back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


M-am cucat cu iubita celui mai bun prieten. ce sa fac? sa-i deschid ochii sau sa nu-i spun?

 


 
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
 
razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 25 Decembrie 2008, ora 11:20

a fost ceva gen "test de fidelitate" cand ea te cheama la ea, singura fiind si face tot ce ii sta in putinta sa ii pici in plasa

acum doua zile iubita celui mai bun prieten al meu m-a chemat la ea sa o ajut sa-i fac o surpriza lui. mi-a povestit ca vrea sa ii faca o seara asa cu lumanari cu chestii romantice si ea sa se imbrace in craciunitza. i-am zis ok, cu ce te pot ajuta? sa-i spun si eu cum sa faca cum sa il atraga si apoi ea sa se schimbe in craciunitza. am inceput sa ii dau cateva idei intre timp ea a zis sa se schimbe sa ii vad costumatia, care nu era chiar craciunita ci una erotica: corset cu port jartiere cu chilotei tanga si dres toate rosii, un fes de mos craciun si doua bartari din puf alb la mana. s-a tot invartit in fata mea si-a tot pus in valoare formele defiland si asezandu-se pe pat in diferite pozitii, iar apoi s-a dus de s-a schimbat din nou intr-o rochie de casa. itre timp eu stateam la calculator. s-a intors s-a asezat in bratele mele, s-a facut interesata de ce faceam eu la calculator dupa care s-a dat intr-o parte si mi-a pus mana pe p**la "ti s-a sculat nebunule", "normal" m-a desfacut la pantaloni s-a jucat un pik cu p**la in mana, eu am ramas inmarmurit, era iubita celui mai bun prieten!!! s-a asezat din nou pe mine, si-a ridicat rochia sub care nu mai avea nimik, si bagat-o singura, nu era chiar uda (pe semne ca nu a facut-o ca era supra excitata) si s-a ridica din nou, s-a dezbracat de tot, mi-a zis sa ma dezbrac si eu, nu am refuzat, apoi s-a pus pe masa de calculator, eu in continuare pe scaun "lindicul meu vrea sa se joace cu limba ta" eu in gandul meu "da-o dr**u de c**rva, cine stie ce p***zda spurcata o avea" m-am ridicat si am inceput sa ma joc cu sfarcutile si tatele ei, iar cu o mana o frecam jos. dupa ce am simtit ca s-a udat suficient am luat-o si i-am pus-o in cele mai perverse pozitii, inclusiv oral. ii dadeam pervers cu gandul de ai spune lui valy ce pramatie are la usa dupa ce terminam. dar acum sunt nehotarat, ce sa fac, sa ii deschid ochii sa vada ce are la usa, sau sa nu-i spun ca se va supara pe mine. nu mai zic de banii care ii cheltuie valy cu ea in perioada asta a sarbatorilor, dar el chiar o iubea, sunt de mai bine de un an impreuna si au ganduri de insuratoare. intre timp valy a mai avut o deceptie dupa 7ani!! la fel, a fugit si s-a culcat cu altul. ce credeti ca e de facut??? intre timp tipa mai m-a chemat la ea zicandu-mi explicit de data asta, dar am refuzat-o


Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 25 Decembrie 2008, ora 16:37

FIR'AI TU SA FII!!


Raporteaza abuz de limbaj
razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 29 Decembrie 2008, ora 14:25

de ce Fira'ai eu sa fiu? daca fata a sarot pe mine??? e clar ca ea nu ii este fidela prietenului meu, si de aici dilema: sa ii spun lui vay, sa stie ce fel de prietena are, mai ales ca a mai trecut prin ceva asemenator cu una cu care a fost 7ani, sau sa nu ii spun existand posibilitatea sa creada altceva si sa stricam prietenia dintre noi????

Raporteaza abuz de limbaj
razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 29 Decembrie 2008, ora 14:26

cum s afac si eu ca topicul asta sa fie mai vizibil??? sa intre lumea sa imi raspunda si mie???

Raporteaza abuz de limbaj
razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 29 Decembrie 2008, ora 14:30

Mi-am pus-o cu iubita prietenului meu cel mai bun, m-a chemat la ea si s-a tot dat la mine pana m-a desfacut la pantaloni si si-a bagat singura p**la in ea. eu am trait la maxim clipa atunci, ea mai imi propune, eu o refuz.... insa acum vreau sa stiu ce e de facut, sa-i spun prietenului meu cel mai bun despre ce s-a intamplat, sa stie ce face "gagik-sa" sau sa nu ii spun, sa nu risc sa stricam prietenia???


hai intrati si dati-mi pareri

Raporteaza abuz de limbaj
razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 29 Decembrie 2008, ora 14:32

alooooooooooooooo



anybody there?

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 30 Decembrie 2008, ora 22:11

f*te-o sa ii sara capacele!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 30 Decembrie 2008, ora 22:12

ce atata dragalasenie????????

spune i o direct si lu valy, si la toata lumea, si mai da'o si pe la altii!
ITI JUR CA NU'S BARBAT, dar am fost candva.....


Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 30 Decembrie 2008, ora 23:08

adevarul iese intotdeauna la iveala gandeste-te ca dk mai continui cu ea s-ar putea sa pici si u de cacao in fata prietenului tau cel mai bun si ce prieten esti u din moment ce n-ai refuzat sa te culci cu ea pentru ca aveai intentii bune?intotdeauna reactionati din impuls si dupa aceea va ganditi la consecinte este destul de neplacut sa t gandesti ca prietenul tau cel mai bun n-a ezitat sa se culce cu prietena ta incearca sa te pui si u in locul lui sunteti amandoi vinovati n-o pune numai pe ea la zid si ce daca ai fost surprins? banuiesc ca in mod placut nicidecum dezgustat asa cum spui u inca odata ganditi cu altcv in loc de creier

Raporteaza abuz de limbaj
razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 12:20

De la: icy86, la data 2008-12-30 23:08:11banuiesc ca in mod placut nicidecum dezgustat asa cum spui u inca odata ganditi cu altcv in loc de creier



ba am fost surpins in mod neplacut, pt ca sunt de 12 ani prieten cu valy si normal ca suntem ca doi frati, ii vreau binele, iar din moment ce el are ganduri de insuratoare cu ea, eu cum sa reactionez?? "aolo, asta e o c**va si valy se gandeste sa o ceara" asa am reactionat


acum trebuie sa ii deschid ochii, dar nu stiu cum, ca sa nu ne certam noi, sa nu tina la ea mai mult ca la mine acum... pt ca e pacat sa stricam o relatie de "fratie" de atatia ani. ma gandesc ca mai bine sa descoper si alte relatii pe care le intrtine c*rva asta cu altii si sa i le arat cu dovezi... sa incerc sa evit sa ii spun de relatia cu mine pana nu isi da seama ca ea este cu*va si nu eu prietenul cel rau care i-a luat iubita

Raporteaza abuz de limbaj
razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 12:21

De la: icy86, la data 2008-12-30 23:08:11banuiesc ca in mod placut nicidecum dezgustat asa cum spui u inca odata ganditi cu altcv in loc de creier



ba am fost surpins in mod neplacut, pt ca sunt de 12 ani prieten cu valy si normal ca suntem ca doi frati, ii vreau binele, iar din moment ce el are ganduri de insuratoare cu ea, eu cum sa reactionez?? "aolo, asta e o c**va si valy se gandeste sa o ceara" asa am reactionat


acum trebuie sa ii deschid ochii, dar nu stiu cum, ca sa nu ne certam noi, sa nu tina la ea mai mult ca la mine acum... pt ca e pacat sa stricam o relatie de "fratie" de atatia ani. ma gandesc ca mai bine sa descoper si alte relatii pe care le intrtine c*rva asta cu altii si sa i le arat cu dovezi... sa incerc sa evit sa ii spun de relatia cu mine pana nu isi da seama ca ea este cu*va si nu eu prietenul cel rau care i-a luat iubita

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 11 Ianuarie 2009, ora 17:04

e simplu cand te suna ia-l si pe valy si arat-i situatia...o sa se lamureasca sg...si dc o prefera pe ea in loc de tine e prost si el at si nu ai pierdut nk

Raporteaza abuz de limbaj
razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 09:40

De la: dasca777, la data 2009-01-11 17:04:25e simplu cand te suna ia-l si pe valy si arat-i situatia...o sa se lamureasca sg...si dc o prefera pe ea in loc de tine e prost si el at si nu ai pierdut nk

mah, dupa ce ne-am pus-o atunci, ea mai m-a sunat si i-am zis sa termine, i-am zis cateva dulcgarii si i-am zis si pe fata ce impresie mi-a facut, am amenintat-o sa termine ca valy e prietenul meu si ca o sa afle ce fel de femeie este

aici cred ca am gresit, relatia dintre mine si ea racindu-se, iar nemaiavand-o aproape nu prea pot sa o desconspir

Raporteaza abuz de limbaj
razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 09:46

sfaturi repede repede ca asta il cam duce de nas pe valy, il prosteste, incerc sa ii deschid ochii (cu altceva) dar o iubeste si cam joaca cum zice ea

el mi-a zis de multe ori ca prietenia noastra inainte de toate, inclusiv ea (evit sa ii dau numele), dar pot sa ii spun "las-o ma pe asta ca nu imi convine mie, prietenul tau de 12 ani"?? nu, trebuie sa aduc niste argumente... dar ce? "las-o ma pe asta ca tu vrei sa te insori cu ea si ea se f***te cu altii"??? iar apoi o sa intrebe "cu cine?" "de unde stiii?"


cum sa fac???

Raporteaza abuz de limbaj
fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 10:15

Razvan, e nasoala treaba pentru ca tu ti-ai tras-o cu ea. Daca nu o faceai puteai sa-i spui lui: "bah, gagik-ta s-a dat la mine, fa ceva, ca tipa-i panarama!" dar pentru ca ai dat-o e cam nasol. Daca Valy al tau e baiat k lumea o sa inteleaga ce pramatie are in casa, dar nu stiu daca o sa inteleaga ca tu i-ai tras-o.

E tare dificil si te inteleg, adica pot sa empatizez cu situatia ta.
Ea poate sa-i spuna ca tu ai vrut s-o dai si ca ea nu a vrut, si mai stiu eu ce bazaconii. Pe de alta parte, ai grija sa nu deschida ea prima discutia, ca de obicei, primul care spune e primul crezut. Ai foarte mare grija la chestia asta.
De spui, tot trebuie sa-i spui, dar vezi cum o faci. Sa nu-l minti. A fost o chestie de moment si nu te-ai gandit la ea ca la prietena celui mai bun prieten al tau. Spune-i ca-ti pare rau, dar preferi daca el asta vrea, sa va stricati voi prietenia decat sa-l vezi cu o astfel de muiere.

Bafta.

Raporteaza abuz de limbaj
fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 10:20

Si spunandu-i asta, ii demonstrezi, daca el e baiat destept si intelege, ca intr-adevar ii esti prieten.
Pregateste-l inainte. Cheama-l la o cafea, suc, nu bere ca daca se imbata sau se pileste poate reactioneaza super-aiurea. Si fi foarte serios, spune-ti scuzele si tot ce vrei inainte.

"- Bai, am facut o mare prostie si trebuie sa-ti spun. Dar altcineva apropiat tie a facut una si mai mare. Daca nu mai vrei sa auzi de mine, o sa-mi fie greu, pentru ca mi-esti prieten bun de atata timp, dar tin mai mult la binele tau. Poate o sa ma condamni, dar nu eu sunt cel care a initiat toata treaba asta. etc.etc.etc."

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 11:25

multa imaginatie ai mai pustiule!!

Raporteaza abuz de limbaj
razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 13 Ianuarie 2009, ora 11:59

Merci angel_demon pt sfaturi!!! o sa imi iau inima in dinti poate chiar cu ea de fata... cum ar fi nu stiu daca voi avea chiar tupel sa ii zic cu ea de fata, dar o sa imi iau inima in dinti, angel_demon are dreptate

o sa revin cu detalii

Raporteaza abuz de limbaj
nadi

42 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 13 Ianuarie 2009, ora 12:18

cel mai probabil ea o sa spuna ca tu ai sedus-o pe ea si nu invers,si ca acum dai vina pe ea doar ca iti scoti imaginea in fata prietenului tau.trebuie sa fie foarte solida prietenia voastra ca sa te creada pe tine, pt ca genul asta de tarfulitze stiu sa manipuleze omul de nu iti vine sa crezi

Raporteaza abuz de limbaj
razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 13 Ianuarie 2009, ora 19:51

sunt hotarat sa ii spun... dar nu am curajul... nici macar fara ea de fata sper totusi sa reusesc

Raporteaza abuz de limbaj
soana

3 mesaje
Membru din: 13/11/2008
Oras: Tecuci

Postat pe: 13 Ianuarie 2009, ora 20:17

mai eu zic sa nu zici nimic . Ca poate cine stie , ei se impaca si u ramai dusman cu el toata viata .Numai sa nu ii mai pici in plasa in rest toate cele bune

Raporteaza abuz de limbaj
nadi

42 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 14 Ianuarie 2009, ora 00:13

De la: razvan_m, la data 2009-01-13 19:51:31sunt hotarat sa ii spun... dar nu am curajul... nici macar fara ea de fata sper totusi sa reusesc
eu zic sa ii dai linkul de la topic sa citeasca singur


fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 14 Ianuarie 2009, ora 12:51

De la: nadi, la data 2009-01-14 00:13:30
De la: razvan_m, la data 2009-01-13 19:51:31sunt hotarat sa ii spun... dar nu am curajul... nici macar fara ea de fata sper totusi sa reusesc
eu zic sa ii dai linkul de la topic sa citeasca singur


uuuu... destul de buna ideea...

Raporteaza abuz de limbaj
razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 14 Ianuarie 2009, ora 21:32





eu "frate, x cred ca te inseala cu unu si cu altu, de fapt te inseala,nu cred, sau cel putin te-a inselat"

valy "e, na? esti nebun? de unde stii? tu faci misto de mine?"

eu "nu frate, vorbesc foarte serios, e ceva ce trebuia sa iti spun de ceva timp, dar am tot ezitat... poate o sa ma acuzi si n-o sa mai ai incredere in mine, dar nu eu sunt cel care a initiat totu..."

valy "ce ma? zi ce e cu x? cu cine m-a inseala?"

eu "ma....nuj cum sa iti zic, asculta-ma cu atentie si nu te grabi sa rabufnesti, asculta tot ce am de zis si sper sa ma crezi si sa ai incredere in mine ca iti vreau doar binele si ce a foast a fost o nebunie de moment, am ramas si eu stupefiat de ce face ea....cu mine te-a inselat!!! hhhhuuuuhhh ... am zis-o!!!"

valy "sa mori tu? zi frate cum? tu faci misto de mine?"

eu "nu ma, vorbesc foarte serios!!! asculta-ma am zis: [i-am povestit tot, absolut tot, mai detaliat decat pe aici, tot tot tot, i-am povestit si de topic, m-a ascultat stupefiat cu mici intreruperi de exclamatie, de mirare, de neincredere, de intrebari.... de zeci de intrebari "ba vorbesti serios?", "nu faci misto?"]



apoi a fost tentat sa o sune sa s ia de ea sa o faca in tot felul...dar s-a oprit

" nu frate, nu o sun acum, o mai tin sa o mai f**t si eu pana una alta, o sa ii monitorizez atent toate relatiile cu prietenii ei, poat o mai prind cu matza in sac, sa vad daca mai se f**te si cu altii, oricum e de ajuns ce a facut sa o terfelesc, mai ales ca zici ca ar mai fi vrut si dupa sa se mai f**te cu tn, nu e sa zici ca a avut o nbuie de moment, bine ca mi-ai zis frate, trebuia sa imi zici de atunci, nu stii k tu esti inaintea ei si inainte de toate, da-o dr**cu pe asta si pe ori si cine, stii bine cate lucruri ne leaga pe noi... si cand te gandesti ca aveam ganduri serioase cu ea, nimfomana dr**cu, o iau io asa usurel si aflu mai multe, o monitorizez io tot ce misca, pun pe cate unu sa se dea la ea.... o intreb ce are de nu prea va mai intelegeti voi doi sa vad ce zice.... sau ii propun un trio :)) noi doi cu ea, vedem ce zice, o f**tem pervers da-o dr***cu [era stupefiat si nervos, dar mai gasea si momente s rada, asa e mereu]... bine ca mi-ai zis, da-o dr**cu de nimfomana......."



si repeta mereu, si acum: "ba, dar tot nu-mi imaginez, cum dr**cu? parea fata ideala...nu-mi vine sa cred... bine frate ca mi-ai zis"



mai in gluma, mai in serios a zis si ca pot sa-i f*t femeia, ca sunt mai mult decat fratele lui, da sa nu fie ea aia care trage de mine





cam asta a fost reactia lui: stupefiere, nervi, multumire, calmare, haz de necaz, nedumerire, mirare, iar haz de necaz, iar mirare, iar intrebari retorice, iar haz de necaz si iar intrebari retorice si nedumerire



in fine!! totul a iesit bine!!! si chiar imi multumeste....

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 14 Ianuarie 2009, ora 22:43

bun!

acum nu te umfla in pene, nu asta e meseria ta de viitor!
lasa'i sa'si dea seama singuri! ;)

omu invata cat traieste!

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 15 Ianuarie 2009, ora 15:59

De la: Greenie, la data 2009-01-14 22:43:53bun!

acum nu te umfla in pene, nu asta e meseria ta de viitor!
lasa'i sa'si dea seama singuri! ;)

omu invata cat traieste!



grrrr...te-as...

Raporteaza abuz de limbaj
marianbv_2001

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 16 Ianuarie 2009, ora 08:42

salutare......poate ca ca este mai bine sincer si dece pt daca apreciezi prieteni care ti la ei aici se vede ...in aceiasi situatie am fost si eu si credema ca eram orb orce imi zicea lumea dim jurul meu nu credeam si totusi sa intimplat inevitabilul si tot prieteni mi`au deschis ochi mai ales cind aveam so cer de nevasta ..parerea mea sai zici daca tie prieten pt ca in ziua de azi greu mai ai prieteni adevarati

Raporteaza abuz de limbaj
radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 18 Ianuarie 2009, ora 04:26

ok... am ajuns cam tarziu aici.


daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
florypitika

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 27 Ianuarie 2009, ora 16:38

wow...ii clar ca toti baietii is l fel...k is si fete panarame,asta`i partea a doua da u care ii erai prieten d 12 ani puteai s pui asta mai presus d dorinta ta da a o....p gagicasa...in concluzie esti l fel d panarama ca si ea...imi pare rau k`ti spun si sper ca gandul asta si regretele astea s l ai toata viata...eu una dak as fi in locul lui nici nu m`as mai uita l tine si ti`as mai da si doi pumni in freza pt k u esti cel mai vinovat...tradarea celui mai bun prieten doare mai mult decat tradarea ei...imi pare rau da pt mine ai fi un nimic,....

Raporteaza abuz de limbaj
jtazjmen

651 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 31 Ianuarie 2009, ora 12:17

De la: angy_angela91, la data 2009-01-27 16:38:26wow...ii clar ca toti baietii is l fel...k is si fete panarame,asta`i partea a doua da u care ii erai prieten d 12 ani puteai s pui asta mai presus d dorinta ta da a o....p gagicasa...in concluzie esti l fel d panarama ca si ea...imi pare rau k`ti spun si sper ca gandul asta si regretele astea s l ai toata viata...eu una dak as fi in locul lui nici nu m`as mai uita l tine si ti`as mai da si doi pumni in freza pt k u esti cel mai vinovat...tradarea celui mai bun prieten doare mai mult decat tradarea ei...imi pare rau da pt mine ai fi un nimic,....




iti dau dreptate!! la fel ti-as fi facut si eu in locul prietenului tau!! nu numai ea l-a inselat ci si tu... tu, care mai presus de tot si de toate ii erai cel mai bun prieten!! tradarea ta doare mai mult decat a tarfei lui!!

Daca ii erai prieten, nu o beleai pe fata.. te ridicai frumos si plecai.. dar in sinea ta, ti-ai dorit mult sa o f**i chiar de cand ti-a prezentat lenjeria si tu ai admirat-o cu gura cascata .. crezi ca ea nu te-a simtit ca te-ai excitat si ca o doresti??? d-aia s-a dat la tine... te-a simtit!!

Nu ii esti prieten.. eu daca as avea un prieten ca tine, l-as bate in fiecare zi... de cate ori m-ar supara viata, femeile, de cate ori as duce lipsa de bani si m-as certa cu vecinii de bloc, m-as duce la prietenul meu sa ii dau vr-o 2 pumni!!

Bafta norocosule!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului m-am cucat cu iubita celui mai bun prieten. ce sa fac? sa-i deschid ochii sau sa nu-i spun?
Mergi la: