back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ejaculare precoce??

 


 
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
 
mady15

10 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 17 Februarie 2009, ora 12:20

Am nevoie de pareri si chiar sfaturi. Sunt cu cineva in acest moment care este cu aproape 5 ani mai mic decat mine si problema este durata actului sexual. La primul numar tine ...cateva secunde,abia intra si gata.La urmatorul ,cu putina straduinta, ajunge la vreo 5 minute,dar nici astea intense ci miscare f lenta,daca marim ritmul....gata ,se termina jucaria. Am ajuns la vreo 10 minute ,asa cu chiu cu vai, cu prezervativ pus pt a atenua putin senzatiile lui si desigur cu miscari lente. El spune ca simte prea mult,senzatiile sunt prea puternice.Nu stiu ce sa mai fac,am incercat tot ce stiam...nu sunt nici chiar asa mica sa nu stiu si eu cate ceva ....am avut rabdare,nu am insistat,nu am reprosat,apoi am si discutat sa aflu ceva ,cat de cat despre ce-i vorba,am incercat si fizic sa fac ceva,dar inutil, asa ceva sincer deja ma depaseste si ma exaspereaza. Oare sa fie o problema fizica,sa mearga la doctor sau este doar psihica ? Stie cineva daca are rezolvare ?


adnana_yuppy

510 mesaje
Membru din: 3/02/2009
Postat pe: 17 Februarie 2009, ora 12:36

Faceti-o cat de des puteti.


mady15

10 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 18 Februarie 2009, ora 16:18

offf...am facut asta. Am stat la el o saptamana intreaga,dar degeaba.Este in stare ...adica are de unde :-D ...de 5-7 ori pe noapte,dar durata este aceeasi. Asa ceva chiar ma depaseste.Deja,adica dupa 3 luni de "chin" ma urc pe pereti...dar nu as vrea sa renunt,atat cat tine este f bine,chiar este fix pentru mine,dar vreau si eu pana la capat.

Raporteaza abuz de limbaj
aprov

221 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 18 Februarie 2009, ora 16:32

Mi s-a intamplat asa cu o tipa dupa care eram in limba (aveam si dupa ce:era trasnet). Cand am reusit s-o cuceresc eram nebun dupa clipele de sex cu ea.Dar erau cu adevat clipe pentru ca dupa penetrare dura 3-4 minute si eram gata.O luam de la capat cu pauzele de rigoare dar libidoul meu era tot la cote maxime.
Am discutat cu ea deschis problema, am citit si pe forumuri cateva tertipuri si incepeam cu mangaieri jocuri cu degetele chiar cu penetrare,cateva limbute date atunci cand o simteam incordata si abia apoi o penetram.Pentru mine era la fel dar pentru ea erau milioane de artificii care explodau pe tavanul meu pe care ramanea cu ochii pironiti.Dupa ceva timp cand m-am obisnuit cu ea si nu mi s-a mai parut cu mult superioara mie, am inceput sa ejaculez mai greu, dar ea nu si-a dat seama ca de fapt dorinta mea era mult mai mica.

Raporteaza abuz de limbaj
Sunt irezistibil,inamovibil, iresposabil, irecuperabil. Vorbesc Braille, si daca vreau trimit totul la dracu. Tocmai am ,,reusit" sa sterg Recycle Bin.
slayer77

4 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Urziceni

Postat pe: 18 Februarie 2009, ora 16:37

este pe fond psihic.cu timpul va invata sa se controleze

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 18 Februarie 2009, ora 17:02

of mady.. nu stiu ce sa iti spun .. le dau dreptate celor de mai sus, pt ca ei cunosc situatia mai bine, eu nu m'am intalnit cu ea.. nu am avut astfel de problemute..
dar uite, poti incerca cu niste pastilute, sa vezi daca au efectul dorit in cele din urma (evident, nu in mod abuziv, dar sa vezi daca merita pana la sfarsit sau nu?) Prematrol se cheama.
sau poti consulta si tu un doctor (pt cazu lui bineinteles)..

sau poti incerca chestii cu caii verzi pe pereti.. ceva de genu, cand e "pe vine", incepi sa il lovesti, sau sa ii vorbesti despre lucruri care nu il incita, familie, chestii care sa il dea nitel inapoi, hahaha

un alt sfat ce'ti pot da e sa cauti info mai multe despre acest lucru pe google. am dat acum si am gasit o gramada de lucruri faine care te'ar putea ajuta, cunoscand mai bine situatia..

pup, bafta multa! ast vesti

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

391 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 19 Februarie 2009, ora 12:39

mady draga,
NU te intrista prea tare - se poate si cu muuuult mai rau
De problemele functiei erectile ai auzit? Atunci sa vezi ''urcat pe pereti''

Problema ''ta'' actuala inca mai are rezolvare - stai linistita, in cazul in care-i Marea Ta Dragoste - un pic de tehnici Yoga (prin exercitiu) se poate rezolva.

Din pacate la clasele de Tantra eu una nu am ajuns dar cautand pe Internet sigur ai sa gasesti tu ceva.

Poate:
www.truth-about-premature-ejaculation.com/g.html?gclid=CIL7ufqJ5...
NU STIU ce sa-ti spun altceva - vezi si tu despre ce este vorba, incearca si mai da un Google

Raporteaza abuz de limbaj
mady15

10 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Februarie 2009, ora 11:34

Va multumesc pentru sfaturi.In primul rand vroiam sa aflu parerile baietilor/barbatilor care au sau au avut astefel de probleme pt a ma lamuri daca este ceva fizic sau psihic,daca este o boala ce trb tratata sau doar ceva de moment din cauza unei dorinte prea mari. Si multumesc Greenie pt sfat,chiar am cautat informatii despre acel medicament,pare f bun.
Nu-i baiatul marea iubire ,dar macar sa se rezolve problema,nu neaparat pentru mine ci si pentru el,merita macar atat...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4 mesaje
Membru din: 19/06/2009
Postat pe: 19 Iunie 2009, ora 02:01

incearca asta chinese brush de la www.ejaculare-precoce-tratamente.ro Ejaculare Precoce, tratament ejaculare. Acest
produs intirzxie ejacularea intre 1 si 5 ore, dupa 2 ore de la
aplicarea solutiei. indulcind partenera cu multiple
orgasme.Performante sexuale de citeva ore fara sa ejaculati,este
un produs natural lichid din plante asiatice conceput cu scopul de
a intarzia ejacularea cateva ore care stimuleaza si asigura in
acelasi timp o erectie puternica

Raporteaza abuz de limbaj
sils_yuppy

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 29 Iunie 2009, ora 20:59

nu stiu daca vreodata va scapa dar cauta spray contra ejaculari/este unul cu un cal pe el si atunci cind deja are penisul in erectie sa isi dea pe cap sau preput dupa care sa mai stati 5 minute aproximativ timp in care sa-ti faca eventual un sex oral dupa care cred ca macar 20 -30 de minute nu mai aveti treaba

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4 mesaje
Membru din: 19/06/2009
Postat pe: 1 Iulie 2009, ora 05:47

Tratament ejaculare precoce, ejaculare prematura
Ejaculare precoce stop, la www.sexshop-romantic.ro
Afrodisiac care intirzie ejacularea citeva ore,partenera
va fi indulcita cu nenumarate orgasme. Chineze brush Suifan,
la 52 lei flaconul comenzi pe site sau la 0720011855.
Tratament ejaculare precoce, ejaculare prematura

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy000

14 mesaje
Membru din: 11/09/2009
Postat pe: 11 Septembrie 2009, ora 18:15

Spune-i sa faca exercitii Kegel
(www.apropo.ro/fun/relatii-sex/exercitiile-kegel-pentru-domni-fac...).

Functioneaza 100%...eu de la 25-30 de minute de actiune, acuma daca vreau ajung la peste 60 de minute.Deja peste 60 de minute ii maraton, dar la unele le place.
Cand ii vine sa ejaculeze, s-o scoata putin afara si sa contracte muchii PC.(la inceput are nevoie de exercitiu).Rezultate 100%.

Raporteaza abuz de limbaj
lll

4 mesaje
Membru din: 4/10/2009
Postat pe: 4 Octombrie 2009, ora 17:07

eu zic sa o dam pe bune.si fete si baieti.pai frate cu cu 25-30 de min nu mai ai nevoie sa ajungi la 60.sunt studii care spun ca 2-3 min pana la ejaculare(intr-un anumit ritm) sunt normale.eu cu ex kegel am ajuns de la 2 min la 7min si pot sa ma controlez.dar problema poate fi si a femeii daca 10 min nu sunt suficiente poate ar trebui privita si altfel situatia.sigur sunt femei care termina foarte repede (chiar precoce) si altele care termina prea greu sau deloc(frigidele).

Raporteaza abuz de limbaj
lllvlll

1 mesaj
Membru din: 6/04/2010
Postat pe: 6 Aprilie 2010, ora 16:53

auzi draga...cel mai ifetin scapi..un pahar de vin u iubitu si se rezolva...dupa aceea te rogi de el sa se opreasca...

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy013903__ion

348 mesaje
Membru din: 27/07/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 22 August 2010, ora 16:34

Mady contacteaza-ma ai sa-mi multumesti ,s-au ifrimion11@yahoo.com Ar sa-i meaga ciocanul precum unul pneumatic serios vbsc

Raporteaza abuz de limbaj
ionica
Fosta membra 9am.ro

261 mesaje
Membru din: 1/07/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 22 August 2010, ora 16:39

TERAPIE PSOHOLOGICA !


Restul.....e frectie la picior de lemn !!!!

Raporteaza abuz de limbaj
***&&^^$$#@*** Na! Am 17..scuze.. 35... ani !? Asha e bine...????(Ca Pikard m-a facut baba...)
yuppy013903__ion

348 mesaje
Membru din: 27/07/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 22 August 2010, ora 16:45

Fratilor eu va spun sigur ca unul din 3 barbati sufera de asa ceva,factori sint foarte multi,si se trateaza foarte usor:Spunea cineva sa faca mereu ,degeaba .Exista o sensibilitate mai mare s-au mai mica depinde de caz.Poate sa nu penetreze si ejaculeaza.ceia ce este grav si boala s-o numim asa.Stiinta a avansat f.mult sa-facut si operatie de schimbare a oaselor faciale;In Madrid unul din cauza unui accident aavut oasele fetei zdrobite si a fost reusita cu succes dapoi altele?asta a fost operatie in premiera ,erau si ziarele pline cu fotoografii,dapoi o simpla sulica!!!

Raporteaza abuz de limbaj
ionica
Fosta membra 9am.ro

261 mesaje
Membru din: 1/07/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 22 August 2010, ora 16:47



Raporteaza abuz de limbaj
***&&^^$$#@*** Na! Am 17..scuze.. 35... ani !? Asha e bine...????(Ca Pikard m-a facut baba...)
yuppy013903__ion

348 mesaje
Membru din: 27/07/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 22 August 2010, ora 17:08

ion-11@hotmail.com

Raporteaza abuz de limbaj
ionica
bibi2010

1 mesaj
Membru din: 19/10/2010
Postat pe: 19 Octombrie 2010, ora 05:49

sa incerce stud 100 un spray care functioneaza l-a incercat prietenul meu si l-a comandat online de la sex shop romantic


9am007

2 mesaje
Membru din: 20/08/2010
Postat pe: 1 August 2011, ora 00:38

nu exista nici tantra nici yoga in romania, exista doar secte care pretind ca predau asa ceva !!! aveti grija !!! eu am patit-o, nu mergeti la cursuri de genu asta!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Dinulexu

1 mesaj
Membru din: 8/11/2011
Postat pe: 8 Noiembrie 2011, ora 12:30

Va recomand cel mai cunoscut produs, Suifan Chinesse Brush, la mine a dat rezultate si este destul de ieftin mai ales ca o sticla ajunge cam la 30 de utilizari.
Aici gasiti toate detaliile : suifanoriginal.ro

Raporteaza abuz de limbaj
9am_2046

2 mesaje
Membru din: 13/05/2013
Postat pe: 13 Mai 2013, ora 10:49

La mine a functionat foarte bine suplimentul alimentar Climax Control. L-am luat de pe www.climaxcontrol.ro la insistentele iubitei mele si nu regret ca am facut acest lucru. Acum avem parte de nopti fierbinti mult mai intense si de durata! Ma bucur extrem de mult ca am redescoperit placerea sexului!

Raporteaza abuz de limbaj
9am_2051

3 mesaje
Membru din: 14/05/2013
Postat pe: 14 Mai 2013, ora 10:28

E ok produsul asta!Din ce am citit pe net e nou introdus in Romania si e din plante. Totul e sa nu aib aefecte secundare!
Am gasit un film in engleza despre ei
www.youtube.com/watch?v=Jf7EYWRoZWE

Raporteaza abuz de limbaj
hadess

2 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 17 Mai 2013, ora 08:13

eu am avut ejaculare precoce..era pe fond psihic
am luat passisclerotin pentru atenuarea senzatiei de excitabilitate...3 pastile pe zi..
in paralel am luat Montant....ceva pentru libidou...si increderea in fortele mele.
:) m am transformat intr un mosntru sexual....8-9 ori pe zi...minim 25 minute partida.
nici asa cred ca nu i placut ...dar depinde de guisturi.

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy_795

1 mesaj
Membru din: 3/06/2013
Postat pe: 3 Iunie 2013, ora 13:22

E destul de eficient ClimaxControl.La mine si-a facut efectul dupa 3 saptamani, ma speriasem la inceput credeam ca nu functioneaza dar cand au inceput sa apara rezultatele a fost super!

Raporteaza abuz de limbaj
9am_2155

3 mesaje
Membru din: 6/06/2013
Postat pe: 6 Iunie 2013, ora 10:27

Vad ca problema asta e destul de frecventa. Si eu care credeam ca sunt napastuit de soarta pentru ca mi se intampla asta:) Acum parca ma simt altfel cand vad ca si altii au aceeasi problema. Am intrat si eu pe sit-ul celor de la ClimaxContol si pare destul de interesant. Cel putin sunt datele firmei si au si un numar de telefon fix, dar si plata paysecure. Par ok. Am i vazut un site intr-o zi care vindea anumite suplimente si puteai sa le cumperi de la o adresa de mail. Ceva de genul Pt comenzi scrieti-mi pe....mail.com. Pare cam dubios.oricum mare grija in momentul in care va decideti sa luati ceva de pe net!

Raporteaza abuz de limbaj
9am_2051

3 mesaje
Membru din: 14/05/2013
Postat pe: 12 Iunie 2013, ora 14:54

Da,problema e destul de frecventa dar trebuie sa vorbim despre ea cu partenerele noastre deoarece doar asa putem sa incepem procesul de vindecare. Eu asa am inceput si abia pe urma am luat suplimente! Grija mare si la ce fel de suplimente cumperi si de unde. ClimaxControl e un produs ok. Cel putin pana acum nu mi-a provocat nici un efect advers!

Raporteaza abuz de limbaj
SimonaKiss

60 mesaje
Membru din: 29/03/2012
Postat pe: 28 Iunie 2013, ora 15:55

Intr-adevar cica solutia suifan e cea mai eficienta de pe piata. Nu o sa fac reclama la sit3 pentru ca s-ar putea sa nu fie bine, dar daca iti arat un blog sa vezi despre ce e vorba nu cred ca-i problema: vezi aici despre ce e vorba: www.solutiesuifan.blogspot.ro

Raporteaza abuz de limbaj
francisc_cubitchi

19 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 1 Iulie 2013, ora 08:50

Du-te la un sex shop si gasesti remediul...

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului ejaculare precoce??
Mergi la: