back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


De ce la place barbatilor sexul oral????????????????????????

 


 
Pagini: << 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >> Sari la pagina:
 
ge_andreev

122 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 18:46

De la: ACIDUTZU, la data 2009-01-08 22:12:31Draga NEVASTA
MISONEÍSM s.n. (Livr.) Sentiment de neîncredere sau aversiune faþã de orice noutate, schimbare ... si provine din cuvântul francez misonéisme ºu nu din limba italianã.

Îþi mulþumesc pentru apreciere dar statul cu capul în jos mã ajutã mult la ceea ce se numeºte un 69 perfect. Fiind ateu din punct de vedere bisericesc, credinþa mea în divind se traspune în a nu face rãu voit nimãnui iar lucrurile bune sã le fac din ce în ce mai bine.

Iar pentru cei "culþi" misoneismul nu are nici o legaturã nici cu misoginismul (misoginia), nici cu misandria aºa cã îi pup dulce pe frunte pe cei care s-au dat ... în barcile (ne-)cunoºtinþelor limbii româneºti. Fãcând o analogie presupun cã nici cu celelate nu stau prea bine ... dacã nu ºti sã rotujeºti limba pentru un simplu "O" cu o sã faci pe un lucru sublim precum un clitoris.


Domnu' priceput la toate, sa inteleg ca din perspectiva ta prostituatele de lux au doctoratul in filologie?


9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 18:55

De la: kyyttyy, la data 2009-01-09 18:45:11
De la: dasca777, la data 2009-01-08 23:16:28
De la: kyyttyy, la data 2009-01-08 16:31:25
De la: dasca777, la data 2009-01-08 16:29:45
De la: kyyttyy, la data 2009-01-08 16:26:16Cu siguranta : Va place!!!



da pisiscuto...perfectiunea se atinge incercand;)..poate am fost prea insistent scuze..imi treb programare?:P...unde o fac?:P


Dasca, o poti face unde vrei si cand vrei. Numai sa ai cu cine




ce nu fac eu pt tine....iti dau si onoare de a-mi fce oral..nu inteleg fem,toate se plang,,vai ce rai sunt baietii...bla bla,...nu-s rau,,,,te las sa imi fci oral,daca vrei si normal o facem...e k...vz kytty...asta iubire adevarata:P


Offf mai dasca, banuiesc ca tare mult trebuie sa te straduiesti sa fii asa nesuferit.Daca tu crezi ca te prinde, te felicit! Cateodata reusesti.Insa ma intreb cum nu reusesti sa descifrezi un mesaj simplu (imi dau seama ca "te faci" a intelege ce vrei), dar hai sa nu fiu rea si sa iti explic mai bine. Am recunoscut ca fac sex oral- e un lucru pe cat de placut pe atat intr-o relatie de ceva ani( si inca una foarte fericita) ce in foarte curand se va transforma intr-o casatorie. Ii place ce fac si imi place ca ii place. Asa ca te rog sa nu mai fi indolent si obraznic pentru ca nu e cazul. Ca iti place sau nu, nu toate femeile sunt nemernice doar pentru ca te-a parasit pe tine iubita. Sa fi iubit!





1,nu am considerat niciodata fem nemernice,ci doar proaste
2.ma plictisesc si ma iau de tine,,,,mai trece timpul
3.nu ma chinui sa fiu nesuferit sunt asa ,fara sa ma chinui:P
4.nu dau eu sfaturi,eu intru sa fac misto si sa plec...atata tot,mai enervez pe unu sau una si gata...
5.daca iti place sa fci oral,fa si gata,...doar nu o sa te oporesc eu,cat despre casatorie,,,pana nu ai inel nu zi hop,poate nu sari paraul si te inneci si u ca tiganul la mal...am mai vaazut casnicii distruse,ce naiba si eu am distrus cateva...am fost amant:P...deci,,,duapa ce ai actele si inelu mai vb;)

Raporteaza abuz de limbaj
ge_andreev

122 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 19:03

1.Daca nu iti place tie sa recunosti pentru ca te-ai simti inferior nu inseamna ca femeile sunt proaste. Generalizezi si gresesti.
2.Sunt convinsa ca dupa atata autosugestie si exersari nenumarate chiar ai devenit nesuferit.
3.Actul acela se desface dupa o infatisare la tribunal, nu iti ofera stabilitate.Oficial sau neoficial sunt sotia, iubita, femeia lui- cum vrei tu sa spui si putin imi pasa de o hartie.

PS. Daca esti atat de cautat pe post de amant, cum de mai ai timp sa te plictisesti?

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 19:08

De la: kyyttyy, la data 2009-01-09 19:03:201.Daca nu iti place tie sa recunosti pentru ca te-ai simti inferior nu inseamna ca femeile sunt proaste. Generalizezi si gresesti.
2.Sunt convinsa ca dupa atata autosugestie si exersari nenumarate chiar ai devenit nesuferit.
3.Actul acela se desface dupa o infatisare la tribunal, nu iti ofera stabilitate.Oficial sau neoficial sunt sotia, iubita, femeia lui- cum vrei tu sa spui si putin imi pasa de o hartie.

PS. Daca esti atat de cautat pe post de amant, cum de mai ai timp sa te plictisesti?



caut ceva nou...si am gasit...ma iau de tine...dar sa nu zici u ca nu-s baiat bun,imi place sa chinui oameni stiu ca pare ciudat,dar imi place sa rad de fete...u pari o prada usoara:P

www.youtube.com/watch?v=5_jDIu0dB_I

asta e special pt tine:)

Raporteaza abuz de limbaj
ge_andreev

122 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 19:14

Si ca sa revin la topic,chiar ma surprind atatea controverse si discutii,cand e atat de simplu- cum dacu sa nu le placa??? Pentru ca in momentelea alea au parte de liniste; pentru ca penisul este pana la urma cel mai sensibil loc si atunci se gaseste intr-un loc umed, fierbinte, alunecos, stimulant si excitant; pentru ca se simte stapan, pentru ca domina, pentru ca...

Raporteaza abuz de limbaj
ge_andreev

122 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 19:21

De la: dasca777, la data 2009-01-09 19:08:36
De la: kyyttyy, la data 2009-01-09 19:03:201.Daca nu iti place tie sa recunosti pentru ca te-ai simti inferior nu inseamna ca femeile sunt proaste. Generalizezi si gresesti.
2.Sunt convinsa ca dupa atata autosugestie si exersari nenumarate chiar ai devenit nesuferit.
3.Actul acela se desface dupa o infatisare la tribunal, nu iti ofera stabilitate.Oficial sau neoficial sunt sotia, iubita, femeia lui- cum vrei tu sa spui si putin imi pasa de o hartie.

PS. Daca esti atat de cautat pe post de amant, cum de mai ai timp sa te plictisesti?



caut ceva nou...si am gasit...ma iau de tine...dar sa nu zici u ca nu-s baiat bun,imi place sa chinui oameni stiu ca pare ciudat,dar imi place sa rad de fete...u pari o prada usoara:P

www.youtube.com/watch?v=5_jDIu0dB_I

asta e special pt tine:)


Cautai metode sa-ti satisfaci partenera din cauza ca tu nu puteai dasca?Sau erau pentru tine si asa se explica misoginismul tau? Nu ma mira de ce te-a lasat. Sincer, te compatimesc...

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 19:22

De la: kyyttyy, la data 2009-01-09 19:14:48Si ca sa revin la topic,chiar ma surprind atatea controverse si discutii,cand e atat de simplu- cum dacu sa nu le placa??? Pentru ca in momentelea alea au parte de liniste; pentru ca penisul este pana la urma cel mai sensibil loc si atunci se gaseste intr-un loc umed, fierbinte, alunecos, stimulant si excitant; pentru ca se simte stapan, pentru ca domina, pentru ca...



mai am 30 min pana sa ies la bere,asa k am timp sa ma iau de tine:P..."loc umed ,fierbinte,aluncos.."....da ce faci il fiebi?..esti canibala?..pentru ca daca esti ,ma sperii..pentru ca...

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 19:26

De la: kyyttyy, la data 2009-01-09 19:21:10
De la: dasca777, la data 2009-01-09 19:08:36
De la: kyyttyy, la data 2009-01-09 19:03:201.Daca nu iti place tie sa recunosti pentru ca te-ai simti inferior nu inseamna ca femeile sunt proaste. Generalizezi si gresesti.
2.Sunt convinsa ca dupa atata autosugestie si exersari nenumarate chiar ai devenit nesuferit.
3.Actul acela se desface dupa o infatisare la tribunal, nu iti ofera stabilitate.Oficial sau neoficial sunt sotia, iubita, femeia lui- cum vrei tu sa spui si putin imi pasa de o hartie.

PS. Daca esti atat de cautat pe post de amant, cum de mai ai timp sa te plictisesti?



caut ceva nou...si am gasit...ma iau de tine...dar sa nu zici u ca nu-s baiat bun,imi place sa chinui oameni stiu ca pare ciudat,dar imi place sa rad de fete...u pari o prada usoara:P

www.youtube.com/watch?v=5_jDIu0dB_I

asta e special pt tine:)


Cautai metode sa-ti satisfaci partenera din cauza ca tu nu puteai dasca?Sau erau pentru tine si asa se explica misoginismul tau? Nu ma mira de ce te-a lasat. Sincer, te compatimesc...




esti copil,lasa,nu te chinui cu lumea aia mare,adultii aia rai...tu te gandesti la cum sa ii fci oral,eu am trecut prin lucruri grave,serios,chiar crezi ca asta e o problema majora?..oralul,,,damn...orice fem poate asta,mai bn sau mai rau...cat despre satisfacere ,habar n-ai ...nu m-a lasat de aia...a fost de comun deacord,dar nu din motivul pe care il crezi u...esti ink o copila,cand o sa mai cresti mai vb...:)...

p.s nu a trecut ora ta de culcare?:P

Raporteaza abuz de limbaj
ge_andreev

122 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 19:34

De la: dasca777, la data 2009-01-09 19:22:22
De la: kyyttyy, la data 2009-01-09 19:14:48Si ca sa revin la topic,chiar ma surprind atatea controverse si discutii,cand e atat de simplu- cum dacu sa nu le placa??? Pentru ca in momentelea alea au parte de liniste; pentru ca penisul este pana la urma cel mai sensibil loc si atunci se gaseste intr-un loc umed, fierbinte, alunecos, stimulant si excitant; pentru ca se simte stapan, pentru ca domina, pentru ca...



mai am 30 min pana sa ies la bere,asa k am timp sa ma iau de tine:P..."loc umed ,fierbinte,aluncos.."....da ce faci il fiebi?..esti canibala?..pentru ca daca esti ,ma sperii..pentru ca...


Din pacate, iti iese cam pe dos.Pentru ca postand treaba asta faci lumea sa se intrebe daca intradevar ti s-a facut vreodata sex oral, caci daca s-ar fi intamplat ai fi stiut ca gura nu e nici uscata, nici rece. Si daca ai fi fost atent, am mentionat undeva mult mai sus, cand spunea un barbat ca nu i-a placut, ca exista probabilitatea sa-l fi zgariat cu dintii. Prin urmare,canibalismul nu are ce cauta in discutie. Iar fierberea.. hmm.. poate fi o modalitate de exprimare a starii- interioara desigur-de excitatie

Raporteaza abuz de limbaj
p_cosmyn

43 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Tg Mures

Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 19:47

De la: dorina73, la data 2009-01-06 19:51:45adevarul este ca nu ma pricep la sex oral dar nu inteleg de ce le place asa de mult barbatilor sa li se faca felatie


foarte interesant postezi k faci sex in fiecare zi de 3 ani si intrebi dc le place barbatilor sexul oral, ciudat


Raporteaza abuz de limbaj
andronachiadriana

4 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 20:03

Studii clasice anatomice si cercetari mai recente medicale publicate in Jurnalul Britanic de Urologie arata ca, majoritatea terminatiilor de nervi receptori din penis se afla in preput...care se stimuleaza mai precis asaaa...Avand in vedere ca e vorba aici si de o chestie psihologica...rezulta ca LE PLACE!!!

Raporteaza abuz de limbaj
MARIO29

160 mesaje
Membru din: 26/06/2009
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 21:33

De la: dorina73, la data 2009-01-06 19:51:45adevarul este ca nu ma pricep la sex oral dar nu inteleg de ce le place asa de mult barbatilor sa li se faca felatie



DOAMNE....DORINA PE CE LUME TRAIESTI??(EDUCATIA COMUNISTA O FI DE VINA?)
PENTRU CA E CEL MAI PLACUT DACA ESTE FACUT DE O FEMEIE CARE SE PRICEPE!!!--- INTRECE CU MULT PE CEL NORMAL SI PE CEL ANAL!

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 21:39

De la: kyyttyy, la data 2009-01-09 19:34:01
De la: dasca777, la data 2009-01-09 19:22:22
De la: kyyttyy, la data 2009-01-09 19:14:48Si ca sa revin la topic,chiar ma surprind atatea controverse si discutii,cand e atat de simplu- cum dacu sa nu le placa??? Pentru ca in momentelea alea au parte de liniste; pentru ca penisul este pana la urma cel mai sensibil loc si atunci se gaseste intr-un loc umed, fierbinte, alunecos, stimulant si excitant; pentru ca se simte stapan, pentru ca domina, pentru ca...



mai am 30 min pana sa ies la bere,asa k am timp sa ma iau de tine:P..."loc umed ,fierbinte,aluncos.."....da ce faci il fiebi?..esti canibala?..pentru ca daca esti ,ma sperii..pentru ca...


Din pacate, iti iese cam pe dos.Pentru ca postand treaba asta faci lumea sa se intrebe daca intradevar ti s-a facut vreodata sex oral, caci daca s-ar fi intamplat ai fi stiut ca gura nu e nici uscata, nici rece. Si daca ai fi fost atent, am mentionat undeva mult mai sus, cand spunea un barbat ca nu i-a placut, ca exista probabilitatea sa-l fi zgariat cu dintii. Prin urmare,canibalismul nu are ce cauta in discutie. Iar fierberea.. hmm.. poate fi o modalitate de exprimare a starii- interioara desigur-de excitatie




pe aproape....fierberea e starea aiai in care esti atunci cand u te lasi de fumat si toti in jur fumeaza si iti vn sa o iei razna si sa omori oameni ,dar te abtii...cat despre oral e bun si interesant dar nu e cn stie ce ,cel putin pt mn...prefer normal...in fine..nu e starea de excitatie ci starea de a te abtine de la fumat....fierb...o iau razna si imi vn sa omor

Raporteaza abuz de limbaj
ge_andreev

122 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 21:46

Nu stiu daca sa rad sau sa plang.Dupa 3 zile in care nu am fumat mama a plecat la tzara si frate-miu si-a mutat "domiciliul" la iubita- temporar- pana ma luam iar de tigari.Si m-am luat (nu ca nu mi-ar fi placut sa fiu singura acasa, dar nu am mai rezistat:))))
Oricum, cand am citit ce ai scris, recunosc ca mi-a trecut prin minte "daca se ia iar s-a dus tot farmecul" au si sarea si piperul farmecul lor.
Deci: lasa-le dasca!!! cine-ar mai intarata lumea pe forum daca n-ai fi tu?

Si... felicitari ;)

Raporteaza abuz de limbaj
MARIO29

160 mesaje
Membru din: 26/06/2009
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 22:09

Dorina ia exemplul Adrianei!!! e o femeie informata..stie ce ne place si de ce!! imagineaza-ti pennisul ca o acadea, ce usor se topeste in gura , nu? bag-o jos....si vezi poti face acelasi lucru ..pe care-l faci cu gura?DELOC! de aceea mereu vom prefera FELATIA!!e de departe NR 1 in topul preferintelor noastre!! urmeaza annalul si apoi normalul!!!

asa ca Dorina....pune mana (de fapt gura si limba)
Mult succes la topitul acadelei iubitului!

Raporteaza abuz de limbaj
xxl2006

3 mesaje
Membru din: 8/12/2009
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 22:45

sexul oral este o simpla faza a unui act sexual si nimic mai mult .nu este cu nimic deosebit fata de celelalte moduri de a face sex ,de fapt sexul oral se diferentiaza prin faptul ca in timpul acestui act intervine si simtul gustului in plus, este o satisfactie a papilelor gustative a partenerilor, asta in cazul unui act ce se consuma intre parteneri care se implica ,in cazul unui sex oral la "marginea drumului" nu este altceva decat o eliberare simpla a hormonilor. sexul oral necesita simtul mirosului, gustului si tactil. simplu. atat barbatii cat si femeile sunt mai satisfacuti cand aceste simturi sunt combinate.deci toti facem sex oral.1% fac si 99% nu recunosc ...asta e adevarul !!!

Raporteaza abuz de limbaj
Nevasta

7 mesaje
Membru din: 8/01/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 23:25

Draga Acidutzu ( acid sau pasarica?) m-ai dezamagit!

Draga NEVASTA
MISONEÍSM s.n. (Livr.) Sentiment de neîncredere sau aversiune faþã de orice noutate, schimbare ... si provine din cuvântul francez misonéisme ºu nu din limba italianã.
Asa spune Bruthus, asa e!

din italiana: retrograda, conservatoare
Asa am spus eu. De ce? Pentru ca am citit ceea ce a postat Hunter, fara sa te fi observat cum stai atarnat pe Forum, si m-a bufnit rasul cat de sincer si spontan a pus intrebarea.” Ce naiba inseamna misoneista?”I-am raspuns fara sa stiu ca raspunsese si Bruthus(cred ca si lui i-a placut comicul postarii), si am spus “din italiana” avand in vedere Username-ul “Dvs.” - Acidutzu .
- Aversiune fata de nou, schimbare(Bruthus) = CONSERVATÓR2, -OÁRE, conservatori, -oare, adj., subst. 1. Adj., s.m. ºi f. (Persoanã) care pãstreazã, conservã. 2. Adj., s.m. ºi f. (Persoanã) care este ataºatã de tradiþie .DEX98

DIN CICLUL “ GANDIREA PROFUNDA LA ACIDDUZZU”
1."Reen draga, pui mic si galbui. Trezeste-te la realitate si invata cum sa interpetezi limba(romana). Pentru tine se pare ca trebuie sa repet: si barbatilor si femeilor le plac SEXUL ORAL".

« Barbatilor si femeilor le plac SEXUL ORAL » ( sigur ca le plac,TUTUROR LE PLACE, ca e multi).
Reen nu se mai trezeste, ai ucis-o ! Voi «interpreta eu ». Limba Romana, daca nu stiai, a fost si este inca, materie de baza in invatamantul romanesc. E pacat sa o mutilezi asa cum faci cu limba ta, dar se pare ca ai studiat intens numai semnificatia primului cuvant din aceasta sintagma. ( si instructiunile privind modul de folosire)

2."Fiind ateu din punct de vedere bisericesc, credinþa mea în divind se traspune în a nu face rãu voit nimãnui iar lucrurile bune sã le fac din ce în ce mai bine".
“Din punct de vedere bisericesc”( religios?), ca sa ma intelegi, poti avea o anumita confesiune: catolic, otodox, protestant ...etc.Din orice alt punct de vedere, definind pe scurt, ateul este cel care nu crede in existenta divinitatii. In rest e bine : lucrurile bune fa-le si mai bune( da’ cele la care probabil chiar esti bun).

3." statul cu capul în jos mã ajutã mult la ceea ce se numeºte un 69 perfect."
Te cred, pe cuvant ! Ce ar fi daca ai sta, in aceasta pozitie, numai cand prestezi 69, ca sa nu se mai produca presiunea asta nenorocita in capul tau si sa te sufoce elocinta ca omori o buna parte din Comunitatea Yuppy.

4."Iar pentru cei "culþi" misoneismul nu are nici o legaturã nici cu misoginismul (misoginia), nici cu misandria aºa cã îi pup dulce pe frunte pe cei care s-au dat ... în barcile (ne-)cunoºtinþelor limbii româneºti. Fãcând o analogie presupun cã nici cu celelate nu stau prea bine ..."
Vai de barcile noastre, maestre, sau maistre! Cum sa-ti placa Limba Romana cand, cel mai sublim lucru, consideri ca este clitorisul.

Am obosit! De maine promit ca nu-mi mai supar sotul niciodata, cu voie sau fara ; nu-i mai ies din cuvant, o sa-l iubesc si o sa-l pretuiesc ! Am un barbat extraordinar, daca intelegi ce vreau sa spun.
Noapte buna si servici usor !



Raporteaza abuz de limbaj
MARIO29

160 mesaje
Membru din: 26/06/2009
Postat pe: 10 Ianuarie 2009, ora 00:01

De la: xxl2006, la data 2009-01-09 22:45:08sexul oral este o simpla faza a unui act sexual si nimic mai mult .nu este cu nimic deosebit fata de celelalte moduri de a face sex ,de fapt sexul oral se diferentiaza prin faptul ca in timpul acestui act intervine si simtul gustului in plus, este o satisfactie a papilelor gustative a partenerilor, asta in cazul unui act ce se consuma intre parteneri care se implica ,in cazul unui sex oral la "marginea drumului" nu este altceva decat o eliberare simpla a hormonilor. sexul oral necesita simtul mirosului, gustului si tactil. simplu. atat barbatii cat si femeile sunt mai satisfacuti cand aceste simturi sunt combinate.deci toti facem sex oral.1% fac si 99% nu recunosc ...asta e adevarul !!![/quo


WEY XXL..... ESTI LA FURAT....SEXUL ORAL E DE DEPARTE CEL MAI PLACUT,TARE....ETC.....SI LA FEMEI SI LA BARBATI....DOAR DACA TE-AI NASCUT PE TIMPUL LUI NEA CEASCA..SI AI O EDUCATIE STRAVECHE SAU NU L-AI EXPERIMENTAT INCA POTI DEBITA ASEMENEA ENORMITATE!!!

SEXUL ORAL RULES!!!

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 10 Ianuarie 2009, ora 00:25

De la: dorina73, la data 2009-01-06 19:51:45adevarul este ca nu ma pricep la sex oral dar nu inteleg de ce le place asa de mult barbatilor sa li se faca felatie

tocmai ti-am lasat un mesaj la subiectul deschis de tine ca ai facut sex zi de zi in ultimi trei ani..acum intalnesc acest subiect ca nu sti sa faci sex oral...acum am si eu o intrebare ..nu cumva tu gatesti zi de zi si incurci cu sexul??? mai gandestete...si lasa banana deoparte..nu de alta ..dar sa nu o inghiti

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 10 Ianuarie 2009, ora 00:29

De la: lawyer, la data 2009-01-06 22:20:51
De la: dorina73, la data 2009-01-06 21:52:59AI DREPTATE NU AM AVUT NOROC DE O LIMBA ...CUM II ZICE.... SI DA MUSC DIN EA CA DIN BANANA DAR AM SA INVAT EU ODATA SI ODATA,PANA IMI CAD DINTII INVAT EU SA FAC FELATIE



ok ma sacrific eu sa iti fiu profesor!

bine!! fie!! imi rup cateva ore pe zi din pretiosu-mi timp si te invat bine?

parerea mea e ca mai bine astepti sa ii cada dintii...nu de alta dar sa nu muste din ea ca din banana.....

Raporteaza abuz de limbaj
MARIO29

160 mesaje
Membru din: 26/06/2009
Postat pe: 10 Ianuarie 2009, ora 11:56

De la: nichita_adela, la data 2009-01-10 00:25:05
De la: dorina73, la data 2009-01-06 19:51:45adevarul este ca nu ma pricep la sex oral dar nu inteleg de ce le place asa de mult barbatilor sa li se faca felatie

tocmai ti-am lasat un mesaj la subiectul deschis de tine ca ai facut sex zi de zi in ultimi trei ani..acum intalnesc acest subiect ca nu sti sa faci sex oral...acum am si eu o intrebare ..nu cumva tu gatesti zi de zi si incurci cu sexul??? mai gandestete...si lasa banana deoparte..nu de alta ..dar sa nu o inghiti






VERY WELL ADELA!


Raporteaza abuz de limbaj
aka_playerball

20 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 10 Ianuarie 2009, ora 12:51

De la: nichita_adela, la data 2009-01-10 00:29:26
De la: lawyer, la data 2009-01-06 22:20:51
De la: dorina73, la data 2009-01-06 21:52:59AI DREPTATE NU AM AVUT NOROC DE O LIMBA ...CUM II ZICE.... SI DA MUSC DIN EA CA DIN BANANA DAR AM SA INVAT EU ODATA SI ODATA,PANA IMI CAD DINTII INVAT EU SA FAC FELATIE



ok ma sacrific eu sa iti fiu profesor!

bine!! fie!! imi rup cateva ore pe zi din pretiosu-mi timp si te invat bine?

parerea mea e ca mai bine astepti sa ii cada dintii...nu de alta dar sa nu muste din ea ca din banana.....


Vaiii cata rautate Adela

Raporteaza abuz de limbaj
BIRTHRAZVANMIHAI

105 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Ploiesti

Postat pe: 10 Ianuarie 2009, ora 14:14


Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 10 Ianuarie 2009, ora 14:15

De la: nichita_adela, la data 2009-01-10 00:29:26
De la: lawyer, la data 2009-01-06 22:20:51
De la: dorina73, la data 2009-01-06 21:52:59AI DREPTATE NU AM AVUT NOROC DE O LIMBA ...CUM II ZICE.... SI DA MUSC DIN EA CA DIN BANANA DAR AM SA INVAT EU ODATA SI ODATA,PANA IMI CAD DINTII INVAT EU SA FAC FELATIE



ok ma sacrific eu sa iti fiu profesor!

bine!! fie!! imi rup cateva ore pe zi din pretiosu-mi timp si te invat bine?

parerea mea e ca mai bine astepti sa ii cada dintii...nu de alta dar sa nu muste din ea ca din banana.....



fata esti rea...bravo ...tot respectu pt tine

Raporteaza abuz de limbaj
evelin_f

603 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 10 Ianuarie 2009, ora 15:16

De la: dasca777, la data 2009-01-10 14:15:11
De la: nichita_adela, la data 2009-01-10 00:29:26
De la: lawyer, la data 2009-01-06 22:20:51
De la: dorina73, la data 2009-01-06 21:52:59AI DREPTATE NU AM AVUT NOROC DE O LIMBA ...CUM II ZICE.... SI DA MUSC DIN EA CA DIN BANANA DAR AM SA INVAT EU ODATA SI ODATA,PANA IMI CAD DINTII INVAT EU SA FAC FELATIE



ok ma sacrific eu sa iti fiu profesor!

bine!! fie!! imi rup cateva ore pe zi din pretiosu-mi timp si te invat bine?

parerea mea e ca mai bine astepti sa ii cada dintii...nu de alta dar sa nu muste din ea ca din banana.....



fata esti rea...bravo ...tot respectu pt tine


dasca nu cumva e sora ta? sau iubita ta? daca nu e nici uan nici alta ce mai astepti e jumatatea ta

Raporteaza abuz de limbaj
thibetho

31 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 10 Ianuarie 2009, ora 15:55

de ce-i place calului ovasul?

Raporteaza abuz de limbaj
indescifrabila
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 10 Ianuarie 2009, ora 23:01

De la: angel_demon10, la data 2009-01-09 10:21:11
De la: bullysheful, la data 2009-01-08 19:49:18
De la: MAX79, la data 2009-01-08 17:17:43
De la: dorina73, la data 2009-01-08 16:34:51hai sa facem un concurs,cine face cea mai buna felatie si cine da cele mai ok(ca nu stiu cum sa zic) limbi




Dorina cum facem..venim toti la constanta?sau ne intalnim pe teren neutru! ori ne filmam si punem pe un site?:)) incepi tu cu felatia?? cum poti masura asta? ia uimeste-ne:))

Man iti spun eu cum masoara.....ne vedem toti si care trage mai departe. Dar eu s-ar putea sa pierd ...o sa trag in..:))


mi-a placut articolul..



articolol?!

Raporteaza abuz de limbaj
stb_florin

16 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Timisoara

Postat pe: 11 Ianuarie 2009, ora 00:46

ca orcare lucru are un inceput. ai inceput macar? te intrebi ce?, sa levitezi.

Raporteaza abuz de limbaj
stb_florin

16 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Timisoara

Postat pe: 11 Ianuarie 2009, ora 00:50

De la: dorina73, la data 2009-01-06 21:52:59AI DREPTATE NU AM AVUT NOROC DE O LIMBA ...CUM II ZICE.... SI DA MUSC DIN EA CA DIN BANANA DAR AM SA INVAT EU ODATA SI ODATA,PANA IMI CAD DINTII INVAT EU SA FAC FELATIE


sa sti ca fara dinti ii mai bine, eviti multe probleme.

Raporteaza abuz de limbaj
IoanDanila

81 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Ianuarie 2009, ora 06:41

AICI SE VORBESTE DESPRE SEX ORAL SI ROG PE CE-I CE SI-AU POSTAT BEBELUSII IN LOC DE ,,MOACA LOR" SA FACA BINE SA SE RETRAGA DIN DISCUTII. OK?

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului de ce la place barbatilor sexul oral????????????????????????
Mergi la: