back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Vreau sa investesc in pariuri sportive.

 


 
 
9am_2026

1 mesaj
Membru din: 8/05/2013
Postat pe: 8 Mai 2013, ora 14:01

Salut, am ceva experienta in aceasta activitate, nu sunt un amator, dar sunt un mare pasionat de sport si bani.

Problema este ca munca de birou imi ocupa 75% din timpul zilei.

Asi dorii sfaturi cu cei care au investit in pariuri sportive, stiu ca in cazul in care urmezi cateva strategii bine stabilite si niste "sfatuitori" inspirati, poti obtine profit pe termen lung, rabdare si un buget bine structurat. Ceea ce caut eu sunt site-uri asa zise paid-picks din Romania sau straine (fara tzepari), un exemplu de al meu ar fi 5predictii.ro , gasit pe goole la o cautare ponturi platite, dar as vrea sa stiu si experientele altora, fara posturi de gen "joaca ce te duce mintea", "nu are rost" sau "nu mai juca deloc" . Stiu ceea ce vorbesc si atata timp cat vrei niste servicii trebuie sa platesti, conteaza si calitatea lor. O zi buna.

Raporteaza abuz de limbaj
9am_3229

2 mesaje
Membru din: 10/01/2014
Postat pe: 10 Ianuarie 2014, ora 16:28

Ultima afirmatie a ta este cea mai corecta: NU MAI JUCA. Instinctul uman te face sa risti, si de aici pana la pierdere e putin. Chiar daca o faci cu planuri bine infipte in creier, renunta. Pariurile trebuiesc privite exclusiv ca un hobby, in care sa iti permiti sa pierzi bani fara sa te afecteze ABSOLUT deloc.

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Vreau sa investesc in pariuri sportive.
Mergi la: