back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Relatiile tensionate intre israel si palestina

 


 
 
b_voichita

313 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 01:01

Cu vreo 2 luni in urma am aflat despre Palestina si relatiile ei cu Israel, atunci am incercat sa ma documentez pe aceasta tema. Am fost impresionat de cele aflate si am aflat multe lucruri interesante.
Daca va intereseaza aceasta tema in mod deosebit, intrati pe siteu lu cretu:
www.laraducu.wordpress.com


areku

7604 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 24 Aprilie 2010, ora 01:24

De la: , la data 2009-01-23 01:01:39Cu vreo 2 luni in urma am aflat despre Palestina si relatiile ei cu Israel, atunci am incercat sa ma documentez pe aceasta tema. Am fost impresionat de cele aflate si am aflat multe lucruri interesante.
Daca va intereseaza aceasta tema in mod deosebit, intrati pe siteu lu cretu:
www.laraducu.wordpress.com[/quote]....
bull shit...who gives a f.uck ?astea s chestii care sa ti tina mintea ocupata aiurea...plm...mai urmeaza sa deschidetzi..topic cu atentatu de la 11 sept..oare au fost sau nu avioane? ..come on ppl...wake up... ...


live your life so u have nothing to regret
herra80

1 mesaj
Membru din: 16/07/2011
Postat pe: 16 Iulie 2011, ora 22:01

AREKU- minte scurta, bine k nu sunt multi k tn kre sa gandeasca astfel. Asta nu este un subiect pt inculti k tn. Asa k dispari din peisaj

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4000 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 16 Iulie 2011, ora 23:28

De la: herra80, la data 2011-07-16 22:01:27AREKU- minte scurta, bine k nu sunt multi k tn kre sa gandeasca astfel. Asta nu este un subiect pt inculti k tn. Asa k dispari din peisaj

Oare ai avut orgasm cand ai spus asta?? Gezusss cu "G" tu chiar traiesti printre noi fatata de o vaca?

Raporteaza abuz de limbaj
“You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain ”
| Varianta pentru tiparire a topicului relatiile tensionate intre israel si palestina
Mergi la: