back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ejaculare feminina, ati intalnit?sau cunoastei direct vre-un caz? ce parere aveti?

 


 
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 >> Sari la pagina:
 
razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 7 Ianuarie 2009, ora 09:43

am observat, mai nou, ca noua mea prietena "ejaculeaza" ;)) (pt cei care n-au intalnit sau n-au auzit: nu va speriati, e ceva normal la 40% dintre femei) e o nebunie sa-i ofer orgasm... in plus se uda al naibii de rau si asta imi place, ii picura...ii curge pana pe picioare.... e o nebunie!!!! imi place cand vad o fata atat de "hot"

problema ei este ca se cam jeneaza si nu poate sa se bucure pe deplin de acest dar al ei... Sper s-o fac sa treaca peste inhibitii si sa inteleaga ca este ceva perfect normal




am gasit si niste explicatii pe un site dand search pe google:

Ejacularea feminina este un rezultat al orgasmului, fluidele fiind limpezi sau laptoase, dar nu au aspectul, mirosul sau gustul de urina. Gustul acestor fluide variaza de la dulceag la amarui, in functie de perioada din luna, de dieta sau de alti factori cum ar fi gradul de stimulare sau durata de la ultima jaculare. Ejacularea se produce prin uretra, insa lichidul ejaculat nu este urina. Ejacularea feminina este ca un rezultat al orgasmului clitoridian si vaginal petrecute simultan si este una dintre cele mai sigure moduri de a obtine placere, intrucat aceasta se poate petrece numai prin stimularea manuala. Tehnicile prin care se obtine ejacularea feminina implica stimularea clitorisului cu ajutorul limbii sau cu cel al unui deget bine lubrifiat. In momentul in care se produce lubrifierea clitorisului, barbatul poate introduce doua degete in vaginul partenerei, incercand stimularea punctului G. Aceasta stimulare a punctului G poate conduce la ejaculare dupa ce in prealabil femeia a avut cateva orgasme bazate pe senzatiile percepute la atingerile senzuale ale punctului G. Femeia nu este capabila sa experimenteze numai cateva orgasme, ci si 3-5 ejaculari, in functie de gradul de excitare a acesteia.

in fine.... la noi s-a intamplat si fara deget si cu deget si fara limba si cu limba... adik vreau sa zic si dora prin sex normal


citisem undeva mai demult, dar nu mai stiu unde si nici nu mai gasesc unde, ca ar fi totusi un fenomen normal, intalnindu-se la 40% din femei, in practica nu e deloc asa.... sunt un tip aventurier care imi palc foarte mult femeile (cred ca daca asi fi fost femeie asi fi fost lesbiana la cat de mult imi plac) si imi plac aventurile, si astefl am avut destul de muuulte relatii, dar este prima fata care am intalnit-o sa ejaculeze si o sa o tin langa mine cat mai mult timp ;)






fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 7 Ianuarie 2009, ora 13:56

Este, este, cazuri destule, Razvanelule!
De fapt si de drept, toate femeile "ejaculeaza" cand au orgasm, unele mai mult, altele mai putin. Ma bucur ca te excita chestia asta in loc sa te scarbeasca (ca pe altii)
E un filmuletz cu o tipa care testeaza un aparat de f%^&*g profesionist echipat cu dildo-uri de diferite marimi, forme etc. sa vezi acolo ejaculare feminina!!!

Gandeste-te ca muuulti barbati habar n-au cand o tipa mimeaza un orgasm pentru ca nu cred in ej fem sau nu stiu s-o recunoasca. E foarte sexy ce se intampla cu prietena ta. Enjoy!

Raporteaza abuz de limbaj
BIRTHRAZVANMIHAI

105 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Ploiesti

Postat pe: 7 Ianuarie 2009, ora 14:09

Unii zic:,, e baloasa blonda asta nu ma mai culc cu ia '' deci la unii le place la altii nu


Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 7 Ianuarie 2009, ora 17:25

ii place aluia care stie despre cum functioneaza sexul, si nu doar in pat!

intr'o oarecare masura, ma bucura sa vad baieti pe aici care intr'adevar se intereseaza si cauta diverse modalitati de a fi ceva mai open minded decat altii, si metode de autocunoastere sexuala, experimentala si nu numai.

all my si sa aveti parte de fete/baieti care va aprecieaza!

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 7 Ianuarie 2009, ora 17:27

ah da, uitasem,
@rzv, prietena ta se inhiba pt ca nu cunoaste fenomenul si nu stie de ce i se intampla asta, si pt ca nu stie ce parere ai tu despre...
asa ca, vorbiti despre si fa'o sa inteleaga ca pe tine te super super excita asta!


Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7130 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 7 Ianuarie 2009, ora 17:48

as numi ejacularea feminina o binecuvantare pentru barbat deoarece asta inseamna ca partenera lui a avut orgasm.+ ca dispare si intrebarea "oare prietena mea mimeaza orgasmul ? "

Raporteaza abuz de limbaj
sdpoCVHBU IUBH M[BNWUGFN idn [tptbgb bg
jtazjmen

651 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 7 Ianuarie 2009, ora 19:43

esti un fericit!! am auzit si eu de ejaculare feminina am vazut si niste filmulete.. dar nu am intalnit inca in practica.. mai caut!!

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 7 Ianuarie 2009, ora 20:15

De la: Greenie, la data 2009-01-07 17:27:22ah da, uitasem,
@rzv, prietena ta se inhiba pt ca nu cunoaste fenomenul si nu stie de ce i se intampla asta, si pt ca nu stie ce parere ai tu despre...
asa ca, vorbiti despre si fa'o sa inteleaga ca pe tine te super super excita asta!




e ca la bere...ops nu mai beau..ca la ceai...spuma:P


Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 7 Ianuarie 2009, ora 20:56


Raporteaza abuz de limbaj
fullspy

42 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 11:23

DA, am intalnit, sunt destul de rare aceste femei ce-i drept, am fost cu o femeie care isi dadea drumul asa cum zici tu, era fantastica, stropea tot asternutul, peste tooooot , aveam un sentiment de implinire, de certitudine ca acea femeie este satisfacuta pe deplin.Cu timpul insa m-am convins ca nu tre' neaparat ca o femeie sa ejaculeze precum un barbat,este de ajuns sa se lubrifieze, asta dupa un preludiu ca la carte si apoi nu mai e mult pana la orgasm.Eu zic ca esti un barbat norocos care are parte de o experienta rar intalnita, simte-te bine in continuare

Raporteaza abuz de limbaj
razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 19:04

am cautat tot mai multe informati pe net s am vazut si cateva filmulete. am gasit pana la urma pe studentie.ro un articol in care se spune despre 60% dintre femei ca ejaculeaza, v-am mai spus ca nu stiu cum au fost facute astfel de studii pt ca am avut destule relatii... de la cateva ore :D pana la luni, chiar si un an (nu imi plac pra lungi) si nu am mai intalnit pana acum....

in fine, am vazut si filmuletele de pe net si am obs ca prietena mea nu ejaculeaza ca tipele de acolo, este tot o ejaculare, dar nu este un jet atat de puternic.... etse mult mai slab, are loc doar o expulsie de lichid din vagin, v-am mai spus ca ea de altfel se uda si foarte tare...
oricum nu tin neaparat sa aiba un jet la fel de puternic sau mai puternic ca al nostru, este foarte tare ce se intampla si imi place ca o vad satisfacuta..... si .....imi place sa o ling ;)


9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 19:05



p_cosmyn

43 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Tg Mures

Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 19:16

De la: dasca777, la data 2009-01-09 19:05:39www.youtube.com/watch?v=5_jDIu0dB_I...tare:)))...fem si vibratorul






foarte tare frate

Raporteaza abuz de limbaj
ge_andreev

122 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 19:25

De la: dasca777, la data 2009-01-09 19:05:39www.youtube.com/watch?v=5_jDIu0dB_I...tare:)))...fem si vibratorul


Un sfat prietenesc: Nu mai posta asta!!! Iti strici reputatia
De fapt, asta e... unii au cu ce, altii cauta ceva sa suplineasca lipsurile; unii fac, altii se multumesc sa ii priveasca pe altii facand; unii tac si fac, altii se lauda cu ce le-ar place sa faca...


9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 19:31

De la: kyyttyy, la data 2009-01-09 19:25:10
De la: dasca777, la data 2009-01-09 19:05:39www.youtube.com/watch?v=5_jDIu0dB_I...tare:)))...fem si vibratorul


Un sfat prietenesc: Nu mai posta asta!!! Iti strici reputatia
De fapt, asta e... unii au cu ce, altii cauta ceva sa suplineasca lipsurile; unii fac, altii se multumesc sa ii priveasca pe altii facand; unii tac si fac, altii se lauda cu ce le-ar place sa faca...



ai dreptate...am si eu o intrebare...cat iei ora? sau nr?...serios si in ce gara esti?...o sa iti dem ce stiu si ce nu stiu:))...stai in gara,in bordel sau unde?:P


ge_andreev

122 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 20:01

De la: dasca777, la data 2009-01-09 19:31:18
De la: kyyttyy, la data 2009-01-09 19:25:10
De la: dasca777, la data 2009-01-09 19:05:39www.youtube.com/watch?v=5_jDIu0dB_I...tare:)))...fem si vibratorul


Un sfat prietenesc: Nu mai posta asta!!! Iti strici reputatia
De fapt, asta e... unii au cu ce, altii cauta ceva sa suplineasca lipsurile; unii fac, altii se multumesc sa ii priveasca pe altii facand; unii tac si fac, altii se lauda cu ce le-ar place sa faca...



ai dreptate...am si eu o intrebare...cat iei ora? sau nr?...serios si in ce gara esti?...o sa iti dem ce stiu si ce nu stiu:))...stai in gara,in bordel sau unde?:P


Problema mea unde stau- problema ta daca numai asemenea locuri frecventezi. De inteles de ce o parere asa proasta asupra femeilor. Sigur numai oameni de "calitate" gasesti prin locurile mentionate de tine



Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 20:14



razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 11 Ianuarie 2009, ora 16:09

haideti sa va mai zic cate ceva despre fata asta:
ea este oarecum mik, are 19 ani, iar fostul ei prieten avea mereu la el niste servetele umede si ii dadea sa se stearga.... mie unul imi place la nebunie sa "ii sorb" din piz***da umeda
e genul de fata care daca o saruti pasional se uda, iar daca sarutul devine erotic, se uda vizibil... pana la a-i curge vizibil din piz***da...spune ca risc foarte usor sa o pierd, nu neaparat de tot... cik daca ii face cineva avansuri cu greu se poate abtine...este innebunita, cu toate astea cik asi fi al 2-lea din viata ei care i-a pus-o. fie! partea buna cu ea este ca ajunge la orgasm fff repede, are orgasm dupa orgasm..... e bine ca nu tre sa muncesc neaparat pt ea ;)
totusi e nasol cand in pozitia 69 incepe sa picure....


razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 11 Ianuarie 2009, ora 16:11

ps: ma enerveaza noua "jmekerie" de pe forumul asta... voua va apare in dreapta jos cand mai posteaza cineva cate ceva pe forum? pe mine am enerveaza, ma incurca, tre sa inchid mereu


razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 11 Ianuarie 2009, ora 16:15

pps: mai am si eu un topic pe la relatii "m-am culcat cu iubita prietenului meu" intrati si pe acolo ca am nevoie de niste sfaturi


Tottto

1 mesaj
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 07:20

Parerea mea e ca la oricare femeie poti face sa aiba orgasm numai ca trebuie sa lucrezi toate etapele sa ai rabdare ! ;)


Charger69

16 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 07:39

De la: angel_demon10, la data 2009-01-07 13:56:38Este, este, cazuri destule, Razvanelule!

De fapt si de drept, toate femeile "ejaculeaza" cand au orgasm, unele mai mult, altele mai putin. Ma bucur ca te excita chestia asta in loc sa te scarbeasca (ca pe altii)

E un filmuletz cu o tipa care testeaza un aparat de f%^&*g profesionist echipat cu dildo-uri de diferite marimi, forme etc. sa vezi acolo ejaculare feminina!!!



Gandeste-te ca muuulti barbati habar n-au cand o tipa mimeaza un orgasm pentru ca nu cred in ej fem sau nu stiu s-o recunoasca. E foarte sexy ce se intampla cu prietena ta. Enjoy!




Total de acord si mie mi se pare super excitant, ii extraordinar cand o fata are asemenea ejaculari.

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 07:45

cred ca iubita ta are putin tricomonas .L-o fi luat de la tine ?

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 07:49

De la: catalin1965, la data 2009-01-12 07:45:43cred ca iubita ta are putin tricomonas .L-o fi luat de la tine ?


ti-e iti plange copilul ?

Raporteaza abuz de limbaj
alinamacovei2006

5 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 07:51

Observ ca te-ai documentat si asta ma bucura nespus de mult. Da, asa este: ejacularea feminina este un proces absolut normal si cred ca orice femeie o poate avea daca barbatul de langa ea stie sa o aduca pana acolo. Subliniez faptul ca nu e obligatoriu sa te folosesti de degete sau limba ci, pur si simplu, sa o lasi pe ea deasupra si sa se "joace" relaxata. Eu asa am descoperit ca pot avea orgasm prima data. Si de atunci.... nu ai vrea sa stii... senzatia e cea mai placuta pe care o poti trai.... mai greu e pana ai prima ejaculare, apoi, pe parcursul unui act sexual, celelalte vin ca o avalansa... nu te lasa deloc sa te odihnesti... tremuri, uzi tot patul... nu mai ai control asupra ta.... e extraordinar.... Asa ca, incurajati femeea sa se lase purtata de val si, cel mai imprtant, ajutati-o!!!

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 08:22

da draga Nicoleta ai perfecta dreptate dar aveam chef sa fac si eu o gluma , in rest totul e cum zici tu.

Raporteaza abuz de limbaj
chelarugheorg

5 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Baia Mare

Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 09:20

as avea o intrebare pentru tine razvi daca tot este asa uda cat timp doreaza la tine un act sex numai penetrarea fara preludiu

Raporteaza abuz de limbaj
razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 09:32

De la: chelarugheorg, la data 2009-01-12 09:20:52as avea o intrebare pentru tine razvi daca tot este asa uda cat timp doreaza la tine un act sex numai penetrarea fara preludiu





cand ma culc prima data cu o fata, incerc sa o satisfac la maxim, adik sa o aduc la orgasm, asta ca sa mai vina la mine :D al doilea orgasm fiind mai greu de obtinut, nu mai muncesc chiar asa mult, in continuare dupa orgasmul ei, muncesc pentru satisfactia mea, pot sa ma laud cu experienta (scz lipsa de modestie) si asta ma ajuta chiar de la prima intalnire cu o fata sa ii produc orgasm... iar acum depinde de fiecare in parte, sau de cat de repede am reusit sa o duc la pct culminant, deci durata la mine tine de ea, cand ea termina, n-o mai tin mult ca obosim :D

exista situatii si pana la o ora jumate' sau si mai mult, bine inteless in pozitii diferite, adevarul este ca nu imi place chiar atat de mult timp sa imi frec p***la in ea, e obositor, dar tot vina mea este ca nu reusesc sa o aduc la orgasm mai repede

noua mea prietena poate avea doua orgase in cam 30 min, chiar si 15!!!! din toate astea deduci si tu durata


in ceea ce priveste preludiul, poate fi si fara, dar cel mai des cu preludiu de la cateva minute pana la 30-40min.... depinde de ce joc alegem. sunt ink copil, imi place sa ma joc :D


dragoshm

8 mesaje
Membru din: 16/09/2008
Oras: Galati

Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 09:37

da sunt mai mult de 40% din care ejaculeaza.trebuie sa stii sa le faci in asa fel incat sa ejaculeze e super atunci parca ar vrea sa te bage tot in ea e ceva foarte frumos

Raporteaza abuz de limbaj
Soricelul_Vesel

40 mesaje
Membru din: 9/01/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 09:39

De la: nicoletamacovei, la data 2009-01-12 07:51:07Observ ca te-ai documentat si asta ma bucura nespus de mult. Da, asa este: ejacularea feminina este un proces absolut normal si cred ca orice femeie o poate avea daca barbatul de langa ea stie sa o aduca pana acolo. Subliniez faptul ca nu e obligatoriu sa te folosesti de degete sau limba ci, pur si simplu, sa o lasi pe ea deasupra si sa se "joace" relaxata. Eu asa am descoperit ca pot avea orgasm prima data. Si de atunci.... nu ai vrea sa stii... senzatia e cea mai placuta pe care o poti trai.... mai greu e pana ai prima ejaculare, apoi, pe parcursul unui act sexual, celelalte vin ca o avalansa... nu te lasa deloc sa te odihnesti... tremuri, uzi tot patul... nu mai ai control asupra ta.... e extraordinar.... Asa ca, incurajati femeea sa se lase purtata de val si, cel mai imprtant, ajutati-o!!!



Dificile mai sunt fomeili astia!

Raporteaza abuz de limbaj
Just the same me...
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului ejaculare feminina, ati intalnit?sau cunoastei direct vre-un caz? ce parere aveti?
Mergi la: