back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


De ce la place barbatilor sexul oral????????????????????????

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
 
ge_andreev

122 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 16:31

De la: dasca777, la data 2009-01-08 16:29:45
De la: kyyttyy, la data 2009-01-08 16:26:16Cu siguranta : Va place!!!



da pisiscuto...perfectiunea se atinge incercand;)..poate am fost prea insistent scuze..imi treb programare?:P...unde o fac?:P


Dasca, o poti face unde vrei si cand vrei. Numai sa ai cu cine


bm_claudia

83 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 16:34

hai sa facem un concurs,cine face cea mai buna felatie si cine da cele mai ok(ca nu stiu cum sa zic) limbi

Raporteaza abuz de limbaj
andreiklein

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 16:40

He he he pai din aceasta cauza isi cauta barbatii alte femei, pentru ca cele de langa ei, cele ca tine, nu inteleg ce inseamna sexul oral

Raporteaza abuz de limbaj
gm_marius87

39 mesaje
Membru din: 23/03/2009
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 16:44

asa cum le place femeilor sexul oral , asa ne place si noua barbatilor, mie unu sincer imi place sa mi se face un sex oral careva de acord cu mine, si mai are sa mai completeze?

Raporteaza abuz de limbaj
Masochi

4 mesaje
Membru din: 3/02/2015
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 16:52

De la: dg77ciuci, la data 2009-01-08 08:39:55
De la: oana_m, la data 2009-01-08 08:26:55Sexul oral le place pentru ca se simt puternici,pentru ca inca este ceva tabu si stim foarte bine ca ce este interzis(teoretic)ne da o mare pofta de a incerca,apoi ii mai incanta pentru ca senzatiile sunt deosebit de placute si pentru ca este ceva distractiv si condimenteaza preludiul
...in ce tara mai e tabu? :P poate acolo....unde inca se mai poarta val pe fata....dar crede-ma ca am fost supt de o egipteanca cu asa pofta incat chiar am simtit ca o facea pentru prima oara, insa "profesionalismul" ei ii contrazicea afirmatiile :) ...oricum, sexul oral cel mai feeric este cand femeii ii place cu adevarat de tine si de jucaria ta si o face cu pasiune :D


So..sa inteleg ca, nu ganditi despre tipaca e doar o alta fufita in lista vostra de tipe trecute in ctastif"Eu cu cate amf acut-o" ci o admirati si a-ti vrea sa va fie prietena, mai ales daca se intampla de prima data cand aveti contact sexual????

Eu ma indoiesc- ASstept parerile voastre

Raporteaza abuz de limbaj
MARIO29

160 mesaje
Membru din: 26/06/2009
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 17:17

De la: dorina73, la data 2009-01-08 16:34:51hai sa facem un concurs,cine face cea mai buna felatie si cine da cele mai ok(ca nu stiu cum sa zic) limbi




Dorina cum facem..venim toti la constanta?sau ne intalnim pe teren neutru! ori ne filmam si punem pe un site?:)) incepi tu cu felatia?? cum poti masura asta? ia uimeste-ne:))

Raporteaza abuz de limbaj
Reen

35 mesaje
Membru din: 8/12/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 17:21

De la: ACIDUTZU, la data 2009-01-08 07:39:01Ori ai o problema de perceptie, ori de pseudoimoralitate, ori de sanatate mintala. TUTUROR le place sexul oral; si femeilor si barbatilor. Asa ca nu fi misoneista. Place pentru ca e fain, place pentru ca e diferit (atat fata de cel clasic, cat si de cel anal), place pentru ca intotdeauna are o caracteristica de noutate.
Daca amicul tau ar sti sa te pregateasca pentru un sex adevarat (prin sexul oral)orgasmul tau ar fi ...UAUUUUUUUUU. Imagineaza-ti cum este pregatit clitorisul tau pentru a ajuta G-ul in primirea unui orgasm ... de neimaginat ... Si viceversa: sexul oral si erectia ... sa pregatesti cum vrei penisul, sa simti cum zvacneste ... mai gandeste-te.

Frate !!..nu ea are o problema de sanatate mintala..tu ai..trebuie sa recunosti asta chiar daca apare placere..mai mult de 80% din acest act are un rol mai mult de subclasare a femeii, este un fel de joaca de-a "cine-i seful !?".. ..poate situatia ar reveni la normal numai daca acest lucru este acceptat de ambii parteneri..oricum..in toate discutiile pe care le-am avut despre sexul oral..nu am auzit decat o singura varianta, dar explicata in mai multe feluri..de exemplu: "Nu lasa ma niciuna sa scape, sa le dai la toate m**e ca asa le arai cine e seful !" asta e una..si alta e.. "Nu poti sa o pui pe prietena ta sa iti faca sex oral, e ca si cum ti-ai bate joc de ea ! " ..deci..daca o pui sa faca asta, si tu nu faci acelasi lucru, e ca si cum ai considera-o inferioara sau nu ai iubi-o si o consideri doar un obiect care produce placere..(eu ma bazez pe egalitatea partenerilor intr-o relatie nu pe o forma piramidala de conducere )..cam asta am avut de spus..

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 17:25

De la: dg77ciuci, la data 2009-01-08 08:39:55
De la: oana_m, la data 2009-01-08 08:26:55Sexul oral le place pentru ca se simt puternici,pentru ca inca este ceva tabu si stim foarte bine ca ce este interzis(teoretic)ne da o mare pofta de a incerca,apoi ii mai incanta pentru ca senzatiile sunt deosebit de placute si pentru ca este ceva distractiv si condimenteaza preludiul
...in ce tara mai e tabu? :P poate acolo....unde inca se mai poarta val pe fata....dar crede-ma ca am fost supt de o egipteanca cu asa pofta incat chiar am simtit ca o facea pentru prima oara, insa "profesionalismul" ei ii contrazicea afirmatiile :) ...oricum, sexul oral cel mai feeric este cand femeii ii place cu adevarat de tine si de jucaria ta si o face cu pasiune :D


Desi nu ne place sa recunoastem sexul oral inca nu este privit cu atata deschidere si indulgenta pe cat am vrea noi.Din pacate unii oameni condamna acest lucru si este si motiv de divort fiind considerat o perversiune...
Eu nu am nimic cu sexul oral si chiar daca as fi avut nu as fi judecat sau privit ciudat doar pentru ca altii il practica,oricum nu este cazul

Raporteaza abuz de limbaj
nela_yuppy

16 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Galati

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 18:15

De la: matadi, la data 2009-01-08 15:17:32Eu nu inteleg de ce nu le place la femei sexul oral....



sunt si d'astea? ele nu stiu ce pierd

Raporteaza abuz de limbaj
Nela
Fosta membra 9am.ro

21 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Tg Mures

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 18:30

Multumesc bruthus pentru ajutorul dat privind conotatia termenului. Abia acum am intrat pe forum sa vad ce a mai aparut.
PACE! Unii chiar au nevoie de asa ceva si ... cat mai multa dragoste si SEEEEEEEEEEEEEX! Le recomand calduros atat evreilor, cat si palestinienilor. Poate se mai linistesc si le vin mintile la cap. Sa nu-i uitam si pe rusi si pseudonatia ucrainiana. Toate cele bune.

Raporteaza abuz de limbaj
cristi001

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 18:34

@dorina
Iti mai dau o tema de gandire: De ce oare le place unor femei sa faca o felatie ? (parerea mea e ca acestea constituie o majoritate).


Raporteaza abuz de limbaj
neaguviorelm

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 19:09

Pentru ca si damelor le place saxul oral....

Raporteaza abuz de limbaj
lucian_mcv

9 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 19:16

fiindca face parte din viata de zi cu zi

e ceva normal, firesc

si ar trebui sa se intample in viata sexuala a fiecarui cuplu

Raporteaza abuz de limbaj
xarti_eu

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 19:38

Imi place sa mi se faca sex oral pt ca si ei ii place sami faca sex oral :))

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1050 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 19:39

Ma "sacrific" eu, pe post de "cobai".
Si, apoi, iti si explic de ce ne place...

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 19:49

De la: MAX79, la data 2009-01-08 17:17:43
De la: dorina73, la data 2009-01-08 16:34:51hai sa facem un concurs,cine face cea mai buna felatie si cine da cele mai ok(ca nu stiu cum sa zic) limbi




Dorina cum facem..venim toti la constanta?sau ne intalnim pe teren neutru! ori ne filmam si punem pe un site?:)) incepi tu cu felatia?? cum poti masura asta? ia uimeste-ne:))

Man iti spun eu cum masoara.....ne vedem toti si care trage mai departe. Dar eu s-ar putea sa pierd ...o sa trag in..:))

Raporteaza abuz de limbaj
orzanmarian

17 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Brasov

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 19:59

Ne place pentru ca atunci cand avem parte sunt stimulati anumiti nervi, nervi pe care cu greu sunt stimulati de vagin, iar la alti barbati mai este si problema de marinimie de gratie. sexul oral ar trebui sa il percepi ca un preludiu pentru barbat asa cum toti barbatii il considera pentru femei

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

106 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 20:26


din mai multe motive:
1. iti confera o placere, pe care altfel ar fi greu sa o satisfaci, hai ca o mana o mai pui...da gura ta...e mai greu...incercati pe youtube...un a reusit:)
2. pentru ca e un act cu tenta dominatoare, depinde de pozitia adopatat
3. pentru ca daca el face asa ceva partenerei, de ce pusca mea sa nu fie fairplay, asa se cade:)
4. pentru ca daca o femeie avea 10 gauri...pe toate am vrea sa le incercam
5. pentru...aici...intervine practica:)

Raporteaza abuz de limbaj
sallamallecum
Fosta membra 9am.ro

21 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Tg Mures

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 20:50

Reen draga, pui mic si galbui. Trezeste-te la realitate si invata cum sa interpetezi limba(romana). Pentru tine se pare ca trebuie sa repet: si barbatilor si femeilor le plac SEXUL ORAL. In pat nu exista moralitate si nici cine-i sefu daca vrei sa te simti cu adevarat bine si implinit. Daca din ce am scris eu ai inteles ceva de genul "care pe care" insemna ca asta faci de obicei fiindu-ti teama de celalat/cealalta si aceasta marotã are un rezultat negativ fie in detrimentul lui/ei, fie in al tau, fie pentru ambii. In rest LIMBI AVEVARATE!

Raporteaza abuz de limbaj
rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 21:05

Treziti-va bah la realitate si nu mai baliti aiurea ! Care mai de care vine cu invitatii peste invitatii... YUPPY NU E SITE DE MATRIMONIALE SI DE COCALARISM !!! SO CHILL THE F**K OUT !

Raporteaza abuz de limbaj
Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
cismarualin

151 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 21:19

De la: dorina73, la data 2009-01-06 19:51:45adevarul este ca nu ma pricep la sex oral dar nu inteleg de ce le place asa de mult barbatilor sa li se faca felatie

Raporteaza abuz de limbaj
linda

1592 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 21:20

ei, dragii mei pisoi si pisicute.... nu stiu altii cum sunt, dar mie sexul oral.... imi place la nebunie... e asaa.... cu furnicaturi pe ceafa... cu artificii in fata ochilor... cu tremurat de picioare... cu spasme... cu piele de gaina... cu gemete inecate... cu arcuiri de spate si miscari de samba... iar cand performerul stie s-o faca asa cum scrie la carte... se poate lasa si cu amenintari (in cazul in care se gandeste sa se opreasca inainte de momentul considerat de mine oportun)...

totodata, la fel de tare imi place sa si prestez la randul meu.

PT DORINA :daca doar ce ti-ai inceput viata sexuala... RABDARE! mie mi-a luat sase luni pana sa prind curaj "sa cant la flaut", desi el imi facea aproape in fiecare zi... (ma rog, asta se intampla cand aveam 17 ani, si sa tot fie vreo 12 ani de atunci; in consecinta, acum nu-mi imaginez sex fara sex oral)

apoi mai e si treaba aia... daca iti place, stii s-o si faci si o faci fara inhibitii...si sigur iti iese bine; ca si cu dansul: unii zic "mie nu-mi place sa dansez", cand de fapt ei poate nu stiu si nesiguranta asta naste tot felul de ganduri in capul tau: "da' oare o fac bine?, da' nu-s oare caraghios?" si uite asa...

incheind apoteotic: eu stiu si una si alta... va pupa mama si....PERSEVERATI. (perseverenta e mama succesului)


Raporteaza abuz de limbaj
niroslsd

49 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Ploiesti

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 21:23

ACIDUTZU are mare dreptate este ceva normal de ambele parti

Raporteaza abuz de limbaj
-Tu Traiesti Dupa Lege Sau Dupa Constiinta ? -Dupa Situatie. :)
cismarualin

151 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 21:31

De la: dorina73, la data 2009-01-06 19:51:45adevarul este ca nu ma pricep la sex oral dar nu inteleg de ce le place asa de mult barbatilor sa li se faca felatie

ador sexul oral dar nu din partea unei femei cu care vreau sa construiesc un viitor.n-as putea-o privi cum imi saruta copiii

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

21 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Tg Mures

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 21:32

Mulþumesc tuturor babelor scofâlcite, coºcovite, imunde, puturoase ºi buboase.... pline de umflãturi, de noduri, de crestãturi ºi de excrescenþe care s-au interesat de profilul meu.
Aºa mi le închipui eu pe cele care au vârsta de 2010 ani!!!
Sã îmi spune-þi ºi mie rogu-vã cum reuºiþi sã mânuiþi tastatura fãrã ca degetele scorojite sã nu descuameze fâºii supurante de piele în putrefacþie. Cum ochii impovãraþi de albeþã ºi urdori vãd ecranul? Cum gândul unui creier cu un neuron (se ºtie bine cã neuronii nu se regenereazã) alergã spre ideea de sex atunci când vaginul e iascã iar clitorisul e un ciot zbârcit ºi veºted?
CUUUUUUUUM????


AMG22

94 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Constanta

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 21:42

Poate pentru ca pur si simplu este ceva placut pentru ambii parteneri! Noi senzatii, noi efecte!

Raporteaza abuz de limbaj
Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul! http://blonda-alexutza.hi5.com
Nevasta

7 mesaje
Membru din: 8/01/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 21:46

De la: hunter, la data 2009-01-08 08:14:53
De la: ACIDUTZU, la data 2009-01-08 07:39:01Ori ai o problema de perceptie, ori de pseudoimoralitate, ori de sanatate mintala. TUTUROR le place sexul oral; si femeilor si barbatilor. Asa ca nu fi misoneista. Place pentru ca e fain, place pentru ca e diferit (atat fata de cel clasic, cat si de cel anal), place pentru ca intotdeauna are o caracteristica de noutate.
Daca amicul tau ar sti sa te pregateasca pentru un sex adevarat (prin sexul oral)orgasmul tau ar fi ...UAUUUUUUUUU. Imagineaza-ti cum este pregatit clitorisul tau pentru a ajuta G-ul in primirea unui orgasm ... de neimaginat ... Si viceversa: sexul oral si erectia ... sa pregatesti cum vrei penisul, sa simti cum zvacneste .
.. mai gandeste-te.




....ce naiba inseamna "MISONEISTA"??????






din italiana: retrograda, conservatoare

Ai fost super tare! Cine foloseste in Romania "misoneist" decat unul care sta cu capu'n jos si-si zice Acciduzu

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

21 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Tg Mures

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 21:54

[/quote]
ador sexul oral dar nu din partea unei femei cu care vreau sa construiesc un viitor.n-as putea-o privi cum imi saruta copiii[/quote]

Cismarualin la vârsta ta mã aºteptam sã ai o altfel de mentalitate. Ceea ce ai uitat când ai emis de-a dreptul axiomatic textul anterior este cã ºi femeia are nevoi aºa cum le ai ºi tu. Aºa cã dacã tu nu faci anumite manopere sexuale, va gasi la altul ceea ce nu îi dai, mai de vreme sau mai târziu.
Pe de altã parte din ceea ce ai scris rezultã cã îþi consideri penisul mespãlat, murdar. Ori ceea ce trebuie sã ºti este cã una dintre cele mai infecte pãrþi ale corpului este tocmai gura.
Înainte de a mã retrage spre un ºi un SEX ORAL nu pot sã nu îþi pun o întrebare: Cum îþi sãruþi tu copii ?

Raporteaza abuz de limbaj
Garfield_yuppy

7 mesaje
Membru din: 28/12/2008
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 22:09

Se pare ca nimeni nu a dat un raspuns "prea" satisfacator, privind din ambele tabere (am reprezentantul langa mine... ).

Este o vorba veche care spune ca p*la nu stie carte; la fel cred (!) ca este valabil si din partea opusa...

Sexul oral: ce se intampla "acolo"...gura/limba este folosita pe post de organ sexual...si culmea o folosesti mai bine decat propriul organ; sau sa spunem altfel...mai inteligent (!)...

Daca barbatii ar avea o limba de 16 cm...(cica...atunci ...DA )...sa spuna femeile care stiu...ce ar insemna asta?

Invers, problema cred ca este satisfacatoare...daca nu, tehnica se numeste deep-throat...

Cheers,


Raporteaza abuz de limbaj
Garfield_yuppy

7 mesaje
Membru din: 28/12/2008
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 22:11

Mai trebie adaugat ca practica aduce perfectiune...dar nu inlocuieste actul sexual "traditional"...sa ii spunem.


Cheers,



Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului de ce la place barbatilor sexul oral????????????????????????
Mergi la: