back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Barbati in tanga

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina:
 
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 4 Ianuarie 2009, ora 00:59

De la: ioanis, la data 2009-01-02 17:31:42Odata ce in aceasta lume exista doua sexe, probabil ca Dumnezeu nu le-a creat degeaba. Banuiesc ca nu pentru competitie sau conflict, ci pentru armonie si complementaritate. Exemplele extreme nu cred ca slujesc unei abordari realiste si intelepte a lumii in care traim. Evident, nu trebuie sa fii femeie ca sa-ti displaca barbatii neingrijiti. Dupa cum nu trebuie sa fii barbat ca sa-ti displaca femeile neglijente. In mesajul anterior ridicam niste probleme formulate in intrebari retorice, la care, evident, caut raspuns. Miscarea feminista a plecat, ca si comunismul dealtfel, de la criza morala a societatii si a discriminarilor sociale. Dar ca orice revolutie si aceasta a produs convulsii si dereglari pe care le resimtim si astazi. Toate ne sunt permise, dar nu toate ne sunt de folos. Intre aceste dispute sterile, prefer firescul, care este imanent, face parte din structura noastra umana. Si pentru asta nu se pot da legi. Dar ce este, pana la urma, normalul?


eu cred ca in toate este o logica anume , desi diviziunea mitotica este posibila la oraganismele simple , cred ca Doamne Doamne a vazut ca e mai greu la oameni dat fiind copmlexitatea organismului nostru , iar rata greselilor genetice ar fi fost mult mai mare ca in prezent . Eu ziceam ca problemele ridicate de tine nu sunt noi ci sunt vechi ca civilizatia umana cunoscuta ( ma refer inclusiv la desene vkinge in piatra ) nu e ceva nou in toata treaba asta , nu incerca sa dai vina pe miscarea feminista , ea a luat amploare in anii 60 dar atat si nimic mai mult , poate tu esti din aceeia carora le plac femeile strict la cratita , sau esti de acord cu evreii ortodocsi la care femeile exista strict prin pantecele lor ; intotdeauna au fost toate permise chiar daca nu masei largi in mod oficial de ex tu stii ca in Anglia in anii 1400 1500 daca imi aduc bine aminte era f costisitor si f greu sa divortezi , atunci sotul isi scotea sotia cu o funie legata de gat in targ si o vindea strigand in gura mare calitatile , de obicei era cumparata de amant , acest obicei s-a pastrat in mai toate zonele rurale ale Europei pana la mijlocul sec 18 ; societatea umana va traversa intodeauna o criza morala dar de fiecare data de alta natura si de alte dimensiuni dat fiind ca acum suntem mult mai numerosi , diferentierea sociala este mai vaga ca virgula cu un secol inainte , aceasta criza morala este data de evolutia noastra atat ca indivizi cat si ca societate ; bineinteles ca nu folosim toate informatiile de aceea avem ceea ce se numeste criteriu de selectie in functie de personalitatea si nevoile fiecaruia , discutiile astea virtuale nu sunt intotdeauna sterile sunt schimburi de idei si poate ai ramane uimit daca ai sti de cate ori am pescuit o idee buna si am pus-o in practica dupa ce am adaptat-o situatiei date ; ce este normalul ? este acea stare de bine si confort fizic , moral si social care ne permite sa ne dezvoltam atat ca indivizi cat si ca societate


Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 4 Ianuarie 2009, ora 11:54

Am citit ca s-a scris in topicul Barbati in tanga, si vreau sa va spun ca exista barbati care poarta lenjerie intima femeiasca. Vreau sa vad acum daca cei care sunt contra si au strambat din nas, mai acuza si acum pe nedrept. Nu intotdeauna au dreptate... Deci: in vara anului 2008, cand am fost la prietena mea sa-i curat si repar calculatorul, si profitand ca era singura acasa mi-a spus un secret. Sotul ei poarta lenjerie intima femeiasca, si cand spun asta, ma refer la chilotei (tanga, normali, boxeri), dresuri, camasi de noapte, capoate, sutiene, body, toate sexy. Mi-a aratat si sertarul unde-si tine el garderoba femeiasca. Ei sunt impreuna de 15 ani,au si un copil de 14 ani, si locuiesc int-un apartament cu 3 camere, impreuna cu parintii ei care nu stiu nimic. Cind prinde momentul, si este acasa doar cu ea sau singur, poarta numai lenjerie femeiasca, noaptea doarme in camasa de noapte cu sutien. Mi-a spus ca acest fapt dateaza de cand el era copil mic, si mama lui ii dadea numai lenjerie de fata, peste care haine de baiat. C Ea nu numai ca l-a acceptat asa, ci chiar il sustine, din cand in cand chiar ii cumpara si el poarta cu placere. Ca sa alung orice dubiu, el este familist convins,se inteleg minunat,eleste hetero si nu-i plac barbatii. La plaja poarta slip barbatesc, si la serviciu, numai haine barbatesti. Vreau sa stiu ce pareri aveti.

Raporteaza abuz de limbaj
9am207513

2 mesaje
Membru din: 26/06/2010
Postat pe: 4 Ianuarie 2009, ora 20:47

legat de chilotei totu-i ok.nu am nici o parere....insa pot sa spun ca sunt f comozi ,iar in ceea ce priveste sutiene si dresuri..................../////////////////nu stiu cum ar fi ...............ar trebui incercat si apoi spusa o parere.numai bine

Raporteaza abuz de limbaj
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 4 Ianuarie 2009, ora 22:50

fiecare are fetisurile lui punct

Raporteaza abuz de limbaj
Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
kiku

154 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 14:23

CIND SE PURTAU SUSPENSOARE LA BALERINI NU SE INVENTASE NICI DENUMIREA DE TANGA. suspensorul avea intrebuintarea de unde-i vine si numele. tinea organele sa nu se balangane si balerinii purtau colantii aia care se faceau una cu trupul. nu era ceva rusinos,ii purtau insa doar balerinii. nu stiu de unde provine numele de tanga si nici cum au aparut in lenjeria feminina...dar modelul era deja pentru barbati.

ce caraghios, acum majoritatea spun ca ar fi model gay.

Raporteaza abuz de limbaj
alinparaschiv84

13 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 23:15

foarte gay, in curand or sa poarte si sutiene

Raporteaza abuz de limbaj
9am207513

2 mesaje
Membru din: 26/06/2010
Postat pe: 7 Ianuarie 2009, ora 00:39


Raporteaza abuz de limbaj
kiku

154 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 7 Ianuarie 2009, ora 01:57

De la: all_in, la data 2009-01-06 23:15:48 foarte gay, in curand or sa poarte si sutiene






parca-i reclama la HBO...in curind...si sutiene

daca ma gindesc bine unii chiar ar avea nevoie


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 20 Ianuarie 2009, ora 10:06

parerea mea este ca oriunde in lume depinde de gustul fiecaruia , femeie sau barbat poate sa poarta tanga, eu de curand mi-am cumparat o pereche doar pt un gram de nebunie sa-mi surprind prietena cu ceva nou, de ocazie, nu suport atza dintre fese, e un disconfort total banuiesc ca fetele sunt obisnuite, de asta se simt bine cu tanga, si sunt super sexy la fete depinde shi de stil acum

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 20 Ianuarie 2009, ora 11:45

Are curaj cineva sa poarte chilotei, dresuri si sutiene femeiesti? Din partea fetelor, cum va simtiti?

Raporteaza abuz de limbaj
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 20 Februarie 2009, ora 16:55

De la: samson., la data 2009-01-20 11:45:44Are curaj cineva sa poarte chilotei, dresuri si sutiene femeiesti? Din partea fetelor, cum va simtiti?



adevarat ca m-as simti bizar vazand un barbat cu sutien , dar in tanga nu vad nimic anormal

Raporteaza abuz de limbaj
Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
vydwka_avy7

99 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 23 Februarie 2009, ora 06:00

Mie mi se pare nashpa rau de tot...scarbos ...fara nici o noima ... femeie reprezinta sexul frumos nu barbatul... super gay nush e aiurea rau

Raporteaza abuz de limbaj
http://vydwka.webs.com---Viata e un joc prost...dar macar are grafica buna!---Pacat de mintile luminate la lanterna.---Datimi oameni tineri ca posibilitatiile sunt nelimitate!---exista si se poate,dar e improbabil si posibil.
vydwka_avy7

99 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 23 Februarie 2009, ora 06:07

sutien? ba voi v-ati perdut capetele? ati inebunit? cum dresuri si sutiene la barbati? astea sunt necesare la fete ...stiti?pt sutien tre sa ai sani...si pt dresuri tre sa ai picioare fara par... sa mor de nu ati inebunit ... unde este marele barbat in tanga si sutien? aaa? pun pariu ca daca vede o fata asa ceva incepe sa rada ...poate o data sau de 2 ori in pat accepta ...dar in public sigur nu... asta e moda daia inventata de un cocalar cu bani care nu avea ce face ... fiti seriosi si stati cu picioarele pe pamant nu mai puneti botul la toate prostiile...maine poimaine o sa fie la moda sa va aruncati in fantani

Raporteaza abuz de limbaj
http://vydwka.webs.com---Viata e un joc prost...dar macar are grafica buna!---Pacat de mintile luminate la lanterna.---Datimi oameni tineri ca posibilitatiile sunt nelimitate!---exista si se poate,dar e improbabil si posibil.
Fosta membra 9am.ro

39 mesaje
Membru din: 23/02/2009
Oras: Drobeta Turnu Severin

Postat pe: 23 Februarie 2009, ora 16:39

ms ptr comentariu.ei port tanga de 9ani si mi se pae sexy si comzi
de cind port am avut numai succes dar am o problema fetele sau femeile imi rup tanga de pe mine atunci cind se inalta juniorul
dae asta este port tanga nu mie rusine
eu vreau sa mai cumpar tanga dar nu stiu de unde port masura Spoate imi gaseste cineva din voi si poate sami trimita datimi un mesaj va rog
vreau sa cumpar TANGA DE BARBATI marimea S

Raporteaza abuz de limbaj
SINT SIMPLU CU MULTE BUNA SI PUTINE RELE ASA CRED EU
Fosta membra 9am.ro

39 mesaje
Membru din: 23/02/2009
Oras: Drobeta Turnu Severin

Postat pe: 23 Februarie 2009, ora 16:55

CRED CA NU STITI CE VB AM 42 ANI SI VEDETI CE BINE ARAT IN TANGA
AM FACUT SI ERECTIE DE LA CHILOTI NORMALI SI MIA RECOMANDAT MEDICUL SA PORT PTR BINELE MEU SI DE 9 ANI PORT DESI SINT INCONJURAT NUMAI DE FEMEI ,TOATE SE UITA LA FUNDUL MEU PTR CA SE VEDE TANGA PRI PANTALONI ALBIDE TRENING SI NU MAU DERANJAT PRIVIRILE LOR SI NICI OBSERVATIILE LOR DIN CONTRA MAU PUS SA LE ARAT CUM IMI STAU DAR IN BIROU LA ELE DEACEA VREAU SA MAI CUMPAR CA AICI IN ORAS NU GASESC

Raporteaza abuz de limbaj
SINT SIMPLU CU MULTE BUNA SI PUTINE RELE ASA CRED EU
Elnada

54 mesaje
Membru din: 1/11/2008
Oras: Focsani

Postat pe: 23 Februarie 2009, ora 16:55

@alexandra_blonda evident ac exista tanga pt barbati ,daca ii chinui sa-si indese avutziile in atzele noastre iti dai pumni si palme
Consider ca Nu e asa un lucru gay ca un barbat sa poarte tanga, intr-adevar pe plaja ar fi ciudat.La urma urmei daca are un fund frumos de ce sa nu si-l evidentieze in tanga, chiar daca m-ar tenta mai mult sa-l vad in boxeri
Deci, dragilor, daca Nu aveti nimic impotriva si va simtiti bine cu ei purtati-i ca nu se supara nimeni.

Raporteaza abuz de limbaj
Elnada

54 mesaje
Membru din: 1/11/2008
Oras: Focsani

Postat pe: 23 Februarie 2009, ora 17:03

De la: valentinroberto, la data 2009-02-23 16:55:10CRED CA NU STITI CE VB AM 42 ANI SI VEDETI CE BINE ARAT IN TANGA
AM FACUT SI ERECTIE DE LA CHILOTI NORMALI SI MIA RECOMANDAT MEDICUL SA PORT PTR BINELE MEU SI DE 9 ANI PORT DESI SINT INCONJURAT NUMAI DE FEMEI ,TOATE SE UITA LA FUNDUL MEU PTR CA SE VEDE TANGA PRI PANTALONI ALBIDE TRENING SI NU MAU DERANJAT PRIVIRILE LOR SI NICI OBSERVATIILE LOR DIN CONTRA MAU PUS SA LE ARAT CUM IMI STAU DAR IN BIROU LA ELE DEACEA VREAU SA MAI CUMPAR CA AICI IN ORAS NU GASESC

Pana la urma valentinroberto nu ne-ai lamurit. Mai nou e rau sa ai erectie ???Acum asta este o boala Ma bucur ca te simti bine in tanga dar de aici in colo ma sperie comentariile tale.Marimea S???Cam micutz


Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 23 Februarie 2009, ora 17:15

buey frate..... cant help it

me dont like it

Raporteaza abuz de limbaj
fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 23 Februarie 2009, ora 17:34

De la: Greenie, la data 2009-02-23 17:15:27buey frate..... cant help it

me dont like it


nici yo!
doar daca vreau sa-mi satisfac odata vreo fantezie mai kinky...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

39 mesaje
Membru din: 23/02/2009
Oras: Drobeta Turnu Severin

Postat pe: 27 Februarie 2009, ora 22:20

BUNA FLORINA EU PORT TANGA DE 9 ANI SI MI SE PAR SUPERBI SI SEXY SINT FOARTE COMOZI SI NU DERANJAZA DELOC MS PTR APRECIERE
TE POOP DULCE

Raporteaza abuz de limbaj
SINT SIMPLU CU MULTE BUNA SI PUTINE RELE ASA CRED EU
Fosta membra 9am.ro

3 mesaje
Membru din: 2/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 5 Martie 2009, ora 15:59

De la: boytronik67, la data 2008-07-04 20:26:21baieti! ati purtat vreodata tanga, ca sa stiti cum e?????? umblati vara cu "parasute" p sub blugi, k sa dea in clocot ala micu....... e super cu tanga!!!!!
perfect adevarat boytronik67' .eu am purtat si a fost super ok

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

455 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 5 Martie 2009, ora 16:05

De la: valentinroberto, la data 2009-02-23 16:55:10CRED CA NU STITI CE VB AM 42 ANI SI VEDETI CE BINE ARAT IN TANGA
AM FACUT SI ERECTIE DE LA CHILOTI NORMALI SI MIA RECOMANDAT MEDICUL SA PORT PTR BINELE MEU SI DE 9 ANI PORT DESI SINT INCONJURAT NUMAI DE FEMEI ,TOATE SE UITA LA FUNDUL MEU PTR CA SE VEDE TANGA PRI PANTALONI ALBIDE TRENING SI NU MAU DERANJAT PRIVIRILE LOR SI NICI OBSERVATIILE LOR DIN CONTRA MAU PUS SA LE ARAT CUM IMI STAU DAR IN BIROU LA ELE DEACEA VREAU SA MAI CUMPAR CA AICI IN ORAS NU GASESC



Esti ceva de speriat intradevar fotomodelule

Raporteaza abuz de limbaj
eduard87_2005

77 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 18 Martie 2009, ora 15:33


Raporteaza abuz de limbaj
eduard87_2005

77 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 18 Martie 2009, ora 15:34


Raporteaza abuz de limbaj
DenisaC

35 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Craiova

Postat pe: 18 Martie 2009, ora 16:30

acum vorbind la modul cel mai sincer....doi barbati:unul facut( )in boxeri....celalalt...cu un fundulet bombat...dragutel ca o papusica...

Raporteaza abuz de limbaj
Antony

237 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 18 Martie 2009, ora 16:38

De la: valentinroberto, la data 2009-02-23 16:39:06ms ptr comentariu.ei port tanga de 9ani si mi se pae sexy si comzi
de cind port am avut numai succes dar am o problema fetele sau femeile imi rup tanga de pe mine atunci cind se inalta juniorul
dae asta este port tanga nu mie rusine
eu vreau sa mai cumpar tanga dar nu stiu de unde port masura Spoate imi gaseste cineva din voi si poate sami trimita datimi un mesaj va rog
vreau sa cumpar TANGA DE BARBATI marimea S



Cauta la Victoria`s Secret.....sau la orice magazin de lenjerie intima de femei, ca o sa gasesti cu siguranta;


Ps : Cred iti vin manusa

Raporteaza abuz de limbaj
e_militaru

533 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 18 Martie 2009, ora 17:01

auzi, valentinaroberta sau cum iti spune? Porti si suspensori sa-ti tina nucile la adapost, sa nu te ranesti cand iti rup femeile tanga de pe tine? Uite, iti fac o favoare, daca ai sa porti tanga in gura promit sa ti-i rup si eu...paracioasa mica.
Dati-va ma dreacu de saracii cu tanga ai vostri...si ce daca le place ma unor femei? (intre noi spus...alea-s les ) , daca v-ar zice vreuna ca va sta bine si cu un vibrator in cwr pe sub tanga, ati purta, nu? Corect. Cred ca la imparteala sexelor, la voi a fost penurie de pwla, si v-ati ales cu crapatura. Bagati fratilor tanga-n cwr, baga-v-as pwla in gura ..ooopss, sorry, no can do, sunt straight ..

Raporteaza abuz de limbaj
Ianuarie

89 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 27 Martie 2009, ora 12:12

iaichs!

Raporteaza abuz de limbaj
linda

1592 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 27 Martie 2009, ora 18:36



nuuuuuu!

va rugam frumos, NU lansati moda barbatilor in tanga!
am vazut mai multe pareri PRO, deci exista un risc (considerabil)...

fenomenul trebuie starpit din fasha

domnilor, multi dintre dvs aveti par pe fund, ceea ce n-ar fi ceva rau (recunosc, mie-mi plac barbatii cu par pe ei, in limite normale),

dar

daca stau pe plaja, relaxata, cu ochii inchisi.... nu vreau ca atunci cand ii deschid sa ma trezesc in fata "obiectivului* cu doua bwci cu par pe ele, si cu tanga INTRE ele...





Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

39 mesaje
Membru din: 23/02/2009
Oras: Drobeta Turnu Severin

Postat pe: 28 Martie 2009, ora 16:37

ce va mirati asa de barbati in tanga.eu exe port TANGA de 9 ani si ma simt foarte foarte ok in ei.problema e ca femile cu cre ma intilnesc ies din minti si mi rup mereu.eu cre ca arat bine in ei am si poze dar acum nu mai are cine sa mi rupa ptr ca sint singur si nu mai tr sa dau o gramada de bani pe ele ptr ca am destule perechi

Raporteaza abuz de limbaj
SINT SIMPLU CU MULTE BUNA SI PUTINE RELE ASA CRED EU
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului barbati in tanga
Mergi la: