back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Apartamente ansamblul west residential park

 


 
 
aurelianvoicu

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Constanta

Postat pe: 1 Octombrie 2013, ora 13:30

Buna seara, tuturor,

Din cauza muncii sunt nevoit sa ma mut in Bucuresti si nu vreau sa stau cu chirie, ci sa imi achizitionez propria locuinta. Desi multi mi-au recomandat sa optez pentru un apartament intr-un bloc vechi, eu le prefer tot pe cele noi din cartierele rezidentiale, pentru ca au un design modern, vin cu diverse facilitati, nu trebuie sa imi mai bat eu capul cu renovarea si media de varsta a vecinilor, din cate stiu, este undeva la 30 – 40 ani.

Din tot ceea ce am vazut pana acum, in topul preferintelor mele este ansamblul West Residential Park de pe soseaua Alexandriei. Am vazut, insa, ca sunt doua ansambluri aici, Fortuna Residence si Scandinavia Residence. Stie cineva pentru care dintre cele doua ar fi mai bines a optez?


Raporteaza abuz de limbaj
sergiu_ionut

2 mesaje
Membru din: 30/09/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 1 Octombrie 2013, ora 14:34

Salut,
Eu m-am mutat anul trecut in Fortuna. Poti sa optezi cu incredere pentru oricare dintre cele doua ansambluri, pentru ca sunt construite in acelasi design, cu terase immense, cu gradina in proprietate pentru locuintele de la parter. In cazul ambelor ansambluri, odata cu locuinta, primesti si un loc de parcare, aer conditionat si corpuri de iluminat. Din punctul meu de vedere, orice vei alege din WRP va fi o alegere buna.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 1 Octombrie 2013, ora 14:39

Nice try!

Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 1 Octombrie 2013, ora 14:57

unul intreaba sub un avatar si tot el raspunde sub un alt avatar ? intr-adevar, buna treaba: asa se face reclama mascata !

Raporteaza abuz de limbaj
aurelianvoicu

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Constanta

Postat pe: 2 Octombrie 2013, ora 13:40

Intr-adevar, am vazut pe wrp.ro ca apartamentele au inclus in pret aer conditionat, corpuri de iluminat, centrala pe gaze si un loc de parcare. Tu ti-ai cumparat locuinta tot prin Premium Imobiliare Bucuresti? Am inteles ca nu percep nicio taxa la vanzare/cumparare. Dar mi-e teama sa nu ma trezesc cu cine stie ce sume in plus cand trebuie sa facem tranzactia. Ah, si ce supermarket exista prin zona?


Raporteaza abuz de limbaj
sergiu_ionut

2 mesaje
Membru din: 30/09/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 2 Octombrie 2013, ora 15:39

Da, si eu tot prin Premium Imobiliare Bucuresti mi-am cumparat apartamentul. A fost foarte ok si, intr-adevar, nu iau comision si alte taxe. Deci nu trebuie sa iti faci griji in aceasta privinta, sunt foarte profi.

Cat desore magazine, cel mai aproape de noi este hipermarketul Cora, undeva la 2 km de WRP, iar, in curand, se va deschide un supermarket chiar in incinta Fortuna.

Raporteaza abuz de limbaj
greta

12 mesaje
Membru din: 5/01/2011
Postat pe: 21 Octombrie 2013, ora 11:00

De ce neaparat West Residential Park - sunt multe ansambluri rezidentiale in Bucuresti la care merita sa arunci o privire. De asemenea, multe blocuri vechi au fost reabilitate - verifica oferetele de pe www.gimo.ro/bucuresti Are oferte tot in blocuri noi, cat si in cele vechi - de la proprietari sau agentii. Poti cauta in functie de numarul camerelor, buget, zona, etc. Succes!

Raporteaza abuz de limbaj
sotto075976

1 mesaj
Membru din: 8/01/2016
Postat pe: 8 Ianuarie 2016, ora 12:55

Sunt convins ca te poti convinge intre cele doua locatii, bune de altfel. Cum este mentionat mai sus poti arunca un ochi si pe siteurile de profil care propun multe alte complexe rezidentiale si locinte in acea zona. Poti incerca si www.lacasanoua.ro

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Apartamente ansamblul West Residential Park
Mergi la: