back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


De ce la place barbatilor sexul oral????????????????????????

 


 
Pagini: << 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >> Sari la pagina:
 
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 14 Ianuarie 2009, ora 21:53

De la: dasca777, la data 2009-01-14 15:39:46eu sunt un timid inascut,..dar care fata de pe yuppy se ofera sa imi fca un sex oral?...imi place,nush de ce ,dar imi place...nu sariti cu ofertele ,am doar o jucarie:P....deci,care fata vrea? astept oferte,,,aceasta operatiune e gratis ...nu tre sa ma platiti sa imi fceti oral e k...accept gratis...deci...cn vine prima?:P


vrum vrum vrum , cantecul drujbei


Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
Fosta membra 9am.ro

7130 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 14 Ianuarie 2009, ora 21:59

De la: dorina73, la data 2009-01-06 19:51:45adevarul este ca nu ma pricep la sex oral dar nu inteleg de ce le place asa de mult barbatilor sa li se faca felatie


de ce le place ? mai bine ai intreba ce nu le-ar placea la sexul oral

Raporteaza abuz de limbaj
sdpoCVHBU IUBH M[BNWUGFN idn [tptbgb bg
alin_d_c_u

11 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 16 Ianuarie 2009, ora 10:17

de ce le place sexul?? :)))sunteti nebuni!

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 16 Ianuarie 2009, ora 10:22

De la: aalan, la data 2009-01-16 10:17:33de ce le place sexul?? :)))sunteti nebuni!




u ai dat un raspuns mai scurt...eu am lungit-o ..dar in mare..e aceeasi intrebare..sunteti nebuni?de ce le place sexul?:))..sunteti nebuni iar??:))

Raporteaza abuz de limbaj
berila

1111 mesaje
Membru din: 18/08/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 16 Ianuarie 2009, ora 11:34

ca e bine, cum adica de le place?? ca iti da si un anume sentiment de control, de dominare, pe scurt:

ESTI REGE cu femeia in genunchi, CE SA NU`TI PLACA?!

Raporteaza abuz de limbaj
What's cookin`, good lookin`?
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 16 Ianuarie 2009, ora 14:53

De la: berila, la data 2009-01-16 11:34:03ca e bine, cum adica de le place?? ca iti da si un anume sentiment de control, de dominare, pe scurt:

ESTI REGE cu femeia in genunchi, CE SA NU`TI PLACA?!




sa va povestesc o faza: ea imi facea oral si eu ascultam muzica,asta da fantezie realizata,dar sa vedeti ce muzica,fiti atenti: treceti batalioane romane carpatii la arme cu frunze si flori,va asteapta izbanda ,v-asteapta si fratii cu inima la 3 culori,saruta-ti copile parintii si fratii,sa trecem carpatii...eu mi-o imaginam altfel in cap,ceva de genu: treceti spermatozoizi in gura fetei,v-asteapta izbanda,v-asteapta si fratii ,saruta-i saliva si apoi duceti-va in jos,inainte ,inainte cu viteza sa trecem prin gura,ne tb caldura,de-ar fi sa ne-ngropam de vii (in stomacul ei):))).....asta da sex total,partial,oral si cum mai vreti voi;)

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 16 Ianuarie 2009, ora 15:59

De la: dasca777, la data 2009-01-16 14:53:47
De la: berila, la data 2009-01-16 11:34:03ca e bine, cum adica de le place?? ca iti da si un anume sentiment de control, de dominare, pe scurt:

ESTI REGE cu femeia in genunchi, CE SA NU`TI PLACA?!




sa va povestesc o faza: ea imi facea oral si eu ascultam muzica,asta da fantezie realizata,dar sa vedeti ce muzica,fiti atenti: treceti batalioane romane carpatii la arme cu frunze si flori,va asteapta izbanda ,v-asteapta si fratii cu inima la 3 culori,saruta-ti copile parintii si fratii,sa trecem carpatii...eu mi-o imaginam altfel in cap,ceva de genu: treceti spermatozoizi in gura fetei,v-asteapta izbanda,v-asteapta si fratii ,saruta-i saliva si apoi duceti-va in jos,inainte ,inainte cu viteza sa trecem prin gura,ne tb caldura,de-ar fi sa ne-ngropam de vii (in stomacul ei):))).....asta da sex total,partial,oral si cum mai vreti voi;)




dasca esti fenomenal

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 16 Ianuarie 2009, ora 16:00

De la: berila, la data 2009-01-16 11:34:03ca e bine, cum adica de le place?? ca iti da si un anume sentiment de control, de dominare, pe scurt:

ESTI REGE cu femeia in genunchi, CE SA NU`TI PLACA?!


welcooooooome

Raporteaza abuz de limbaj
sabinasatala

13 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 17 Ianuarie 2009, ora 19:41

De la: dg77ciuci, la data 2009-01-08 09:58:27FETELORRRRRRRRRR : Inainte sa incepeti sa experimentati felatia, ar trebui sa alegeti o pozitie in care sa stati foarte comfortabil. Exista mai multe pozitii din care puteti sa-i oferiti placere partenerului dumneavoastra. Puteti sa lasati partenerul sa se intinda pe spate sau puteti doar sa-i spuneti sa se aseze pe scaun, si sa ingenuncheati in fata lui.

Pozitia 69 este, de asemenea, o metoda prin care puteti amandoi sa va bucurati de placerile sexului oral; dar multe cupluri nu agreeaza aceasta pozitie deoarece este destul de greu sa te concentrezi in a oferi placere in momentul in care si cealalta persoana face acelasi lucru.Nu trebuie sa va limitati descoperirea zonelor celor mai erogene ale partenerului si sa va concentrati pe un singur punct. Pentru cei care nu sunt familiarizati – cea mai buna metoda este sa incercati sa-i observati reactiile. Modificarile erectiei sunt clare cu ochiul liber. Cel mai adesea, barbatilor le place atunci cand femeile le stimuleaza glandul si capul, mai ales in punctul in care un inel este atasat de piele.

Daca doriti sa ii provocati un orgasm zguduitor, incepeti incet si lasati-va fantezia sa se ocupe de jocul erotic si de incitare. Pentru ca barbatii nu vor sa-si vada amenintata barbatia de dinti, trebuie sa va folositi exclusiv de buze si limba. Fiti curioasa si incepti sa il sarutati usor in jurul zonei penisului. Aceste zone pot fi reprezentate de coapse, zona de sub buric, testicule, etc.

Atingeti-i corpul penisului cu buzele, lingandu-l incet pe varf, si indreptandu-va catre zonele mai sensibile. Nu exagerati cu linsul deoarece aceasta senzatie de gadilare se poate transforma intr-o adevarata tortura pentru un barbat care este excitat la maxim.
Trebuie sa aveti gura umeda si relaxata. Miscarea normala este atunci cand va miscati gura de jos in sus, de la baza catre varful penisului. In timp ce faceti felatie, nu o faceti monoton. Este cel mai bine sa va folositi si mainile, mangaind penisul, zona anala si testiculele. Altfel, sexul oral se va transforma intr-o munca dificila si nu intr-o experienta foarte placuta pentru amandoi.


Morala ar fi: Profesorul iti deschide usa, dar de intrat, intri singur...



intr-adevar vb ca un profesor... multumim de informatii, dar parerea mea este ca , fetelor, nu poti invata sa faci chestia asta asa cum inveti sa faci o prajitura. cred ca mai aveti si instincte care sa va spuna ce sa faceti....

esti la fel de priceput si in a oferi placere partenerei ?

Raporteaza abuz de limbaj
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 17 Ianuarie 2009, ora 22:12

De la: berila, la data 2009-01-16 11:34:03ca e bine, cum adica de le place?? ca iti da si un anume sentiment de control, de dominare, pe scurt:

ESTI REGE cu femeia in genunchi, CE SA NU`TI PLACA?!



mai traiesti ? minune.... bine ai revenit

Raporteaza abuz de limbaj
Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 17 Ianuarie 2009, ora 22:15

De la: berila, la data 2009-01-16 11:34:03ca e bine, cum adica de le place?? ca iti da si un anume sentiment de control, de dominare, pe scurt:

ESTI REGE cu femeia in genunchi, CE SA NU`TI PLACA?!


Berilaaaa...
Ei, ei, cand bem o bere???

Raporteaza abuz de limbaj
rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 18 Ianuarie 2009, ora 16:16

De la: dasca777, la data 2009-01-16 14:53:47
De la: berila, la data 2009-01-16 11:34:03ca e bine, cum adica de le place?? ca iti da si un anume sentiment de control, de dominare, pe scurt:

ESTI REGE cu femeia in genunchi, CE SA NU`TI PLACA?!




sa va povestesc o faza: ea imi facea oral si eu ascultam muzica,asta da fantezie realizata,dar sa vedeti ce muzica,fiti atenti: treceti batalioane romane carpatii la arme cu frunze si flori,va asteapta izbanda ,v-asteapta si fratii cu inima la 3 culori,saruta-ti copile parintii si fratii,sa trecem carpatii...eu mi-o imaginam altfel in cap,ceva de genu: treceti spermatozoizi in gura fetei,v-asteapta izbanda,v-asteapta si fratii ,saruta-i saliva si apoi duceti-va in jos,inainte ,inainte cu viteza sa trecem prin gura,ne tb caldura,de-ar fi sa ne-ngropam de vii (in stomacul ei):))).....asta da sex total,partial,oral si cum mai vreti voi;)


FRATEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ESTI DUS !!!

Raporteaza abuz de limbaj
Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
dragalinul

6 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Iasi

Postat pe: 20 Ianuarie 2009, ora 11:37

sa va povestesc o faza: ea imi facea oral si eu ascultam muzica,asta da fantezie realizata,dar sa vedeti ce muzica,fiti atenti: treceti batalioane romane carpatii la arme cu frunze si flori,va asteapta izbanda ,v-asteapta si fratii cu inima la 3 culori,saruta-ti copile parintii si fratii,sa trecem carpatii...eu mi-o imaginam altfel in cap,ceva de genu: treceti spermatozoizi in gura fetei,v-asteapta izbanda,v-asteapta si fratii ,saruta-i saliva si apoi duceti-va in jos,inainte ,inainte cu viteza sa trecem prin gura,ne tb caldura,de-ar fi sa ne-ngropam de vii (in stomacul ei):))).....asta da sex total,partial,oral si cum mai vreti voi;)[/quote]



[/quote]


sa ma bata jalea..sunt la serviciu acum si am inceput sa rad ca un tantalau cu voce tare iar in birou sunt si vreo 12 maistri :)))

Raporteaza abuz de limbaj
inout_catalin

6 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 20 Ianuarie 2009, ora 20:28

poti exersa pe mine

Raporteaza abuz de limbaj
MARIO29

160 mesaje
Membru din: 26/06/2009
Postat pe: 21 Ianuarie 2009, ora 01:34

De la: inout_catalin, la data 2009-01-20 20:28:17poti exersa pe mine



cata..putem exersa batalioanele noastre de codati...cu tine? ....man...esti tare dus de acasa:))) ai noroc ca nu suntem pe invers:))))

Raporteaza abuz de limbaj
smourf

2 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Galati

Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 00:55

PENTRU ACIDUTZU CEL ATEU!!

Draga NEVASTA

MISONEÍSM s.n. (Livr.) Sentiment de neîncredere sau aversiune faþã de orice noutate, schimbare ... si provine din cuvântul francez misonéisme ºu nu din limba italianã.



Îþi mulþumesc pentru apreciere dar statul cu capul în jos mã ajutã mult la ceea ce se numeºte un 69 perfect. Fiind ateu din punct de vedere bisericesc, credinþa mea în divind se traspune în a nu face rãu voit nimãnui iar lucrurile bune sã le fac din ce în ce mai bine.



Iar pentru cei \\\"culþi\\\" misoneismul nu are nici o legaturã nici cu misoginismul (misoginia), nici cu misandria aºa cã îi pup dulce pe frunte pe cei care s-au dat ... în barcile (ne-)cunoºtinþelor limbii româneºti. Fãcând o analogie presupun cã nici cu celelate nu stau prea bine ... dacã nu ºti sã rotujeºti limba pentru un simplu \\\"O\\\" cu o sã faci pe un lucru sublim precum un clitoris.

[/quote]



Apropo de limba romana...si nu cea folosita printre altele si la profesorii de felatie, "sti" din citatul de mai sus se scrie cu 2 de "i" si este valabil atat pentru atei cat si cei care au alte credinte! Banuiesc insa, ca tastatura e veche si iti cam face fite!

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 01:35

De la: inout_catalin, la data 2009-01-20 20:28:17poti exersa pe mine





hmmm....sa exersez pe tn...ce?...aruncatu la tinta cu gume orbit?sau preferi sa te dam cu capul de munti carpati pana fci o trecatoare noua acolo pt noi toti?:P...putem sa vomitam pe tine,sau sa te filmam cand te violeaza niste negri:P putem sa exersam aruncatu in groapa cu crocodili mutanti,care miros a sconcs...si multe altele(violat in fund ) de ex,,,sau si mai rau o seara cu dorina73:P...etc...alege u:)))


anna_stie

11 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 25 Ianuarie 2009, ora 03:38

De la: dasca777, la data 2009-01-23 01:35:01
De la: inout_catalin, la data 2009-01-20 20:28:17poti exersa pe mine





hmmm....sa exersez pe tn...ce?...aruncatu la tinta cu gume orbit?sau preferi sa te dam cu capul de munti carpati pana fci o trecatoare noua acolo pt noi toti?:P...putem sa vomitam pe tine,sau sa te filmam cand te violeaza niste negri:P putem sa exersam aruncatu in groapa cu crocodili mutanti,care miros a sconcs...si multe altele(violat in fund ) de ex,,,sau si mai rau o seara cu dorina73:P...etc...alege u:)))



O seara cu dorina73 ??

Chiar asa groaznic e ?!!

Raporteaza abuz de limbaj
adi3

716 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Zalau

Postat pe: 25 Ianuarie 2009, ora 22:32

oare are proteza iti dai seama ce felatie fara dinti...ohhhhh

Raporteaza abuz de limbaj
david...romantic incurabil
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 25 Ianuarie 2009, ora 22:34

De la: aniskamaia, la data 2009-01-25 03:38:38
De la: dasca777, la data 2009-01-23 01:35:01
De la: inout_catalin, la data 2009-01-20 20:28:17poti exersa pe mine





hmmm....sa exersez pe tn...ce?...aruncatu la tinta cu gume orbit?sau preferi sa te dam cu capul de munti carpati pana fci o trecatoare noua acolo pt noi toti?:P...putem sa vomitam pe tine,sau sa te filmam cand te violeaza niste negri:P putem sa exersam aruncatu in groapa cu crocodili mutanti,care miros a sconcs...si multe altele(violat in fund ) de ex,,,sau si mai rau o seara cu dorina73:P...etc...alege u:)))



O seara cu dorina73 ??

Chiar asa groaznic e ?!!




nush ca nu am incercat-o ink...dar cred ca e mai rau decat iti inchipui....vii sa te violez?..promit orgasm si bere:))..sunt beat

Raporteaza abuz de limbaj
anna_stie

11 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 26 Ianuarie 2009, ora 20:09

De la: dasca777, la data 2009-01-25 22:34:51
De la: aniskamaia, la data 2009-01-25 03:38:38
De la: dasca777, la data 2009-01-23 01:35:01
De la: inout_catalin, la data 2009-01-20 20:28:17poti exersa pe mine





hmmm....sa exersez pe tn...ce?...aruncatu la tinta cu gume orbit?sau preferi sa te dam cu capul de munti carpati pana fci o trecatoare noua acolo pt noi toti?:P...putem sa vomitam pe tine,sau sa te filmam cand te violeaza niste negri:P putem sa exersam aruncatu in groapa cu crocodili mutanti,care miros a sconcs...si multe altele(violat in fund ) de ex,,,sau si mai rau o seara cu dorina73:P...etc...alege u:)))



O seara cu dorina73 ??

Chiar asa groaznic e ?!!




nush ca nu am incercat-o ink...dar cred ca e mai rau decat iti inchipui....vii sa te violez?..promit orgasm si bere:))..sunt beat



Invit o pe dorina 73 - ca oricum n'o sa mai tii minte nimic

Raporteaza abuz de limbaj
Jewelalex

5 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 26 Ianuarie 2009, ora 20:28

Depinde de la caz la caz ca si de la persoana la persoana dar nu face deloc rau sa faci ceva placut zima refer pentru aman 2.......Si femeile adora sa faca si tot odata sa le fie facut orice tine de foarte placut.... cum si noua barabtilor ne place sa ne simtim bine ...mentalitetea este cea care joaca un rol mare in tot ce insemna dragoste...sex...iubire...ura ...etc

Raporteaza abuz de limbaj
niroslsd

49 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Ploiesti

Postat pe: 27 Ianuarie 2009, ora 16:07

De la: rap_boy, la data 2009-01-18 16:16:34
De la: dasca777, la data 2009-01-16 14:53:47
De la: berila, la data 2009-01-16 11:34:03ca e bine, cum adica de le place?? ca iti da si un anume sentiment de control, de dominare, pe scurt:

ESTI REGE cu femeia in genunchi, CE SA NU`TI PLACA?!




sa va povestesc o faza: ea imi facea oral si eu ascultam muzica,asta da fantezie realizata,dar sa vedeti ce muzica,fiti atenti: treceti batalioane romane carpatii la arme cu frunze si flori,va asteapta izbanda ,v-asteapta si fratii cu inima la 3 culori,saruta-ti copile parintii si fratii,sa trecem carpatii...eu mi-o imaginam altfel in cap,ceva de genu: treceti spermatozoizi in gura fetei,v-asteapta izbanda,v-asteapta si fratii ,saruta-i saliva si apoi duceti-va in jos,inainte ,inainte cu viteza sa trecem prin gura,ne tb caldura,de-ar fi sa ne-ngropam de vii (in stomacul ei):))).....asta da sex total,partial,oral si cum mai vreti voi;)


FRATEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ESTI DUS !!!



aman2 sunt dusii

Raporteaza abuz de limbaj
-Tu Traiesti Dupa Lege Sau Dupa Constiinta ? -Dupa Situatie. :)
seadog2008

6 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 29 Ianuarie 2009, ora 11:56

si scuipi sau inghiti!?

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 29 Ianuarie 2009, ora 12:31

De la: dorina73, la data 2009-01-06 19:51:45adevarul este ca nu ma pricep la sex oral dar nu inteleg de ce le place asa de mult barbatilor sa li se faca felatie



tie nu-ti place sa ti se faca cunnilingus?

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 29 Ianuarie 2009, ora 12:31

De la: dorina73, la data 2009-01-06 19:51:45adevarul este ca nu ma pricep la sex oral dar nu inteleg de ce le place asa de mult barbatilor sa li se faca felatie



tie nu-ti place sa ti se faca cunnilingus?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7130 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 29 Ianuarie 2009, ora 12:32

De la: dorina73, la data 2009-01-06 19:51:45adevarul este ca nu ma pricep la sex oral dar nu inteleg de ce le place asa de mult barbatilor sa li se faca felatie


mai bine da-mi tu un motiv ptr care nu le place sa li se faca sex oral

Raporteaza abuz de limbaj
sdpoCVHBU IUBH M[BNWUGFN idn [tptbgb bg
fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 29 Ianuarie 2009, ora 13:14

De la: ayleen, la data 2009-01-29 12:31:24
De la: dorina73, la data 2009-01-06 19:51:45adevarul este ca nu ma pricep la sex oral dar nu inteleg de ce le place asa de mult barbatilor sa li se faca felatie



tie nu-ti place sa ti se faca cunnilingus?


ayleen... you can say that again!!!

Raporteaza abuz de limbaj
aprov

221 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 29 Ianuarie 2009, ora 16:12

Mai DORINA73, eu am vazut mai tarziu topicul deschis de tine, probabil azi esti deja experta in sex oral. Dar in cazul in care ai ramas la fel de inocenta la acest capitol si tot n-ai raspuns la intrebarea ,,de ce ne place?" iti propun un test.
Prima data incearca cu degetul aratator sa-ti palpezi cerul gurii.
Apoi incearca acelasi lucru cu interiorul vaginului.Ai simtit diferenta? Exact aceste striatii de pe cerul gurii sunt cele care ne innebunesc atunci cand binevoiti voi sa acceptati sa ne faceti sex oral.
In plus, cu gura femeia e mult mai mobila (cu accent pe a doua silaba , nu pe prima).
Dar sa-ti spun un mic secret : sexul oral este mic copil daca esti experta in altceva.Este vorba de exercitiile Kegel.Dar asta necesita munca, antrenament, dezvoltarea muschilor pubieni si asta nu se realizeaza cu una cu doua. Asa ca eu spun ca sexul oral este pt femeile comode,exercitiile Kegel pentru cele dispuse la efort fizic.
Dar, crede-ma n-as da o contractie a partenerei in timp ce ejaculez nici pe tot sexul oral din lume.

Raporteaza abuz de limbaj
Sunt irezistibil,inamovibil, iresposabil, irecuperabil. Vorbesc Braille, si daca vreau trimit totul la dracu. Tocmai am ,,reusit" sa sterg Recycle Bin.
dobrinescualexandru

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 29 Ianuarie 2009, ora 18:30

Pai mai dorina eu am citit aicea ce spun barbati astia
dar niciunul nu tia dat un sfat cum se face pai eu iti pun o singura antrebare sti cu se s.ge un cippaciups o acadea pe baf e cam asa ceva spor la treaba . sper sa nu te superi ??

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului de ce la place barbatilor sexul oral????????????????????????
Mergi la: