back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Cum se comporta zodiile in pat???

 


 
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
 
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 1 Septembrie 2008, ora 15:05

Buna tuturor!

As vrea sa dezvoltam acest subiect, care se adreseaza si celor care cred in zodii, si celor care nu, care pot sa il considera un subiect de amuzament doar.....


aprov

221 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 2 Septembrie 2008, ora 15:42

Nu stiu altii cum sunt...vorba lui Ion Creanga, dar eu sunt LEU, si crede-ma CHANTEE ca ma comport in pat ca un adevarat LEU (dominator dar tandru in acelasi timp,potent si posesiv, inventiv dar si dornic de a invata lucruri noi de la fata de sub mine...sau de deasupra mea). Daca nu ma crezi, pe probate, doar locuiesc temporar in acelasi oras cu tine.


Sunt irezistibil,inamovibil, iresposabil, irecuperabil. Vorbesc Braille, si daca vreau trimit totul la dracu. Tocmai am ,,reusit" sa sterg Recycle Bin.
babylady0075

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 3 Septembrie 2008, ora 08:50

;))


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 3 Septembrie 2008, ora 17:30

si de asta ti-ai sters contul inflacaratule si ca sa fiu putin nu te cred, si nu vreau sa probez nimic pentru ca am incredere in cel de-al 6 lea simt al meu


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 6 Septembrie 2008, ora 03:30

sincer...nu cred ca ...zodiacul...poate determina...compatibilitati!!!
exista doar...cazuri...disparate...care uneori...nimeni din cei ce cred in zodii...nu le-ar da sanse...
si...totusi...
deci...la ce fel de...cupluri vrei sa te referi in acest topic?


9am174609

3 mesaje
Membru din: 27/11/2009
Postat pe: 11 Septembrie 2008, ora 09:55

eu sunt (gemeni)sunt foarte tandru,imi place sa inebunesc partenera de dorintza inainte de actul in sine,am mai mare satisfactie atunci cind este ea satisfacuta.dc nu are nimic de oferit(diversitate)ma plictisesc si caut alt ceva!

Raporteaza abuz de limbaj
thpsi

6 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 13 Septembrie 2008, ora 00:03

eu sunt sagetator si incerc to felul de chestii .. nu neapart pozitii sau viteze, dar mai degraba senzatii, atingeri, priviri .. chestii care sa ridice temperatura sau sa o coboare .. nu stiu de ce .. poate pentru ca ma plictisesc destul de repede :/

pe scurt, imi place sa experimentez .. in limita propriilor inhibitii bineinteles ;)


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 14 Septembrie 2008, ora 08:06

Eu sunt Berbec si cred ca contactul vizual este mai important si nu conteaza zodia,parerea mea.


mec2

182 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 14 Septembrie 2008, ora 09:31

Edyshor,bine te-am regasit!credeam ca ai disparut...Sunt,leu iar sotul este scorpion...Preferam ceea ce ne place si asta inotdeauna!Nu stiu daca tine neapart de zodie...

Raporteaza abuz de limbaj
EU
vlad_istrate

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 15 Septembrie 2008, ora 10:58

Salut..Acesta este un topic destul de interesant. Dar nu cred ca a fost abordat cum trebuie. E clar ca toti avem o parere super buna despre noi : dominant, tandru etc. Si eu ma consider din aceasi categorie. De aceea propun sa vorbim despre zodii cu care am avut contact si cum ne-au impresionat sau nu pe fiecare. Pot sa spun de exemplu ca am fost marcat de lipsa totala de inhibitie a fecioarelor si de propunerile directe ale scorpionilor...

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 15 Septembrie 2008, ora 14:27

De la: vladbumbum, la data 2008-09-15 10:58:24Salut..Acesta este un topic destul de interesant. Dar nu cred ca a fost abordat cum trebuie. E clar ca toti avem o parere super buna despre noi : dominant, tandru etc. Si eu ma consider din aceasi categorie. De aceea propun sa vorbim despre zodii cu care am avut contact si cum ne-au impresionat sau nu pe fiecare. Pot sa spun de exemplu ca am fost marcat de lipsa totala de inhibitie a fecioarelor si de propunerile directe ale scorpionilor...

exact la asta ma refeream cand am deschis topicul, la pareri nu numai despre propria persoana, ci si despre partenere, la modul general


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 15 Septembrie 2008, ora 19:22

se pare ca...lumea inca...nu intelege...sau...tema nu a fost expusa...corect...sau...concret...
de aceea...poate...nici lumea nu poate posta...despre subiect!!!
dar...sa speeram ca ...ne-am lamurit si....incercam sa scriem la subiect!!!
deci...dupa cum inteleg eu acum...ar trebui sa scriem despre...experiente proprii...in raport cu diverse zodii...cu toate ca...asa cum am mai spus nu cred ca...tine zodiac ...cum ne simtim in contact(nu neaparat intim) cu...diverse persoane care ...nu sant din aceeasi zodie cu noi!!!
eu unu`...nu cred nici acum ca...zodia...ar avea de-a face cu...ce simtim...
sant chestii generale...si...interpretabile...
deci...cred ca trebuie sa gandim mai profund...ceea ce simtim...

Raporteaza abuz de limbaj
alex40

6 mesaje
Membru din: 31/03/2008
Oras: Tg Mures

Postat pe: 16 Septembrie 2008, ora 11:03

oare te potrivesti cu sotul tau sau mai esti in cautarea altui barbat


Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 27 Septembrie 2008, ora 16:12

eu sunt tauroaica... imi place sa detin controlul dar intr-un mod fantastic,imi place sa fiu dominata.. sunt f pasionala si imi place la nebunie sa il fac pe el sa fie in culmea placerii si sa imi zambeasca dupa'aia prin singurul mod cu care'l face si sa ma simt asa de mandra ca eu i-am dat zambetul ala pe buze
sunt perversa atunci cand stiu ca lui ii convine, dar ma supun atunci cand stie el cum sa ma ia... nu-mi plac totusi gemenii... am asa o chestie...am impresia ca asteapta sa fie luati pe sus si pe jos, si nu prea au initiativa deloc.
racii sunt super ok atata timp cat ii inveti ce iti place si apoi sa ii lasi sa te descoasa si de regula sunt innebuniti cand ii lasi pe corpul tau ca si cum ar face un experiment sexual ceva.. first time on the moon or smth like that
de lei..... pot spune ca am cunoscut, si mi se par fara initiativa, si asteapta mai mult din partea partenerei lor...
de berbec spun doar ca e foarte bun amant!! cel putin al meu asa a fost.. adica singurul lucru care si-l doreste e sa iti exploreze corpul si sa te faca sa urlii, sa innebunesti de placere..

evident, parerile sunt impartite, mai ales cand vine vorba de zodii. mai bine descosi persoana in cauza, si apoi faci legatura cu zodia in principiu... o parere generala ... fiecare difera de la caz la caz, iar barbatii sunt total diferiti de femei cand e vorba de aceeasi zodie: de ex: o femeie balanta este f introvertita (si in viata de zi cu zi si in pat), pe cand un barbat balanta, este opusul femeii.. este aventurier, are adrenalina, nu se teme de experiente noi si accepta orice provocare. ;) am doi prieteni f buni si ii cunosc de mult timp si sunt exact cum am descris...fie ca's aceeasi zodie si ii diferentiaza o zi doar..

cheers boys&girls

Raporteaza abuz de limbaj
MARIO29

160 mesaje
Membru din: 26/06/2009
Postat pe: 29 Septembrie 2008, ora 02:50

mama mia....tauroaico:))..le ai cu zodiile..sau cel putin asa pare...chiar crezi in ele eu cred..ca depinde doar de om....de exepmlu... daca...ai cunoscut un berbec...chiar toti sunt la fel...si cei nascuti pe timpul lui ceasca..?depinde de educatie.. de mediul in care s-a dezvoltat,etc.

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 29 Septembrie 2008, ora 14:39

De la: MAX79, la data 2008-09-29 02:50:34mama mia....tauroaico:))..le ai cu zodiile..sau cel putin asa pare...chiar crezi in ele eu cred..ca depinde doar de om....de exepmlu... daca...ai cunoscut un berbec...chiar toti sunt la fel...si cei nascuti pe timpul lui ceasca..?depinde de educatie.. de mediul in care s-a dezvoltat,etc.


bineinteles max..
mi-a mai zis cineva ca totul tine de persoana, de caracterul lui, dar toate astea difera de mediul in care a crescut..
vorbeam la modul general despre zodii si ne dadeam si noi cu parerea, nu?? eu am crezut ca asta se face.
ca am zis ca nu ma impac f bine cu geamanul, asta nu inseamna ca o sa pun o bariera pt urmatorul geaman.. dimpotriva, posibil sa incerc sa-mi demonstrez ca ma insel si ca nu traiesc dupa un stereotip..
so... cine se aseamana se aduna.. cam asa si cu zodiile... daca intelegi printre randuri...
cand cunosti pe cineva, il compari cu prietenul tau care e aceeasi zodie cu el, si asa ii deosebesti sau ii asemeni,dar sunt anumite lucruri care raman pt zodii si pt oamenii ce impartasesc aceeasi zodie: de ex, recunosti un taur, dupa incapatanarea sa. recunosti un geaman, dupa sexapel-ul sau; un rac, dupa felul sau de a fi in centrul atentiei, si etc etc... sunt lucruri care se leaga... :)
despre asta vorbeam, daca te aproprii sau nu de o zodie anume..

Raporteaza abuz de limbaj
danielagociu

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 14 Octombrie 2008, ora 06:25

10% constelatie si 90% eduacatie

parerea mea


EDUARDNICOLAECOSTACHE

13 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 16 Octombrie 2008, ora 08:46

Bun subiect !
Slabuti subiectii ce isi dau cu parerea ( in special despre sine - plicticosi rau de tot ) ; la o asa tema m-as fi asteptat la mai multa obiectivitate din partea acestor "subiecti" ...
Mi s-au parut mult mai interesante parerile celor care au istorisit experientele traite in compania diverselor zodii ( ca de obicei cele mai obiective au fost Doamnele/Domnisoarele ).
Ma inclin in fata voastra !

Raporteaza abuz de limbaj
EDUARDNICOLAECOSTACHE

13 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 16 Octombrie 2008, ora 09:12



Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 16 Octombrie 2008, ora 16:05

eddy?????
despre tine nu ne spui nimic?? referitor la experientele tale cu zodiile!!



alex_dmtr2000

5 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 23 Octombrie 2008, ora 09:26

salut, ma chama mihai si sunt dependent de tigari =)) cam asa arata unele pasaje de pe aici

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 23 Octombrie 2008, ora 17:50

=))


baiatbelea

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 26 Octombrie 2008, ora 03:03

zodiile...hmmm bun subiectul putin cam dezinteresati forumistii..
am s aincercs aimi spun si eu teoria
de ceva vreme am inceput sa devin constient de importanta zodiilor si de precizia cu care ele au fost alese sa reprezinte diferitele caractere..
pe scurt:cred cu tarie ca prsoanele nescute in diferitele zodii seamana inde-aproape cu semnele de care sunt reprezentate
daca veti cauta printre apropiatii dvs o sa descoperiti ca o persoana nascuta in zodia leului va fi intotdeauna gata de vanatoare ,dar va renunta daca prada este "prea mare" o balanta va fi mereu nehotarata s.s.a.m.d
acelasi principiu sepoate aplica si in relatiile intime
eu sunt nascut in zodia taurului
pot spune ca imi place tandretea... si sa o ofer dar si sa o primesc
in acelasi timp imi plac si relatiile intense si oarecum perverse...
din experienta mea pot spune ca leoaicele sunt iubite aproape perfecte..poate chiar perfecte dar taurului ii este greu sa inteleaga nevoia ei de a domina si de castiga si alte prazi..
fecioarele sunt de asemenea foarte bune amante atata timp cat reusesti sa o faci sa treaca peste prejudecata si cat timp poti face fata nevoii ei de a critica orice..:D
"berbeacele" sunt destul de bune la pat ,dar parca prea conservatoare uneori...de cele mai multe ori pt ca o relatie intima este foarte speciala pentru ele si nu pot implica foarte multa diversitate pana sunt simt sunt pregatite
varsatoarele sunt amante deosebite dar se pluictisesc destul de repede..
balantele sunt mai moi si au nevoie deceva timp sa se acomodeze..dar odata starnite vor incerca sa faca tot ce e pos sa te satisfaca..:)
hmmm
o sa incerc sa imi mai amintesc din experientele mele sipoate am sa revin..


Fosta membra 9am.ro

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 26 Octombrie 2008, ora 13:27

Cum fiecare se descrie aici, frumos, tandru, etc etc.....adica ne facem reclama.....cred ca abordarea ar trebui sa fie alta.

Sa ne descriem partenerii(si acest subiect poate fi subiectiv, dar mai putin decat primul, parerea mea).

So.....ne spuneti ce era....fata sau baiat, ce zodie era si cum era in pat. cred ca ne-ar fi mult mai de folos decat..."eu sunt asa, eu fac asa".


Numai bine si astept opiniile voastre.

Raporteaza abuz de limbaj
MariuStr

9 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 26 Octombrie 2008, ora 17:49

squishy...am vazut ca nu ai avut experiente sexuale cu un taur....cred ca ar fi "ultimul" tau experiment....daca intelegi ce vreau sa spun...

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 27 Octombrie 2008, ora 04:09

Buna tuturor. Nu stiu in ce masura comportamentul in pat sta sub semnul zodiiilor, dar va impartasesc experientele mele cu nativii din pesti, scorpion si balanta.
PESTII: Parti care mi-au placut:
Le place sa experimenteze in pat, sunt destul de maleabili in sensul asta, tind spre perversitate (mie nu imi displace), nu au inhibitii legate de timp sau de loc daca au siguranta afectiva, sunt romantici si afectuosi.
Ce nu mi-a placut:
Nu au incredere in ei, se demoralizeaza usor, sunt foarte influentabili si se lasa condusi. Daca ai nevoie de un barbat cu initiativa in pat, pestele nu e acela. Tinde sa devina dependent de sex ca o forma de a-si asigura afectiunea partenerului. Deseori sunt mult prea afectuosi, sufocanti.
SCORPIONUL: Ce mi-a placut:
Felul in care se joaca cu tine inainte de a te aduce in pat. Magnetismul, determinarea si sexualitatea care emana prin toate gesturile lui. Parca e creat sa faca sex. In pat e un partener de exceptie, si are un apetit sexual nemaipomenit. Trebuie sa aiba o femeie pe masura sa ii faca fata. Mananca sex pe paine. Priveste sexul ca pe o chestie de viata si de moarte, esentiala. E original, ii place sa experimenteze pozitii noi, si in mod sigur te va aduce pe culmile placerii. Cunoaste foarte bine ce efecte au diferite mangaieri si se foloseste de ele din plin. Ce mai, e perfect
Eventual ce nu imi place la el: Poate fi epuizant, are un libido deseori exagerat, iar sexul tinde sa devina un automatism.
BALANTA: Ce mi-a placut:
Am avut de-a face cu doua balante si la amandoua am remarcat arta de a flirta, la care eu nu i-am putut rezista. Oamenii astia sunt maestri in arta seductiei. Le place sa fie stimulati intelectual inainte de a face sex. Sunt stilate, stiu sa mangaie, nu sunt conservatoare. Se preocupa pentru placerea partenerei, asa ca o sa se ocupe destul de mult de corpul tau, in timpul preludiului.
Ce nu imi place la Balante:
Iau greu initiativa. De cele mai multe ori faceam eu primul pas. Sunt destul de reci, nu sunt foarte afectuosi. Pastreaza o anumita rezerva, parca ar fi un fel de 'sex rational'.


RECHINAS

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Oras: Ploiesti

Postat pe: 27 Octombrie 2008, ora 07:47

cassandra..sunt balanta si trebiue sa iti dau dreptate..dar nu in totalitate..raceala pe care o vezi la anumite balante se datoreaza neincrederii in sine..dau inapoi atunci cand pun suflet prea mult..totul se face cu multa analiza si poate ca asta nu multumeste pe toata lumea. un lucru e cert.. o balanta nu poate face sex daca nu exista si implicare sentimentala.

Raporteaza abuz de limbaj
alex40

6 mesaje
Membru din: 31/03/2008
Oras: Tg Mures

Postat pe: 27 Octombrie 2008, ora 16:13

ok

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 27 Octombrie 2008, ora 17:26

De la: MariuStr, la data 2008-10-26 17:49:29squishy...am vazut ca nu ai avut experiente sexuale cu un taur....cred ca ar fi "ultimul" tau experiment....daca intelegi ce vreau sa spun...


sunt multe zodii cu care nu am avut experiente, dar asta nu inseamna ca vreau sa imi bifez lista.
nu sunt multi care gandesc ca tine! ;)


Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 27 Octombrie 2008, ora 17:28

kasandra,




Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului cum se comporta zodiile in pat???
Mergi la: