back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ejaculare feminina, ati intalnit?sau cunoastei direct vre-un caz? ce parere aveti?

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 >> Sari la pagina:
 
nicusor_busuioc

13 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 10:34

esti un norocos frate. am si eu ceva, ceva experienta in femei, dar inca nu am intalnit o femeie care sa ejaculeze. m-am documentat in acest domeniu dar inca nu sunt in stare sa aduc o femeie pana la ejaculare.


9am076742

35 mesaje
Membru din: 18/12/2009
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 11:01

Esti un mare norocos sa gasesti o tipa de genu asta. Sper sa am si eu norocul tau intr-o zi... Nu ii da drumul, sau dak ii dai , sper sa fie pentru una mai buna ;) Cat despre faptul ca ei ii este jena de ce fel reactioneaza trupul ei, vorbeste cu ea si spune-i cat de mult iti place si cred ca nu o sa mai aveti probleme . Multa bafta!

Raporteaza abuz de limbaj
mihai_dorin

22 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 11:14

BUNA... DIN FERICIRE POT SA SPUN, AM VAZUT SI EU ASTA CHIAR LA PRIMA FATA DIN VIATA MEA. AM FOST PRIMUL PT EA SI EA A FOST PRIMA PT MINE. AM PATIT SA FIE ASA, EJACULA DAR NU FF MULT. DE FIECARE DATA CAND FACEAM DRAGOSTE SE LUBRIFIA ENORM DE TARE O CHESTIE CARE`MI PLACE LA NEBUNIE. NICIODATA NU AM FOST SCARBIT DE ASTA BA CHIAR DIN CONTRA O "AJUTAM" SA SE SIMTA SI MAI BINE SI DE FIECARE DATA II OFEREAM ORGASM CA ERA IN STARE SA ZBOARE PE PERETI SI DE FIECARE DATA IMI ZICEA CA SUNT SUPER BUN IN PAT DESI ALTE EXPERIENTE ANTERIOARE NU AVUSESEM. AM AVUT CU EA O RELATIE DE 2 ANI SI 2 LUNI SI DIN PACATE S`A DESPARTIT DE MINE DE CURAND. SUFAR ENORM DAR CAND STAU SI MA GANDESC LA CLIPELE MINUNATE MA LINISTESC SI MA BUCUR FF MULT CA AM FOST PRIMUL BAIAT DIN VIATA EI IAR EA PRIMA FATA DIN VIATA MEA SI CA AM STIUT S`O FAC SA SE SIMTA MINUNAT. SPER SA AM NOROCUL SA INTALNESC O ALTA FATA PE CARE S`O FAC SE SIMTA BINE LANGA MINE CEL PUTIN CUM AM FACUT`O PE FOSTA MEA PRIETENA. SINCER NU MA SCARBESC DELOC CHESTIILE FEMININE BA DIN CONTRA MA EXCITA LA CULME SI ATUNCI IMI PLACE SA FAC O FEMEIE SA SE SIMTA SI MAI BINE... NUMAI BINE

Raporteaza abuz de limbaj
oreste_pascos

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 11:23

squert

Raporteaza abuz de limbaj
biacsbab

26 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Iasi

Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 11:34

am intilnit si eu,superb!schimbi pozitia,treci in 96!cat mai multe
doamne ,asa!cu bine!

Raporteaza abuz de limbaj
Mimi_Bobocel

15 mesaje
Membru din: 3/12/2007
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 11:42

Nu e nevoie sa stai deasupra ca sa ai parte de o ejeculare "ca la carte", important e sa te faca partenerul sa te simti bine si sa fi relaxata. Eu, personal am avut parte de ejaculare in mai toate pozitiile pe care le-am incercat si e chiar super...doar ca la inceput nu stiam ce se intampla cu tine, iar dupa ce mi-am dat seama despre ce e vorba si m-am documentat....hmmm...a inceput sa imi placa ideea si kiar ma excita foarte mult:P Deci...baieti dragi...nu tre sa stea fata doar deasupra k sa aiba parte de ejaculare, ci poa sa stea in orice pozitie, doar ca tre sa stiti unde sa "lucrati" si o sa vina si foarte repede si fara prea mult efort din partea voastra:D

Raporteaza abuz de limbaj
Mimi_Bobocel

15 mesaje
Membru din: 3/12/2007
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 11:49

Sincer....decat cu un vibrator....mai bine ne****ta. Frate..tre sa simti carne... nu o bucata de plastic sau ce o mai fi. Eu una am ramas suuuuppppeeeerrrr dezamagita de vibratoare, asa ca....daca nu e un BARBAT mai bine nu:D

Raporteaza abuz de limbaj
Mimi_Bobocel

15 mesaje
Membru din: 3/12/2007
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 12:10

Draga Soricel Vesel.....sa iti spun eu tie ceva...e adevarat ca femeile sunt dificile sometimes:D dar sa nu uitam ca e mai jalnic sa fi un barbat care sa aiba cu ce se mandri (sti tu la ce ma refer) si sa nu stie cum sa o foloseasca si asta vb din proprie experienta, iar in momentul in care vrei sa "il inveti" sa isi foloseasca "podoaba" el se apuca si face glume....aici avem o problema. Eu personal am intalnit un astfel de caz (nu k as fi fost eu cu prea multi barbati la viata mea, ca au fost doar trei, dar doar unu singur a stiut sa ma satisfaca complet:(, ceea ce e jalnic), dar am stat la un pahar de vorba cu fetele si am ramas uimita sa aflu cat de multi barbati "bine" nu stiu sa isi foloseasca "podoaba". Fratilor.....nu conteaza marimea...ci cum o folosesti.
In concluzie....my dear Soricel Vesel....NU NUMAI MUIERILE IS DIFICILE, CI SI BARBATII, BA KIAR POT FI MULT MAI DIFICILI UNEORI:p


Raporteaza abuz de limbaj
ushergabi

31 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 12:11


Raporteaza abuz de limbaj
roby197622

5 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 12:28

Incep prin a-i dq dreptyate lui Mimi.Este adevarat ca multi barbati nu stiu sa se poarte cu o femeie atunci cand sunt alaturi de ea in pat,dar la fel de adevarat este si faptul ca femeia careia i se intampal asta cu siguranta a ajuns prea repede in patul cui nu trebuia.Eu personal am intalnit multe doamne care au avut orgasm ,indiferent de pozitia in care faceam dragoste.lucrul cel mai important este sa faci totul pentru femeia de linga tine,in acele momente doar ea exista ,iar tu esti doar un instrument,asta daca vrei intradevar sa simti ca esti bun.inca ceva:dupa primul orgasm,merge un postludiu de cateva minute,dupa care se poate continua in acelasi ritm,femeia raspunzand cu aceeasi intensitate a orgasmelor si aceasi abundenta,bineinteles asta in cazul in care barbatul nu a terminat.nu recomand "numar dupa numar"fara a exista dusul intre partide,se cheama sex sportiv si se face doar atunci cand esti la norma sau cu ora."prietenii stiu de ce"...

Raporteaza abuz de limbaj
squmpika

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 12:45

salut razv sa fiti fericiti si eu sunt o fericita, si eu am ceea ce se cheama "ejaculare feminina" ... prietenul meu e sooper si suntem astefl satisfacuti aman2 e sooper de fiecare data ; insa trebuie sa o ajuti tu pe ea sa nu se mai simta jenata , ci sa se bucure din plin de ceea ce tu ii oferi

Raporteaza abuz de limbaj
Genovese

10 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 13:07

De la: razvan_m, la data 2009-01-11 16:09:25haideti sa va mai zic cate ceva despre fata asta:
ea este oarecum mik, are 19 ani, iar fostul ei prieten avea mereu la el niste servetele umede si ii dadea sa se stearga.... mie unul imi place la nebunie sa "ii sorb" din piz***da umeda
e genul de fata care daca o saruti pasional se uda, iar daca sarutul devine erotic, se uda vizibil... pana la a-i curge vizibil din piz***da...spune ca risc foarte usor sa o pierd, nu neaparat de tot... cik daca ii face cineva avansuri cu greu se poate abtine...este innebunita, cu toate astea cik asi fi al 2-lea din viata ei care i-a pus-o. fie! partea buna cu ea este ca ajunge la orgasm fff repede, are orgasm dupa orgasm..... e bine ca nu tre sa muncesc neaparat pt ea ;)
totusi e nasol cand in pozitia 69 incepe sa picure....

du-te ba baiatule de aici ca...esti nebun

Raporteaza abuz de limbaj
Az1987

21 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 13:38

fami si mie cunostinta cu ea.si eu am o prietena care ii tot la fel.am intalnit-o la lucru si din vb in vb, mi-a povestit tot.am vrut sa incerc cu ea sa vad cu ochii mei daca ii adevarat,dar la cat ii de nebuna si cum mi-a povestit chiar am crezut-o,fara sa mai incerc.CE PACAT CA ARE PRIETEN. Asa ceva ii incredibil daca intalnesti.ii o experienta foarte tare.

Raporteaza abuz de limbaj
cristian_167

13 mesaje
Membru din: 17/01/2009
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 13:47

buna asi avea si ieu o intrebare???????

Raporteaza abuz de limbaj
ANTIDOT_MM

9 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 13:50

da intradevar e o treaba misto i-mi aduc aminte cand sa intamplat prima data credeam ca urineaza pe mine :)) foarte tare da am vazut ca nu e valabil pt toate fetele tehnica pe care o folosesc eu :))

Raporteaza abuz de limbaj
Africano

32 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 14:21

ba da existe ejaculare femina,daca barbat e bun partener,adi ca face bun sex....am vozut deja mult fete ejaculare cu mine....e devarat.excuse me for my bad Romania

Raporteaza abuz de limbaj
vorbm aici
cicisor

12 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 14:34

Cred ca toate femeile lipsite de inhibitii pot ejacula,am intalnit cateva.Iar treaba cu "marimea nu conteaza"cred ca`i cea mai urata minciuna pe care o poate spune o femeie.Ce faceti cu un penis cat o tigara?

Raporteaza abuz de limbaj
Africano

32 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 14:35


Raporteaza abuz de limbaj
vorbm aici
umblataprinlume_yuppy

56 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 14:53

Cred ca statistica de 60% a femeilor care reusesc sa ejaculeze in jet este mult prea exagerata si facuta de unul care niciodata nu a avut o femeie.
Este adevarat, se poate, se poate chiar invata cum sa ajungi sa faci asta, dar cu toata invatatura cu tot foarte putine femei reusesc.
Daca nu are dotarea necesara de la mama natura nu reuseste, oricat ar exersa sau stimula / stradui partenerul.
Poate 6% norocoase nu 60%

Raporteaza abuz de limbaj
Violenta este ultimul refugiu al incompetentei. (Isaac Asimov)
Soricelul_Vesel

40 mesaje
Membru din: 9/01/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 14:57

qwerty

Raporteaza abuz de limbaj
Just the same me...
aprov

221 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 16:01

Daca ejacularea fetei sau cum s-o numi ea , intervine la sfarsit cand si tu ai ejaculat, nu e nici po problema, dar daca fata se umezeste foarte tare si inca de la inceput e deranjant, simti ca aluneca prea usor, nu ai pic de frecare, nu sunt excitati stimulii nervosi aflati in preput si in jurul capului ,,ciocoflenderului".
Am avut o fata care ma vizita uneori cand avea chef de harjoneala si nici nu apucam s-o dezbrac bine si ea era complet uda.Bagam in ea ca disperatul intr-o galeata.Cred ca-i placea dar eu ejaculam extrem de greu.Pana sa ejaculez ma dureau genunchii si coatele.Si asta pt ca aluneca prea usor.Era relativ stramta, avea un prieten plecat in Italia si am pus umezirea pe seama faptului ca isi dorea demult o partida de sex.Dar nu era asa pt ca ne-am intalnit odata cateva seri la rand si se intampla de fiecare data.Iar cand a dormit la mine si ne-am pus-o de 3 ori intr-o noapte s-a umezit de fiecare data desi faceam dusuri intre doua partide.
Personal nu ma deranjeaza dar ejaculez greu.Sau poate pt ele asta e toata smecheria.

Raporteaza abuz de limbaj
Sunt irezistibil,inamovibil, iresposabil, irecuperabil. Vorbesc Braille, si daca vreau trimit totul la dracu. Tocmai am ,,reusit" sa sterg Recycle Bin.
baciudibaciu

6 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 16:26

Cert este ca odata ce a atins apogeul reactia este devastatoare pentru amandoi partenerii Totul dispare . Doar doua trupuri fierbinti ce tresar , zvacnesc furibund si neantul in care ne scufundam !

Raporteaza abuz de limbaj
traianaurelian

18 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 16:29

De la: baciudibaciu, la data 2009-01-12 16:26:17Cert este ca odata ce a atins apogeul reactia este devastatoare pentru amandoi partenerii Totul dispare . Doar doua trupuri fierbinti ce tresar , zvacnesc furibund si neantul in care ne scufundam !



amin

Raporteaza abuz de limbaj
ioanr

5 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Ploiesti

Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 16:30

Nu-ti face probleme razvane si eu am o prietena care are ejaculare.E super tare si dulce

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

6 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 17:13

imi place si mie asa
si femeia mea e la fel,si ma inebuneste de placere,iasi bea toata ejacularea din p...a si asi puneo iara sa ejaculeze si atunci imi dau drumu si eu e super musto senzatii de ne uitat

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 17:44

De la: %aprov%, la data 2009-01-12 16:01:11Daca ejacularea fetei sau cum s-o numi ea , intervine la sfarsit cand si tu ai ejaculat, nu e nici po problema, dar daca fata se umezeste foarte tare si inca de la inceput e deranjant, simti ca aluneca prea usor, nu ai pic de frecare, nu sunt excitati stimulii nervosi aflati in preput si in jurul capului ,,ciocoflenderului".
Am avut o fata care ma vizita uneori cand avea chef de harjoneala si nici nu apucam s-o dezbrac bine si ea era complet uda.Bagam in ea ca disperatul intr-o galeata.Cred ca-i placea dar eu ejaculam extrem de greu.Pana sa ejaculez ma dureau genunchii si coatele.Si asta pt ca aluneca prea usor.Era relativ stramta, avea un prieten plecat in Italia si am pus umezirea pe seama faptului ca isi dorea demult o partida de sex.Dar nu era asa pt ca ne-am intalnit odata cateva seri la rand si se intampla de fiecare data.Iar cand a dormit la mine si ne-am pus-o de 3 ori intr-o noapte s-a umezit de fiecare data desi faceam dusuri intre doua partide.
Personal nu ma deranjeaza dar ejaculez greu.Sau poate pt ele asta e toata smecheria.


ne citesti bine aprov, pana una alta, reusesti sa ne descosi pe noi femeile, de ai fi altfel, nu te'as mai place eu asa pe tine...
si'apoi, parca am un deja-vu tot de tine spus, cand amintesti de galeata :)))

si'apoi, suntem si noi fericite ca avem parte de ejaculare, ajungem la un ultim orgasm mult mai puternic decat altele ce au fost anterior, si'atunci stii sigur ca te'ai eliberat si ce bineeee DUPA!!!
altele termina la un orgasm, si inchid ochii mai departe..cred ca asta a fost tot... dar dimpotriva, exista insa ejacularea asta minunata de care vorbiti voi p'aici


Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 18:17

De la: 2good4U, la data 2009-01-12 14:34:42Cred ca toate femeile lipsite de inhibitii pot ejacula,am intalnit cateva.Iar treaba cu "marimea nu conteaza"cred ca`i cea mai urata minciuna pe care o poate spune o femeie.Ce faceti cu un penis cat o tigara?


Dupa cum stii, femeile pot fi satisfacute si cu un deget, daca stii sa-l folosesti. Si eu nu cred ca ai un deget mare cat o banana
Deci, marimea chiar nu conteaza

Raporteaza abuz de limbaj
razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 19:06

De la: cristian_167, la data 2009-01-12 13:47:10buna asi avea si ieu o intrebare???????


zi-o!!


razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 19:11

De la: %aprov%, la data 2009-01-12 16:01:11Daca ejacularea fetei sau cum s-o numi ea , intervine la sfarsit cand si tu ai ejaculat, nu e nici po problema, dar daca fata se umezeste foarte tare si inca de la inceput e deranjant, simti ca aluneca prea usor, nu ai pic de frecare, nu sunt excitati stimulii nervosi aflati in preput si in jurul capului ,,ciocoflenderului".
Am avut o fata care ma vizita uneori cand avea chef de harjoneala si nici nu apucam s-o dezbrac bine si ea era complet uda.Bagam in ea ca disperatul intr-o galeata.Cred ca-i placea dar eu ejaculam extrem de greu.Pana sa ejaculez ma dureau genunchii si coatele.Si asta pt ca aluneca prea usor.Era relativ stramta, avea un prieten plecat in Italia si am pus umezirea pe seama faptului ca isi dorea demult o partida de sex.Dar nu era asa pt ca ne-am intalnit odata cateva seri la rand si se intampla de fiecare data.Iar cand a dormit la mine si ne-am pus-o de 3 ori intr-o noapte s-a umezit de fiecare data desi faceam dusuri intre doua partide.
Personal nu ma deranjeaza dar ejaculez greu.Sau poate pt ele asta e toata smecheria.


banuiesc ca este acelasi gen de fata... am mai povestit cum se uda

pe mine unul nu ma deranjeaza, chiar ma incita, cred ca tu esti genul fostului prieten al ei (umbla cu servetele umede sa ii dea sa se stearga :D )


petru_popovici2007

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 21:59

unde gasesc fata asta cami place mult

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului ejaculare feminina, ati intalnit?sau cunoastei direct vre-un caz? ce parere aveti?
Mergi la: