back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ce om civilizat poate crede ca iisus e dumnezeu?

 


 
 
ileanastan

86 mesaje
Membru din: 26/10/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 1 Martie 2014, ora 15:37

Romanii trebuie scuturati si am ales sa fac eu asta. Noua Ordine Mondiala e un fapt binecuvantat. In Ordinea aceasta nu vor patrunde decat credinciosii monoteisti pe deplin etici. Cei care se indoiesc de natura divina a Bibliei, Quranului si a lui Iisus, Vishnu etc.
Altfel chiar nu se poate. Devenim ridicoli si blasfemici. Si e foarte rau sa fim astfel. Un adevarat si valoros cetatean al planetei trebuie sa creada numai intr-o Divinitate incorporala si etica.
Astept autodafe-ul. Daca indrazneste cineva.

Raporteaza abuz de limbaj
Ileana Adriana Stan
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 1 Martie 2014, ora 15:53

E cerere mare, la intrrarea in Noua Ordine Mondiala?

Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
Fosta membra 9am.ro

985 mesaje
Membru din: 16/12/2013
Postat pe: 1 Martie 2014, ora 16:11

De la: ileanastan, la data 2014-03-01 15:37:38Romanii trebuie scuturati si am ales sa fac eu asta. Noua Ordine Mondiala e un fapt binecuvantat. In Ordinea aceasta nu vor patrunde decat credinciosii monoteisti pe deplin etici. Cei care se indoiesc de natura divina a Bibliei, Quranului si a lui Iisus, Vishnu etc.
Altfel chiar nu se poate. Devenim ridicoli si blasfemici. Si e foarte rau sa fim astfel. Un adevarat si valoros cetatean al planetei trebuie sa creada numai intr-o Divinitate incorporala si etica.
Astept autodafe-ul. Daca indrazneste cineva.





stai sa-ti aplic eu o blasflegma colea !

' ai nu zau, fuey tuto, tu esti vreo parapanta epilata, sau vreo parasuta impachetata ?

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Ce om civilizat poate crede ca Iisus e Dumnezeu?
Mergi la: