back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Barbati in tanga

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina:
 
florinprig

9 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Iulie 2008, ora 15:31

Merci ahfix
Oricum o sa port anul acesta, dar vroiam sa stiu care este senzatia. Ma bucur ca este super; ramane doar sa gasesc o pereche super...inca nu am gasit...ptr plaja


florinprig

9 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Iulie 2008, ora 15:55

Stie cineva unde as putea gasi un slip tanga, ptr barbati, de calitate?

Raporteaza abuz de limbaj
akfix

16 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 21 Iulie 2008, ora 15:58

jolidon ! crede-ma au produse super misto , k imprimeuri fara , cu cristale , toate culorile etc ;) . pe gustul fiecaruia ;)

Raporteaza abuz de limbaj
florinprig

9 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Iulie 2008, ora 16:01

Am fost saptamana trecuta, dar crede-ma ca nu am gasit
Stii sigur ca sunt intr-o anumita locatie?

Raporteaza abuz de limbaj
akfix

16 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 21 Iulie 2008, ora 16:04

si eu tot saptamana trecuta am fost la jolidon , magazinul de pe magheru . eu am gasit si chiloti tanga si slipi ;) . f misto . asa k dak ai drum mergi acolo si sigur cred k o gasesti .

Raporteaza abuz de limbaj
florinprig

9 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Iulie 2008, ora 16:07

Merci, o sa trec saptamana asta...ca vine concediul

Raporteaza abuz de limbaj
akfix

16 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 21 Iulie 2008, ora 16:08

OK , MULTA BAFTA .sa gasesti ce-ti place si ... CONCEDIU PLACUT

Raporteaza abuz de limbaj
florinprig

9 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Iulie 2008, ora 16:10

merci

Raporteaza abuz de limbaj
chemirel

4 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 22 Iulie 2008, ora 13:42

La jolidon nu am gasit slipuri tanga. Stie cineva alte magazine in care pot gasi?

Raporteaza abuz de limbaj
iubarici

3863 mesaje
Membru din: 30/06/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 22 Iulie 2008, ora 22:59





Raporteaza abuz de limbaj
...Be Uuu ! :*******
florinprig

9 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 23 Iulie 2008, ora 09:46

am fost si eu la jolidon si nu am gasit slip tanga
chiar as vrea sa gasesc mai repede caci vine concediul
stie cineva unde as putea gasi?

Raporteaza abuz de limbaj
Rammstein

6 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 24 Iulie 2008, ora 13:59

Nu pricep ce legatura au ouale cu tanga!!!! Oricum ideea de a avea ceva intre fese mi se pare respingatoare. Ba nu , este EXTREM DE RESPINGATOARE shi mi se pare ca cei care poarta tanga(barbatii, se intelege) au latura feminina FOARTE dezvoltata sau sunt foarte opendmind. Incercati shi ceva latex sau piele pe melodia YMCA Pentru mine tanga nu trebuie sa existe decat pe un funduletz nice de domnisoara.In rest, salvati natura!

Raporteaza abuz de limbaj
dany45_yuppy

13 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Arad

Postat pe: 27 Iulie 2008, ora 07:15

EXISTA SPECIALI PT BARBATI DAR SE GASESC DESTUL DE GREU,EU PORT SI TIN SA SPUN CA NU SUNT GAY, CINE A SCOS ASTA VORBESTE IN NECUNOSTINTA DE CAUZA

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 27 Iulie 2008, ora 10:52

Salutari ! Eu am purtat tanga dar pe vremea cand eram dansator si manechin.Sunt foarte comozi,mai ales vara.Am facut si plaja cu ei,se uitau tzaranii mai ciudat dar le treceau.Acu de cand m-am ingrasat putin nu mai este asa de "estetic" sa port tanga,desi mi-as dori sa trag din nou la sala si sa port din nou !Oricum trebuie sa te ajute si corpul k sa arate bine,cred k m-ar bufni rasul daca as vedea pe cineva slab sau pe care corpul nu il ajuta sa poarte tanga !

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 27 Iulie 2008, ora 20:38

Fiecare cum se simte bine. Mie nu-mi plac barbatii care poarta tanga , dar daca unora le place ca partenerul lor sa foloseasca genul asta de lenjerie, e ok. Personal, eu cred ca prea multa piele expusa nu indica un grad mai mare de civilizatie, ci doar de teribilism, ca vezi domne` "am cu ce". Cat despre caracterul gayish al acestor articole vestimentare prefer sa ma abtin... oricum pentru mine masculinitatea nu consta in cat de "misto e posteriorul" unuia.

Raporteaza abuz de limbaj
areku

7604 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 August 2008, ora 18:05

nu mi place tanga....sunt putini barbati care ar putea sa suporte asta...nu suport numai ideea ca sunt incomozi ;))......prefer niste boxeri stransi asa pe fund...pana acu nu am avut reclamati!...sunt mult mai sexy :P

Raporteaza abuz de limbaj
live your life so u have nothing to regret
arsagent2k

5 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 14 August 2008, ora 11:08

Julia in primul rand americanii nu sunt o natie ,ei sunt toate rasele ei nu au o istorie ca si noi...deci ei nu au timp de moda sau chestii din astea...ei muncesc si nani....la noi e pe aproape a ramas mentalitatea Ceausista unul daca e imbracat mai asa....clar e gay...dar ce ziceti voi femeile?...cand sunteti imbracate mai deochiat intoarce lumea capul si zice...ute ce tarfa e asta ...desi tu poate nu esti...trezitiva oameni buni traim in 2008 moda se schimba mereu....nu am nimik impotriva celor ce poarta tanga....eu unul nu porta dar ma gandesc sa imi cumpar....

Raporteaza abuz de limbaj
arsagent2k

5 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 14 August 2008, ora 11:11

mai Rammstein sa stii si tu ca un barbat atragator are trasaturi feminine nu zic eu chestia asta e o chestie studiata de multa lume..asa ca ..revinoti...

Raporteaza abuz de limbaj
arsagent2k

5 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 14 August 2008, ora 11:15

"grad mare de civilizatie" cred ca nu ai apucat sa gandesti un pic inainte sa dai drumul cuvintelor...dar cat de civilizat e atunci sa zicem cand vezi femeile in sanii goi si tanga ?????hmmmeu nu am nimik cu ele chiar imi plac asa...dar ziceam pt. tine...

Raporteaza abuz de limbaj
dan_danu7z

20 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 17 August 2008, ora 23:16

si daca Rammstein face baie in acid sulfuric faci si tu baie ca si el??? e o moda de prost gust.In lumea de azi nu ma mai mira nimica daca au ajuns cei de la Rimmel sa faca "girl stuff" pentru barbati atunci nu mai am nimic de zis.
Acei barbati sunt metrosexuali pentru mine sunt oameni fara minte si care nu au altceva mai bun de facut decat sa stea 20 de ore intr-un salon.Acuma gay si alte orientari avem in tara aceasta de ce nu am avea si metrosexuali daca mai inventeaza ceva americanii cum ar fii umblatul pe strada in pielea goala pe timpul verii:))))))

Raporteaza abuz de limbaj
liviumelni

2 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 18 August 2008, ora 01:13

II super tare :D:D ...nu cred sa am acasa mai mult de 2 gogosari :P:P
in rest e mortal, mai ales vara, cum zici tu!

Raporteaza abuz de limbaj
selenuss

10 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Oras: Targoviste

Postat pe: 19 August 2008, ora 00:29

very gay, tanaga pt barbati... nu stiu, moda fiind facuta in mare parte de gay (D&G, J.P.Gaultier , ''poate'' Botezatu' :D) ... de la ei pleaca si moda asta, mie unul mi se pare penibil pt un barbat,umilitor... prea multi barbati femini in sec 21:D ... bine pt noi barbatii adevarati mai multe '' gagici'' . Glumesc, bafta ''gay-lor'' :))

Raporteaza abuz de limbaj
vizi mario
Fosta membra 9am.ro

11 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Brasov

Postat pe: 24 August 2008, ora 10:48

De la: alexandra_blonda, la data 2008-07-21 15:03:08Am o intrebare pentru cei care poarta tanga. Exista tanga speciali pt barbati sau va cumparati din aia pt femei?






dAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.........nu umbli prin magazine papusa..........normal ca se fac tanga special pentru barbati.......mai iesi din sat, umbla mai mult pe la oras...(viziteaza JOLIDON )..ninfomanooooooooooo....

Raporteaza abuz de limbaj
ulisse_yuppy

1 mesaj
Membru din: 24/08/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 24 August 2008, ora 13:22

nu stiu unde a vazut Stelian barbati cu tanga? in nici un caz pe plaja unde chiar e interzis portul oricarui slip ce nu seamana cu sortul...si doamne dragi ,chiar va incanta un barbat ce poarta tanga si are 120kg.???OAAHH

Raporteaza abuz de limbaj
akfix

16 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 25 August 2008, ora 20:40

ullise : nu stiu unde ai vazut tu vreun anunt pe plajele din romania cum ca ... este interzis sa porti tanga ( pt barbati ) cu atat mai putin in afara . nu stiu de unde ai scos chestia asta . mergi in mamaia sau pe plajele altor tari si ai sa vezi k sunt destui barbati care poarta tanga . nu este nimic interzis . fiecare poarta ce vrea si ce crede ca il avantajeaza . intr-adevar sa vezi un barbat de 120 kg in tanga nu este tocmai placut nici pt femei nici pt barbati , dar atata timp cat te incadrezi in limitele normale , de ce nu ? oricum vei avea un bronz mult mai uniform , asta in cazul in care nu vrei sa mergi pe o plaja de nudisti
si lasa-le pe doamne in pace . asa cum noua ne place sa vedem un fund sexy , de ce sa nu aiba si ele acces ( cu privirea ) la ... posteriorul nostru

Raporteaza abuz de limbaj
florincornel_yuppy

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 4 Septembrie 2008, ora 14:47

O pereche de chiloti tanga ar arata aiurea pe fundul meu paro s

Raporteaza abuz de limbaj
alexandra_blonda

26 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 5 Septembrie 2008, ora 19:15

De la: Mario_bv, la data 2008-08-24 10:48:46
De la: alexandra_blonda, la data 2008-07-21 15:03:08Am o intrebare pentru cei care poarta tanga. Exista tanga speciali pt barbati sau va cumparati din aia pt femei?



dAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.........nu umbli prin magazine papusa..........normal ca se fac tanga special pentru barbati.......mai iesi din sat, umbla mai mult pe la oras...(viziteaza JOLIDON )..ninfomanooooooooooo....


In primul rand, nu-mi spune papusa pentru ca sunt o fiinta, nu o papusa. In al doilea rand, nu umblu in magazine pentru barbati. In al treilea rand, stau in Bucuresti, nu stiam ca este sat. Cata cultura generala n-ai... In al patrulea rand, nu te-am jignit si apropo eu macar am o viata sexuala activa. Tu ai? Cel putin viata sexuala... De fapt nu ma intereseaza viata ta de taran frustrat.
A, si multumesc pentru raspuns, dar se pare ca nu te-ai prins ca era pusa la misto intrebarea. Totusi, e logic ca barbatii vor purta tanga speciali.


Fosta membra 9am.ro

11 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Brasov

Postat pe: 6 Septembrie 2008, ora 12:46

Dak eram frustrat probabil nu as fii raspuns doar la mesajul tau si as fii stresat mult mai multa lume...si de obicei cine se lauda cu viata lui sexuala ori are una nashpa, ori nu are ;)


cauta-ti marimea potrivita pentru ambele picioare si mai vb....


si intrebarea ta era atat de prost formulata incat nu ma puteam gandi ca ai sta in alta parte decat la sat...(si neinteresat fiind nici nu am vizitat profilul tau sa ma informez de unde esti)..si dak vrei sa stii, rata analfabetismului e de 10 ori mai mare in Bucuresti decat in tot Ardealul....cine bate pe cine????? ...degeaba stai in Bucuresti, kestia asta cu "sunt bucurestean" nu mai are nici o rezonanta(sunt din BV apropo, dak stii unde e pe harta):P

in fond si la urma urmei esti doar o blonda de 17 ani si mai ai de mancat
si dak stii cum sa te masturbezi, nu inseamna ca ai o viata sexuala...:P/........peace of


alexandra_blonda

26 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 6 Septembrie 2008, ora 17:29

vezi ca ti-a intrat ata de la tanga prea adanc in fund...


Fosta membra 9am.ro

11 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Brasov

Postat pe: 6 Septembrie 2008, ora 20:02

chiar esti nebuna =))))))))))))))

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului barbati in tanga
Mergi la: