similare si care toate s-au terminat prost. Fii tare!

Raporteaza abuz de limbaj
id
vydwka_avy7

99 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 16:35

da...deci pe mn deja m-a cenzurat juppy...

Raporteaza abuz de limbaj
http://vydwka.webs.com---Viata e un joc prost...dar macar are grafica buna!---Pacat de mintile luminate la lanterna.---Datimi oameni tineri ca posibilitatiile sunt nelimitate!---exista si se poate,dar e improbabil si posibil.
vydwka_avy7

99 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 16:37

tara proasta...legi proaste, oameni proshiti...nui baga in seama!daca il iubeshti si e dispus sa faca orice pt u ... profita...macar cat tine...


http://vydwka.webs.com---Viata e un joc prost...dar macar are grafica buna!---Pacat de mintile luminate la lanterna.---Datimi oameni tineri ca posibilitatiile sunt nelimitate!---exista si se poate,dar e improbabil si posibil.
Fosta membra 9am.ro

12 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Barlad

Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 16:45

De la: daniella85bc, la data 2009-06-08 10:40:35vreau sa stiu ce parere aveti despre o posibila relatie dintre o profesoara si un elev ? e acel gen de atractie care pluteste , se simte dar care se stie din ambele parti ca nu ar fi de bun augur , sau permisa..dar pana la urma sentimentelor nu poti sa li te impotriveti atata timp cat nu faci nimic rau , si te comporti profesional la scoala..Ps..sunt in primul an de invatamant , sunt destul de dragutza , si am o atitudine destul de ok , elevii ma vad de partea lor ca sa zic asa , dar nu se trece de aceea limita , bun -simt sau tupeu.
Ma gandesc poate ca e o simpla atractie pasagera , sau daca nu ce ar trebui sa fac , astept niste feed-backuri, sfaturi de la voi..

draga daca vrei sa te comporti ''profesional'' la scoala nu te lasa amagita.....poate ca sunt atragatori unii elevi(am si eu niste bunaciuni dar asta e...)dar nu este deloc indicata o relatie.Nu uita ca baietii sunt laudarosi.....si sigur necopti pt tine?
Ai avut probleme in relatii,ai ramas complexata?nu inteleg de ce te uiti la copilasi...
oricum ar fi pana la urma faci ce vrei dar te avertizez ca aceste relatii te vor rani in viitor(sfat de la un coleg care stie)

Raporteaza abuz de limbaj
simi61ro

4 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 18:20

Cred ca am pierdut niste cursuri la modulul de psiho pedagogie. Nu vrei sa ma meditezi tu sa recuperez ce am pierdut. Promit sa vin la toate seminariile, eventual si la practica , iar daca ma lasi pe toamna voi veni la practica pana te vei declara multumita de cunostintele mele in materia pe care o practici.

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 18:41

De la: daniella85bc, la data 2009-06-08 10:40:35vreau sa stiu ce parere aveti despre o posibila relatie dintre o profesoara si un elev ? e acel gen de atractie care pluteste , se simte dar care se stie din ambele parti ca nu ar fi de bun augur , sau permisa..dar pana la urma sentimentelor nu poti sa li te impotriveti atata timp cat nu faci nimic rau , si te comporti profesional la scoala..Ps..sunt in primul an de invatamant , sunt destul de dragutza , si am o atitudine destul de ok , elevii ma vad de partea lor ca sa zic asa , dar nu se trece de aceea limita , bun -simt sau tupeu.
Ma gandesc poate ca e o simpla atractie pasagera , sau daca nu ce ar trebui sa fac , astept niste feed-backuri, sfaturi de la voi..


pai sp la toti si vz ce se intampla..daca gustul unuia e mai placut...fii cu ala ...ce imaginatie au unele...

Raporteaza abuz de limbaj
a_danielladolce

13 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 18:52

da multumesc pentru sugestii,,o respect pe fiecare in parte , pt ca este rezultatul reprezentarilor despre acest tip de relatie considerat tabu.
Celor care mi-au scris ca nu am facut modul pedagogic , elemente de etica le pot spune ca legile atractii nu tin cont de aceste lucruri , bariere..si consider ca nu am procedat fara tact, profesionalism..Practic nu a s-a intamplat ninik intre noi , ci a fost doar acel gen de atractie pe care eu in mod clar am resimtit-o , dar care am stiut ca e interzisa ,,si cred ca si el la fel.Pe viitor , apropo ca spunea cineva ,daca in primul an te indragostesti ce faci apoi , ce urmeaza ,,ii spun ca o sa stiu sa gestionez mai bine aceasta situatie ,..si cum se spune o sa tai " raul " din fasa., de la radacina.
Ca o remarca observ ca suntem cam la acelasi nivel de pudoare , invechire si nu suntem in stare sa ne asumam ceea ce simtim, inclusiv eu recunosk..asta suntem..dar evident ca lucrurile nu sunt batute in cuie..


Raz_van_Gake

4 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 19:01

am scris eu mai devreme ceva....cred k a fost cenzurat cu toate k nu am scris nik "nelalocul lui"...ziceam....k decat sa stati sa comentati aiurea....mai bine iesiti afara.....a venit vara!! stiati??????.....au iesit fustele scurte.... bang bang....ce atatea commenturi? hai k am lecat la pitzi

Raporteaza abuz de limbaj
Raz_van_Gake

4 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 19:10

De la: Raz_van_Gake, la data 2009-06-10 19:01:07am scris eu mai devreme ceva....cred k a fost cenzurat cu toate k nu am scris nik "nelalocul lui"...ziceam....k decat sa stati sa comentati aiurea....mai bine iesiti afara.....a venit vara!! stiati??????.....au iesit fustele scurte.... bang bang....ce atatea commenturi? hai k am lecat la pitzi


de ce va scriu asta?pentru ca "afara culege experienta" .cum sa invatam daca nu prin experienta?pe aici 90% din ce se vb e doar in imaginatia unora care vor sa para ce nu vor fi niciodata ....nu asa devii un invatat in viata...ascultand ce zic unii si altii...ci prin experienta proprie.


iar tu doamna proferoara?fii mai rationala...incearca sa lasi la munca ce apartine de munca....incearca sa iti imparti viata in doua....sa ai o viata personala care sa nu aiba nici o leg cu munca....asa este mai bine!

Raporteaza abuz de limbaj
rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Iunie 2009, ora 19:50

De la: daniella85bc, la data 2009-06-08 10:40:35vreau sa stiu ce parere aveti despre o posibila relatie dintre o profesoara si un elev ? e acel gen de atractie care pluteste , se simte dar care se stie din ambele parti ca nu ar fi de bun augur , sau permisa..dar pana la urma sentimentelor nu poti sa li te impotriveti atata timp cat nu faci nimic rau , si te comporti profesional la scoala..Ps..sunt in primul an de invatamant , sunt destul de dragutza , si am o atitudine destul de ok , elevii ma vad de partea lor ca sa zic asa , dar nu se trece de aceea limita , bun -simt sau tupeu.
Ma gandesc poate ca e o simpla atractie pasagera , sau daca nu ce ar trebui sa fac , astept niste feed-backuri, sfaturi de la voi..


Sfatul meu, oricat de pervers ar suna e urmatorul:

Ai 2 posibilitati;

1. Dai curs sentimentelor dar nu amesteci afacerile ( a se citi meseria) cu placerea, cu alte cuvinte totul tine de raportul dintre voi, la scoala se mentine relatia elev-profesor cu strictete, in timpul vostru liber... e treaba voastra
2. Asculti de tot ce ti s-a zis mai sus si tragi un dush rece, iti dai 2 palme si ramai in moralitatea societatii, deci iti vezi de viata ta si asta basta

Stai frumos si analizeaza-ti posibilitatile, vezi care iti convin si da-ne pe noi in p!$d@ mamelor noastre k nu noi iti traim tie viata!

Pace

Raporteaza abuz de limbaj
Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
Pagini: << 1 2 3 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului relatie profesor -elev?
Mergi la: