back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


De ce la place barbatilor sexul oral????????????????????????

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
 
bicaallin

527 mesaje
Membru din: 3/02/2015
Oras: Pitesti

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 09:22

De la: dorina73, la data 2009-01-06 21:52:59AI DREPTATE NU AM AVUT NOROC DE O LIMBA ...CUM II ZICE.... SI DA MUSC DIN EA CA DIN BANANA DAR AM SA INVAT EU ODATA SI ODATA,PANA IMI CAD DINTII INVAT EU SA FAC FELATIE

Important e ca ai vointa

De la: blood2rayne, la data 2009-01-08 07:36:41Dar oare de ce le place la veverite alunele?.....sau la mos craciun copii?

Foarte tare

De la: ioanr, la data 2009-01-08 08:53:05Dorina,sexul oral face parte din arta de a face dragoste;si daca nu te umezesti cum trebuie ce trebuie facut?????apelezi la lubrifianti?????e mai bun un cunilingus care oricum te aduce aproape de orgasmul pe care il obtii dupa aceea prin penetrare.Si daca esti corecta fata de partener ii raspunzi cu aceiasi metoda si vei avea o erectie de zile mari.
P.S. Daca el te-a satisfacut si nu mai ai chef de inca un orgasm prin penetrare fa-i o felatie si ajutal sa ejaculeze si-ti v-a ramane recunoscator pe vecie


El a spus tot nu am nimic in plus


hackerash

44 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 09:25

De la: blood2rayne, la data 2009-01-08 07:36:41Dar oare de ce le place la veverite alunele?.....sau la mos craciun copii?



Pentru ca Mos Craciun e kidofil:))

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 09:29

De la: dorina73, la data 2009-01-06 21:52:59AI DREPTATE NU AM AVUT NOROC DE O LIMBA ...CUM II ZICE.... SI DA MUSC DIN EA CA DIN BANANA DAR AM SA INVAT EU ODATA SI ODATA,PANA IMI CAD DINTII INVAT EU SA FAC FELATIE


invata sa-ti folosesti gatul
si mie de ce imi place ... hmm pai sa vedem mi se ofera placere fara sa fac nimic ...stai linistit si olalalaaaa

Raporteaza abuz de limbaj
puiul_h5n1

90 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 09:37

sexul oral este frumos pt ca exista


Raporteaza abuz de limbaj
hackerash

44 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 09:39

De la: cristian-vivian, la data 2009-01-08 09:37:15sexul oral este frumos pt ca exista




Si daca n`ar exista tot l`am descoperii. Oricum e bine de stiut sa il faca bine cine il face. Daca nu sa se duca la calugareala

Raporteaza abuz de limbaj
rosses

1 mesaj
Membru din: 8/01/2009
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 09:50

hmm... de ce le place sexul oral?... asta m-am intrebat si eu cu ceva ani in urma si am aflat raspunsul cand am avut parte de primul sex oral... mi-am dat seama ca este o senzatie diferita, ce sincer eu nu o pot explica in cuvinte, si mi-am spus ca le place sexul oral din acelasi motiv pt care imi place si mie sa mi se faca. cum a spus cineva aici, este un preludiu mult mai intens, te face sa ajungi mult mai repede la orgasm si... si e placut. imi aduc aminte cand mi s-a facut prima oara sex oral, am avut o reactie destul de ciudata... dupa care intr-un fel m-am simtit obligata sa fac si eu dar m-am abtinut si am facut cand am simtit eu ca este momentul.
deci... nu exista un raspuns pt aceasta intrebare... le place lor barbatilor, asa cum ne place si noua femeilor pt ca e ceva diferit.. si extrem de placut . asa ca draga Dorina, pana nu o sa ai parte de un sex oral pe cinste nu ai sa intelegi de ce le place... abia in acel moment o sa intelegi.
have a nice day

Raporteaza abuz de limbaj
dg77ciuci

15 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 09:54

De la: rosses, la data 2009-01-08 09:50:56hmm... de ce le place sexul oral?... asta m-am intrebat si eu cu ceva ani in urma si am aflat raspunsul cand am avut parte de primul sex oral... mi-am dat seama ca este o senzatie diferita, ce sincer eu nu o pot explica in cuvinte, si mi-am spus ca le place sexul oral din acelasi motiv pt care imi place si mie sa mi se faca. cum a spus cineva aici, este un preludiu mult mai intens, te face sa ajungi mult mai repede la orgasm si... si e placut. imi aduc aminte cand mi s-a facut prima oara sex oral, am avut o reactie destul de ciudata... dupa care intr-un fel m-am simtit obligata sa fac si eu dar m-am abtinut si am facut cand am simtit eu ca este momentul.
deci... nu exista un raspuns pt aceasta intrebare... le place lor barbatilor, asa cum ne place si noua femeilor pt ca e ceva diferit.. si extrem de placut . asa ca draga Dorina, pana nu o sa ai parte de un sex oral pe cinste nu ai sa intelegi de ce le place... abia in acel moment o sa intelegi.
have a nice day

Raporteaza abuz de limbaj
kiki_yuppy

23 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 09:56

cred ca barbatilor le place f mult sexul oral pt ca gura este o zona foarte"lubrifiata", se poate mula exact dupa grosimea " jucariei",poti stimula cu usurinta si alte parti ale corpului si eu cred ca o persoana careia nu-i place sexul oral nu a avut norocul de a intalni parteneri priceputi care sa o faca sa urle de placere, dar daca este facut de o pers nepriceputa devine chiar deranjant...adica mai bine,...PAS...

Raporteaza abuz de limbaj
dg77ciuci

15 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 09:58

FETELORRRRRRRRRR : Inainte sa incepeti sa experimentati felatia, ar trebui sa alegeti o pozitie in care sa stati foarte comfortabil. Exista mai multe pozitii din care puteti sa-i oferiti placere partenerului dumneavoastra. Puteti sa lasati partenerul sa se intinda pe spate sau puteti doar sa-i spuneti sa se aseze pe scaun, si sa ingenuncheati in fata lui.

Pozitia 69 este, de asemenea, o metoda prin care puteti amandoi sa va bucurati de placerile sexului oral; dar multe cupluri nu agreeaza aceasta pozitie deoarece este destul de greu sa te concentrezi in a oferi placere in momentul in care si cealalta persoana face acelasi lucru.Nu trebuie sa va limitati descoperirea zonelor celor mai erogene ale partenerului si sa va concentrati pe un singur punct. Pentru cei care nu sunt familiarizati – cea mai buna metoda este sa incercati sa-i observati reactiile. Modificarile erectiei sunt clare cu ochiul liber. Cel mai adesea, barbatilor le place atunci cand femeile le stimuleaza glandul si capul, mai ales in punctul in care un inel este atasat de piele.

Daca doriti sa ii provocati un orgasm zguduitor, incepeti incet si lasati-va fantezia sa se ocupe de jocul erotic si de incitare. Pentru ca barbatii nu vor sa-si vada amenintata barbatia de dinti, trebuie sa va folositi exclusiv de buze si limba. Fiti curioasa si incepti sa il sarutati usor in jurul zonei penisului. Aceste zone pot fi reprezentate de coapse, zona de sub buric, testicule, etc.

Atingeti-i corpul penisului cu buzele, lingandu-l incet pe varf, si indreptandu-va catre zonele mai sensibile. Nu exagerati cu linsul deoarece aceasta senzatie de gadilare se poate transforma intr-o adevarata tortura pentru un barbat care este excitat la maxim.
Trebuie sa aveti gura umeda si relaxata. Miscarea normala este atunci cand va miscati gura de jos in sus, de la baza catre varful penisului. In timp ce faceti felatie, nu o faceti monoton. Este cel mai bine sa va folositi si mainile, mangaind penisul, zona anala si testiculele. Altfel, sexul oral se va transforma intr-o munca dificila si nu intr-o experienta foarte placuta pentru amandoi.


Morala ar fi: Profesorul iti deschide usa, dar de intrat, intri singur...

Raporteaza abuz de limbaj
bm_claudia

83 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 10:27

ce interesant

Raporteaza abuz de limbaj
ioana_camelia

14 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 10:28

mda..mda..mda.... cred k s-au zis atat de multe despre asta. ideea e k macar o data vei face si ti se va face din vari motive si apoi vei decide dak mai vrei sau nu....cred k putini spun "nu-mi place"....anyway ideea e sa (adik eu) faci sex oral doar cand simti tu k e timpul si esti pregatita.... sa-l lasi un pic cu "balls-urile" incinse pana sa il "blow him off".

va urez o zi pacuta....bye...

Raporteaza abuz de limbaj
bm_claudia

83 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 10:28

De la: kiki, la data 2009-01-08 09:56:13cred ca barbatilor le place f mult sexul oral pt ca gura este o zona foarte"lubrifiata", se poate mula exact dupa grosimea " jucariei",poti stimula cu usurinta si alte parti ale corpului si eu cred ca o persoana careia nu-i place sexul oral nu a avut norocul de a intalni parteneri priceputi care sa o faca sa urle de placere, dar daca este facut de o pers nepriceputa devine chiar deranjant...adica mai bine,...PAS...
asta de rsapuns

Raporteaza abuz de limbaj
marcu_marian07

6 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 10:29

sexul oral face parte din noi...ca mamifere...avansate.daca iti vine sa o faci fao fara sa te mai gandesti.iti va placea te asigur.mai ales daca prietenul tau stie cum.

Raporteaza abuz de limbaj
marcu_marian07

6 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 10:30

i-ai raspuns f. corect,bravo!

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 10:40

De la: dg77ciuci, la data 2009-01-08 09:58:27FETELORRRRRRRRRR : Inainte sa incepeti sa experimentati felatia, ar trebui sa alegeti o pozitie in care sa stati foarte comfortabil. Exista mai multe pozitii din care puteti sa-i oferiti placere partenerului dumneavoastra. Puteti sa lasati partenerul sa se intinda pe spate sau puteti doar sa-i spuneti sa se aseze pe scaun, si sa ingenuncheati in fata lui.

Pozitia 69 este, de asemenea, o metoda prin care puteti amandoi sa va bucurati de placerile sexului oral; dar multe cupluri nu agreeaza aceasta pozitie deoarece este destul de greu sa te concentrezi in a oferi placere in momentul in care si cealalta persoana face acelasi lucru.Nu trebuie sa va limitati descoperirea zonelor celor mai erogene ale partenerului si sa va concentrati pe un singur punct. Pentru cei care nu sunt familiarizati – cea mai buna metoda este sa incercati sa-i observati reactiile. Modificarile erectiei sunt clare cu ochiul liber. Cel mai adesea, barbatilor le place atunci cand femeile le stimuleaza glandul si capul, mai ales in punctul in care un inel este atasat de piele.

Daca doriti sa ii provocati un orgasm zguduitor, incepeti incet si lasati-va fantezia sa se ocupe de jocul erotic si de incitare. Pentru ca barbatii nu vor sa-si vada amenintata barbatia de dinti, trebuie sa va folositi exclusiv de buze si limba. Fiti curioasa si incepti sa il sarutati usor in jurul zonei penisului. Aceste zone pot fi reprezentate de coapse, zona de sub buric, testicule, etc.

Atingeti-i corpul penisului cu buzele, lingandu-l incet pe varf, si indreptandu-va catre zonele mai sensibile. Nu exagerati cu linsul deoarece aceasta senzatie de gadilare se poate transforma intr-o adevarata tortura pentru un barbat care este excitat la maxim.
Trebuie sa aveti gura umeda si relaxata. Miscarea normala este atunci cand va miscati gura de jos in sus, de la baza catre varful penisului. In timp ce faceti felatie, nu o faceti monoton. Este cel mai bine sa va folositi si mainile, mangaind penisul, zona anala si testiculele. Altfel, sexul oral se va transforma intr-o munca dificila si nu intr-o experienta foarte placuta pentru amandoi.


Morala ar fi: Profesorul iti deschide usa, dar de intrat, intri singur...


MULTUMIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

si o spun in numele tutoror cititoareLOR de pe acest site, forum, care trec pe aici.........
of firar sa fie!!!! ce lectie de viata am invatat acu de la tineeee!!! o sa stiu ce sa ii fac in pat iubitului!!!!!!!! SA MOR IO daca aveam idee pana acu


Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 10:42

si'acum suntem seriosi...

ai luat de pe ele.ro nu??
copy-paste????

Raporteaza abuz de limbaj
rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 10:47

Jesus !!! frate intrebari existentiale... DE CE LE PLAC BAIETILOR FELATIILE? si aku raspunsul ar fi urmatorul: DE CE VA PLACE VOUA FETELOR SA VI SE FACA CUNNILINGUS ? Gasiti raspunsul la asta si mai mult k sigur va veti raspunde si la treaba cu felatia

Raporteaza abuz de limbaj
Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
Jeni-Simona

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 11:00

Si ... cand tu o faci si celalalt nu ... ce parere aveti?

Raporteaza abuz de limbaj
cristi_dandes

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 11:05

de ce le place?..ptr. ca au parte de putina liniste..

Raporteaza abuz de limbaj
petrariu_ionel

4 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 11:09

in fine totul e o alergare si daca ajungi sa le faci pe toate in privinta sexului atunci ce mai incerci nu mai bine sa ramana o curiozitate si sa mergi inainte cu ea

Raporteaza abuz de limbaj
alina_purcelea

59 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 11:12

De la: petrariu_ionel@yahoo.com, la data 2009-01-08 11:09:06in fine totul e o alergare si daca ajungi sa le faci pe toate in privinta sexului atunci ce mai incerci nu mai bine sa ramana o curiozitate si sa mergi inainte cu ea


Raporteaza abuz de limbaj
nela_yuppy

16 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Galati

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 11:14

De la: dorina73, la data 2009-01-06 19:51:45adevarul este ca nu ma pricep la sex oral dar nu inteleg de ce le place asa de mult barbatilor sa li se faca felatie



Pai e simplu :P pe langa faptul ca este un mod de relaxare extraordinar..este o stare de extaz pe care barbatul o traieste fara sa faca nimic..doar sa stea si sa se simta bine , dar nu il confunda cu sexul pt ca atunci cand vine vorba de sex este vorba despre cu totul altceva..nici un barbat nu cred ca ar spune ca e mai placut sexul oral decat cel normal..parerea mea, gandeste-te ca ei apreciaza sexul oral la fel (sau poate mai mult) cum apreciem si noi un sex oral facut bine asta bineinteles daca ai simtit-o vreodata pe pielea ta :D sper ca ai inteles macar asa putin..:)) cam cum privesc ei sexul oral :)

Raporteaza abuz de limbaj
Nela
Az1987

21 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 11:21

draga mea.tie iti place sa ti se faca cunilingus?daca da ai inteles dc ne place si noua felatia

Raporteaza abuz de limbaj
Az1987

21 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 11:25

bine spus fratzica

Raporteaza abuz de limbaj
calinhoaghea

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Brasov

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 11:25

Mie mi-ar face placere sa te pot cunoaste mai bine. Sa iti arat ce in seamna o limba jucausa si cat de bine te-ai simti si apoi ma vei face si tu pe mine.
??????????????????????????

Raporteaza abuz de limbaj
bruthus_yuppy

2 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 11:25

De la: hunter, la data 2009-01-08 08:14:53
De la: ACIDUTZU, la data 2009-01-08 07:39:01Ori ai o problema de perceptie, ori de pseudoimoralitate, ori de sanatate mintala. TUTUROR le place sexul oral; si femeilor si barbatilor. Asa ca nu fi misoneista. Place pentru ca e fain, place pentru ca e diferit (atat fata de cel clasic, cat si de cel anal), place pentru ca intotdeauna are o caracteristica de noutate.
Daca amicul tau ar sti sa te pregateasca pentru un sex adevarat (prin sexul oral)orgasmul tau ar fi ...UAUUUUUUUUU. Imagineaza-ti cum este pregatit clitorisul tau pentru a ajuta G-ul in primirea unui orgasm ... de neimaginat ... Si viceversa: sexul oral si erectia ... sa pregatesti cum vrei penisul, sa simti cum zvacneste .
.. mai gandeste-te.




....ce naiba inseamna "MISONEISTA"??????


MISONEÍSM s.n. (Livr.) Sentiment de neîncredere sau aversiune faþã de orice noutate, schimbare

Raporteaza abuz de limbaj
calinhoaghea

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Brasov

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 11:27

Mie mi-ar face placere sa te pot cunoaste mai bine. Sa iti arat ce in seamna o limba jucausa si cat de bine te-ai simti si apoi ma vei face si tu pe mine.
??????????????????????????
aviz pt dorina73

Raporteaza abuz de limbaj
predescudaniel

9 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 11:48

Cred ca ar trebui sa ne lasam deoparte prejudecatile legate de sexul oral. Este o parte a sexului, iar noua ne place sa facem sex indiferent daca suntem masculi sau femele.

Daca acceptam sau nu acest lucru, este o chestiune de cultura sexuala pe care o avem sau nu.

De ce ne place noua? Pentru ca de fapt place tuturor. Problema este urmatoarea: numai noi recunoastem ca ne place. Femeile recunosc mai greu. Asa ca....

Raporteaza abuz de limbaj
mik

2 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 12:09

raspuns corect rosses!!!!!!!!!1
acelasi lucru l-am simtit si eu...s-a intamplat sa fac sex oral atunci cand am simtit k e timpul ca pot face lucrul acesta si ca mi-l doresc eu in primul rand si apoi persoana de langa mine
e ceva diferit fata de sexul normal,insa ca sa faci lucrul asta parerea mea este k trebuie sa ai incredere mare in partener

Raporteaza abuz de limbaj
inout_catalin

6 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 12:14

nu vrei sa exersezi cu mine ?

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului de ce la place barbatilor sexul oral????????????????????????
Mergi la: