back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Erectie slaba!!!

 


 
Pagini: 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina:
 
agtudor

11 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Ianuarie 2009, ora 22:59

Buna! Am o problema...de fapt nu stiu daca e a mea, a lui, a amandurora... Prietenul meu are cred ceea ce se numeste erectie slaba... Cred ptr ca nu am mai intalnit. Baietii pe care i-am intalnit pana acum, indiferent ca am ajuns sau nu sa am relatii intime cu ei, aveau reactii mai...tari, daca pot sa zic asa, si imediate. Nu sunt o fata inhibata, as vrea sa pot sa fac ceva, doar ca este destul de dificil. Am avut trei relatii serioase in care s-a intamplat sa ajung la sex, am avut ocazia sa stau cateva zile/luni(depinde de relatie)cu fiecare dintre cei trei si era cu totul diferit. Adica faceam sex de cateva ori pe zi la inceput, aveau erectii tari, nu era nevoie de preludii atat de lungi... Cu el am stat cam o saptamana impreuna si am facut sex de 3 ori. Si suntem la inceputul relatiei. Nu stiu ce sa fac. Sexul oral nu are decat f putin efect si nici nu ma incanta sa fac ptr ca nu prea am la ce. La un moment dat m-am intrebat daca chiar ii plac femeile. El a avut cateva relatii cu fete pana acum...NU inteleg nimic.Offff!


b_voichita

313 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Ianuarie 2009, ora 23:05

o fi zoofil

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 22 Ianuarie 2009, ora 23:09

am auzit 2 chestii despre asta, nu stiu cata legatura au una cu alta:
1. e pe fond psihic
2. exista pastile

asa ceva inca nu am intalnit...erectie slaba...
de cand sunteti impreuna?

Raporteaza abuz de limbaj
radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 22 Ianuarie 2009, ora 23:09

De la: xanax, la data 2009-01-22 23:05:35o fi zoofil


vorba aia.. mica mica cat o puta de furnica.. :))

Raporteaza abuz de limbaj
daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 22 Ianuarie 2009, ora 23:11

De la: radhookoo, la data 2009-01-22 23:09:49
De la: xanax, la data 2009-01-22 23:05:35o fi zoofil


vorba aia.. mica mica cat o puta de furnica.. :))



raducule, ce nu intelegi??? nu e mica e moale!!!! sau o fi si moale si mica????

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 22 Ianuarie 2009, ora 23:13

Offf, saracutza de tine, ce debusolata esti! Ar trebui sa te ajutam cu un sfat. si imi permit sa incep eu.
in primul rand, inainte de a`ti pune intrebarea dak lui ii plac intr`adevar fetele, probabil ar trebui sa il intrebi dak ii mai placi u. stii, chiar si la baieti psihicul influenteaza f mult.sau poate la inceput era atractie, dar cand a aparut goliciunea.....s`au mai schimbat lucrurile (cred k nu mai trebuie sa mentionez de igiena,parfumuri subtile etc.- esti fata desteapta doar ;))
in al doilea rand, poate n`ai reusit sa`l convingi prea mult cu proba orala. ia gandeste`te: prestatia ta din ultimul timp este satisfacatoare?
in al treilea rand, cred k ar trebui sa pui pe o foaie celelalte experiente cu fostii parteneri si sa i`o arati. ar trebui sa creasca spiritul competitiv din el.
Acum sa o `luam` si pe partea cealalta. poate tu esti exceptionala si el e cel `defect`. nu cumva te`ai incurcat cu un alcoolic notoriu si fumator p deasupra? ori i`ai vorbit deja despre casatorie si s`a speriat `copilasul`? ori poate sari in secunda 2 pe el si nici respiratia nu mai apuca sa si`o regleze.
sau stiai ca una din cauzele ejacularii precoce/slabe pot fi chilotii prea stransi sau cei din material sintetic?
dupa cum observi, cauzele acestei probleme sunt numeroase. ptr mai multe amanunte, da un mesaj.
dar pana data viitoare, un mic sfat:cand simti caldura aia interioasa ce`ti invadeaza corpul, mergi la un sex shop: jucarii sunt si ptr oameni mari.

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 22 Ianuarie 2009, ora 23:20

De la: zeinab, la data 2009-01-22 22:59:01Buna! Am o problema...de fapt nu stiu daca e a mea, a lui, a amandurora... Prietenul meu are cred ceea ce se numeste erectie slaba... Cred ptr ca nu am mai intalnit. Baietii pe care i-am intalnit pana acum, indiferent ca am ajuns sau nu sa am relatii intime cu ei, aveau reactii mai...tari, daca pot sa zic asa, si imediate. Nu sunt o fata inhibata, as vrea sa pot sa fac ceva, doar ca este destul de dificil. Am avut trei relatii serioase in care s-a intamplat sa ajung la sex, am avut ocazia sa stau cateva zile/luni(depinde de relatie)cu fiecare dintre cei trei si era cu totul diferit. Adica faceam sex de cateva ori pe zi la inceput, aveau erectii tari, nu era nevoie de preludii atat de lungi... Cu el am stat cam o saptamana impreuna si am facut sex de 3 ori. Si suntem la inceputul relatiei. Nu stiu ce sa fac. Sexul oral nu are decat f putin efect si nici nu ma incanta sa fac ptr ca nu prea am la ce. La un moment dat m-am intrebat daca chiar ii plac femeile. El a avut cateva relatii cu fete pana acum...NU inteleg nimic.Offff!




discuta cu el si spunei problema ta...comunicarea este necesara intro relatie...exista tratament dar nu il poti administra cu forta sau fara sa stie...discuta cu el si daca va iubiti si vreti sa ramaneti impreuna ..puteti lua o decizie in a fi mai bine...poate ca el realizeaza ca are probleme de erectie dar se jeneaza sa mearga la control sau fata de tine...

Raporteaza abuz de limbaj
b_voichita

313 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Ianuarie 2009, ora 23:24

De la: nichita_adela, la data 2009-01-22 23:20:50puteti lua o decizie in a fi mai bine...


a fi mai bine pentru cine? pentru amanta?

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 22 Ianuarie 2009, ora 23:35

De la: xanax, la data 2009-01-22 23:24:25
De la: nichita_adela, la data 2009-01-22 23:20:50puteti lua o decizie in a fi mai bine...


a fi mai bine pentru cine? pentru amanta?



"puteti lua o decizie in a fi mai bine"--- daca vrei sa comentezi..comenteaza ceea ce am scris eu si nu te folosesti de numele meu pt a adauga ceea ce vrei...nu toti au amante asa cum nu toata femeile insala..................nu e musai ca un barbat sau femeie atunci cand nu au chef de sex ...sa aibe pe altcineva......

Raporteaza abuz de limbaj
b_voichita

313 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 00:04

De la: nichita_adela, la data 2009-01-22 23:35:00
"puteti lua o decizie in a fi mai bine"--- daca vrei sa comentezi..comenteaza ceea ce am scris eu si nu te folosesti de numele meu pt a adauga ceea ce vrei...nu toti au amante asa cum nu toata femeile insala..................nu e musai ca un barbat sau femeie atunci cand nu au chef de sex ...sa aibe pe altcineva......


ok. fii antena. iarta-ma. e o diferenta culturala intre noi. in romania lumea e mai greu de manipulat ca-n sicilia. te pupa fratili tau .

Raporteaza abuz de limbaj
radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 00:22

De la: xanax, la data 2009-01-23 00:04:27
De la: nichita_adela, la data 2009-01-22 23:35:00
"puteti lua o decizie in a fi mai bine"--- daca vrei sa comentezi..comenteaza ceea ce am scris eu si nu te folosesti de numele meu pt a adauga ceea ce vrei...nu toti au amante asa cum nu toata femeile insala..................nu e musai ca un barbat sau femeie atunci cand nu au chef de sex ...sa aibe pe altcineva......


ok. fii antena. iarta-ma. e o diferenta culturala intre noi. in romania lumea e mai greu de manipulat ca-n sicilia. te pupa fratili tau .


adeloooo... ba da. :) altfel intra in categoria oamenilor crapati. aia se trateaza.

Raporteaza abuz de limbaj
daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
agtudor

11 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 11:41

Suntem impreuna de o luna si jumatate. El a incercat inca de acum vreo 4 luni, doar ca eu ma despartisem oarecum recent de cineva si nu eram pregatita ptr o relatie, chiar daca actualul ma atragea...
Si asta mi se pare f ciudat, ca a insistat o perioada destul de lunga sa fim impreuna si acum...

Raporteaza abuz de limbaj
agtudor

11 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 11:46

De la: imso90s, la data 2009-01-22 23:13:54Offf, saracutza de tine, ce debusolata esti! Ar trebui sa te ajutam cu un sfat. si imi permit sa incep eu.
in primul rand, inainte de a`ti pune intrebarea dak lui ii plac intr`adevar fetele, probabil ar trebui sa il intrebi dak ii mai placi u. stii, chiar si la baieti psihicul influenteaza f mult.sau poate la inceput era atractie, dar cand a aparut goliciunea.....s`au mai schimbat lucrurile (cred k nu mai trebuie sa mentionez de igiena,parfumuri subtile etc.- esti fata desteapta doar ;))
in al doilea rand, poate n`ai reusit sa`l convingi prea mult cu proba orala. ia gandeste`te: prestatia ta din ultimul timp este satisfacatoare?
in al treilea rand, cred k ar trebui sa pui pe o foaie celelalte experiente cu fostii parteneri si sa i`o arati. ar trebui sa creasca spiritul competitiv din el.
Acum sa o `luam` si pe partea cealalta. poate tu esti exceptionala si el e cel `defect`. nu cumva te`ai incurcat cu un alcoolic notoriu si fumator p deasupra? ori i`ai vorbit deja despre casatorie si s`a speriat `copilasul`? ori poate sari in secunda 2 pe el si nici respiratia nu mai apuca sa si`o regleze.
sau stiai ca una din cauzele ejacularii precoce/slabe pot fi chilotii prea stransi sau cei din material sintetic?
dupa cum observi, cauzele acestei probleme sunt numeroase. ptr mai multe amanunte, da un mesaj.
dar pana data viitoare, un mic sfat:cand simti caldura aia interioasa ce`ti invadeaza corpul, mergi la un sex shop: jucarii sunt si ptr oameni mari.

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 11:53

De la: zeinab, la data 2009-01-23 11:41:23Suntem impreuna de o luna si jumatate. El a incercat inca de acum vreo 4 luni, doar ca eu ma despartisem oarecum recent de cineva si nu eram pregatita ptr o relatie, chiar daca actualul ma atragea...
Si asta mi se pare f ciudat, ca a insistat o perioada destul de lunga sa fim impreuna si acum...



EH.... Omului, daca nu stie sa danseze nu inseamna ca nu ii place muzica....

Uite ce zic eu: il iubesti? discuta cu el... intreaba-l cum / ce vrea sa ii faci ca sa fie bine (si tare, eventual).

Nu-l iubesti? La gara, la bagaje de mana. Sa elibereze ringu ca vin alti dansatori....Esti tanara (esti, nu?), ai timp, ai cu ce, mai ales ca sunteti numai de atat de putin timp impreuna.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7130 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 12:00

De la: ayleen, la data 2009-01-23 11:53:27
De la: zeinab, la data 2009-01-23 11:41:23Suntem impreuna de o luna si jumatate. El a incercat inca de acum vreo 4 luni, doar ca eu ma despartisem oarecum recent de cineva si nu eram pregatita ptr o relatie, chiar daca actualul ma atragea...
Si asta mi se pare f ciudat, ca a insistat o perioada destul de lunga sa fim impreuna si acum...



EH.... Omului, daca nu stie sa danseze nu inseamna ca nu ii place muzica....

Uite ce zic eu: il iubesti? discuta cu el... intreaba-l cum / ce vrea sa ii faci ca sa fie bine (si tare, eventual).

Nu-l iubesti? La gara, la bagaje de mana. Sa elibereze ringu ca vin alti dansatori....Esti tanara (esti, nu?), ai timp, ai cu ce, mai ales ca sunteti numai de atat de putin timp impreuna.


opaaaaaaaa !!! ce-i cu atitudinea asta de femeie independenta si matura care stie ce vrea in viata ?sa vina alti dansatori ? ia zi ? hai ! la raport ! daca toate fetele ar gandi ca tine s-ar alege praful de noi !!!

Raporteaza abuz de limbaj
sdpoCVHBU IUBH M[BNWUGFN idn [tptbgb bg
agtudor

11 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 12:16

De la: imso90s, la data 2009-01-22 23:13:54Offf, saracutza de tine, ce debusolata esti! Ar trebui sa te ajutam cu un sfat. si imi permit sa incep eu.
in primul rand, inainte de a`ti pune intrebarea dak lui ii plac intr`adevar fetele, probabil ar trebui sa il intrebi dak ii mai placi u. stii, chiar si la baieti psihicul influenteaza f mult.sau poate la inceput era atractie, dar cand a aparut goliciunea.....s`au mai schimbat lucrurile (cred k nu mai trebuie sa mentionez de igiena,parfumuri subtile etc.- esti fata desteapta doar ;))
in al doilea rand, poate n`ai reusit sa`l convingi prea mult cu proba orala. ia gandeste`te: prestatia ta din ultimul timp este satisfacatoare?
in al treilea rand, cred k ar trebui sa pui pe o foaie celelalte experiente cu fostii parteneri si sa i`o arati. ar trebui sa creasca spiritul competitiv din el.
Acum sa o `luam` si pe partea cealalta. poate tu esti exceptionala si el e cel `defect`. nu cumva te`ai incurcat cu un alcoolic notoriu si fumator p deasupra? ori i`ai vorbit deja despre casatorie si s`a speriat `copilasul`? ori poate sari in secunda 2 pe el si nici respiratia nu mai apuca sa si`o regleze.
sau stiai ca una din cauzele ejacularii precoce/slabe pot fi chilotii prea stransi sau cei din material sintetic?
dupa cum observi, cauzele acestei probleme sunt numeroase. ptr mai multe amanunte, da un mesaj.
dar pana data viitoare, un mic sfat:cand simti caldura aia interioasa ce`ti invadeaza corpul, mergi la un sex shop: jucarii sunt si ptr oameni mari.



Multumesc ptr sfaturi.
Nu s-au schimbat lucrurile dupa ce a aparut goliciunea. De la inceput, inainte sa facem sex, daca il atingeam prin pantaloni, simteam ca nu este cum trebuie. Am considerat ca dupa ce o sa apara goliciunea o sa fie mai bine, dar... In plus, eu cred ca arat destul de bine, nu vreau sa fiu lipsita de modestie, dar vad ca ii face placere sa se afiseze cu mine, vad ca e mandru de mine, sa ma prezinte tuturor etc. si oricum stiu ca sunt atragatoare.
In ceea ce priveste igiena, stiu ca si niste unghii neingrijite pot sa conteze, dar alte amanunte...
Am mai spus ca am avut alte trei relatii in care am ajuns la sex si nu a fost cazul de asa ceva, nu sunt pudica ptr ca nu am de ce, sunt destul de descuiata, numai ca ma da inapoi cu atitudinea lui. Nu vrea sex decat f rar si atunci nu e cum trebuie, ma dispera preludiile lui ingrozitor de luuuungi...nu am nevoie de o jumatate de ora ca sa ma excit. Nu sar pe el, doamne fereste...Am acceptat preludiile alea lungi crezand ca asa o sa iasa bine si ca el are nevoie de ele ca sa se excite...rezultatul a fost la fel de moale. Nu am avut reactii nepotrivite datorita erectiei lui "nereustite" ptr ca sunt constienta de cum functioneaza psihicul unui barbat si stiu ca i-as face rau. Am ajuns sa imi placa mai mult ca prieten ptr ca nu mai rezist, nu stiu ce sa mai fac Cu ceilalti parteneri cand stateam mult timp impreuna faceam sex, sex, sex. Nu trebuia sa ma gandesc la fiecare miscare pe care o fac ca sa fie bine... Nu am crezut ca o sa mi se intample vreodata asa ceva, avand in vedere ca doi din fostii parteneri inca ma mai cauta ca reluam clipele placute petrecute impreuna (mai putin ultimul cu care m-am certat f urat). El intr-adevar fumeaza ff mult, dar are doar 25 ani...dar si doi din ceilalti fumau ff mult si se descurcau f bine. Nu mai pot...

Raporteaza abuz de limbaj
agtudor

11 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 12:28

Si sunt constienta ca se poate intampla oricui o data, dar nu de fiecare data. Inteleg si ca un barbat uneori nu poate mai mult de 2-3 minute, dar nu e un capat de lume... In plus, atunci cand exista pasiune, chiar si un act sexual f scurt, pe fuga, poate fi f placut. Eu sunt pasionala, ador sa fac sex, ador un barbat cu care vreau sa fac sex si fiecare parte a corpului lui e importanta ptr mine...dar pe el cand il vad asa, stinge tot in mine...

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 12:29

De la: Haps, la data 2009-01-23 12:00:07
De la: ayleen, la data 2009-01-23 11:53:27
De la: zeinab, la data 2009-01-23 11:41:23Suntem impreuna de o luna si jumatate. El a incercat inca de acum vreo 4 luni, doar ca eu ma despartisem oarecum recent de cineva si nu eram pregatita ptr o relatie, chiar daca actualul ma atragea...
Si asta mi se pare f ciudat, ca a insistat o perioada destul de lunga sa fim impreuna si acum...



EH.... Omului, daca nu stie sa danseze nu inseamna ca nu ii place muzica....

Uite ce zic eu: il iubesti? discuta cu el... intreaba-l cum / ce vrea sa ii faci ca sa fie bine (si tare, eventual).

Nu-l iubesti? La gara, la bagaje de mana. Sa elibereze ringu ca vin alti dansatori....Esti tanara (esti, nu?), ai timp, ai cu ce, mai ales ca sunteti numai de atat de putin timp impreuna.


opaaaaaaaa !!! ce-i cu atitudinea asta de femeie independenta si matura care stie ce vrea in viata ?sa vina alti dansatori ? ia zi ? hai ! la raport ! daca toate fetele ar gandi ca tine s-ar alege praful de noi !!!


Haps, ce faci, ma scoti la tabla??
pai hai s-o luam asa: daca un tip are o prietena virgina, care nu se f..e din diverse motive (ca nu poate, ca nu vrea, ca ii interzice religia, ca o bate ma-sa) ce face??? sta cu ea o luna, sta doua, pana cand... Bafta!!! NU?

Ei, si daca o tipa are un iubit, care... nu e tocmai pe gustul ei in anumite privinte.... pentru ce sa faca compromisuri d-astea?
Adica daca nu ii da ce ii trebuie... de ce s-o mai incurce? AAaaaa, daca se stiau de mai mult timp, si ..pe parcursul relatiei ar fi aparut problemele, da! stai langa el, oblojeste-l, ca vb aia... la bine si la rau.... da' asa... ce faci? te legi la cap fara sa te doara?

eu inca ma iubesc pe mine mai mult decat pe oricine pe lumea asta...si nu pot sa ma compromit, ca doar pe mine ma am. AM ZIS.

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 12:32

De la: zeinab, la data 2009-01-23 12:28:00Si sunt constienta ca se poate intampla oricui o data, dar nu de fiecare data. Inteleg si ca un barbat uneori nu poate mai mult de 2-3 minute, dar nu e un capat de lume... In plus, atunci cand exista pasiune, chiar si un act sexual f scurt, pe fuga, poate fi f placut. Eu sunt pasionala, ador sa fac sex, ador un barbat cu care vreau sa fac sex si fiecare parte a corpului lui e importanta ptr mine...dar pe el cand il vad asa, stinge tot in mine...


femeie, ce n-ai inteles? adica, nu e sfatul meu, dar si tu ai zis: ai ajuns sa tii la el ca la un prieten... o sa ajungi sa il inseli in curand... mai bine lasa-l acum, decat sa il faci sa sufere mai mult mai tarziu.
sa ma ierte Dzeu daca gresesc!

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 12:51

De la: ayleen, la data 2009-01-23 12:29:17
De la: Haps, la data 2009-01-23 12:00:07
De la: ayleen, la data 2009-01-23 11:53:27
De la: zeinab, la data 2009-01-23 11:41:23Suntem impreuna de o luna si jumatate. El a incercat inca de acum vreo 4 luni, doar ca eu ma despartisem oarecum recent de cineva si nu eram pregatita ptr o relatie, chiar daca actualul ma atragea...

Si asta mi se pare f ciudat, ca a insistat o perioada destul de lunga sa fim impreuna si acum...






EH.... Omului, daca nu stie sa danseze nu inseamna ca nu ii place muzica....



Uite ce zic eu: il iubesti? discuta cu el... intreaba-l cum / ce vrea sa ii faci ca sa fie bine (si tare, eventual).



Nu-l iubesti? La gara, la bagaje de mana. Sa elibereze ringu ca vin alti dansatori....Esti tanara (esti, nu?), ai timp, ai cu ce, mai ales ca sunteti numai de atat de putin timp impreuna.




opaaaaaaaa !!! ce-i cu atitudinea asta de femeie independenta si matura care stie ce vrea in viata ?sa vina alti dansatori ? ia zi ? hai ! la raport ! daca toate fetele ar gandi ca tine s-ar alege praful de noi !!!




Haps, ce faci, ma scoti la tabla??

pai hai s-o luam asa: daca un tip are o prietena virgina, care nu se f..e din diverse motive (ca nu poate, ca nu vrea, ca ii interzice religia, ca o bate ma-sa) ce face??? sta cu ea o luna, sta doua, pana cand... Bafta!!! NU?



Ei, si daca o tipa are un iubit, care... nu e tocmai pe gustul ei in anumite privinte.... pentru ce sa faca compromisuri d-astea?

Adica daca nu ii da ce ii trebuie... de ce s-o mai incurce? AAaaaa, daca se stiau de mai mult timp, si ..pe parcursul relatiei ar fi aparut problemele, da! stai langa el, oblojeste-l, ca vb aia... la bine si la rau.... da' asa... ce faci? te legi la cap fara sa te doara?



eu inca ma iubesc pe mine mai mult decat pe oricine pe lumea asta...si nu pot sa ma compromit, ca doar pe mine ma am. AM ZIS.





ce femeie esti tu!!!



oglinda mea!


ps: chestia asta a zis'o samanta in sex and the city, zi'mi daca gresesc :))
"te iubesc, stii bine, dar ma iubesc pe mine mai mult, si tocmai d'aia ar fi cazul sa ne despartim acum.."






Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 13:54


ps: chestia asta a zis'o samanta in sex and the city, zi'mi daca gresesc :))
"te iubesc, stii bine, dar ma iubesc pe mine mai mult, si tocmai d'aia ar fi cazul sa ne despartim acum.."




[/quote]

true, true, true! mi`ai luat`o`nainte. ;)
cum sunt atatia care`si insusesc comportamente si vorbe care nu le apartin si se mandresc cu asta, ii sugeram si domnisoarei problematice sa priveasca cateva episoade din acest serial (vizand doar interpretarea samanthei) si sa`i urmeze exemplul. in definitiv, cine are nevoie de un impotent?!

Raporteaza abuz de limbaj
radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 15:51

De la: ayleen, la data 2009-01-23 12:29:17
bla bla ...

eu inca ma iubesc pe mine mai mult decat pe oricine pe lumea asta...si nu pot sa ma compromit, ca doar pe mine ma am. AM ZIS.


din manualul micului narcisist:

EO, RADU, am in portofel o singura poza. cu mine. creca inteleg ce zici...


daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 15:56

De la: radhookoo, la data 2009-01-23 15:51:06
De la: ayleen, la data 2009-01-23 12:29:17
bla bla ...

eu inca ma iubesc pe mine mai mult decat pe oricine pe lumea asta...si nu pot sa ma compromit, ca doar pe mine ma am. AM ZIS.


din manualul micului narcisist:

EO, RADU, am in portofel o singura poza. cu mine. creca inteleg ce zici...



eu tre' sa iti marturisesc ca am 2 poze cu mine in portofel... ambele din acte

Raporteaza abuz de limbaj
b_voichita

313 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 23:07

cretule, esti aurel vlaicu sau nicolae iorga?

Raporteaza abuz de limbaj
radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 24 Ianuarie 2009, ora 00:08

De la: ayleen, la data 2009-01-23 15:56:47
De la: radhookoo, la data 2009-01-23 15:51:06
De la: ayleen, la data 2009-01-23 12:29:17
bla bla ...

eu inca ma iubesc pe mine mai mult decat pe oricine pe lumea asta...si nu pot sa ma compromit, ca doar pe mine ma am. AM ZIS.


din manualul micului narcisist:

EO, RADU, am in portofel o singura poza. cu mine. creca inteleg ce zici...



eu tre' sa iti marturisesc ca am 2 poze cu mine in portofel... ambele din acte


nu sunt din acte. :P alea sunt separat. am o poza cu mine, d-aia mica de 3 pe 4 in potrofel :D

Raporteaza abuz de limbaj
daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 24 Ianuarie 2009, ora 01:28

De la: radhookoo, la data 2009-01-24 00:08:12
De la: ayleen, la data 2009-01-23 15:56:47
De la: radhookoo, la data 2009-01-23 15:51:06
De la: ayleen, la data 2009-01-23 12:29:17
bla bla ...

eu inca ma iubesc pe mine mai mult decat pe oricine pe lumea asta...si nu pot sa ma compromit, ca doar pe mine ma am. AM ZIS.


din manualul micului narcisist:

EO, RADU, am in portofel o singura poza. cu mine. creca inteleg ce zici...



eu tre' sa iti marturisesc ca am 2 poze cu mine in portofel... ambele din acte


nu sunt din acte. :P alea sunt separat. am o poza cu mine, d-aia mica de 3 pe 4 in potrofel :D



eu dorm cu o poza cu mine sub perna, daca mi se face dor de mine sa nu ma mai ridic pana la oglinda sa ma vad...

Raporteaza abuz de limbaj
b_voichita

313 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 24 Ianuarie 2009, ora 03:18

da poti s-o lipesti de tavavn

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 24 Ianuarie 2009, ora 19:28

De la: xanax, la data 2009-01-24 03:18:29da poti s-o lipesti de tavavn



nu, ca ar insemna sa-mi fac de cap toata noaptea...

Raporteaza abuz de limbaj
radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 25 Ianuarie 2009, ora 16:21

De la: ayleen, la data 2009-01-24 19:28:04
De la: xanax, la data 2009-01-24 03:18:29da poti s-o lipesti de tavavn



nu, ca ar insemna sa-mi fac de cap toata noaptea...


CORECT! tot din manualul micului narcisist:

Ca sa te bucuri de tine si mai mult, trebuie sa se bucure de tine si ceilalti. Asadar, fa-te placut la public.

Adica, cu poza pe tavan, poate se inhiba vre-un baiat si nu te mai place.

dup-aia are "erectie slaba"

Raporteaza abuz de limbaj
daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
b_voichita

313 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 29 Ianuarie 2009, ora 04:37

topicu asta trebuie concatenat la "dragostea angelica"

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Erectie slaba!!!
Mergi la: